20.04 Kozacza Góra (Ujeścisko) - sobota!!!
28.04 Osowa-Owczarnia

RODZINNA

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas startu
101 Jagoda Wrońska Gdańsk 11:00 - 11:30
Tomasz Sikorski Gdańsk
Jakuba Wroński-Sikorski Gdańsk
102 Anna Przedlacka-Janczuk Gdańsk 11:00 - 11:30
Sebastian Przedlacki Gdańsk
Mila Przedlacka Gdańsk
Tymon Przedlacki Gdańsk
104 Agnieszka Drygiel Gdańsk 10:30 - 11:00
Łukasz Drygiel Gdańsk
Maja Drygiel Gdańsk
Leon Drygiel Gdańsk
105 Klaudia Mężałka Banino 12:30 - 13:00
Tomasz Poprawski Banino
Michał Poprawski Banino
106 Joanna Łonyszyn Banino 12:30 - 13:00
Jarosław Łonyszyn Banino
Laura Łonyszyn Banino
Cezary Łonyszyn Banino
107 Magdalena Przykucka-Kosmowska Banino 12:30 - 13:00
Emma Kosmowska Banino
Rafał Kosmowski Banino
108 Klaudia Mężałka Banino 12:30 - 13:00
Tomasz Poprawski Banino
Hanna Łysk Banino
Katarzyna Łysk Banino
Jakub Łysk Banino
109 Marta Dębska Gdańsk 10:30 - 11:00
Ewa Dębska Gdańsk
Bartosz Dębski Gdańsk
110 Łukasz Gałęziowski Gdańsk 12:00 - 12:30
Laura Gałęziowska Gdańsk
113 Natalia Felskowska Gdańsk 11:00 - 11:30
Dariusz Felskowski Gdańsk
Maria Felskowska Gdańsk
115 Ewa Bernach Gdańsk 10:30 - 11:00
Damian Bernach Gdańsk
Amelia Bernach Gdańsk
119 Michał Laddach Gdańsk 10:00 - 10:30
Artur Laddach Gdańsk
Mikołaj Laddach Gdańsk
Lucyna Laddach Gdańsk
121 Rafał Poraj-Górecki Gdańsk 10:30 - 11:00
Lidia Poraj-Górecka Gdańsk
Mateusz Poraj-Górecki Gdańsk
Iga Poraj-Górecka Gdańsk

ŁAZIK

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas startu
111 Piotr Antoszewski Gdańsk 10:00 - 10:30
Stanisław Antoszewski Gdańsk
112 Agnieszka Wrotnicka Gdańsk 10:30 - 11:00
Liliana Wrotnicka Gdańsk
114 Anna Studzińska-Nadolna Gdańsk 10:00 - 10:30
Bogusław Nadolny Gdańsk
Hanna Nadolna Gdańsk
116 Ewa Marmołowska Gdańsk 10:30 - 11:00
Jarosław Świerkowski Gdańsk
Dominik Świerkowski Gdańsk
Adam Świerkowski Gdańsk
Natalia Świerkowska Gdańsk
Kacper Świerkowski Gdańsk
Aleksandra Świerkowska Gdańsk
117 Małgorzata Kopyś Gdynia 10:00 - 10:30
Szymon Ciupak Gdynia

TUŁACZ

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas startu
120 Monika Chechelska Katowice 11:00 - 11:30
Karolina Szajewska Katowice

BIEGACZ

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas startu
103 Karolina Oma Rønnes Gdańsk 10:00 - 10:30
Kristian Oma Rønnes Gdańsk
Gabriela Schmidt Gdańsk
118 Adam Mruk Gdańsk 10:30 - 11:00
122 Beata Barańczuk Cieplewo 10:00 - 10:30
Aniela Barańczuk Cieplewo
Kacper Barańczuk Cieplewo
Marek Dobecki Cieplewo