02.06 Żabianka
09.06 Zaspa Młyniec

osiedle Żabianka - nowa mapa!!!

rada Zabianka logo2

2 czerwca od godz. 9:30 z okazji Dnia Dziecka wraz z Radą Dzielnicy ŻWJT zapraszamy na 16 epizod sezonu 13 Gier Parkowych na Orientację (S13E16). Na mapie osiedla Żabianka wielu z Was nie miało jeszcze okazji wystartować, zatem to dobry moment, aby spróbować swoich sił w niebanalnym terenie miejskim :) 

Tradycyjnie przygotowaliśmy m.in:
- 4 trasy różniące się trudnością, długością i liczbą Punktów Kontrolnych
- medale ???? dla wszystkich zgłoszonych do czwartku
- nagrody ???? losowane na mecie
- wodę z sokiem dla spragnionych po trudach pokonania trasy
- nową dawkę dobrej Zabawy z Mapą
 
Nie zwlekaj‼Już dziś ✍ wypełnij formularz zgłoszeniowy ✍ i wraz z rodziną, sąsiadami ????‍♀️???? lub znajomymi ????‍♀️???? przybywajcie na Żabiankę‼

Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Brzeźno - wyniki

W zakładce WYNIKI (menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie Waszych zmagań podczas Gier Parkowych na Orientację edycja Park Haffnera - Brzeźno (S13E15). Zapraszamy do lektury.

Dziękujemy za Wasz udział a Radzie Dzielnicy Brzeźno za gościnę i wsparcie imprezy.
Na listach strtowych odnotowaliśmy 235 uczestników :-).

Czeka nas krótka przerwa, ale wracamy do Was już 2 czerwca.
Na kolejne Gry Parkowe na Orientację zapraszamy na Żabiankę, gdzie Wasze poszukiwania skierowane będą na zieleńce i tereny wokół osiedlowych bloków.

Szczegóły w menu "Kolejne Edycje". Zapisy już działają!

Serdecznie zapraszamy!

Brzeźno Park J.J. Haffnera 19 maja

rada Brzezno logo219 maja wspólnie z Radą Dzielnicy Brzeźno zapraszamy do parku Brzeźno im. J.J. Haffnera, by tam wspólnie bawić się w terenie parkowo-plażowym na specjalnie z tej okazji zaktualizowanej mapie.

Czekają na Was 4 trasy, medale dla zgłoszonych do czwartku i losowanie nagród na mecie.

Dzięki wsparciu Rady Dzielnicy Brzeźno udział dla mieszkańców dzielnicy BEZPŁATNY!!!
Warunki skorzystania z bonifikaty w punkcie "6. OPŁATA STARTOWA" komunikatu startowego (zakładka Kolejne Edycje)‼
Koniecznie dokonaj rejestracji za pomocą Formularza Zgłoszeniowego wybierając jedną z czterech tras.

Chcesz, aby na Twojej dzielnicy odbyły się bezpłatne Gry Parkowe na Orientację? Porozmawiaj o tym ze swoją Radą Dzielnicy i głosuj na Gry Terenowe na Orientację (nie pomyl nazwy imprezy) we wrześniu w Budżecie Obywatelskim.

Nie zwlekaj‼
Już dziś ✍  wyślij zgłoszenie ✍  (menu po lewej stronie) i przybywaj w niedzielę do Brzeźna, by wziąć udział w wyjątkowej Zabawie z Mapą. Zapisy już trwają.
Szczegóły imprezy w zakładce Kolejne edycje i na naszym profilu facebook.com/BnOparkowe.

Zapraszamy!!!!

Nowy Port - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie niedzielnej edycji Gier Parkowych na Orientację Gdańsk Nowy Port. Teren nie był trudny, ale kilka PK sprawiło uczestnikom nieco problemów, a dobrze zaplanowane trasy i wciąż jeszcze nowa mapa wyciągnęły wiele ciekawych smaczków Nowego Portu. Tym razem pogoda dopisała, zatem czegóż można było oczekiwać więcej :-). Jak zawsze uczestnicy wrócili zadowoleni :)

Na listach startowych odnotowaliśmy 179 osób!!!. Wszystkim gratulujemy osiągniętego rezultatu oraz dobrej Zabawy z Mapą. Bardzo dziękujemy za Waszą obecność :). Mamy nadzieję, że Gry Parkowe na stałe zagoszczą w Nowym Porcie :-).

Nie przegapcie kolejnych epizodów (rozwijane podmenu "Kolejne Edycje" po lewej stronie). Najbliższa już za tydzień 19 maja w Parku J.J.Haffnera w Brzeźnie.

Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje. Formularz zgłoszeniowy już działa.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Poznaj Strzyżę - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie Miejskiej Gry Terenowej - Poznaj Strzyżę. Chłodniejsza pora, sobota i miejska formuła imprezy sprawiły, że odwiedziliście nas w nieco zmniejszonym gronie, lecz Wasza obecnośc zawsze nas cieszy. Na trasach oprócz klasycznego potwierdzania punktów kontrolnych można było rozwiązać test wiedzy o Strzyży oraz wziąć udziuał w kilku zadaniach specjalnych. Niech żałuje kto nie był.

Pogoda dopisała. Prawie bezchmurne niebo sprzyjało wyśmienitej Zabawie z Mapą, co dało wszystkim uczestnikom dużo radości.

Dziękujemy za pomoc i wsparcie Radzie Dzielnicy Strzyża. Mamy nadzieję, że wspólnie zorganizujemy jeszcze niejedną imprezę.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, zwłaszcza tym, którzy byli z nami pierwszy raz - mamy nadzieję, że złapiecie "bakcyla" i będziecie regularnymi gośćmi Gier Parkowych na Orientację Najbliższa edycja już jutro, w niedzielę 12 maja w Nowym Porcie. Bądźcie z nami :).

Zapisy trwają. Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.


Park Jordanowski (BO) 12 maja

BO 2024 maleW niedzielę 12 maja, od godz. 9:30 zapraszamy na 14-sty epizod 13-tego sezonu Gier Parkowych na Orientację. Ta edycja odbędzie się w Nowym Porcie, wokół Parku Jordanowskiego. Będzie to już trzecia w tym roku edycja zorganizowana w ramach Budżetu Obywatelskiego 2024, a to znaczy że pierwszych 250 mieszkańców Gdańska, zgłoszonych internetowo, startuje bez opłat!

Chcesz, aby na Twojej dzielnicy odbyły się bezpłatne Gry Parkowe na Orientację?
Rozmawiajcie o nas ze swoimi Radami dzielnic i głosujcie w Budżecie Obywatelskim dla Gdańska (09-23.09.2024) na Gry Terenowe na Orientację!!!
Głosując, nie pomylcie nazwy imprezy :-)

Nie zwlekaj‼
Już dziś ✍  wyślij zgłoszenie ✍  (menu po lewej stronie) i przybywaj w sobotę na Strzyżę oraz w niedzielę do Nowego Portu, by wziąć udział w wyjątkowej Zabawie z Mapą.

Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje, a zgłoszenie poprzez formularz Wyślij Zgłoszenie!
 
Serdecznie zapraszamy.

Poznaj Strzyżę (MGT) 11 maja

rada Strzyza herb slider11 maja od godz. 9:30 zapraszamy na pierwszą w tym roku roku Mieską Grę Terenową na Orientację. Tym razem bawć się będziemy w nietypowym miejscu, na gdańskiej dzielnicy Strzyza, w ramach obchodów jubileuszu 25-tej rocznicy powołania Rady Dzielnicy.

Dzięki wsparciu Rady Dzielnicy Strzyża udział dla mieszkańców dzielnicy będzie BEZPŁATNY!!!

Park Jordanowski (BO) 12 maja

BO 2024 maleDzień później, w niedzielę 12 maja, również od godz. 9:30 zapraszamy na 14-sty epizod 13-tego sezonu Gier Parkowych na Orientację. Ta edycja odbędzie się w Nowym Porcie, wokół Parku Jordanowskiego. Będzie to już trzecia w tym roku edycja zorganizowana w ramach Budżetu Obywatelskiego 2024, a to znaczy że pierwszych 250 mieszkańców Gdańska, zgłoszonych internetowo, startuje bez opłat!

Chcesz, aby na Twojej dzielnicy odbyły się bezpłatne Gry Parkowe na Orientację?
Rozmawiajcie o nas ze swoimi Radami dzielnic i głosujcie w Budżecie Obywatelskim dla Gdańska (09-23.09.2024) na Gry Terenowe na Orientację!!!
Głosując, nie pomylcie nazwy imprezy :-)

Nie zwlekaj‼
Już dziś ✍  wyślij zgłoszenie ✍  (menu po lewej stronie) i przybywaj w sobotę na Strzyżę oraz w niedzielę do Nowego Portu, by wziąć udział w wyjątkowej Zabawie z Mapą.

Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje, a zgłoszenie poprzez formularz Wyślij Zgłoszenie!
 
Serdecznie zapraszamy.

Park Nad Strzyżą - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie niedzielnej edycji Gier Parkowych na Orientację Park Nad Strzyżą. Mimo obaw pogoda dopisała i jak na finał tegorocznej majówki przystało ugościła uczestników słońcem i ciepłem, dzięki czemu odwiedziliście nas bardzo licznie. Na listach startowych odnotowaliśmy 208 osób. Bardzo dziękujemy za Waszą obecność :). Wszystkim gratulujemy osiągniętego rezultatu oraz dobrej Zabawy z Mapą.

Dziękujemy Radzie Dzielnicy Wrzeszcz Dolny za wsparcie imprezy, dzięki czemu mieszkańcy zostali całkowicie zwolnieni z opłaty startowej.

Już dziś na TVP Gdańsk o 18:30 i 21:30 możecie obejrzeć bezpośrednią relację z Zabawy z Mapą w Parku nad Strzyżą. Gorąco polecamy.
Nie przegapcie kolejnych epizodów (rozwijane podmenu "Kolejne Edycje"). Najbliższy weekend zapowiada się niezwykle obficie:
-> w sobotę 11 maja zapraszamy na Miejską Grę Terenową Poznaj Strzyżę, zaś
-> w niedzielę 12 maja na odkrywanie ciekawych zakamarów Nowego Portu.

Zgłoszenia za pomocą formularza w Menu już działają!!!

Park Nad Strzyżą 5 maja

rada Wrzeszcz D logo5 maja od godz. 9:30 wraz z Radą Dzielnicy Wrzeszcz Dolny zapraszamy na 13-ty w tym roku epizod Gry Parkowe na Orientację – Park nad Strzyżą (S13E13). Spotykamy się w Parku nad Strzyżą przy ul. Wyspiańskiego 15. Tradycyjnie przygotowujemy dla Was atrakcyjnie poprowadzone cztery trasy.

Dzięki wsparciu imprezy ze środków Rady Dzielnicy mieszkańcy Wrzeszcza Dolnego, zgłoszeni internetowo, są całkowicie zwolnieni z opłaty startowej‼ Koniecznie dokonaj zgłoszenia za pomocą Formularza Zgłoszeniowego wybierając jedną z czterech tras.

Chcesz, aby na Twojej dzielnicy odbyły się bezpłatne Gry Parkowe na Orientację? Porozmawiaj o tym ze swoją Radą Dzielnicy a we wrześniu głosuj w Budżecie Obywatelskim dla Gdańska na Gry Tereniwe na Orientację (nie pomyl nazwy imprezy :-))

Nie zwlekaj‼
Już dziś ✍ wyślij zgłoszenie ✍ i przybywaj w niedzielę do Parku Nad Strzyżą, by skorzystać z wyjątkowej Zabawy z Mapą. Czekamy od 9:30 do 14:00‼

Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Owczarnia - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie Gier Parkowych na Orientację Gdańsk Owczarnia (S13E12). Pogoda była prześliczna. Lato w pełni, Zgodnie z prognozami ciepło i słonecznie.

To wszystko sprawiło, że odwiedziliście nas wyjątkowo licznie. Na listach startowych odnotowaliśmy 467 osób!!! To tegoroczny rekord. Bardzo Wam dziękujemy za zaufanie.

Trasy były nieco trudniejsze niż zazwyczaj, Rodzinna może ciut zbyt skomplikowana (za co przepraszamy), ale najważniejsze, że daliście radę. Wszystkim, którzy wzięli udział gratulujemy osiągniętych wyników. Dziękujemy Radzie Dzielnicy Osowa za wsparcie imprezy i pomoc w jej nagłośnieniu, a Centrum Handlowemu Osowa za gościnę.

Kolejny epizod GPnO już 5 maja w Parku nad Strzyżą (Wrzeszcz Dolny). To wciąż jeszcze nowa mapa, wykreślona specjalnie dla uczestników Parkowych. Nie może Was na niej zabraknąć!!!

Serdecznie zapraszamy. Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Osowa Owczarnia 28 kwietnia

28 kwietnia wraz z Radą Dzielnicy Osowa oraz Centrum Handlowycm Osowa zapraszamy na 12-sty w tym roku epizod Gier Parkowych na Orientację (S13E12). Czeka na Was wciąż świeża, i nie do końca poznana mapa Osowa-Wschód.

rada Osowa logoDzięki wsparciu imprezy przez Radę Dzielnicy mieszkańcy dzieinicy Osowa są całkowicie zwolnieni z opłaty startowej (pod warunkiem zgłoszenia przez internet do piątku 26 kwietnia). Chcesz, aby na Twojej dzielnicy odbyły się bezpłatne Gry Parkowe na Orientację? Porozmawiaj o tym ze swoją Radą Dzielnicy i głosuj na Gry Terenowe na Orientację (nie pomyl nazwy imprezy!!!) we wrześniu w Budżecie Obywatelskim.ch Osowa logo zawijane z tlem

Koniecznie dokonajcie zgłoszenia za pomocą Formularza Zgłoszeniowego wybierając jedną z czterech tras.

Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Zapisy już trwają. Zapraszamy!!!!

Kozacza Góra - wyniki

W zakładce WYNIKI (menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie Gier Parkowych na Orientację edycja Kozacza Góra. Zapraszamy do lektury.

Mimo słabych zapowiedzi pogoda i tym razem dopisała, dzięki czemu można było skorzystać z dobrej Zabawy z Mapą. 

Dzięki Radzie Dzielnicy Ujeścisko - Łostowice mieszkańcy dzielnicy startowali bezpłatnie, a każdy kto wziął udział w sprzątaniu Kozaczego Lasu otrzymał upominek. Niech żałuje, kto nie był :-)

Teren, choć nieduży, nie pozwalał na nudę, zaś umiejscowienie niektórych PK wymagało gimnastyki ciała i umysłu. Wszystkim gratulujemy osiągniętego rezultatu oraz dobrej zabawy. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za Wasz udział.

Nie przegapcie następnych edycji. Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje. Najbliższa już 28 kwietnia w lasach Owczarni. Zapraszamy wraz z naszymi sponsorami - Radą Dzielnicy Osowa oraz Centrum Handlowym Osowa.

Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Kozacza Góra 20 kwietnia - sobota!!!

20 kwietnia, wyjątkowo w sobotę, spotykamy na Ujeścisku by powalczyć z mapą na Kozaczej Górze. Do czwartku 18 kwietnia podczas zgłaszania się możecie rezerwować medale do odbioru na mecie. Po tym terminie nie będziemy ich mogli dla Was zagwarantować.

rada Ujescisko logo

Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje w menu po lewej stronie.

Do zobaczenia w sobotę!!!

Witomino - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie Gier Parkowych na Orientację Gdynia Witomino. Choć było trochę wietrznie to słoneczna pogoda sprzyjała wyśmienitej Zabawie z Mapą :-). Na listach startowych odnotowaliśmy 251 osób. Były przewyższenia i dłuższe niż zazwyczaj trasy, ale leśna sceneria sprawiła, że nie przysporzyły one uczestnikom zbyt dużych trudności. Wszyscy wrócili na metę zadowoleni. Niech żałuje kto nie był :-).

Gratulujemy Wam osiągniętych rezultatów oraz dobrej zabawy. Bardzo dziękujemy za Waszą obecność :)

Nie przegapcie kolejnych epizodów GPnO (rozwijane podmenu Kolejne Edycje po lewej stronie).Najbliższa okazja już 20 marca w sobotę!!!. Wraz z Radą Dzielnicy Ujeścisko - Łostowice w Gdańsku zapraszamy na leśno - osiedlową Zabawę z Mapą. Kozacza Góra to jednak między innymi wysoka wieża z platformą i doskonałym widokiem na południowy Gdańsk.

Zapisy trwają! Śledźcie naszą stronę www i profil FB (najlepiej go polubić) a nic Was nie ominie ;-).

 

Gdynia Witomino - 14 kwietnia

14 kwietnia od godz. 9:30 zapraszamy na 10-ty epizod 13-tego sezonu Gier Parkowych na Orientację (S13E10). Tym razem, na specjalną prośbę uczestników mieszkających w Gdyni, zagościmy na wciąż nie do końca poznanej mapie zrobionej specjalnie dla Was, gdzie bardzo urozmaicony teren skrywa wiele ciekawych zakamarków. Wiosenna pogoda za oknem aż wzywa, by wyjść na spacer ????‍♀️????, zatem w najbliższą niedzielę przybywajcie do Gdyni na Gry Parkowe na Orientację Witomino.

Czekać na Was będą tradycyjnie m.in:
-> 4 trasy różniące się trudnością, długością i liczbą Punktów Kontrolnych
-> medale ???? dla wszystkich zgłoszonych do czwartku
-> nagrody ???? losowane na mecie
-> woda / herbata dla spragnionych po trudach pokonania trasy
-> nowa dawka dobrej Zabawy z Mapą
 
Chcecie bezpłatnych imprez w Gdyni?
Rozmawiajcie o nas ze swoimi Radami dzielnic!!!
 
Nie zwlekaj‼
Już dziś ✍ wypełnij formularz zgłoszeniowy ✍ (zakładka WYŚLIJ ZGŁOSZENIE) i wraz z rodziną, sąsiadami lub znajomymi odwiedź nas na Witominie‼

Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Falowce Przymorza - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie 9-tego epizodu, sezonu XIII (S13E09) Gier Parkowych na Orientację - Falowce Przymorza. Zapraszamy do lektury.

Tym razem pogoda dopisała, czasem wydawało się że już przyszło lato, a nie wiosna. Przy takiej aurze dopisała również frekwencja. Na listach startowych odnotowaliśmy 345 osób. Bardzo Wam dziękujemy. Cieszymy się, że doceniacie Gry Parkowe na Orientację.

Wszystkim dziękujemy za udział w tej niecodziennej, miejskiej edycji. Nowa, nietypowa jak na Parkowe mapa dla wielu z Was była nie lada wyzwaniem. W pułapki budowniczego wpadali nawet najbardziej doświadczeni Biegacze. Na naszym FB znajdziecie różne warianty pokonania dystansu między wybranymi PK.

Nie przegapcie następnych edycji. Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.
Najbliższa już 14 kwietnia. Na prośbę uczestników z Gdyni udamy się na Witomino. Czy ta edycja będzie równie ekscytująca jak "Falowce Przymorza"? Będzie całkowicie leśna, zatem zupełnie inna. Rezerwujcie czas na najbliższą niedzielę!

Nie zwlekaj. Już dziś wypełnij formularz zgłoszeniowy!!!

Nowość na Parkowych!

Karnety Szlak Zabawy z Mapą i Vouchery Podarunkowe 

W zakładce Szlak Zabawy z Mapą możesz zapoznać się z ofertą Karnetów oraz z Voucherami podarunkowymi!

Teraz dzięki nowym rozwiązaniom możesz brać udział w dowolnej Zabawie z Mapą taniej! Ciesz się pełnią możliwości z i odkryj dwa rodzaje karnetów i vouchery, stworzone specjalnie dla Ciebie!

Stogi Bunkry - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie 8 edycji XIII-tego sezonu Gier Parkowych na Orientację Stogi Bunkry (S13E08). Tym razem na "Bunkrach" pogoda i frekwencja dopisały. Na listach startowych odnotowaliśmy 365 osób!!!. Dziękujemy za zaufanie i Waszą obecność. Mamy nadzieję, że to był dla Was dobry trening i dobra Zabawa z Mapą. Gratulujemy osiągniętych wyników i zapraszamy na kolejne edycje.

Dziękujemy Radzie Dzielnicy Stogi za wsparcie imprezy. Mamy nadzieję, że to nie była ostatnia wspólna edycja na Stogach :).

To była wyjątkowa edycja. Odwiedził nas prawdziwy łoś. Kto był to widział, a kto nie dotarł może obejżeć naszą fotorelację na profilu FB.
Łoś przyszedł i powiedział "chcę być maskotką Parkowych". Co Wy na to? Pomyślcie i dajcie znać na FB.

Za tydzień Święta Wielkiej Nocy, zatem robimy przerwę, ale już niebawem okazja na kolejną Zabawę z Mapą. Wraz z Radą Dzielnicy Przymorze Wielkie zapraszamy 7 kwietnia na poszukiwaniew punktów wśród Falowców Przymorza.

Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Ostróżki - wyniki

gdanski powiat logo.bez.tłaW zakładce WYNIKI (menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie niedzielnej edycji Gier Parkowych na Orientację Ostróżki - Pręgowo. Zima pokazała, że łatwo nie odpuści i sypnęła odrobiną śniegu ale to nie pokrzyżowało Waszych planów i licznie stawiliście się na starcie. Nowa mapa dostarczyła uczestnikom sporo dobrej zabawy! Na listach startowych odnotowaliśmy 281 osób.

Wszystkim gratulujemy osiągniętego rezultatu :) Bardzo dziękujemy za Waszą obecność, a Starostwu Powiatowemu w Pruszczu Gdańskim za wsparcie i pomoc w organizacji wydarzenia.

Nie przegapcie kolejnych epizodów (rozwijane podmenu "Kolejne Edycje" po lewej stronie). Najbliższa już w niedzielę 24 marca - Stogi Bunkry!

Formularz zgłoszeniowy już działa!!!

 Praca przy Grach Parkowych

W związku z rozwojem projektu Rodzinne Gry Parkowe na Orientację poszukujemy osób zainteresowanych współpracą przy przeprowadzaniu kolejnych edycji.

Zdobywaj Odznakę InO

ksiazeczka inoNa naszych imprezach możecie nabyć książeczkę InO. Do czego one służą?

PTTK wiele lat temu celem popularyzacji Imprez na Orientację ustanowiło Odznakę Imprez na Orientację (OInO) – wyróżnienie przyznawane w turystyce kwalifikowanej za udział w imprezach na orientację zarówno indywidualnych jak i drużynowych. Zdobywanie odznaki nie jest limitowane wiekowo ani czasowo. Więcej szczegółów o odznace znajdziecie tutaj.

Książeczki InO służą do zbierania potwierdzeń udziału (pieczątki, nalepki, wpisy), które później są podstawą do weryfikacji poszczególnych stopni odznaki.

Oczywiście w książeczkach można zbierać same potwierdzenia udziału co na pewno będzie stanowiło nie lada pamiątkę w przyszłości. Jednym z najbardziej wytrwałych kolekcjonerów startów w Imprezach na Orientację jest kolega Jakub Kaczyński, który ma na swoim koncie już grubo ponad 1000 (tysiąc!!!!) startów.

Serdecznie gratulujemy wytrwałości i zachęcamy wszystkich uczestników do aktywnego udziału i zbierania potwierdzeń w książeczkach InO.

Park Przymorze - filmik

W czasie Gier Parkowych na Orientację w Parku Przymorze gościliśmy dziennikarzy z portalu trojmiasto.tv. Nakręcony przez nich filmik możecie zobaczyć tutaj. Ciekawe kto odnajdzie tam siebie.

2017.10.15 Jelitkowo098 TTV