07.01.2024 - informacje wkrótce
21.01.2024 - informacje wkrótce

Kozacza Góra - wyniki

W zakładce WYNIKI (menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie Mikołajkowych Gier Parkowych na Orientację edycja Kozacza Góra. Zapraszamy do lektury.

W pięknej, zimowej scenerii można było skorzystać z dobrej Zabawy z Mapą, co też wielu z Was uczyniło. Dzięki Szkole i Przedszkolu Montessori na Ujeścisku oczekiwanie na start i odpoczynek po trasie przebiegał pod dachem, dzięki czemu nie marzliśmy na dworze. Dziękujemy za gościnę, a uczestnikom za Wasz udział. Dzięki Radzie Dzielnicy Ujeścisko - Łostowice mieszkańcy dzielnicy mogli skorzystać z bezpłatnego startu a na każdy otrzymał upominek od Rady Dzielnicy. Niech żałuje, kto nie był :-)

Teren, choć nieduży, nie pozwalał na nudę, zaś umiejscowienie niektórych PK wymagało gimnastyki ciała i umysłu. Wszystkim gratulujemy osiągniętego rezultatu oraz dobrej zabawy.

W tym roku to już koniec Gier Parkowych na Orientację, ale zapraszamy na kolejne edycje już w styczniu. Szczegóły wkrótce w zakładce Kolejne Edycje.

Kozacza Góra 3 grudnia

montessori logo h160W niedzielę 3 grudnia, spotykamy się w Szkole Montessori na Ujeścisku by powalczyć z mapą na Kozaczej Górze na ostatnim w tym roku epizodzie Gier Parkowych na Orientację (S12E40). Do czwartku 30 listopada możecie zgłaszać się i rezerwować medale do odbioru na mecie. Po tym terminie nie będziemy ich mogli dla Was zagwarantować.

rada Ujescisko logoTradycyjnie, dzięki inicjatywie i wsparciu Rady Dzielnicy Ujeścisko-Łostowice sprzątamy Kozaczy Las. Każdy kto przyniesie na metę zebrane na trasie śmieci z lasu otrzyma upominek od Rady Dzielnicy.

Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje w menu po lewej stronie.

Do zobaczenia w niedzielę!!!

Jasień Osiedle - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie 39-ego epizodu XII sezonu (S12E39) Gier Parkowych na Orientację - Jasień Osiedle. Zapraszamy do lektury.

Pierwszy w pełni śnieżny epizod tej zimy już za nami. Pogoda dopisała. Śniegu i białej Zabawy z Mapą nie zabrakło. Wszystkim uczestnikom gratulujemy osiągniętego rezultatu. Dziękujemy, że byliście z nami.

Dziękujemy Dyrekcji i obsłudze Szkoy Podstawowej nr 85 za gościnę.

Już za tydzień, 3 grudnia, kolejna i ostatnia w tym sezonie edycja - Kozacza Góra. Dzięki współpracy z Radą Dzielnicy Ujeścisko mieszkańcy dzielnicy startują bezpłatnie.  Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje po lewej stronie.

Serdecznie zapraszamy

jasień Osiedle 26 listopada

26 listopada od godz. 9:30 zapraszamy na 39-ty epizod XII sezonu Gier Parkowych na Orientację (S12E39). Po raz pierwszy Parkowe wchodzą na teren osiedla Jasień, nawigować będziemy wśród bloków, ale również wielu terenów zielonych, parków i skwerów na całkowicie nowej mapie.

Nie zwlekaj‼
Już dziś ✍  wyślij zgłoszenie ✍  i przybywaj w niedzielę nad do Szkoły Podstawowej nr 85 na gdańskim Jasieniu by wziąć udział w wyjątkowej Zabawie z Mapą.
 
Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje. Serdecznie zapraszamy.

Niedźwiednik - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie niedzielnej edycji Gier Parkowych na Orientację na Niedźwiedniku. Teren okazał się wymagający, jednakże nie przeszkodziło to w dobrej Zabawie z Mapą - uczestnicy jak zawsze wrócili z tras zadowoleni, choć wielu z Was nie ustrzegło się błedów :). Mamy nadzieję, że zapewniliśmy Wam dobrą lekcję nawigacji w terenie i masę przyjemności.

Dziękujemy dyrekcji Szkoły Podstawowej im. św. Jana De La Salle za gościnę. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za liczny udział. Na listach startowych odnotowaliśmy 319 osób!!!. Mamy nadzieję, że będziecie nas odwiedzać regularnie, tak jak dotychczas.

W tym roku planujemy jeszcze dwie edycje Gier Parkowych na Orientację. Nie przegapcie terminów - rozwijane podmenu w zakładce Kolejne Edycje. Najbliższe Parkowe (S12E39), 26 listopada, odbędą się na osiedlu Jasień. Specjalnie dla Was zaktualizowaliśmy mapę użytą tylko raz na Nocnym Sztubaku, zatem będzie to nie lada gratka dla kolekcjonerów :-)

Formularz zgłoszeniowy już działa!!!
Serdecznie zapraszamy.

Niedźwiednik 19 listopada

19 listopada od godz. 9:30 zapraszamy na 38 w tym roku epizod Gier Parkowych na Orientację. Tym razem zagościmy w lasach dzielnicy Brętowo w okolicach Niedźwiednika. Bazą imprezy będzie budynek szkolny, zatem chłód Wam nie grozi. Trasy jak zwykle będą malownicze i zróżnicowane. Nikt nie będzie się nudził, a każdy spragniony dobrego treningu będzie miał możliwość wybiegania się. Na mecie tradycyjnie czekać będzie gorąca herbata, losowanie nagród i medale dla zgłoszonych do czwartku.

Dzięki wsparciu imprezy w ramach Budżetu Obywatelskiego mieszkańcy Gdańska, zgłoszeni internetowo, są zwolnieni z opłaty startowej‼ Obowiązuej limit bezłatnych wejściówek do 250 osób. Koniecznie dokonaj zgłoszenia za pomocą Formularza Zgłoszeniowego wybierając jedną z czterech tras.

Chcesz, aby na Twojej dzielnicy odbyły się bezpłatne Gry Parkowe na Orientację? Porozmawiaj o tym ze swoją Radą Dzielnicy!

Nie zwlekaj‼
Już dziś ✍ wyślij zgłoszenie ✍ i przybywaj w niedzielę na Niedźwiednik, by skorzystać z wyjątkowej Zabawy z Mapą. Czekamy na Was od 9:30 do 14:00‼

Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje! Zapisy już uruchomione. Czekamy na Was!!!

Chełm Witosa - wyniki

W zakładce WYNIKI (menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie Gier Parkowych na Orientację Chełm Witosa (S12E37). Zapraszamy do lektury.
Przesyłajcie nam Wasze zdjęcia z trasy to umieścimy je na naszym profilu FB :-).

Wszystkim tradycyjnie gratulujemy osiągniętego rezultatu oraz dobrej zabawy. Pokazaliście, że lubicie bawić się także w terenie miejskim, co nas bardzo cieszy. Na listach startowych odnotowaliśmy 229 uczestników. Dziękujemy za Waszą obecność. Dziękujemy Spółdzielni Mieszkaniowej Chełm, Klubowi Alf i Radzie Dzielnicy Chełm za wsparcie imprezy.

Do zobaczenia już niebawem, 19 listopada na ciekawych trasach leśnych wokół Niedźwiednika!!!.

Zapisy już trwają. Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Chełm os. Witosa 12 listopada

rada Chelm logo slider12 listopada od godz. 9:30 wspólnie z Radą Dzielnicy Chełm zapraszamy na 37 epizod 12-tego sezonu Gier Parkowych na Orientację. Ta edycja będzie odmienna od pozostałych, albowiem bawić będziemy się w terenie miejskim. Z tej okazji specjalnie dla Was zaktualizowaliśmy mapę Chełm-osiedle Witosa, a mieszkańcy dzielnicy Chełm (w ramach wsparcia imprezy przez Radę Dzielnicy) startować będą bezpłatnie.

Przyjdź i sprawdź, że Zabawa z Mapą wśród bloków otoczonych zielenią też może być ciekawa, a nawigacja jeszcze bardziej wymagająca uwagi i skupienia!

Szczegóły w zakładce Kolejne edycje, a zgłoszenie poprzez formularz Wyślij Zgłoszenie!

Niepodległościowa Gra Miejska 11.11.2023

11 listopada od godz. 10:00 z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, razem ze Stwoarzyszeniem SUM - organizatorem Parady Niepodległości w Gdańsku, zapraszamy na spacer z mapą po Starym i Głównym mieście w Gdańsku czyli na Niepodległościową Grę Miejską.

Podczas sobotniej Zabawy z Mapą, na specjalnie dla Was przygotowanej trasie poznacie miejsca i osoby związane z Gdańskiem, które miały wpływ na naszą niepodległość.

Serdecznie zapraszamy! Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje. Zapisy trwają!!

Falowce Przymorza - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie 36-tego epizodu, sezonu XII (S12E36) Gier Parkowych na Orientację - Falowce Przymorza. Zapraszamy do lektury.

Mimo niepewnej pogody ciepłe słońce sprawiło, że dzień był bardzo ładny a Zabawa z Mapą wyjątkowo udana. Niech żałuje kto nie był!
Na listach startowych odnotowaliśmy 283 osoby. Wszystkim dziękujemy za udział w tej niecodziennej, miejskiej edycji. Nowa, nietypowa jak na Parkowe mapa dla wielu z Was była nie lada wyzwaniem. W pułapki budowniczego wpadali nawet najbardziej doświadczeni Biegacze.

Nie przegapcie następnych edycji. Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.
Najbliższa już 12 listopada na gdańskim Chełmie. Czy będzie równie ekscytująca jak "Falowce Przymorza"? Zapewniamy, że tak zatem już rezerwujcie czas na najbliższą niedzielę.

Nie zwlekaj. Już dziś wypełnij formularz zgłoszeniowy!!!

Falowce Przymorza 5 listopada

5 listopada od godz. 9:30 wraz z Gdańskim Ośrodkiem Sportu zapraszamy na 36-ty w tym roku epizod Gry Parkowe na Orientację – Falowce Przymorza (S12E36). Specjalnie na Parkowe przygotowaliśmy nową mapę Falowce Przymorza. Spotykamy się przy Ośrodku dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem, ul. Lecha Kaczyńskiego 28. Tradycyjnie przygotowujemy dla Was atrakcyjnie poprowadzone cztery trasy do wyboru.

Dzięki wsparciu imprezy w ramach Budżetu Obywatelskiego mieszkańcy Gdańska, zgłoszeni internetowo, są całkowicie zwolnieni z opłaty startowej‼ Obowiązuej limit bezłatnych wejściówek do 250 osób. Koniecznie dokonaj zgłoszenia za pomocą Formularza Zgłoszeniowego wybierając jedną z czterech tras.

Chcesz, aby na Twojej dzielnicy odbyły się bezpłatne Gry Parkowe na Orientację? Porozmawiaj o tym ze swoją Radą Dzielnicy!

Nie zwlekaj‼
Już dziś ✍ wyślij zgłoszenie ✍ i przybywaj w niedzielę na Przymorz, by skorzystać z wyjątkowej Zabawy z Mapą. Czekamy na Was od 9:30 do 14:00‼

Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Park Nad Strzyżą - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie niedzielnej edycji Gier Parkowych na Orientację Park Nad Strzyżą. Tym razem pogoda nie dopisała, ale mimo deszczu odwiedziliście nas bardzo licznie. Na listach startowych odnotowaliśmy 249 osób. Bardzo dziękujemy za Waszą obecność :). Wszystkim gratulujemy osiągniętego rezultatu oraz dobrej Zabawy z Mapą.

Nie przegapcie kolejnych epizodów (rozwijane podmenu "Kolejne Edycje"). Najbliższe już w niedzielę 5 listopada, na zupełnie nowej mapie Falowce Przymorza.

Zgłoszenia za pomocą formularza w Menu juz działają!!!

Park Nad Strzyżą 29 października

29 października od godz. 9:30 wraz z Gdańskim Ośrodkiem Sportu zapraszamy na 35-ty w tym roku epizod Gry Parkowe na Orientację – Park nad Strzyżą (S12E35). Spotykamy się w Parku nad Strzyżą (Wrzeszcz Dolny) przy ul. Wyspiańskiego 15. Tradycyjnie przygotowujemy dla Was atrakcyjnie poprowadzone cztery trasy do wyboru.

Dzięki wsparciu imprezy w ramach Budżetu Obywatelskiego mieszkańcy Gdańska, zgłoszeni internetowo, są całkowicie zwolnieni z opłaty startowej‼ Koniecznie dokonaj zgłoszenia za pomocą Formularza Zgłoszeniowego wybierając jedną z czterech tras.

Chcesz, aby na Twojej dzielnicy odbyły się bezpłatne Gry Parkowe na Orientację? Porozmawiaj o tym ze swoją Radą Dzielnicy!

Nie zwlekaj‼
Już dziś ✍ wyślij zgłoszenie ✍ i przybywaj w niedzielę do Parku Nad Strzyżą, by skorzystać z wyjątkowej Zabawy z Mapą. Czekamy na Was od 9:30 do 14:00‼

Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Kiełpino Górne - wyniki

rada Kokoszki logo sliderW zakładce WYNIKI (menu po lewej stronie) zamieściliśmy wyniki Gier Parkowych na Orientację edycja Kiełpino Górne. Zapraszamy do lektury. Pogoda, wbrew obawom, dopisałam, i mimo lekkiego chłodu i wiatru w lesie było bardzo przyjemnie i ciepło. Teren nie pozwalał na nudę, a dojście do niektórych PK wymagało gimnastyki zarówno fizycznej jak i umysłowej. Wszystkim gratulujemy osiągniętego rezultatu oraz dobrej Zabawy z Mapą.

Dziękujemy też Radzie Dzielnicy Kokoszki za wsparcie projektu.

Wszystkich (obecnych jak i nieobecnych) zapraszamy na kolejne epizody GPnO. Najbliższy z nich odbędzie się 29 października w Parku Nad Strzyżą i Wrzeszczu Dolnym. Zapisy już trwają.

Bąkowo - wyniki

 

gdanski powiat logo.bez.tłaW zakładce WYNIKI (menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie sobotniej edycji Gier Parkowych na Orientację Bąkowo. Tym razem pogoda nie była sprzyjająca co zdecydowanie wpłynęło na frekwencję. Mimo nowej mapy większość z Was postanowiła przeczekać deszczowy dzień w domach, ale była grupa wytrwałych uczestników i Ci na pewno nie żałowali udziału, zwłaszcza że około 11:00 przestała padać.

Wszystkim gratulujemy osiągniętego rezultatu :) Bardzo dziękujemy za Waszą obecność, a Starostwu Powiatowemu w Pruszczu Gdańskim za pomoc w organizacji wydarzenia.

Nie przegapcie kolejnych epizodów (rozwijane podmenu "Kolejne Edycje" po lewej stronie). Najbliższa już jutro w niedzielę 22 października - Kiełpino Górne w Gdańsku. Ma być bez deszczu!!! Za tydzień zapraszamy do Wrzeszcza Dolnego.

Formularz zgłoszeniowy już działa!!!

Bąkowo - 21 października
Kiełpino Górne - 22 października

Nadchodzi weekend pełen wrażeń z Grami Parkowymi na Orientację. Nie możesz tego przegapić!!!

gdanski powiat logo.bez.tła21 października (wyjątkowo w sobotę) od godz. 9:30 zapraszamy na 33 epizod sezonu 12 Gier Parkowych na Orientację (S12E33). Tym razem zagościmy w Bąkowie na zupełnie nowej mapie, przygotowanej specjalnie na potrzeby Gier Parkowych. Serdecznie zapraszamy. Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Dzięki wsparciu za strony Powiatu Gdańskiego (z siedzibą w Pruszczu Gdańskim) udział dla mieszkańców całego Powiatu jest BEZPŁATNY!!!
Warunki skorzystania z bonifikaty w punkcie "6. OPŁATA STARTOWA" komunikatu startowego (zakładka Kolejne Edycje).

Chcesz, aby w Twojej okolicy odbyły się bezpłatne Gry Parkowe na Orientację? Porozmawiaj o tym ze swoją Gminą lub Radą Dzielnicy!

rada Kokoszki logo sliderTymczasem w niedzielę 22 października wspólnie z Radą Dzielnicy Kokoszki zapraszamy do Kiełpina Górnego. Specjalnie dla Was zaktualizowaliśmy mapę, byście mogli cieszyć się każdym jej szczegółem. Więcej na ten temat znajdziecie w zakładce Kolejne edycje.

Zapisy już trwają. Serdecznie zapraszamy do udziału.

Nowy Port - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie niedzielnej edycji Gier Parkowych na Orientację Gdańsk Nowy Port. Teren nie był trudny, ale kilka PK sprawiło uczestnikom nieco problemów, a dobrze zaplanowane trasy i wciąż jeszcze nowa mapa wyciągnęły wiele ciekawych smaczków Nowego Portu. Mimo nieciekawych prognoz pogoda dopisała, zatem czegóż można było oczekiwać więcej :-). Jak zawsze uczestnicy wrócili zadowoleni :)

Na listach startowych odnotowaliśmy 236 osób!!!. Wszystkim gratulujemy osiągniętego rezultatu oraz dobrej Zabawy z Mapą. Bardzo dziękujemy za Waszą obecność :). Mamy nadzieję, że Gry Parkowe na stałe zagoszczą w Nowym Porcie :-).

Dziękujemy za pomoc i wsparcie Radzie Dzielnicy Nowy Port. Liczymy, że to początek wieloletniej współpracy ku radości mieszkańców Dzielnicy.

Nie przegapcie kolejnych epizodów (rozwijane podmenu "Kolejne Edycje" po lewej stronie).

W najbliższy weekend szykujemy dla Was aż dwie atrakcje:
--> 21 październik (sobota) zapraszamy w dziewiczy teren, na zupełnie nową mapę czyli do Bąkowa
--> 22 października (niedziela) zagościmy w
Kiełpinie Górnym.

Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje. Formularz zgłoszeniowy już działa.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Nowy Port - 15 paźdzernika

rada NewPort logo15 października od godz. 9:30 wspólnie z Radą Dzienicy Nowy Port zapraszamy na 32-gi epizod 12-go sezonu Gier Parkowych na Orientację (S12E32). Na niedzielnej imprezie zagościmy w Nowym Porcie na wciąż jeszcze nie przez wszystkich odkrytej mapie!

Dzięki wsparciu Rady Dzielnicy Nowy Port udział dla mieszkańców dzielnicy będzie BEZPŁATNY!!! Warunki skorzystania z bonifikaty w punkcie "6. OPŁATA STARTOWA" komunikatu startowego (zakładka Kolejne Edycje).
Chcesz, aby na Twojej dzielnicy odbyły się bezpłatne Gry Parkowe na Orientację? Porozmawiaj o tym ze swoją Radą Dzielnicy

Nie zwlekaj‼

Już dziś ✍  wyślij zgłoszenie ✍  (menu po lewej stronie) i przybywaj w nedzielę na Strzyżę, by wziąć udział w wyjątkowej Zabawie z Mapą.
 
Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje. Serdecznie zapraszamy.

Wiadukt Weisera (Strzyża) - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie Gier Parkowych na Orientację - Wiadukt Weisera (S12E31). Pierwsza w tym roku chłodna niedziela sprawiła, że odwiedziliście w niec zmniejszonym gronie. lecz Wasza obecnośc zawsze nas cieszy. Na listach startowych odnotowaliśmy 163 osoby!!!.

Pogoda dopisała. Prawie bezchmurne niebo i piękne słońce sprzyjały wyśmienitej Zabawie z Mapą, co dało wszystkim uczestnikom dużo radości. Niech żałuje kto nie był!!!

Trasy były trudniejsze niż zazwyczaj, co wielu z Was przysporzyło nie mało kłopotu w ich pokonaniu. Nie wszystkim to zadanie się udało, ale wierzymy, że dużo się nauczyliście i że kolejne edycje będą dla Was znacznie łatwiejsze.

Dziękujemy za pomoc i wsparcie Radzie Dzielnicy Strzyża. Mamy nadzieję, że wspólnie zorganizujemy jeszcze niejedną imprezę.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, zwłaszcza tym, którzy byli z nami pierwszy raz - mamy nadzieję, że złapiecie "bakcyla" i będziecie regularnymi gośćmi Gier Parkowych na Orientację Najbliższa edycja już w niedzielę, 15 pażdziernika w Nowym Porcie. Bądźcie z nami :).

Zapisy trwają. Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Wiadukt Weisera (Strzyża) 8 października

rada Strzyza herb slider8 października od godz. 9:30 zapraszamy na kolejny w tym roku roku epizod Gier Parkowych na Orientację (S12E31). Tym razem bawć się będziemy na gdańskiej Strzyży, przy Wiadukcie Weisera, gdzie poza dobrą zabawą będziecie mogli aktywnie spędzić czas w gronie najbliższych.

Dzięki wsparciu Rady Dzielnicy Strzyża udział dla mieszkańców dzielnicy będzie BEZPŁATNY!!! 
Chcesz, aby na Twojej dzielnicy odbyły się bezpłatne Gry Parkowe na Orientację? Porozmawiaj o tym ze swoją Radą Dzielnicy

Nie zwlekaj‼

Już dziś ✍  wyślij zgłoszenie ✍  (menu po lewej stronie) i przybywaj w nedzielę na Strzyżę, by wziąć udział w wyjątkowej Zabawie z Mapą.
 
Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje. Serdecznie zapraszamy.

Zbiornik Kolorowy - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie / na dole strony) zamieściliśmy podsumowanie epizodu 30 sezonu 12 Gier Parkowych na Orientację - Zbiornik Kolorowy. Pogoda, wbrew porannym szacunkom, dopisała. Bardzo dziękujemy za Waszą obecność. Na listach startowych odnotowaliśmy 207 osób!

Dziękujemy za pomoc i wsparcie Radzie Dzielnicy Orunia Górna-Gdańsk Południe. Mamy nadzieję, że wspólnie zorganizujemy jeszcze niejedną imprezę.

Zapraszamy na kolejne GPnO - już za 7 dni, 8 października widzimy się na Strzyży, przy Wiadukcie Weisera. Szczegóły w menu, w zakładce Kolejne Edycje.

Pręgowo - wyniki

 

gdanski powiat logo.bez.tłaW zakładce WYNIKI (menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie sobotniej edycji Gier Parkowych na Orientację Pręgowo. Piękna pogoda (czy to oby na pewno jesień?!) zdecydowanie wpłynęła na frekwencję, a nowa mapa dostarczyła uczestnikom sporo dobrej zabawy! Na listach startowych odnotowaliśmy 164 osoby.

Trasa Łazik okazała się wyjątkowo trudna, ale większość uczestników poradziła sobie również i z tym "problemem" co nas bardzo cieszy :-). Wszystkim gratulujemy osiągniętego rezultatu :) Bardzo dziękujemy za Waszą obecność, a Starostwu Powiatowemu w Pruszczu Gdańskim za pomoc w organizacji wydarzenia.

Nie przegapcie kolejnych epizodów (rozwijane podmenu "Kolejne Edycje" po lewej stronie). Najbliższa już w niedzielę 1 października - Zbiornik Kolorowy w Gdańsku, a za tydzień zapraszamy na Strzyżę.

Formularz zgłoszeniowy już działa!!!

Zbiornik Kolorowy 1 października
(Gdańsk-Południe)

rada Orunia Grn logo1 października od godz. 9:30 wspólnie z Radą Dzielnicy Orunia Górna - Gdańsk Południe zapraszamy na 30 epizod sezonu 12 Gier Parkowych na Orientację (S12E30). Tym razem zagościmy na mapie miejskiej, która pozwoli bezpiecznie poznać okolicę i pospacerować wśród osiedlowej zieleni. Serdecznie zapraszamy. Szczegóły w zakładce Komunikat Startowy.

Dzięki wsparciu za strony Rady Dzielnicy udział dla mieszkańców dzielnicy Orunia Górna - Gdańsk Południe jest BEZPŁATNY!!! Warunki skorzystania z bonifikaty w punkcie "6. OPŁATA STARTOWA" komunikatu startowego (zakładka Kolejne Edycje).

Chcesz, aby na Twojej dzielnicy odbyły się bezpłatne Gry Parkowe na Orientację? Porozmawiaj o tym ze swoją Radą Dzielnicy!

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Żabianka Osiedle - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie niedzielnej edycji Gier Parkowych na Orientację Żabianka Osiedle. Jesień przywitała nas piękną, słoneczną pogodą zatem warto było skorzystać z przygotowanej Zabawy z Map. Na listach startowych odnotowaliśmy 299 osób!!!. Teren nie sprawił uczestnikom większych problemów - jak zawsze wracali z tras zadowoleni :). Wszystkim gratulujemy osiągniętego rezultatu oraz dobrej Zabawy z Mapą. Bardzo dziękujemy za Waszą obecność :)

Dziękujemy Radzie Dzielnicy Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia za wsparcie imprezy oraz pomoc w promocji.

Nie przegapcie kolejnych terminów (rozwijane podmenu w Kolejne Edycje po lewej stronie).
--> Najbliższa edycja (S12E29), już w sobotę, 30 września, odbędzie się na zupełnie nowej mapie w Pręgowie pod Kolbudami. Choć to trochę dalej niż dotychczasowe edycje zapewniamy, że warto przyjechać i spędzić czas w prawdziwym lesie.
--> W niedzielę, 1 października, zapraszamy na miejską odsłonę Gier Parkowych na Orientację nad Zbiornik Kolorowy, gdzie podobnie jak na Żabiance czekać będzie na Was trochę miasta, trochę zieleni i trochę chaszczy :-).

Formularz zgłoszeniowy na obie edycje już działa!!!
Serdecznie zapraszamy.

Pamiętajcie o głosowaniu w Budżecie Obywatelskim. Poniedziałek 25 września to ostatnia szansa. Prosimy o głosy na "Gry Terenowe na Orientację" w jednej z 15-stu dzielnic.

osiedle Żabianka - nowa mapa!!!

rada Zabianka logo2

24 września od godz. 9:30 wraz z Radą Dzielnicy ŻWJT zapraszamy na 28 epizod sezonu 12 Gier Parkowych na Orientację (S12E28). Na nowej mapie osiedla Żabianka niewielu z Was miało okazję wystartować zatem to dobry moment, aby spróbować swoich sił w niebanalnym terenie miejskim :) 

Tradycyjnie przygotowaliśmy m.in:
???? 4 trasy różniące się trudnością, długością i liczbą Punktów Kontrolnych
???? medale ???? dla wszystkich zgłoszonych do czwartku
???? nagrody ???? losowane na mecie
???? wodę z sokiem dla spragnionych po trudach pokonania trasy
???? nową dawkę dobrej Zabawy z Mapą
 
Nie zwlekaj‼Już dziś ✍ wypełnij formularz zgłoszeniowy ✍ i wraz z rodziną, sąsiadami ????‍♀️???? lub znajomymi ????‍♀️???? przybywajcie na Żabiankę‼

GŁOSOWANIE - OSTATNIA SZANSA!

Do 25 września możecie głosować w ramach Budżetu Obywatelskiego 2024 na projekty, które zostaną zrealizowane w przyszłym roku przez Miasto Gdańsk. Prosimy Was o wszystkie 5 głosów na nasze dzielnicowe "Gry Terenowe na Orientację". Poproście też o to samo znajomych, sąsiadów i rodzinę.
W ramach projektów Ogólnomieskich głosujcie na Boisko - arena nowych sportów miejskich - projekt nr 7 na liście.
Szczegóły tutaj.

Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Park Bema - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie Gier Parkowych na Orientację edycja Park Bema. Zapraszamy do lektury. Wszystkim gratulujemy osiągniętego rezultatu oraz dobrej zabawy. Dziękujemy za Waszą obecność i wyjątkowo wysoką frekwencję. Na listach startowych odnotowaliśmy 283 osoby.

Zapraszamy na kolejne edycje. Najbliższa odbędzie się 24 września na gdańskiej Żabiance, bogatej w tereny zielone i duże przestrzenie między blokami. Będzie gdzie się zgubić :-)

Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

bo GDA 2024 logoPrzypominamy, że do 25 września możecie głosować w ramach Budżetu Obywatelskiego 2024 na projekty, które zostaną zrealizowane w przyszłym roku przez Miasto Gdańsk. Prosimy Was o wszystkie 5 głosów na nasze dzielnicowe "Gry Terenowe na Orientację". Poproście też o to samo znajomych, sąsiadów i rodzinę.
Szczegóły tutaj.

 

Park Bema 17 września

17 wrześniabo GDA 2024 logo od godz. 9:30 zapraszamy na 27 w tym roku epizod Gry Parkowe na Orientację – Park Bema! (S12E27). Spotykamy się w zupełnie nowym miejscu, na nowej mapie (w większości) i jak na taką okoliczność przystało przygotowujemy dla Was kilka nieznanych zakamarków do odkrycia.

Dzięki wsparciu imprezy w ramach Budżetu Obywatelskiego mieszkańcy Gdańska, zgłoszeni internetowo, są całkowicie zwolnieni z opłaty startowej‼

Koniecznie dokonaj zgłoszenia za pomocą Formularza Zgłoszeniowego wybierając jedną z czterech tras.

GORĄCA PROŚBA!!!

Do 25 września możecie głosować w ramach Budżetu Obywatelskiego 2024 na projekty, które zostaną zrealizowane w przyszłym roku przez Miasto Gdańsk. Prosimy Was o wszystkie 5 głosów na nasze dzielnicowe "Gry Terenowe na Orientację". Poproście też o to samo znajomych, sąsiadów i rodzinę.
Szczegóły tutaj.
 
Nie zwlekaj‼
Już dziś ✍ wyślij zgłoszenie ✍ i przybywaj w niedzielę do Parku Bema, by skorzystać z wyjątkowej Zabawy z Mapą. Czekamy na Was od 9:30 do 14:00‼

Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Wronia Górka - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie Gier Parkowych na Orientację Wronia Górka (S12E026). Frekwencja i pogoda dopisały. Na listach startowych odnotowaliśmy 268 osób!!!. Dziękujemy wszystkim za Waszą obecność i gratulujemy osiągniętych wyników.

Dziękujemy Gdańskiemu Ośrodkowi Sportu za wsparcie organizacyjne i Radzie Dzielnicy Aniołki za promocje i festyn z okazji Urodzin Dzielnicy :-). Cieszymy się, że mogliśmy włączyć się w to piękne święto.

Już dziś zapraszamy na kolejne edycje we wrześniu:
17.09 Park Bema (Siedlce)
24.09 Gdańsk Żabianka
30.09 Pręgowo - nowość!!!

Wronia Górka - Aniołki 10 września

10 września od godz. 9:30 zapraszamy na kolejny epizod XII sezonu Gier Parkowych na Orientację. Spotykamy się na leśnej polance na Wzgórzu (Osiedlu) Focha, za budynkiem przy ul. Marszałka Ferdynanda Focha 22-26.

Dzięki wsparciu imprezy w ramach Budżetu Obywatelskiego mieszkańcy Gdańska, zgłoszeni internetowo, są całkowicie zwolnieni z opłaty startowej‼

Koniecznie dokonaj zgłoszenia za pomocą Formularza Zgłoszeniowego wybierając jedną z czterech tras.

Chcesz, aby na Twojej dzielnicy odbyły się bezpłatne Gry Parkowe na Orientację? Porozmawiaj o tym ze swoją Radą Dzielnicy i głosuj na Gry Terenowe na Orientację we wrześniu w Budżecie Obywatelskim.

Nie zwlekaj‼
Już dziś ✍  wyślij zgłoszenie ✍  (menu po lewej stronie) i przybywaj w niedzielę na Stogi, by wziąć udział w wyjątkowej Zabawie z Mapą.
 
Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje. Serdecznie zapraszamy!

Park Chirona - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie Gier Parkowych na Orientację edycja Gdańsk Osowa - Park Chirona. Zapraszamy do lektury. Wszystkim gratulujemy osiągniętego rezultatu oraz dobrej zabawy. Dziękujemy za Waszą obecność :)

Dziękujemy Radzie Dzielnicy Osowa za wsparcie tej edycji i jej współorganizację.

Zapraszamy na kolejne edycje. Najbliższa odbędzie się 10 września na Wroniej Górce (Gdańsk Aniołki). Dzięki wsparciu imprezy w ramach Budżetu Obywatelskiego mieszkańcy Gdańska zgłoszeni internetowo są całkowicie zwolnieni z opłaty startowej (pierwsze 250 zgłoszonych osób!!!).

Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Jeśli chcecie więcej bezpłatnych edycji pamiętajcie, aby we wrześniu zagłosować na Gry Terenowe na Orientację w kolejnej edycji BO!!!

 

Park Zaspa - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie epizodu 24 sezonu XII (S12E24) Gier Parkowych na Orientację - Zaspa Park Jana Pawła II. Zapraszamy do lektury.

Dziękujemy Radzie Dzielnicy Zaspa Młyniec za wsparcie imprezy. Wspaniała, letnia pogoda zachęciła wielu mieszkańców do wyjścia z domu i spędzenia czasu z Grami Parkowymi na Orientację. Na listach startowych odnotowaliśmy 236 osób!!! Dziękujemy, że byliście z nami.

Na zakończenie lata, 2 września, wyjątkowo w sobotę, zapraszamy do Parku Chirona, gdzie będziemy szukać "skarbów" na zupełnie nowej mapie. Będzie też okazja wziąć udział w festynie z okazji urodzin dzielnicy Osowa, gdzie atrakcji będzie niemało. Zarezerwujcie sobie czasu więcej niż zwykle.

Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje po lewej stronie.

Serdecznie zapraszamy!!!

Park Zaspa 20 sierpnia

rada Mlyniec logo20 sierpnia od godz. 9:30 wraz z Radą Dzielnicy Zaspa Młyniec zapraszamy na 24 w tym roku epizod Gier Parkowych na Orientację (S12E24). Tym razem Gry Parkowe na Orientację zawitają do Parku Zaspa. Mamy nadzieję, że spodoba Wam się edycja parkowa i będziecie z nami w równie licznym gronie jak podczas ostatnich edycji.

Dzięki wsparciu za strony Rady Dzielnicy udział dla mieszkańców dzielnicy Zaspa Młyniec jest BEZPŁATNY!!! Warunki skorzystania z bonifikaty w punkcie "6. OPŁATA STARTOWA" komunikatu startowego (zakładka Kolejne Edycje).

Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje (menu po lewej stronie).

Chcesz, aby na Twojej dzielnicy odbyły się bezpłatne Gry Parkowe na Orientację? Porozmawiaj o tym ze swoją Radą Dzielnicy i głosuj na Gry Terenowe na Orientację we wrześniu w Budżecie Obywatelskim.

Serdecznie zapraszamy.!!!

Brzeźno - wyniki

W zakładce WYNIKI (menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie Waszych zmagań podczas Gier Parkowych na Orientację edycja Park Haffnera - Brzeźno (S12E23). Zapraszamy do lektury.

Dziękujemy za Wasz udział a Radzie Dzielnicy Brzeźno za gościnę i wsparcie imprezy.

Czeka nas wakacyjna przerwa, ale nie aż tak długa.
Kolejne Gry Parkowe na Orientację już  w niedzielę 20 sierpnia. Tym razem zapraszamy do Parku Jana Pawła II, czyli na ulubioną przez wielu Zaspę.
Szczegóły w menu "Kolejne Edycje".

Zapisy już działają!

Serdecznie zapraszamy!

Brzeźno Park J.J. Haffnera 16 lipca

rada Brzezno logo216 lipca wspólnie z Radą Dzielnicy Brzeźno zapraszamy do parku Brzeźno im. J.J. Haffnera, by tam wspólnie bawić się w terenie parkowo-plażowym na specjalnie z tej okazji zaktualizowanej mapie.

Czekają na Was 4 trasy, medale dla zgłoszonych do czwartku i losowanie nagród na mecie.

Dzięki wsparciu Rady Dzielnicy Brzeźno udział dla mieszkańców dzielnicy BEZPŁATNY!!!
Warunki skorzystania z bonifikaty w punkcie "6. OPŁATA STARTOWA" komunikatu startowego (zakładka Kolejne Edycje)‼
Koniecznie dokonaj rejestracji za pomocą Formularza Zgłoszeniowego wybierając jedną z czterech tras.

Chcesz, aby na Twojej dzielnicy odbyły się bezpłatne Gry Parkowe na Orientację? Porozmawiaj o tym ze swoją Radą Dzielnicy i głosuj na Gry Terenowe na Orientację we wrześniu w Budżecie Obywatelskim.

Nie zwlekaj‼
Już dziś ✍  wyślij zgłoszenie ✍  (menu po lewej stronie) i przybywaj w niedzielę do Brzeźna, by wziąć udział w wyjątkowej Zabawie z Mapą. Zapisy już trwają.
Szczegóły imprezy w zakładce Kolejne edycje i na naszym profilu facebook.com/BnOparkowe.

Zapraszamy!!!!

Kolibki Park - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie Gier Parkowych na Orientację Kolibki Park. Pogoda, mimo wysokiej temperatury sprzyjała Zabawie z Mapą. Teren nie sprawił uczestnikom większych problemów - jak zawsze wszyscy wrócili z tras zadowoleni :)

Na listach startowych odnotowaliśmy 164 osoby. Bardzo dziękujemy za Waszą obecność :) i gratulujemy Wam osiągniętych rezultatów oraz dobrej zabawy.

Nie przegapcie kolejnych epizodów GPnO (rozwijane podmenu w Kolejne Edycje po lewej stronie). Najbliższy (S12E23), 16 lipca, odbędzie się w Parku Brzeźno. Formularz zgłoszeniowy już działa!!! Serdecznie zapraszamy.

Gdynia Park Kolibki 9 lipca

9 lipca od godz. 9:30 zapraszamy na 22 epizod sezonu 12 Gier Parkowych na Orientację (S12E22). W najbliższą niedzielę zagościmy w gdyńskim Parku Kolibki. Czekamy na Was od 9:30 do 13:30.

Jeśli chcecie, aby w Gdyni też były bezpłatne Gry Parkowe na Orientację rozmawiajcie o tym ze swoją Radą Dzielnicy!!!

Nie zwlekaj‼
Już dziś ✍  wyślij zgłoszenie ✍  (menu po lewej stronie) i przybywaj w niedzielę na Kolibki, by wziąć udział w wyjątkowej Zabawie z Mapą.

Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje. Serdecznie zapraszamy!

Sobieszewo - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie minionej edycji Gier Parkowych na Orientację Wyspa Sobieszewska. Teren nie sprawił uczestnikom większych problemów - jak zawsze wszyscy wrócili z tras zadowoleni :)

Wszystkim gratulujemy osiągniętego rezultatu oraz dobrej zabawy. Bardzo dziękujemy za Waszą obecność :). Na listach sytartowych odnotowaliśmy 157 osób!!!

Dziękujemy Radzie Dzielnicy Wyspa Sobieszewska za wsparcie tej edycji. To już trzeci rok naszej owocnej współpracy i liczymy na dalszą :-), tak by Gry Parkowe na Orientację na trwałe wpisały się w kalendarz wydarzeń Wyspy.

Nie przegapcie kolejnych terminów (rozwijane menu w Kolejne Edycje po lewej stronie). Najbliższy epizod (S12E22), 9 lipca, odbędzie się w Parku Kolibki. To rzadka okazja dla stałych bywalców naszej Zabawy z Mapą by odwiedzić Gdynię, a dla mieszkańców tego wspaniałego miasta sposobność, by wziąć udział w Grach Parkowych na "swoim": terenie. Serdecznie zapraszamy.

Formularz zgłoszeniowy już działa!!!

Gdańsk Sobieszewo 25 czerwca

rada Wyspa logo25 czerwca od godz. 9:30 wraz z Radą Dzielnicy Wyspa Sobieszewska zapraszamy na rozpoczęcie wakacji, czyli na XXI epizod dwunastego sezonu Gier Parkowych na Orientację (S12E21). Tym razem spotykamy się w Sobieszewie, ponownie tuż przy plaży, zatem nie zapomnijcie zabrać ze sobą kocy, piknikowych koszy i strojów kąpielowych by przy okazji Parkowych skorzystać z uroków naszego morza.

W lesie czaka na Was ciekawa mikrorzeźba. Nie zabraknie też punktów na plaży. Czujność na trasach mocno rekomendowana☺!

Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Kto jeszcze nie odkrył Skarbu Plentego będzie miał okazję to zrobić zaraz po Grze Parkowej. Szczegóły tutaj. Gorąco polecamy, bo zabawa naprawdę przednia :-)

Park Oruński - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie niedzielnej edycji Gier Parkowych na Orientację Park Oruński. Jak przystało na końcówkę wiosny pogoda sprzyjała spacerom po parku, a trasy dostarczyły sporo dobrej zabawy :) Wszystkim gratulujemy osiągniętego rezultatu. Bardzo dziękujemy za Waszą obecność :). Na listach startowych odnotowaliśmy 281 osób.

Jeśli chcecie więcej bezpłatnych edycji głosujcie na nas we wrześniu w ramach Budżetu Obywatelskiego 2023!!!

Nie przegapcie kolejnych epizodów (rozwijane podmenu "Kolejne Edycje" po lewej stronie). Najbliższa już w niedzielę 25 czerwca na Wyspie Sobieszewskiej.  Formularz zgłoszeniowy już działa!!!

Stogi Plaża - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie 18 edycji XII-tego sezonu Gier Parkowych na Orientację Stogi Plaża (S12E18). Jak zawsze pogoda i frekwencja dopisały. Na listach startowych odnotowaliśmy 195 osób!!!. Dziękujemy za zaufanie i Waszą obecność. Mamy nadzieję, że to był dla Was dobry trening i dobra Zabawa z Mapą. Gratulujemy osiągniętych wyników i zapraszamy na kolejne edycje.

Dziękujemy Radzie Dzielnicy Stogi za wsparcie imprezy. Mamy nadzieję, że to nie była ostatnia wspólna edycja na Stogach :).

Już niebawem okazja na kolejną Zabawę z Mapą. Zapraszamy za tydzień:
- 17 czerwca na Zaspę do Parku Jana Pawła II wraz z Radą Dzielnicy Zaspa Rozstaje, oraz
- 18 czerwca do Parku Oruńskiego wraz z Radą Dzielnicy Orunia Górna - Gdańsk Południe.

Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Stogi Plaża 11 czerwca

11 czerwca od godz. 9:30 zapraszamy na 18 epizod XII sezonu Gier Parkowych na Orientację (S12E18). Spotykamy się na Pętli tramwajowej Stogi Plaża.

Dzięki wsparciu Rady Dzielnicy Stogi udział dla mieszkańców dzielnicy BEZPŁATNY!!!
Warunki skorzystania z bonifikaty w punkcie "6. OPŁATA STARTOWA" komunikatu startowego (zakładka Kolejne Edycje)‼

Koniecznie dokonaj zgłoszenia za pomocą Formularza Zgłoszeniowego wybierając jedną z czterech tras.

Chcesz, aby na Twojej dzielnicy odbyły się bezpłatne Gry Parkowe na Orientację? Porozmawiaj o tym ze swoją Radą Dzielnicy i głosuj na Gry Terenowe na Orientację we wrześniu w Budżecie Obywatelskim.

Nie zwlekaj‼
Już dziś ✍  wyślij zgłoszenie ✍  (menu po lewej stronie) i przybywaj w niedzielę na Stogi, by wziąć udział w wyjątkowej Zabawie z Mapą.
 
Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje. Serdecznie zapraszamy!

Przeróbka - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie niedzielnej edycji Gier Parkowych na Orientację Przeróbka (S12E17). Pogoda dopisała jak nigdy i bawiliśmy się przednio.

Niech żałuje kto nie był, a tym co byli gratulujemy pozytywnej postawy, dobrej zabawy i wyniku. Na mecie wszyscy wzięli udział w losowaniu nagród a chętni (zgłoszeni do czwartku) zostali nagrodzeni medalami.

Dziękujemy Radzie Dzielnicy Przeróbka za wsparcie tej edycji Gier Parkowych na Orientację.

Kolejny epizod już za tydzień 11 czerwca na gdańskich Stogach.
Zapraszamy wraz z Radą Dzielnicy Stogi.
Szczegóły w zakładce "Kolejne Edycje".

Park Przymorze - wyniki

W zakładce WYNIKI zamieściliśmy podsumowanie minionej edycji Gier Parkowych na Orientację w Parku Przymorze. Teren nie sprawił uczestnikom większych problemów - jak zawsze wracali z tras zadowoleni :).

Pogoda i frekwencja dopisały. Niech żałuje kto nie był. Na listach startowych odnotowaliśmy 165 osób. Na mecie, jak zawsze, czekały medale i losowanie nagród.

Wszystkim gratulujemy osiągniętego rezultatu oraz dobrej Zabawy z Mapą. Bardzo dziękujemy za Waszą obecność :). Dziękujemy Radzie Dzielnicy Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia za wsparcie tej edycji Parkowych.

Nie przegapcie następnych terminów GPnO (rozwijane podmenu w "Kolejne Edycje"). Najbliższe (S12E17), 4 czerwca odbędzie się na gdańskiej Przeróbce.

Serdecznie zapraszamy. Formularz zgłoszeniowy już działa!!!

Park Przymorze (Os. Tysiąclecia) 28 maja

rada Zabianka logo2W niedzielę, 28 maja wszystkich, którzy potrzebują zadbać o swoją kondycję zapraszamy na 16-ty epizod XII sezonu Gier Parkowych na Orientację (GPnO). Startujemy w ulubionym przez Was Parku Przymorze, zatem będzie prosto, łatwo i przyjemnie :-).

Dzięki wsparciu imprezy przez Radę Dzielnicy Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia mieszkańcy Dzieinicy są całkowicie zwolnieni z opłaty startowej (pod warunkiem zgłoszenia przez internet do piątku 19 maja).

Chcesz, aby na Twojej dzielnicy odbyły się bezpłatne Gry Parkowe na Orientację? Porozmawiaj o tym ze swoją Radą Dzielnicy i głosuj na Gry Terenowe na Orientację we wrześniu w Budżecie Obywatelskim.

Koniecznie dokonajcie zgłoszenia za pomocą Formularza Zgłoszeniowego wybierając jedną z czterech tras.

Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje!

Piecki Bulońska - wyniki

Wyniki Gier Parkowych na Orientację PIECKI BULOŃSKA (S12E15) możecie znaleźć w zakładce WYNIKI w menu po lewej stronie. Zapraszamy do lektury.

Dziękujemy Wam za liczną frekwencję. Na listach startowych odnotowaliśmy 436 osób. Pogoda dopisała. Jak na ciepły maj przystało cały dzień świeciło zło słońce a temperatura była iście letnia co dodało wigoru wszystkim uczestnikom.

Jeszcze wciąż świeża mapa spełniła Wasze i nasze oczekiwania. Trasy były wyjątkowo wymagające, szczególnie Tułacz i Biegacz. Dojście do niektórych PK wymagało gimnastyki zarówno fizycznej jak i umysłowej. Wszystkim gratulujemy osiągniętego rezultatu oraz dobrej Zabawy z Mapą.

Dziękujemy Radzie Dzielnicy Piecki-Migowo za ponowne wsparcie Gier Parkowych na Orientację.

Zapraszamy na kolejne edycje. Najbliższa odbędzie się już za tydzień, 28 maja w Parku Przymorze. Zapisy trwają. Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Piecki - Migowo (Bulońska) 21 maja

W niedzielę 21 maja od godz. 9:30 zapraszamy na Gry Parkowe na Orientację (S12E13). Spotykamy się na polanie przy ul. Bulońskiej, vis-a-vis bloku Powstania Listopadowego 3. Czekają na Was cztery trasy, medale i losowanie nagród. Nad wszystkim czuwać będzie zwarta ekipa Parkowych gotowa wyjaśnić każde, najdrobniejsze wątpliwości.

Dzięki wsparciu imprezy przez Radę Dzielnicy Piecki-Migowo mieszkańcy Dzieinicy są całkowicie zwolnieni z opłaty startowej (pod warunkiem zgłoszenia przez internet do piątku 19 maja).

Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Chcesz, aby na Twojej dzielnicy odbyły się bezpłatne Gry Parkowe na Orientację? Porozmawiaj o tym ze swoją Radą Dzielnicy i głosuj na Gry Terenowe na Orientację we wrześniu w Budżecie Obywatelskim.

Nie zwlekaj - wypełnij formularz zgłoszeniowy i ciesz się wspaniałą Zabawą z Mapą!!
Do zobaczenia w niedzielę!!!

Jar ilanowski - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie Gier Parkowych na Orientację edycja Jar Wilanowski. Zapraszamy do lektury. Wszystkim gratulujemy osiągniętego rezultatu oraz dobrej zabawy. Dziękujemy za Waszą obecność i wyjątkowo wysoką frekwencję. Na listach startowych odnotowaliśmy blisko 350 osób!

Dziękujemy Radzie Dzielnicy Chełm za wsparcie tej edycji i jej współorganizację oraz naszemu partnerowi, Spółdzielni Mieszkaniowej Chełm, za wspólną organizację przedsięwzięcia.

Zapraszamy na kolejne edycje. Najbliższa odbędzie się 14 maja w Parku Nad Strzyżą. Dzięki wsparciu imprezy przez Radę Dzielnicy Wrzeszcz Górny, mieszkańcy tej dzielnicy są całkowicie zwolnieni z opłaty startowej.

Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

 

Jar Wilanowski 7 maja

7 maja od godz. 9:30 wraz z Radą Dzielnicy Chełm zapraszamy na XIII w tym roku epizod Gry Parkowe na Orientację - Jar Wilanowski (S12E13). Spotykamy się przy boisku sportowym w Jarze Wilanowskim (Gdańsk Chełm). Tradycyjnie przygotowujemy dla Was cztery trasy do wyboru.
 
Nie zwlekaj‼
Już dziś ✍ wyślij zgłoszenie ✍ i przybywaj w niedzielę do Jaru Wilanowskiego, by skorzystać z wyjątkowej Zabawy z Mapą. Czekamy na Was od 9:30 do 14:00‼

Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Królewskie Wzgórze - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie Gier Parkowych na Orientację edycja Którlewskie Wzgórze (Ślimak). Zapraszamy do lektury. Wszystkim gratulujemy osiągniętego rezultatu oraz dobrej zabawy. Dziękujemy za Waszą obecność.

Zapraszamy na kolejne edycje. Najbliższa odbędzie się 7 maja w Jarze Wilanowskim. Dzięki wsparciu imprezy przez Radę Dzielnicy Chem mieszkańcy Dzieinicy Chełm są całkowicie zwolnieni z opłaty startowej.

Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Jeśli chcecie więcej bezpłatnych edycji pamiętajcie, aby we wrześniu zagłosować na Gry Terenowe na Orientację w kolejnej edycji Budżetu Obywatelskiego!!!

 

Królewskie Wzgórze 30 kwietnia

bo GDA 2023 logo30 kwietnia od godz. 9:30 wspólnie z Gdańskim Ośrodkiem Sportu zapraszamy na 12 epizod 12-tego sezonu Gier Parkowych na Orientację.

Tym razem czekamy na Was w Gdańsku Wrzeszczu, w okolicach Królewskiego Wzgórza, zwanego popularnie Ślimakiem. Przygotowaliśmy dla Was 4 trasy w mocno pogórkowatym terenie.

To trzecia w tym roku edycja w ramach Budżetu Obywatelskiego. Dzięki Waszym głosom mieszkańcy Gdańska są zwolnieni z opłaty startowej (dotyczy pierwszych 250 osób zgłoszonych internetowo). Jeśli chcecie więcej bezpłatnych imprez w 2024 roku głosujcie we wrześniu w BO na Gry Terenowe na Orientację i namówcie do tego znajomych!

Życzymy wspaniałej Zabawy z Mapą i niezapomnianych przeżyć!

Szczegóły w zakładce Kolejne edycje, a zgłoszenie poprzez formularz Wyślij Zgłoszenie!

Gdańsk Śródmieście - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie niedzielnej edycji Gier Parkowych na Orientację Gdańsk Śródmieście. Teren nie był trudny, ale kilka PK sprawiło uczestnikom nieco problemów, a dobrze zaplanowane trasy i wciąż jeszcze nowa mapa wyciągnęły wiele ciekawych smaczków gdańskiego Głównego Miasta. Pogoda dopisała zatem czegóż można było oczekiwać więcej :-). Jak zawsze wszyscy wrócili zadowoleni :)

Wszystkim gratulujemy osiągniętego rezultatu oraz dobrej Zabawy z Mapą. Bardzo dziękujemy za Waszą obecność :) Dziękujemy Radzie Dzielnicy Śródmieście za wsparcie tej edycji.

Nie przegapcie kolejnych epizodów - zakładka "Kolejne Edycje" po lewej stronie.

Najbliższe spotkanie (S12E11), 23 kwietnia, odbędzie się na nowej mapie Park Bema (Gdańsk Siedlce). Zapraszamy wraz z Radą Dzielnicy Siedlce.
Formularz zgłoszeniowy już działa!!!

Gdańsk Śródmieście 16 kwietnia

W niedzielę, 16 kwietnia wraz z Rada Dzielnicy Śródmieście zapraszamy na Gry Parkowe na Orientację - Gdańsk Śródmieście (S12E10).
 
rada Srodmiescie logoPo kilku leśno - parkowych epizodach proponujemy Wam odmianę. Przyjdźcie i sprawdźcie jak wygląda Zabawa z Mapą w przestrzeni miejskiej. Oddajemy Wam wciąż niezbadaną mapę, zrobioną specjalnie na nasze zamówienie, na której Parkowe organizujemy od niedawna‼
 
Czekają na Was 4 trasy, medale ? dla zgłoszonych do czwartku, nagrody ? i gorąca herbata na mecie.
 
Nie zwlekaj, ✍ wypełnij formularz zgłoszeniowy ✍ i ciesz się niekonwencjonalną Zabawą z Mapą na Głównym Mieście w Gdańsku‼
 
Szczgóły w zakładce "Kolejne Edycje"
 

Park Reagana - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie niedzielnej edycji Gier Parkowych na Orientację Park Reagana. Pogoda, choć chłodna i wietrzna, sprzyjała spacerom po parku, a trasy dostarczyły sporo dobrej zabawy :) Wszystkim gratulujemy osiągniętego rezultatu. Bardzo dziękujemy za Waszą obecność :) . Na listach startowych odnotowaliśmy 334 osoby!!!

Dziękujemy Radzie Dzielnicy Przymorze Wielkie za wsparcie tej edycji, dzięki czemu mieszkańcy Dzielnicy startowali bezpłatnie. Namawiajcie swoje Rady Dzielnic do podobnych działań :-)!

Nie przegapcie kolejnych epizodów (rozwijane podmenu "Kolejne Edycje" po lewej stronie). Najbliższa okazja do wspólnej Zabawy z Mapą już w niedzielę, 16 kwietnia na Głównym Mieście w Gdańsku.  Formularz zgłoszeniowy w menu po lewej stronie.

Park Reagana 2 kwietnia

rada Przymorze Wlk logo2 kwietnia od godz. 9:30 wraz z Radą Dzielnicy Przymorze Wielkie zapraszamy na 9-ty w tym roku epizod Gier Parkowych na Orientację (S12E09). Tym razem zawitamy do zachodniej części Parku Reagana. Specjalnie na potrzeby Gier Parkowych zaktualizowaliśmy mapę tego terenu.

Przygotowaliśmy dla Was m.in:
- 4 trasy różniące się trudnością, długością i liczbą Punktów Kontrolnych
- medale ???? dla wszystkich zgłoszonych do czwartku
- nagrody ???? losowane na mecie
- ciepłą herbatę dla spragnionych po trudach pokonania trasy
- nową dawka świeżego powietrza i dobrej Zabawy z Mapą.

Szczegóły jak zwykle w zakładce Kolejne Edycje. Zapisy trwają‼

Zaspa Młyniec - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie 6-tego epizodu, sezonu XII (S12E06) Gier Parkowych na Orientację - Zaspa Młyniec. Zapraszamy do lektury.

Mimo powrotu zimy ciepłe słońce sprawiło, że dzień był bardzo ładny a Zabawa z Mapą wyjątkowo udana. Niech żałuje kto nie był!
Na listach startowych zameldowało się równe 200 osób. Wszystkim dziękujemy za udział w tej niecodziennej, miejskiej edycji, zaś Radzie Dzielnicy Zaspa Młyniec dziękujemy za wsparcie imprezy.

Nie przegapcie następnych edycji. Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.
Najbliższa już 19 marca na gdańskiej Strzyży. Edycja LEŚNA!!! a dzięki Waszym głosom w Budżecie Obywatelskim, pierwsza w tym roku BEZPŁATNA dla mieszkańców Gdańska. Dziękujemy i zapraszamy do udziału. Kolejne głosowanie już we wrześniu - liczymy na Was :-)

Nie zwlekaj. Już dziś wypełnij formularz zgłoszeniowy!!!

Zaspa-Młyniec 12 marca

rada Mlyniec logo biale12 marca tradycyjnie od godz. 9:30 wspólnie z Radą Dzielnicy Zaspa-Młyniec zapraszamy na 6-ty w tym sezonie epizod Gier Parkowych na Orientację (S12E06). Ponownie zagościmy na mapie Młyniec-Osiedle i choć brzmi to jak teren miejski uwierzcie, że nie zabraknie licznych skwerów, zieleńców i otwartej przestrzeni. Przekonajcie się sami, jak wiele niespodzianek kryje Zaspa Młyniec. Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Witomino - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie Gier Parkowych na Orientację Gdynia Witomino. Choć było trochę chłodno to słoneczna pogoda sprzyjała wyśmienitej Zabawie z Mapą :-). Na listach startowych odnotowaliśmy 272 osoby. Były przewyższenia i dłuższe niż zazwyczaj trasy, ale leśna sceneria sprawiła, że nie przysporzyły one uczestnikom zbyt dużych trudności i wszyscy wrócili na metę zadowoleni. Niech żałuje kto nie był :-).

Gratulujemy Wam osiągniętych rezultatów oraz dobrej zabawy. Bardzo dziękujemy za Waszą obecność :)

Nie przegapcie kolejnych epizodów GPnO (rozwijane podmenu Kolejne Edycje po lewej stronie).Najbliższa okazja już 12 marca. Wraz z Radą Dzielnicy Zaspa Młyniec i XV LO w Gdańsku zapraszamy na osiedlową Zabawę z Mapą. Zaspa to jednak nie tylko bloki. Punktów będziecie szukać wśród licznych zieleńców i otwartych przestrzeni, których tam nie brakuje. Przyjdź i zobacz, że można wypoczywać również wśród miejskiej dżungli!

Zapisy trwają! Śledźcie naszą stronę www i profil FB (najlepiej go polubić) a nic Was nie ominie ;-).

 

Gdynia Witomino - 5 marca

5 marca od godz. 9:30 zapraszamy na 5 epizod 12-tego sezonu Gier Parkowych na Orientację (S12E05). Po raz trzeci zagościmy na wciąż nie do końca poznanej mapie zrobionej specjalnie dla Was, gdzie bardzo urozmaicony teren skrywa wiele ciekawych zakamarków. Iście wiosenna pogoda za oknem aż wzywa, by wyjść na spacer ????‍♀️????, zatem w najbliższą niedzielę przybywajcie do Gdyni na Gry Parkowe na Orientację Witomino.

Czekać na Was będą tradycyjnie m.in:
-> 4 trasy różniące się trudnością, długością i liczbą Punktów Kontrolnych
-> medale ???? dla wszystkich zgłoszonych do czwartku
-> nagrody ???? losowane na mecie
-> woda / herbata dla spragnionych po trudach pokonania trasy
-> nowa dawka dobrej Zabawy z Mapą
 
Nie zwlekaj‼
Już dziś ✍ wypełnij formularz zgłoszeniowy ✍ (zakładka WYŚLIJ ZGŁOSZENIE) i wraz z rodziną, sąsiadami lub znajomymi odwiedź nas na Witominie‼

Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Dolina Samborowo - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie Gier Parkowych na Orientację - Dolina Samborowo (S12E04). Pogoda była idealna a trasy nie sprawiły Wam większych problemów. Na listach odnotowaliśmy 234 osoby zatem na XII sezonie czuć już wiosnę. Cieszymy się, że byliście z nami i gratulujemy osiągniętych wyników!

Dziękujemy Gdańskiej Szkole Szermierki za gościną, a wszystkim uczestnikom za udział, zwłaszcza tym, którzy byli z nami pierwszy raz. Mamy nadzieję, że złapiecie "bakcyla" i będziecie regularnymi uczestnikami Gier Parkowych na Orientację, a okazja ku temu już 5 marca w lasach gdyńśkiego Witomona.

Śledźcie informacje na naszym FB i bądźcie z nami :).

Zapisy trwają. Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Dolina Samborowo 19 lutego

19 lutego od godz. 9:30 zapraszamy na 4-ty w tym roku epizod Gier Parkowych na Orientację (S12E04). Jak co roku, zimową porą udamy się do Doliny Samborowo, gdzie będziemy bawić się z mapą w pięknej, zimowej scenerii. Mamy nadzieję, że spodoba się Wam ten pomysł i będziecie z nami w równie licznym gronie jak na ostatnich edycjach.

Nie zwlekaj‼
Już dziś ✍  wyślij zgłoszenie ✍  (menu po lewej stronie) i przybywaj w niedzielę do Doliny Samborowo, by wziąć udział w wyjątkowej Zabawie z Mapą.

Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje. Serdecznie zapraszamy.

Zaspa Rozstaje - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie 3-ego epizodu XII sezonu (S12E03) Gier Parkowych na Orientację - Zaspa Rozstaje. Zapraszamy do lektury.

Dziękujemy Dyrekcji Szkoy Podstawowej nr 48 za gościnę. Pogoda dopisała. Śniegu i białej Zabawy z Mapą nie zabrakło. Wszystkim uczestnikom gratulujemy osiągniętego rezultatu. Dziękujemy, że byliście z nami.

Już za dwa tygodnie, 19 lutego, kolejna edycja - Dolina Samborowo. Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje po lewej stronie.

Serdecznie zapraszamy

Zaspa Rozstaje 5 lutego

W niedzielę 5 lutego od godz. 9:30 zapraszamy na 3 epizod XII-tego sezonu Gier Parkowych na Orientację. Tym razem sprawdzimy Wasze umiejętności nawigacyjne w miejskie dżungli, wśród bloków ale też w zieleni gdańskiego osiedla Zaspa Rozstaje.

Nie każdy wie, że Zaspa to poza blokami bardzo spore tereny zielone. Jak zwykle czekają na Was 4 trasy o różnej długości, liczbie PK i stopniu trudności,

Zapisy już trwają! Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje - menu na dole (komórki) lub po lewej stronie (komputery).

Kamienna Góra - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie Gier Parkowych na Orientację Kamienna Góra (S12E01). Pogoda nie była najlepsza, ale też nie taka straszna jak ją prognozy malowały ;-). Momentami mogliśmy nawet cieszyć się pięknym słońcem. Wszystkim uczestnikom gratulujemy osiągniętych wyników.

Dziękujemy Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 51 za gościnę i użyczenie pomieszczeń celem przeprowadzenia GPnO.

Kolejna edycja za dwa tygodnie 22 stycznia w Parku Przymorze. Będzie ognisko. Przynueście kiełbaski do pieczenia :-). Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Kamienna Góra 8 stycznia

8 stycznia 2023 od godz. 9:30 zapraszamy na Gry Parkowe na Orientację - inaugurację XII sezonu Gier Parkowych na Orientację (S12E01). Będzie to ukłon w stronę uczestników z Gdyni. Specjalnie dla Was, we współpracy ze Szkołą Podstawową nr 51 aktualizujemy mapę Kamienna Góra-Skwer Kościuszki.

Nie zwlekaj‼
Już dziś ✍ wypełnij formularz zgłoszeniowy ✍  (zakładka Wyślij Zgłoszenie) i przybywaj z rodziną lub znajomymi na Kamienną Górę‼ Czekamy na Was tradycyjnie od 9:30.
 
Dzięki uprzejmości pani dyrektor Danuty Maliszewskiej gościć będziemy w Szkole Podstawowej nr 51, ul Słowackiego 53. Serdecznie dziękujemy!

Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Budżet Obywatelski - wyniki

bo GDA 2023 logoOd piątku znamy wyniki głosowania na projekty w ramach Budżetu Obywatelskiego na 2023 rok, ale dopiero dzisiaj udało się nam zrobić podsumowanie.

Jesteśmy pod wielkim wrażeniem a jednocześnie w dużym szoku, szoku radości i szczęścia. Cieszymy się, bo te wyniki utwierdzają nas w przekonaniu, że robimy coś naprawdę dobrego i potrzebnego, coś co sprawia Wam radość, a nic nie cieszy tak jak dawanie radości innym.

Bardzo dziękujemy za Wasze głosy. Gry Parkowe na Orientację zebrały ich łącznie 2398, z czego najwięcej na Chełmie (615), Jasieniu (333) i we Wrzeszczu Górnym (216). Już wiemy, że w roku 2023, w ramach BO, zaprosimy Was na Gry Parkowe na Orientację w 9-ciu lokalizacjach:

  • ANIOŁKI
  • BRĘTOWO - dziękujemy autorom projektu "Park kieszonkowy przy rondzie św. Jana de La Salle" za "podzielenie się" budżetem ;)
  • CHEŁM
  • JASIEŃ
  • PRZYMORZE WIELKIE
  • SIEDLCE
  • STRZYŻA - w ramach projektu "Przyjazna i Aktywna STRZYŻA" - dziękujemy autorom za współpracę :)
  • WRZESZCZ DOLNY
  • WRZESZCZ GÓRNY

Ważne też, że dzięki Waszym głosom i wsparciu z Budżetu Obywatelskiego wszyscy mieszkańcy Gdańska będą mieli możliwość startu w tych edycjach bez opłat (o ile zgłoszą się on-line w regulaminowym czasie)!!!

Do zobaczenia na starcie :)

 Praca przy Grach Parkowych

W związku z rozwojem projektu Rodzinne Gry Parkowe na Orientację poszukujemy osób zainteresowanych współpracą przy przeprowadzaniu kolejnych edycji.

Zdobywaj Odznakę InO

ksiazeczka inoNa naszych imprezach możecie nabyć książeczkę InO. Do czego one służą?

PTTK wiele lat temu celem popularyzacji Imprez na Orientację ustanowiło Odznakę Imprez na Orientację (OInO) – wyróżnienie przyznawane w turystyce kwalifikowanej za udział w imprezach na orientację zarówno indywidualnych jak i drużynowych. Zdobywanie odznaki nie jest limitowane wiekowo ani czasowo. Więcej szczegółów o odznace znajdziecie tutaj.

Książeczki InO służą do zbierania potwierdzeń udziału (pieczątki, nalepki, wpisy), które później są podstawą do weryfikacji poszczególnych stopni odznaki.

Oczywiście w książeczkach można zbierać same potwierdzenia udziału co na pewno będzie stanowiło nie lada pamiątkę w przyszłości. Jednym z najbardziej wytrwałych kolekcjonerów startów w Imprezach na Orientację jest kolega Jakub Kaczyński, który ma na swoim koncie już grubo ponad 1000 (tysiąc!!!!) startów.

Serdecznie gratulujemy wytrwałości i zachęcamy wszystkich uczestników do aktywnego udziału i zbierania potwierdzeń w książeczkach InO.

Park Przymorze - filmik

W czasie Gier Parkowych na Orientację w Parku Przymorze gościliśmy dziennikarzy z portalu trojmiasto.tv. Nakręcony przez nich filmik możecie zobaczyć tutaj. Ciekawe kto odnajdzie tam siebie.

2017.10.15 Jelitkowo098 TTV