04.08 Wyspa Sobieszewska
31.08 Piecki Bulońska

Jar Wilanowska - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie Gier Parkowych na Orientację edycja Jar Wilanowska. Zapraszamy do lektury. Wszystkim gratulujemy osiągniętego rezultatu oraz dobrej zabawy. Dziękujemy za Waszą obecność i wysoką frekwencję mimo niesprzyjających warunków pogodowych. Na listach startowych odnotowaliśmy blisko 250 osób!

Dziękujemy Radzie Dzielnicy Chełm za wsparcie tej edycji i jej współorganizację.

W lipcu robimy przerwę i życzymy Wam udanych wakacji, ale już 4 sierpnia spotykamy się na Wyspie Sobieszewskiej. Dzięki wsparciu imprezy przez Radę Dzielnicy Wyspa Sobieszewska, mieszkańcy tej dzielnicy są całkowicie zwolnieni z opłaty startowej.

Chcesz, aby na Twojej dzielnicy odbyły się bezpłatne Gry Parkowe na Orientację? Porozmawiaj o tym ze swoją Radą Dzielnicy i głosuj na Gry Terenowe na Orientację Zabawa z Mapą (zapamiętaj tę nazwę!) we wrześniu w Budżecie Obywatelskim dla Gdańska.

Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Jar Wilanowska 23 czerwca

rada Chelm logo23 czerwca od godz. 9:30 wraz z Radą Dzielnicy Chełm zapraszamy na XIX w tym roku epizod Gry Parkowe na Orientację - Jar Wilanowska (S13E19). Spotykamy się przy boisku sportowym w Jarze Wilanowska (Gdańsk Chełm). Tradycyjnie przygotowujemy dla Was cztery trasy do wyboru.
 
Nie zwlekaj‼
Już dziś ✍ wyślij zgłoszenie ✍ i przybywaj w niedzielę do Jaru Wilanowska, by skorzystać z wyjątkowej Zabawy z Mapą. Czekamy na Was od 9:30 do 14:00‼

Dzięki wsparciu imprezy przez Radę Dzielnicy Chełm mieszkańcy Dzielnicy są całkowicie zwolnieni z opłaty startowej (pod warunkiem zgłoszenia przez internet do piątku 21 czerwca).

Chcesz, aby na Twojej dzielnicy odbyły się bezpłatne Gry Parkowe na Orientację? Porozmawiaj o tym ze swoją Radą Dzielnicy i głosuj na Gry Terenowe na Orientację Zabawa z Mapą (zapamiętaj tę nazwę!) we wrześniu w Budżecie Obywatelskim dla Gdańska.

Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Przeróbka - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie niedzielnej edycji Gier Parkowych na Orientację Przeróbka (S13E18). Pogoda niestety spłatała nam figla co odstraszyło wielu uczestników, a szkoda. Ci, którzy wystartowali na pewno nie żałują.

Wszystkim gratulujemy pozytywnej postawy, dobrej zabawy i wyniku. Na mecie każdy miał szansę wygrać nagrodę, a chętni (zgłoszeni do czwartku) zostali uhonorowani pamiątkowymi medalami.

Dziękujemy Radzie Dzielnicy Przeróbka za wsparcie tej edycji Gier Parkowych na Orientację.

Kolejny epizod już za tydzień, 23 czerwca na gdańskim Chełmie. Zapraszamy wraz z Radą Dzielnicy Chełm.

Szczegóły w zakładce "Kolejne Edycje".

Przeróbka 16 czerwca

rada Przerobka16 czerwca od godz. 9:30 zapraszamy na 18-sty w tym roku epizod Gier Parkowych na Orientację (S13E18). Już trzeci raz w historii "Parkowych" udamy się na gdańską Przeróbkę, gdzie będziemy bawić się na wciąż jeszcze nie przez wszystkich odkrytej mapie. Mamy nadzieję, że spodoba się Wam ten pomysł i będziecie z nami w równie licznym gronie jak na Zaspie.

Nie zwlekaj‼
Już dziś ✍  wyślij zgłoszenie ✍  (menu po lewej stronie) i przybywaj w niedzielę na Przeróbkę, by wziąć udział w wyjątkowej Zabawie z Mapą.

Dzięki wsparciu imprezy przez Radę Dzielnicy Przeróbka mieszkańcy Dzielnicy (bez limitu uczestników) są całkowicie zwolnieni z opłaty startowej (pod warunkiem zgłoszenia przez internet do piątku 14 czerwca).

Chcesz, aby na Twojej dzielnicy odbyły się bezpłatne Gry Parkowe na Orientację? Porozmawiaj o tym ze swoją Radą Dzielnicy i głosuj na Gry Terenowe na Orientację Zabawa z Mapą (zapamiętaj tę nazwę!) we wrześniu w Budżecie Obywatelskim dla Gdańska.

Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje. Serdecznie zapraszamy.

Zaspa Młyniec - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie 17-tego epizodu, sezonu XIII (S13E17) Gier Parkowych na Orientację - Zaspa Młyniec. Zapraszamy do lektury.

Tym razem ciepłe słońce sprawiło, że dzień był bardzo ładny a Zabawa z Mapą wyjątkowo udana. Dodatkowo Festyn, któremu towarzyszyliśmy przyciągnął rzesze uczestników. Na listach startowych odnotowaliśmy 355 osób!!! Brawo Wy! Niech żałuje kto nie był!
Wszystkim dziękujemy za udział w tej niecodziennej, miejskiej edycji, zaś Radzie Dzielnicy Zaspa Młyniec dziękujemy za wsparcie imprezy.

Nie przegapcie następnych edycji. Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.
Najbliższa już 16 czerwca na gdańskiej Przeróbce.

Nie zwlekaj. Już dziś wypełnij formularz zgłoszeniowy!!!

Zaspa-Młyniec 9 czerwca

rada Mlyniec logo biale9 czerwca tradycyjnie od godz. 9:30 zapraszamy na 17-ty w tym sezonie epizod Gier Parkowych na Orientację (S13E17). Ponownie zagościmy na mapie Młyniec-Osiedle i choć brzmi to jak teren miejski uwierzcie, że nie zabraknie licznych skwerów, zieleńców i otwartej przestrzeni. Przekonajcie się sami, jak wiele niespodzianek kryje Zaspa! Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje

Żabianka Osiedle - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie edycji Gier Parkowych na Orientację Żabianka Osiedle. Gorąca pogoda z pewnością nie ułatwiała poszukiwania punktów, ale daliście radę! Wszystkim gratulujemy osiągniętego rezultatu oraz dobrej Zabawy z Mapą. Bardzo dziękujemy za Waszą obecność :)

Dziękujemy Radzie Dzielnicy Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia za wsparcie imprezy oraz pomoc w promocji.

Już za tydzień zapraszamy na kolejną edycje Zabawy z Mapą! Zgłoszenia na Gry Parkowe na Orientację – Zaspa Młyniec, osiedle już trwają!

Brzeźno - wyniki

W zakładce WYNIKI (menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie Waszych zmagań podczas Gier Parkowych na Orientację edycja Park Haffnera - Brzeźno (S13E15). Zapraszamy do lektury.

Dziękujemy za Wasz udział a Radzie Dzielnicy Brzeźno za gościnę i wsparcie imprezy.
Na listach strtowych odnotowaliśmy 235 uczestników :-).

Czeka nas krótka przerwa, ale wracamy do Was już 2 czerwca.
Na kolejne Gry Parkowe na Orientację zapraszamy na Żabiankę, gdzie Wasze poszukiwania skierowane będą na zieleńce i tereny wokół osiedlowych bloków.

Szczegóły w menu "Kolejne Edycje". Zapisy już działają!

Serdecznie zapraszamy!

Nowy Port - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie niedzielnej edycji Gier Parkowych na Orientację Gdańsk Nowy Port. Teren nie był trudny, ale kilka PK sprawiło uczestnikom nieco problemów, a dobrze zaplanowane trasy i wciąż jeszcze nowa mapa wyciągnęły wiele ciekawych smaczków Nowego Portu. Tym razem pogoda dopisała, zatem czegóż można było oczekiwać więcej :-). Jak zawsze uczestnicy wrócili zadowoleni :)

Na listach startowych odnotowaliśmy 179 osób!!!. Wszystkim gratulujemy osiągniętego rezultatu oraz dobrej Zabawy z Mapą. Bardzo dziękujemy za Waszą obecność :). Mamy nadzieję, że Gry Parkowe na stałe zagoszczą w Nowym Porcie :-).

Nie przegapcie kolejnych epizodów (rozwijane podmenu "Kolejne Edycje" po lewej stronie). Najbliższa już za tydzień 19 maja w Parku J.J.Haffnera w Brzeźnie.

Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje. Formularz zgłoszeniowy już działa.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Poznaj Strzyżę - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie Miejskiej Gry Terenowej - Poznaj Strzyżę. Chłodniejsza pora, sobota i miejska formuła imprezy sprawiły, że odwiedziliście nas w nieco zmniejszonym gronie, lecz Wasza obecnośc zawsze nas cieszy. Na trasach oprócz klasycznego potwierdzania punktów kontrolnych można było rozwiązać test wiedzy o Strzyży oraz wziąć udziuał w kilku zadaniach specjalnych. Niech żałuje kto nie był.

Pogoda dopisała. Prawie bezchmurne niebo sprzyjało wyśmienitej Zabawie z Mapą, co dało wszystkim uczestnikom dużo radości.

Dziękujemy za pomoc i wsparcie Radzie Dzielnicy Strzyża. Mamy nadzieję, że wspólnie zorganizujemy jeszcze niejedną imprezę.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, zwłaszcza tym, którzy byli z nami pierwszy raz - mamy nadzieję, że złapiecie "bakcyla" i będziecie regularnymi gośćmi Gier Parkowych na Orientację Najbliższa edycja już jutro, w niedzielę 12 maja w Nowym Porcie. Bądźcie z nami :).

Zapisy trwają. Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Nowość na Parkowych!

Karnety Szlak Zabawy z Mapą i Vouchery Podarunkowe 

W zakładce Szlak Zabawy z Mapą możesz zapoznać się z ofertą Karnetów oraz z Voucherami podarunkowymi!

Teraz dzięki nowym rozwiązaniom możesz brać udział w dowolnej Zabawie z Mapą taniej! Ciesz się pełnią możliwości z i odkryj dwa rodzaje karnetów i vouchery, stworzone specjalnie dla Ciebie!

 Praca przy Grach Parkowych

W związku z rozwojem projektu Rodzinne Gry Parkowe na Orientację poszukujemy osób zainteresowanych współpracą przy przeprowadzaniu kolejnych edycji.

Zdobywaj Odznakę InO

ksiazeczka inoNa naszych imprezach możecie nabyć książeczkę InO. Do czego one służą?

PTTK wiele lat temu celem popularyzacji Imprez na Orientację ustanowiło Odznakę Imprez na Orientację (OInO) – wyróżnienie przyznawane w turystyce kwalifikowanej za udział w imprezach na orientację zarówno indywidualnych jak i drużynowych. Zdobywanie odznaki nie jest limitowane wiekowo ani czasowo. Więcej szczegółów o odznace znajdziecie tutaj.

Książeczki InO służą do zbierania potwierdzeń udziału (pieczątki, nalepki, wpisy), które później są podstawą do weryfikacji poszczególnych stopni odznaki.

Oczywiście w książeczkach można zbierać same potwierdzenia udziału co na pewno będzie stanowiło nie lada pamiątkę w przyszłości. Jednym z najbardziej wytrwałych kolekcjonerów startów w Imprezach na Orientację jest kolega Jakub Kaczyński, który ma na swoim koncie już grubo ponad 1000 (tysiąc!!!!) startów.

Serdecznie gratulujemy wytrwałości i zachęcamy wszystkich uczestników do aktywnego udziału i zbierania potwierdzeń w książeczkach InO.

Park Przymorze - filmik

W czasie Gier Parkowych na Orientację w Parku Przymorze gościliśmy dziennikarzy z portalu trojmiasto.tv. Nakręcony przez nich filmik możecie zobaczyć tutaj. Ciekawe kto odnajdzie tam siebie.

2017.10.15 Jelitkowo098 TTV