Przeróbka 04.06.2023
Stogi Plaża 11.06.2023

Park Przymorze - wyniki

W zakładce WYNIKI zamieściliśmy podsumowanie minionej edycji Gier Parkowych na Orientację w Parku Przymorze. Teren nie sprawił uczestnikom większych problemów - jak zawsze wracali z tras zadowoleni :).

Pogoda i frekwencja dopisały. Niech żałuje kto nie był. Na listach startowych odnotowaliśmy 165 osób. Na mecie, jak zawsze, czekały medale i losowanie nagród.

Wszystkim gratulujemy osiągniętego rezultatu oraz dobrej Zabawy z Mapą. Bardzo dziękujemy za Waszą obecność :). Dziękujemy Radzie Dzielnicy Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia za wsparcie tej edycji Parkowych.

Nie przegapcie następnych terminów GPnO (rozwijane podmenu w "Kolejne Edycje"). Najbliższe (S12E17), 4 czerwca odbędzie się na gdańskiej Przeróbce.

Serdecznie zapraszamy. Formularz zgłoszeniowy już działa!!!

Park Przymorze (Os. Tysiąclecia) 28 maja

rada Zabianka logo2W niedzielę, 28 maja wszystkich, którzy potrzebują zadbać o swoją kondycję zapraszamy na 16-ty epizod XII sezonu Gier Parkowych na Orientację (GPnO). Startujemy w ulubionym przez Was Parku Przymorze, zatem będzie prosto, łatwo i przyjemnie :-).

Dzięki wsparciu imprezy przez Radę Dzielnicy Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia mieszkańcy Dzieinicy są całkowicie zwolnieni z opłaty startowej (pod warunkiem zgłoszenia przez internet do piątku 19 maja).

Chcesz, aby na Twojej dzielnicy odbyły się bezpłatne Gry Parkowe na Orientację? Porozmawiaj o tym ze swoją Radą Dzielnicy i głosuj na Gry Terenowe na Orientację we wrześniu w Budżecie Obywatelskim.

Koniecznie dokonajcie zgłoszenia za pomocą Formularza Zgłoszeniowego wybierając jedną z czterech tras.

Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje!

Piecki Bulońska - wyniki

Wyniki Gier Parkowych na Orientację PIECKI BULOŃSKA (S12E15) możecie znaleźć w zakładce WYNIKI w menu po lewej stronie. Zapraszamy do lektury.

Dziękujemy Wam za liczną frekwencję. Na listach startowych odnotowaliśmy 436 osób. Pogoda dopisała. Jak na ciepły maj przystało cały dzień świeciło zło słońce a temperatura była iście letnia co dodało wigoru wszystkim uczestnikom.

Jeszcze wciąż świeża mapa spełniła Wasze i nasze oczekiwania. Trasy były wyjątkowo wymagające, szczególnie Tułacz i Biegacz. Dojście do niektórych PK wymagało gimnastyki zarówno fizycznej jak i umysłowej. Wszystkim gratulujemy osiągniętego rezultatu oraz dobrej Zabawy z Mapą.

Dziękujemy Radzie Dzielnicy Piecki-Migowo za ponowne wsparcie Gier Parkowych na Orientację.

Zapraszamy na kolejne edycje. Najbliższa odbędzie się już za tydzień, 28 maja w Parku Przymorze. Zapisy trwają. Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Piecki - Migowo (Bulońska) 21 maja

W niedzielę 21 maja od godz. 9:30 zapraszamy na Gry Parkowe na Orientację (S12E13). Spotykamy się na polanie przy ul. Bulońskiej, vis-a-vis bloku Powstania Listopadowego 3. Czekają na Was cztery trasy, medale i losowanie nagród. Nad wszystkim czuwać będzie zwarta ekipa Parkowych gotowa wyjaśnić każde, najdrobniejsze wątpliwości.

Dzięki wsparciu imprezy przez Radę Dzielnicy Piecki-Migowo mieszkańcy Dzieinicy są całkowicie zwolnieni z opłaty startowej (pod warunkiem zgłoszenia przez internet do piątku 19 maja).

Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Chcesz, aby na Twojej dzielnicy odbyły się bezpłatne Gry Parkowe na Orientację? Porozmawiaj o tym ze swoją Radą Dzielnicy i głosuj na Gry Terenowe na Orientację we wrześniu w Budżecie Obywatelskim.

Nie zwlekaj - wypełnij formularz zgłoszeniowy i ciesz się wspaniałą Zabawą z Mapą!!
Do zobaczenia w niedzielę!!!

Park Nad Strzyżą - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie niedzielnej edycji Gier Parkowych na Orientację Park Nad Strzyżą. Mimo obaw pogoda dopisała, co zmobilizowało uczestników, którzy stawili się w całkiem pokaźnej grupie, zaś teren imprezy dostarczył sporo emocji :)

Na listach startowych odnotowaliśmy 230 osób. Bardzo dziękujemy za Waszą obecność :). Wszystkim gratulujemy osiągniętego rezultatu oraz dobrej Zabawy z Mapą.
Dziękujemy Radzie Dzielnicy Wrzeszcz Dolny za podjęcie współpracy. Mamy nadzieję, że Gry Parkowe na Orientację będą corocznym wydarzeniem w Dizelnicy Wrzeszcz Dolny.

Nie przegapcie kolejnych epizodów (rozwijane podmenu "Kolejne Edycje"). Najbliższe już w niedzielę 21 maja, Piecki ul. Bulońska - zapraszamy wraz z Radą Dzielnicy Piecki - Migowo. Mieszkancy dzielnicy startują bez opłat (pod warunkiem zgłoszenie do piątku!!!).

Zgłoszenia za pomocą formularza zgłoszeniowego w Menu!!!

Park Nad Strzyżą 14 maja

14 maja od godz. 9:30 wraz z Radą Dzielnicy Wrzeszcz Dolny zapraszamy na XIII w tym roku epizod Gry Parkowe na Orientację - Park Nad Strzyżą (S12E14). Spotykamy się w Parku nad Strzyżą (Wrzeszcz Dolny) przy ul. Wyspiańskiego 15. Tradycyjnie przygotowujemy dla Was atrakcyjnie poprowadzone cztery trasy do wyboru.
 
Nie zwlekaj‼
Już dziś ✍ wyślij zgłoszenie ✍ i przybywaj w niedzielę do Parku Nad Strzyżą, by skorzystać z wyjątkowej Zabawy z Mapą. Czekamy na Was od 9:30 do 14:00‼

Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Jar ilanowski - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie Gier Parkowych na Orientację edycja Jar Wilanowski. Zapraszamy do lektury. Wszystkim gratulujemy osiągniętego rezultatu oraz dobrej zabawy. Dziękujemy za Waszą obecność i wyjątkowo wysoką frekwencję. Na listach startowych odnotowaliśmy blisko 350 osób!

Dziękujemy Radzie Dzielnicy Chełm za wsparcie tej edycji i jej współorganizację oraz naszemu partnerowi, Spółdzielni Mieszkaniowej Chełm, za wspólną organizację przedsięwzięcia.

Zapraszamy na kolejne edycje. Najbliższa odbędzie się 14 maja w Parku Nad Strzyżą. Dzięki wsparciu imprezy przez Radę Dzielnicy Wrzeszcz Górny, mieszkańcy tej dzielnicy są całkowicie zwolnieni z opłaty startowej.

Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

 

Jar Wilanowski 7 maja

7 maja od godz. 9:30 wraz z Radą Dzielnicy Chełm zapraszamy na XIII w tym roku epizod Gry Parkowe na Orientację - Jar Wilanowski (S12E13). Spotykamy się przy boisku sportowym w Jarze Wilanowskim (Gdańsk Chełm). Tradycyjnie przygotowujemy dla Was cztery trasy do wyboru.
 
Nie zwlekaj‼
Już dziś ✍ wyślij zgłoszenie ✍ i przybywaj w niedzielę do Jaru Wilanowskiego, by skorzystać z wyjątkowej Zabawy z Mapą. Czekamy na Was od 9:30 do 14:00‼

Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Królewskie Wzgórze - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie Gier Parkowych na Orientację edycja Którlewskie Wzgórze (Ślimak). Zapraszamy do lektury. Wszystkim gratulujemy osiągniętego rezultatu oraz dobrej zabawy. Dziękujemy za Waszą obecność.

Zapraszamy na kolejne edycje. Najbliższa odbędzie się 7 maja w Jarze Wilanowskim. Dzięki wsparciu imprezy przez Radę Dzielnicy Chem mieszkańcy Dzieinicy Chełm są całkowicie zwolnieni z opłaty startowej.

Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Jeśli chcecie więcej bezpłatnych edycji pamiętajcie, aby we wrześniu zagłosować na Gry Terenowe na Orientację w kolejnej edycji Budżetu Obywatelskiego!!!

 

Królewskie Wzgórze 30 kwietnia

bo GDA 2023 logo30 kwietnia od godz. 9:30 wspólnie z Gdańskim Ośrodkiem Sportu zapraszamy na 12 epizod 12-tego sezonu Gier Parkowych na Orientację.

Tym razem czekamy na Was w Gdańsku Wrzeszczu, w okolicach Królewskiego Wzgórza, zwanego popularnie Ślimakiem. Przygotowaliśmy dla Was 4 trasy w mocno pogórkowatym terenie.

To trzecia w tym roku edycja w ramach Budżetu Obywatelskiego. Dzięki Waszym głosom mieszkańcy Gdańska są zwolnieni z opłaty startowej (dotyczy pierwszych 250 osób zgłoszonych internetowo). Jeśli chcecie więcej bezpłatnych imprez w 2024 roku głosujcie we wrześniu w BO na Gry Terenowe na Orientację i namówcie do tego znajomych!

Życzymy wspaniałej Zabawy z Mapą i niezapomnianych przeżyć!

Szczegóły w zakładce Kolejne edycje, a zgłoszenie poprzez formularz Wyślij Zgłoszenie!

Park Bema - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie Gier Parkowych na Orientację edycja Park Bema - Góra Gradowa. Zapraszamy do lektury. Wszystkim gratulujemy osiągniętego rezultatu oraz dobrej zabawy. Dziękujemy za Waszą obecność i wyjątkowo wysoką frekwencję. Na listach startowych odnotowaliśmy 317 osób.

Dziękujemy Radzie Dzielnicy Siedlce za wsparcie tej edycji i jej współorganizację oraz naszemu partnerowi Hevelianum za wspólną organizację przedsięwzięcia.

Zapraszamy na kolejne edycje. Najbliższa odbędzie się 30 kwietnia we Wrzeszczu Górnym, wokół Królewskiego Wzgórza. Dzięki wsparciu imprezy w ramach Budżetu Obywatelskiego mieszkańcy Gdańska są całkowicie zwolnieni z opłaty startowej (pierwsze 250 zgłoszonych osób!!!).

Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Jeśli chcecie więcej bezpłatnych edycji pamiętajcie, aby we wrześniu zagłosować na Gry Terenowe na Orientację w kolejnej edycji BO!!!

 

Park Bema (Góra Gradowa) 23 kwietnia

rada Siedlce logo slider23 kwietnia od godz. 9:30 wraz z Radą Dzielnicy Siedlce oraz Hevelianum zapraszamy na XI w tym roku epizod Gry Parkowe na Orientację – Park Bema (S12E11). Spotykamy się w zupełnie nowym miejscu, na nowej mapie (w większości) i jak na taką okoliczność przystało przygotowujemy dla Was kilka nieznanych zakamarków do odkrycia. Zawitamy też na Górę Gradową, gdzie szukać będziemy punktów ukrytych wśród dawnych fortyfikacji przekazując najmłodszym kawałek historii.
 
Nie zwlekaj‼
Już dziś ✍ wyślij zgłoszenie ✍ i przybywaj w niedzielę do Parku Bema, by skorzystać z wyjątkowej Zabawy z Mapą. Czekamy na Was od 9:30 do 14:00‼

Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Gdańsk Śródmieście - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie niedzielnej edycji Gier Parkowych na Orientację Gdańsk Śródmieście. Teren nie był trudny, ale kilka PK sprawiło uczestnikom nieco problemów, a dobrze zaplanowane trasy i wciąż jeszcze nowa mapa wyciągnęły wiele ciekawych smaczków gdańskiego Głównego Miasta. Pogoda dopisała zatem czegóż można było oczekiwać więcej :-). Jak zawsze wszyscy wrócili zadowoleni :)

Wszystkim gratulujemy osiągniętego rezultatu oraz dobrej Zabawy z Mapą. Bardzo dziękujemy za Waszą obecność :) Dziękujemy Radzie Dzielnicy Śródmieście za wsparcie tej edycji.

Nie przegapcie kolejnych epizodów - zakładka "Kolejne Edycje" po lewej stronie.

Najbliższe spotkanie (S12E11), 23 kwietnia, odbędzie się na nowej mapie Park Bema (Gdańsk Siedlce). Zapraszamy wraz z Radą Dzielnicy Siedlce.
Formularz zgłoszeniowy już działa!!!

Gdańsk Śródmieście 16 kwietnia

W niedzielę, 16 kwietnia wraz z Rada Dzielnicy Śródmieście zapraszamy na Gry Parkowe na Orientację - Gdańsk Śródmieście (S12E10).
 
rada Srodmiescie logoPo kilku leśno - parkowych epizodach proponujemy Wam odmianę. Przyjdźcie i sprawdźcie jak wygląda Zabawa z Mapą w przestrzeni miejskiej. Oddajemy Wam wciąż niezbadaną mapę, zrobioną specjalnie na nasze zamówienie, na której Parkowe organizujemy od niedawna‼
 
Czekają na Was 4 trasy, medale ? dla zgłoszonych do czwartku, nagrody ? i gorąca herbata na mecie.
 
Nie zwlekaj, ✍ wypełnij formularz zgłoszeniowy ✍ i ciesz się niekonwencjonalną Zabawą z Mapą na Głównym Mieście w Gdańsku‼
 
Szczgóły w zakładce "Kolejne Edycje"
 

Park Reagana - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie niedzielnej edycji Gier Parkowych na Orientację Park Reagana. Pogoda, choć chłodna i wietrzna, sprzyjała spacerom po parku, a trasy dostarczyły sporo dobrej zabawy :) Wszystkim gratulujemy osiągniętego rezultatu. Bardzo dziękujemy za Waszą obecność :) . Na listach startowych odnotowaliśmy 334 osoby!!!

Dziękujemy Radzie Dzielnicy Przymorze Wielkie za wsparcie tej edycji, dzięki czemu mieszkańcy Dzielnicy startowali bezpłatnie. Namawiajcie swoje Rady Dzielnic do podobnych działań :-)!

Nie przegapcie kolejnych epizodów (rozwijane podmenu "Kolejne Edycje" po lewej stronie). Najbliższa okazja do wspólnej Zabawy z Mapą już w niedzielę, 16 kwietnia na Głównym Mieście w Gdańsku.  Formularz zgłoszeniowy w menu po lewej stronie.

Park Reagana 2 kwietnia

rada Przymorze Wlk logo2 kwietnia od godz. 9:30 wraz z Radą Dzielnicy Przymorze Wielkie zapraszamy na 9-ty w tym roku epizod Gier Parkowych na Orientację (S12E09). Tym razem zawitamy do zachodniej części Parku Reagana. Specjalnie na potrzeby Gier Parkowych zaktualizowaliśmy mapę tego terenu.

Przygotowaliśmy dla Was m.in:
- 4 trasy różniące się trudnością, długością i liczbą Punktów Kontrolnych
- medale ???? dla wszystkich zgłoszonych do czwartku
- nagrody ???? losowane na mecie
- ciepłą herbatę dla spragnionych po trudach pokonania trasy
- nową dawka świeżego powietrza i dobrej Zabawy z Mapą.

Szczegóły jak zwykle w zakładce Kolejne Edycje. Zapisy trwają‼

Chełm Witosa - wyniki

W zakładce WYNIKI (menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie Gier Parkowych na Orientację Jar Wilanowski (S12E08). Zapraszamy do lektury.
Przesyłajcie nam Wasze zdjęcia z trasy to umieścimy je na naszym profilu FB :-).

Wszystkim tradycyjnie gratulujemy osiągniętego rezultatu oraz dobrej zabawy. Pokazaliście, że lubicie bawić się także w terenie miejskim, co nas bardzo cieszy. Na listach startowych odnotowaliśmy 446 uczestników. Dziękujemy za Waszą obecność. Dziękujemy Spółdzielni Mieszkaniowej Chełm, Klubowi Alf i Radzie Dzielnicy Chełm za wsparcie imprezy.

To była druga w tym roku edycja w ramach Budżetu Obywatelskiego. - bezpłatna dla mieszkańców Gdańska (pierwsze 250 osób zgłoszonych internetowo).
Jeśli chcecie więcej bezpłatnych imprez w 2024 roku głosujcie we wrześniu w BO na Gry Terenowe na Orientację i namówcie do tego znajomych!

Do zobaczenia już niebawem, 2 kwietnia na ciekawych trasach w Parku im. Ronalda Regana (część zachodnia)!!!.
Zapisy już trwają. Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Wiadukt Weisera (Strzyża) - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie Gier Parkowych na Orientację - Wiadukt Weisera (S12E07). Pierwsza w tym roku wiosenna niedziela sprawiła, że odwiedziliście nas tłumnie, za co bardzo, bardzo dziękujemy. Na listach startowych odnotowaliśmy 433 osoby!!!.

Pogoda dopisała, Prawie bezchmurne niebo, piękne słońce i prawie letnia temperatura sprzyjały wyśmienitej Zabawie z Mapą co dało wszystkim uczestnikom dużo radości. Niech żałuje kto nie był!!!

Nowa lokalizacja przyniosła też nie małe zaskoczenie. Trasy były trudniejsze niż zazwyczaj, co wielu z Was przysporzyło nie mało kłopotu w ich pokonaniu. Nie wszystkim to zadanie się udało, ale wierzymy, że dużo się nauczyliście i że kolejne edycje będą dla Was znacznie łatwiejsze.

To była pierwsza w tym roku edycja w ramach BO 2023, czyli bezpłatna dla wszystkich mieszkańców Gdańska w ramach dostępnego limitu zgłoszeń 250 osób, który na Waszą prośbę rozszerzyliśmy do 330 osób :-). W tym roku będzie jeszcze osiem imprez w ramach Budżetu Obywatelskiego. Pamiętajcie, że o bezpłatnych wejściówkach decyduje kolejność zgłoszeń!!! Jeśli chcecie więcej bezpłatnych imprez w przyszłym roku pamiętajcie, aby we wrześniu głosować na nas w BO 2024.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, zwłaszcza tym, którzy byli z nami pierwszy raz - mamy nadzieję, że złapiecie "bakcyla" i będziecie regularnymi gośćmi Gier Parkowych na Orientację Najbliższa edycja już w niedzielę, 26 marca na gdańśkim Chełmie - również w ramach BO 2023, czyli bezpłatna dla mieszkańców Gdańska (do 250 osób - decyduje kolejność zgłoszeń) Bądźcie z nami :).

Zapisy trwają. Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Zaspa Młyniec - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie 6-tego epizodu, sezonu XII (S12E06) Gier Parkowych na Orientację - Zaspa Młyniec. Zapraszamy do lektury.

Mimo powrotu zimy ciepłe słońce sprawiło, że dzień był bardzo ładny a Zabawa z Mapą wyjątkowo udana. Niech żałuje kto nie był!
Na listach startowych zameldowało się równe 200 osób. Wszystkim dziękujemy za udział w tej niecodziennej, miejskiej edycji, zaś Radzie Dzielnicy Zaspa Młyniec dziękujemy za wsparcie imprezy.

Nie przegapcie następnych edycji. Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.
Najbliższa już 19 marca na gdańskiej Strzyży. Edycja LEŚNA!!! a dzięki Waszym głosom w Budżecie Obywatelskim, pierwsza w tym roku BEZPŁATNA dla mieszkańców Gdańska. Dziękujemy i zapraszamy do udziału. Kolejne głosowanie już we wrześniu - liczymy na Was :-)

Nie zwlekaj. Już dziś wypełnij formularz zgłoszeniowy!!!

Zaspa-Młyniec 12 marca

rada Mlyniec logo biale12 marca tradycyjnie od godz. 9:30 wspólnie z Radą Dzielnicy Zaspa-Młyniec zapraszamy na 6-ty w tym sezonie epizod Gier Parkowych na Orientację (S12E06). Ponownie zagościmy na mapie Młyniec-Osiedle i choć brzmi to jak teren miejski uwierzcie, że nie zabraknie licznych skwerów, zieleńców i otwartej przestrzeni. Przekonajcie się sami, jak wiele niespodzianek kryje Zaspa Młyniec. Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Witomino - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie Gier Parkowych na Orientację Gdynia Witomino. Choć było trochę chłodno to słoneczna pogoda sprzyjała wyśmienitej Zabawie z Mapą :-). Na listach startowych odnotowaliśmy 272 osoby. Były przewyższenia i dłuższe niż zazwyczaj trasy, ale leśna sceneria sprawiła, że nie przysporzyły one uczestnikom zbyt dużych trudności i wszyscy wrócili na metę zadowoleni. Niech żałuje kto nie był :-).

Gratulujemy Wam osiągniętych rezultatów oraz dobrej zabawy. Bardzo dziękujemy za Waszą obecność :)

Nie przegapcie kolejnych epizodów GPnO (rozwijane podmenu Kolejne Edycje po lewej stronie).Najbliższa okazja już 12 marca. Wraz z Radą Dzielnicy Zaspa Młyniec i XV LO w Gdańsku zapraszamy na osiedlową Zabawę z Mapą. Zaspa to jednak nie tylko bloki. Punktów będziecie szukać wśród licznych zieleńców i otwartych przestrzeni, których tam nie brakuje. Przyjdź i zobacz, że można wypoczywać również wśród miejskiej dżungli!

Zapisy trwają! Śledźcie naszą stronę www i profil FB (najlepiej go polubić) a nic Was nie ominie ;-).

 

Gdynia Witomino - 5 marca

5 marca od godz. 9:30 zapraszamy na 5 epizod 12-tego sezonu Gier Parkowych na Orientację (S12E05). Po raz trzeci zagościmy na wciąż nie do końca poznanej mapie zrobionej specjalnie dla Was, gdzie bardzo urozmaicony teren skrywa wiele ciekawych zakamarków. Iście wiosenna pogoda za oknem aż wzywa, by wyjść na spacer ????‍♀️????, zatem w najbliższą niedzielę przybywajcie do Gdyni na Gry Parkowe na Orientację Witomino.

Czekać na Was będą tradycyjnie m.in:
-> 4 trasy różniące się trudnością, długością i liczbą Punktów Kontrolnych
-> medale ???? dla wszystkich zgłoszonych do czwartku
-> nagrody ???? losowane na mecie
-> woda / herbata dla spragnionych po trudach pokonania trasy
-> nowa dawka dobrej Zabawy z Mapą
 
Nie zwlekaj‼
Już dziś ✍ wypełnij formularz zgłoszeniowy ✍ (zakładka WYŚLIJ ZGŁOSZENIE) i wraz z rodziną, sąsiadami lub znajomymi odwiedź nas na Witominie‼

Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Dolina Samborowo - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie Gier Parkowych na Orientację - Dolina Samborowo (S12E04). Pogoda była idealna a trasy nie sprawiły Wam większych problemów. Na listach odnotowaliśmy 234 osoby zatem na XII sezonie czuć już wiosnę. Cieszymy się, że byliście z nami i gratulujemy osiągniętych wyników!

Dziękujemy Gdańskiej Szkole Szermierki za gościną, a wszystkim uczestnikom za udział, zwłaszcza tym, którzy byli z nami pierwszy raz. Mamy nadzieję, że złapiecie "bakcyla" i będziecie regularnymi uczestnikami Gier Parkowych na Orientację, a okazja ku temu już 5 marca w lasach gdyńśkiego Witomona.

Śledźcie informacje na naszym FB i bądźcie z nami :).

Zapisy trwają. Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Dolina Samborowo 19 lutego

19 lutego od godz. 9:30 zapraszamy na 4-ty w tym roku epizod Gier Parkowych na Orientację (S12E04). Jak co roku, zimową porą udamy się do Doliny Samborowo, gdzie będziemy bawić się z mapą w pięknej, zimowej scenerii. Mamy nadzieję, że spodoba się Wam ten pomysł i będziecie z nami w równie licznym gronie jak na ostatnich edycjach.

Nie zwlekaj‼
Już dziś ✍  wyślij zgłoszenie ✍  (menu po lewej stronie) i przybywaj w niedzielę do Doliny Samborowo, by wziąć udział w wyjątkowej Zabawie z Mapą.

Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje. Serdecznie zapraszamy.

Zaspa Rozstaje - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie 3-ego epizodu XII sezonu (S12E03) Gier Parkowych na Orientację - Zaspa Rozstaje. Zapraszamy do lektury.

Dziękujemy Dyrekcji Szkoy Podstawowej nr 48 za gościnę. Pogoda dopisała. Śniegu i białej Zabawy z Mapą nie zabrakło. Wszystkim uczestnikom gratulujemy osiągniętego rezultatu. Dziękujemy, że byliście z nami.

Już za dwa tygodnie, 19 lutego, kolejna edycja - Dolina Samborowo. Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje po lewej stronie.

Serdecznie zapraszamy

Zaspa Rozstaje 5 lutego

W niedzielę 5 lutego od godz. 9:30 zapraszamy na 3 epizod XII-tego sezonu Gier Parkowych na Orientację. Tym razem sprawdzimy Wasze umiejętności nawigacyjne w miejskie dżungli, wśród bloków ale też w zieleni gdańskiego osiedla Zaspa Rozstaje.

Nie każdy wie, że Zaspa to poza blokami bardzo spore tereny zielone. Jak zwykle czekają na Was 4 trasy o różnej długości, liczbie PK i stopniu trudności,

Zapisy już trwają! Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje - menu na dole (komórki) lub po lewej stronie (komputery).

Kamienna Góra - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie Gier Parkowych na Orientację Kamienna Góra (S12E01). Pogoda nie była najlepsza, ale też nie taka straszna jak ją prognozy malowały ;-). Momentami mogliśmy nawet cieszyć się pięknym słońcem. Wszystkim uczestnikom gratulujemy osiągniętych wyników.

Dziękujemy Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 51 za gościnę i użyczenie pomieszczeń celem przeprowadzenia GPnO.

Kolejna edycja za dwa tygodnie 22 stycznia w Parku Przymorze. Będzie ognisko. Przynueście kiełbaski do pieczenia :-). Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Kamienna Góra 8 stycznia

8 stycznia 2023 od godz. 9:30 zapraszamy na Gry Parkowe na Orientację - inaugurację XII sezonu Gier Parkowych na Orientację (S12E01). Będzie to ukłon w stronę uczestników z Gdyni. Specjalnie dla Was, we współpracy ze Szkołą Podstawową nr 51 aktualizujemy mapę Kamienna Góra-Skwer Kościuszki.

Nie zwlekaj‼
Już dziś ✍ wypełnij formularz zgłoszeniowy ✍  (zakładka Wyślij Zgłoszenie) i przybywaj z rodziną lub znajomymi na Kamienną Górę‼ Czekamy na Was tradycyjnie od 9:30.
 
Dzięki uprzejmości pani dyrektor Danuty Maliszewskiej gościć będziemy w Szkole Podstawowej nr 51, ul Słowackiego 53. Serdecznie dziękujemy!

Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Budżet Obywatelski - wyniki

bo GDA 2023 logoOd piątku znamy wyniki głosowania na projekty w ramach Budżetu Obywatelskiego na 2023 rok, ale dopiero dzisiaj udało się nam zrobić podsumowanie.

Jesteśmy pod wielkim wrażeniem a jednocześnie w dużym szoku, szoku radości i szczęścia. Cieszymy się, bo te wyniki utwierdzają nas w przekonaniu, że robimy coś naprawdę dobrego i potrzebnego, coś co sprawia Wam radość, a nic nie cieszy tak jak dawanie radości innym.

Bardzo dziękujemy za Wasze głosy. Gry Parkowe na Orientację zebrały ich łącznie 2398, z czego najwięcej na Chełmie (615), Jasieniu (333) i we Wrzeszczu Górnym (216). Już wiemy, że w roku 2023, w ramach BO, zaprosimy Was na Gry Parkowe na Orientację w 9-ciu lokalizacjach:

  • ANIOŁKI
  • BRĘTOWO - dziękujemy autorom projektu "Park kieszonkowy przy rondzie św. Jana de La Salle" za "podzielenie się" budżetem ;)
  • CHEŁM
  • JASIEŃ
  • PRZYMORZE WIELKIE
  • SIEDLCE
  • STRZYŻA - w ramach projektu "Przyjazna i Aktywna STRZYŻA" - dziękujemy autorom za współpracę :)
  • WRZESZCZ DOLNY
  • WRZESZCZ GÓRNY

Ważne też, że dzięki Waszym głosom i wsparciu z Budżetu Obywatelskiego wszyscy mieszkańcy Gdańska będą mieli możliwość startu w tych edycjach bez opłat (o ile zgłoszą się on-line w regulaminowym czasie)!!!

Do zobaczenia na starcie :)

 Praca przy Grach Parkowych

W związku z rozwojem projektu Rodzinne Gry Parkowe na Orientację poszukujemy osób zainteresowanych współpracą przy przeprowadzaniu kolejnych edycji.

Zdobywaj Odznakę InO

ksiazeczka inoNa naszych imprezach możecie nabyć książeczkę InO. Do czego one służą?

PTTK wiele lat temu celem popularyzacji Imprez na Orientację ustanowiło Odznakę Imprez na Orientację (OInO) – wyróżnienie przyznawane w turystyce kwalifikowanej za udział w imprezach na orientację zarówno indywidualnych jak i drużynowych. Zdobywanie odznaki nie jest limitowane wiekowo ani czasowo. Więcej szczegółów o odznace znajdziecie tutaj.

Książeczki InO służą do zbierania potwierdzeń udziału (pieczątki, nalepki, wpisy), które później są podstawą do weryfikacji poszczególnych stopni odznaki.

Oczywiście w książeczkach można zbierać same potwierdzenia udziału co na pewno będzie stanowiło nie lada pamiątkę w przyszłości. Jednym z najbardziej wytrwałych kolekcjonerów startów w Imprezach na Orientację jest kolega Jakub Kaczyński, który ma na swoim koncie już grubo ponad 1000 (tysiąc!!!!) startów.

Serdecznie gratulujemy wytrwałości i zachęcamy wszystkich uczestników do aktywnego udziału i zbierania potwierdzeń w książeczkach InO.

Park Przymorze - filmik

W czasie Gier Parkowych na Orientację w Parku Przymorze gościliśmy dziennikarzy z portalu trojmiasto.tv. Nakręcony przez nich filmik możecie zobaczyć tutaj. Ciekawe kto odnajdzie tam siebie.

2017.10.15 Jelitkowo098 TTV