Park Oruński 22 września 2019
Kiełpino Górne 29 września 2019 

Kozacza Góra - wyniki

W zakładce WYNIKI (menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie Rodzinnych Gier Parkowych na Orientację edycja Kozacza Góra. Zapraszamy do lektury. Pogoda i frekwencja dopisały dzięki czemu mogliśmy cieszyć się dobrą zabawą na świeżym powietrzu a dzięki Szkole i Przedszkolu Montessori na Ujeścisku oczekiwanie na start i odpoczynek po trasie przebiegał w wyjątkowo komfortowych warunkach. Dziękujemy za gościnę a uczestnikom za liczny udział. Na czterech trasach wystartowały 224 osoby. Niech żałuje, kto nie był.

Teren, choć nieduży, nie pozwalał na nudę a umiejscowienie niektórych PK wymagało gimnastyki ciała i umysłu. Wszystkim gratulujemy osiągniętego rezultatu oraz dobrej zabawy.

sztubak logoZapraszamy na kolejne edycje. Najbliższa odbędzie się 24 lutego. Szczegóły wkrótce. W międzyczasie mamy nadzieję zobaczyć Was na NOCNYM SZTUBAKU - podobnej imprezie, którą rozegramy wieczorową porą. Spotykamy sie 20 lutego, od godz. 17:00 w Sklepie Harcerskim Dziupla na Głównym Mieście w Gdańsku. Szczegóły i zapisy na www.sztubak.almanak.pl.