Park Oruński 19.09.2021
Matemblewo 26.09.2021

Lista wyników
Gry Parkowe na Orientację - Park Reagana wsch. - 29.08.2021 -

RODZINNA

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
698 Urszula Meler Gdańsk00:37:06
Dominik Wirgentius Gdańsk
719 Adrianna Ostaszewska Gdańsk00:52:42
Aleksandra Ostaszewska Gdańsk
Yelena Rzayeva-Ostashevska Gdańsk
Marek Ostaszewski Gdańsk
724 Anna Maria Filipkowska Gdańsk00:57:40
Łucja Filipkowska Gdańsk
Pola Klotzke Gdańsk
721 Maja Filipkowska Gdańsk00:58:22
Weronika Filipkowska Gdańsk
Sebastian Filipkowski Gdańsk
697 Karol Lewalski Gdańsk01:16:37
Antek Lewalski Gdańsk
Oskar Lewalski Gdańsk

ŁAZIK

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
723 Michał Krajewski Gdańsk00:59:52
Adam Krajewski Gdańsk
Jolanta Haase Gdańsk
691 Szymon Rybczyński 01:15:47
735 Aleksandra Wontorska Gdańsk01:17:48
Ignacy Wontorski Gdańsk
Wiktor Wontorski Gdańsk
769 Matylda Jarmułowicz Gdańsk01:20:13
Monika Jarmułowicz Gdańsk
768 Piotr Jarmułowicz Gdańsk01:21:05
Jagoda Jarmułowicz Gdańsk
757 Michał Szmidt Gdańsk01:23:21
Filip Szmidt Gdańsk
729 Wojciech Spisak Gdańsk01:36:31
Agnieszka Choruży Gdańsk
718 Vitaliy Kotvytskiy Gdańsk01:37:26
Dmytro Kotvytskiy Gdańsk
686 Marcin Licznerski 01:53:27
Franek Licznerski
Paweł Licznerski
Michał Licznerski
Natalia Licznerska
692 Paweł Kowalski BPKBrak podpicia PK 12-15
Magda Kowalska
738 Tomasz Czerwonka KarczemkiBPKZła kolejność podbijania PK (2-1-4-6-5-7-8-9-15)
Jolanta Czerwonka Karczemki
Radosław Czerwonka Karczemki
Alicja Czerwonka Karczemki
746 marta gurgul GdańskBPKBrak podpicia PK 12
hania kwiatkowska Gdańsk
wiktor KWIATKOWSKI Gdańsk
760 Sylwia Załucka SopotBPKBrak podpicia PK 12
Lidia Załucka Sopot
Anna Załucka Sopot

TUŁACZ

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
744 Joanna Grzonkowska Rokitnica01:14:35
Maciej Stanczew Rokitnica
759 Wojciech Piwakowski Gdańsk01:17:12
Maria Piwakowska Gdańsk
714 Stanisław Jankowski Gdańsk01:37:12
Agnieszka Łagutko-Jankowska Gdańsk
762 Anna Rymon Lipinska Gdynia01:41:32
Jacek Gawliński Gdynia

BIEGACZ

Aby zobaczyć szczegółowe wyniki dla trasy BIEGACZ, kliknij TUTAJ.

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
733 Tomasz Rybczyński Gdańsk00:37:37
727 Krzysztof Borowiec Gdańsk00:41:57
705 Kuba Białogrodzki Gdynia00:45:08
417 Andrzej Mosiewicz Gdańsk00:45:16
731 Damian Kurkowiak Gdańsk00:48:55
419 Niko Wirgentius Gdańsk00:50:22
761 Artur Rymon Lipinski Władysławowo01:16:46
755 Adam Mruk Gdańsk01:31:44
725 Łukasz Surma Gdańsk01:50:30
Bożena Jabłecka-Surma Gdańsk
Marcin Surma Gdańsk

BPK - brak punktu kontrolnego lub inne błędy - patrz kolumna UWAGI