Wronia Górka (Gdańsk Aniołki) 24 lutego 2019

Lista wyników
Gry Parkowe na Orientację - Park Brzeźno - 27.01.2019 -

RODZINNA

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
106 Ewa Stykuć Gdańsk00:25:30
Dariusz Stykuć Gdańsk
158 Angelika Marszał Gdańsk00:30:37
105 Piotr Masiak Gdańsk00:44:12
Wojciech Masiak Gdańsk
138 Michał Kruminia-Łozowski Gdańsk00:44:27
Monika Kruminia-Łozowska Gdańsk
Zofia Kruminia-Łozowska Gdańsk
Jan Kruminia-Łozowski Gdańsk
Stanisław Grzegorczyk
125 Łukasz Sobczyk Gdańsk00:45:06
Martyna Sobczyk Gdańsk
Anna Sobczyk Gdańsk
Julia Baj-Sobczyk Gdańsk
159 Lena Dobrowolska Tczew00:45:56
Anna Dobrowolska Tczew
150 Romana Adamska Gdańsk00:49:24
Mirosław Adamski Gdańsk
Maja Adamska Gdańsk
165 Arkadiusz Grucelski Gdańsk00:49:32
Grzegorz Grucelski Gdańsk
151 Magdalena Liss Gdańsk00:51:35
Łukasz Liss Gdańsk
Wojciech Liss Gdańsk
Stanisław Liss Gdańsk
102 Agnieszka Czapiewska Gdańsk00:53:44
176 Katarzyna Woźniak Sopot01:01:17
Ewa Woźniak Sopot
Agata Woźniak Gdańsk
Karolina Lewsza Gdańsk
Leon Szymczyk Gdańsk
Małgorzata Szymczyk Gdańsk
Alicja Kalkus Sopot
Joanna Kalkus Sopot
Marcin Kalkus Sopot
Izabela Kalkus Sopot
Marcin Walkowiak
122 Iwona Piątek Gdańsk01:09:02
Michał Piątek Gdańsk
Magda Piątek Gdańsk
142 Anna Kuczkowska-Rozbicka Gdynia01:24:01
Iwo Rozbicki Gdynia
143 Magdalena Kuczkowska-Adametz Gdynia01:24:08
Stanisław Adametz Gdynia
132 Tomasz Jaroszewicz Malbork 01:30:45
Borys Jaroszewicz Malbork
178 Joanna Bitel Gdańsk01:32:52
Julek Bitel
177 Ellen Turone Kamloops, CanadaBPKzła kolejność PK 1-2-4-3, brak PK 12
Lunden Glentworth Vancouver, Canada
Greyson Glentworth Vancouver, Canada
721 Malwina Pazda BPK
Julia Smętoch
Zosia Romel

ŁAZIK

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
157 Paulina Dargacz Niestępowo00:25:25
152 Katarzyna Gołąbek-Dropiewska Gdańsk00:38:39
Sławomir Dropiewski Gdańsk
Joanna Dropiewska Gdańsk
Zuzanna Dropiewska Gdańsk
Aleksander Dropiewski Gdańsk
127 Jowita Lipiec Gdańsk00:45:19
Rafał Mikucki Gdańsk
Adam Lipiec Jastrzębie zdrój
Katarzyna Lipiec Jastrzębie zdrój
702 Maciej Klimczyk 00:49:55
Anna Klimczyk
Tomasz Klimczyk
115 Magda Korcz Gdańsk00:52:36
Rafał Korcz Gdańsk
Tomasz Korcz Gdańsk
167 Maria Włodarska-Kowalczuk Gdańsk00:56:51
Piotr Kowalczuk Gdańsk
Wojtek Kowalczuk Gdańsk
134 Joanna Lewandowska Gdańsk00:57:30
Piotruś Lewandowski Gdańsk
Marek Lewandowskk Gdańsk
155 Aneta Piotrowska Gdańsk01:00:24
Tomek Piotrowski Gdańsk
128 Marta Drzeżdżon Elbląg01:21:30
Eleonora Saayman Gdańsk
Johan Saayman Gdańsk
Krzysztof Saayman Gdańsk
149 tom s Pruszcz Gdanski01:30:17

TUŁACZ

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
156 Arkadiusz Dargacz Niestępowo00:30:08
148 Paweł Szymczak Gdańsk00:32:43
162 Dariusz Lemańczyk Gdańsk00:36:56
131 Joanna Grzonkowska Rokitnica00:54:18
Maciej Stanczew Rokitnica
163 Adam Mruk Gdańsk01:03:25
123 Wiktor Jesionek Gdańsk01:11:38
Michał Hoeft Gdańsk
160 Franek Wołyniec Gdańsk01:11:54
Lilka Wołyniec Gdańsk
Wojtek Wołyniec Gdańsk
701 Marta Kucińska 01:13:56
Pulina Miklikowska
109 Adam Miszewski Gdańsk01:17:59
katarzyna Filar Gdańsk
Antoni Miszewski Gdańsk
161 Krzysztof Szymański Gdańsk01:51:21
Ewa Szymańska Gdańsk
Agnieszka Szymańska Gdańsk
147 Rafał Kamiński GdańskBPKbrak PK 18
Aleksander Kamiński Gdańsk

BIEGACZ

Aby zobaczyć szczegółowe wyniki dla trasy BIEGACZ, kliknij TUTAJ.

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
172 Krzysztof Borowiec Gdańsk00:32:42
146 Łukasz Romanowski Gdańsk00:34:21
422 Wojciech Suchy 00:35:36
135 Tomasz Rybczyński Gdańsk00:35:38
114 Patryk Pisarski Gdańsk00:38:26
141 Tomasz Chojnowski Gdańsk00:42:24
103 Piotr Czyż Gdańsk00:53:08
117 Marek Marczyński Banino01:03:28
111 Rafał Czyż Gdańsk01:06:31
108 Marta Kazanowska Gdańsk01:09:53
Piotr Kowalewski Sopot
409 Michał Mrozowski 01:38:19
Magdalena Mrozowska
Staś Mrozowski
Antek Mrozowski
410 Paweł Stawiasz 01:43:49
Renata Jacewicz
Marek Stawiasz
173 Ewa Orłowska Gdańsk01:53:39
Bożena Pieczka Gdańsk
Tomasz Kawecki

BPK - brak punktu kontrolnego lub inne błędy - patrz kolumna UWAGI

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com