Park Oruński 22 września 2019
Kiełpino Górne 29 września 2019 

Lista wyników
Gry Parkowe na Orientację - Gdańsk Park Reagana - 25.08.2019 -

RODZINNA

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
8 Magdalena Kwaśniak-Butowska Banino00:35:24
Grzegorz Butowski Banino
Maciej Butowski Banino
Katarzyna Butowska Banino
6 Irmina Kulik Borkowo00:36:36
Antonina Kulik Borkowo
Maksymilian Kulik Borkowo
18 Agnieszka Nikodem Gdańsk00:39:31
Adam Nikodem Gdańsk
Konrad Nikodem Gdańsk
Miłosz Nikodem Gdańsk
19 Kamila Tkacz-Wlazło Gdańsk00:44:53
Przemysław Wlazło Gdańsk
Julia Wlazło Gdańsk
Szymon Wlazło Gdańsk
44 Kamil Uberman Gdańsk00:45:35
Paulinka Uberman Gdańsk
Magdalena Uberman Gdańsk
703 Rafał Siwiński 00:46:30
Agnieszka Siwińska
Natasza Siwińska
Maks Siwiński
Lilka Siwińska
24 Katarzyna Litwicka Łódź 00:48:30
Klaudia Korycka Łódź
Tomasz Litwicki Łódź
9 Dagmara Rachowska Gdańsk00:48:54
Tymoteusz Rachowski Gdańsk
Gabriela Gajewska
31 Marcin Gregorczyk Gdańsk00:53:13
Anna Gregorczyk Gdańsk
43 Wiktor Banhegyi Gdańsk00:54:50
Magdalena Banhegyi Gdańsk
Cezary Banhegyi Gdańsk
702 Jaś Kowalewski 00:57:34
Małgosia Kowalewska
Joanna Kowalewska
Michał Kowalewski
50 Karol Woj Gdańsk00:59:55
Marta Woj Gdańsk
Małgorzata Woj Gdańsk
Paweł Woj Gdańsk
36 Natalia Klimek Rumia01:00:50
Kamila Klimek Rumia
32 Jarek Plata Borkowo01:01:32
Nela Plata Borkowo
Pola Plata Borkowo
61 Karol Kidawa Gdańsk01:03:58
Kornel Kidawa Gdańsk
30 Michał Fer Gdańsk01:05:02
Paulina Famulska Gdańsk
Nikodem Fer Gdańsk
Dominik Fer Gdańsk
79 Krzysztof Maciejewski Gdańsk01:06:57
Igor Maciejewski Gdańsk
Joanna Karmańska Gdańsk
15 Anna Szczęsna Gdańsk01:07:18
Ignacy Szczęsny Gdańsk
Konrad Szczęsny Gdańsk
704 Bogumiła Paterkiewicz 01:07:20
Jacek Paterkiewicz
Olga Paterkiewicz
Alicja Paterkiewicz
17 Małgorzata Bramowicz Juszkowo01:07:45
Jacek Bramowicz Juszkowo
Maja Bramowicz Juszkowo
Michał Bramowicz Juszkowo
58 Jarosław Dopierała Gdańsk01:08:36
Hanna Dopierała Gdańsk
Janina Dopierała Gdańsk
Zdzisław Dopierała Gdańsk
21 Agnieszka Głowacka - Korecka Gdynia01:17:28
Bartosz Korecki Gdynia
Szymon Korecki Gdynia
701 Łukasz Jezusek Gdańsk01:20:55
Jakub Jezusek Gdańsk
Paweł Jezusek Gdańsk
Krzyś Jezusek Gdańsk
705 Daniel Welsyng 01:24:20
59 Agata Błaszczyk Gdańsk01:34:13
Waldemar Ciszkiewicz Gdańsk
Jakub Ciszkiewicz Gdańsk
Jeremi Ciszkiewicz Gdańsk
12 Rafał Ponichtera MikołajkiBPKbrak PK 10(100)
Mateusz Ponichtera Mikołajki
Wojciech Ponichtera Mikołajki
706 Magdalena Maniak BPKbrak PK 10(100)
Alicja Maniak
Rafał Maniak

ŁAZIK

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
63 Paweł Richter Gdańsk00:38:11
14 Marcin Czapiewski Gdańsk00:52:48
Alicja Czapiewska Gdańsk
369 Paweł Mosiewicz 00:55:18
Dorota Mosiewicz
Andrzej Mosiewicz
41 Monika Popów-Szczypiorowska Gdańsk00:57:35
Tomasz Makiewicz Gdańsk
4 Krzysztof Grzela Gdańsk00:58:48
Aleksandra Grzela Gdańsk
10 Małgorzata Broda Kraków01:00:41
Grzegorz Broda Kraków
Magdalena Broda Kraków
28 Jolanta Haase Gdańsk01:00:49
Michał Krajewski Gdańsk
Adam Krajewski Gdańsk
366 Michał Wądołowski Gdańsk01:02:33
Anna Wądołowska Gdańsk
Ewa Wądołowska Gdańsk
Zuzanna Wądołowska Gdańsk
46 Arkadiusz Schmidtke Gdańsk01:03:42
Nikola Schmidtke Gdańsk
368 Katarzyna Dasiewicz 01:04:40
Tomasz Dasiewicz
Jakub Dasiewicz
38 Damian Majewski Juszkowo01:07:15
Barbara Majewska Juszkowo
Julian Majewski Juszkowo
Antoni Majewski Juszkowo
364 Ania Szyszka 01:13:51
Alicja Szyszka
Bartek Szyszka
Tomasz Szyszka
71 Stanisław Biegowski Reda01:17:14
367 Dominika Raszkiewicz 01:18:08
Filip Wrotek
77 Małgorzata Borusiak Gdańsk01:26:36
Liwia Borusiak Gdańsk
Bianka Borusiak Gdańsk
361 Zuzanna Mytnik Gdynia01:26:36
Izabela Mytnik Gdynia
60 Natalia Baranowska Gdańsk01:34:27
Ryszard Baranowski Gdańsk
65 Tomasz Boiński Gdańsk01:41:19
Szymon Boiński Gdańsk
Alicja Boińska Gdańsk
23 Karol Pinkowski Gdańsk01:50:57
Norbert Kromer Gdańsk
52 Antosia Benbenkowska Krapkowice01:53:32
Paulina Myga Warszawa
75 Danuta Lisiecki Gdańsk02:50:13
Aaron Patyna Gdańsk
Katarzyna Lisiecki-Patyna Gdańsk
5 Elżbieta Poźniak GdańskBPKbrak PK 8-13
Ida Poźniak Gdańsk
Tymoteusz Poźniak Gdańsk
Gabriela Poźniak Gdańsk
48 Joanna Karmazyn GdańskBPKbrak PK 13(100)
Nina Karmazyn Gdańsk
70 Stanisław Kabuła GdańskBPKbrak PK 2 i PK 3

TUŁACZ

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
45 Joanna Grzonkowska Rokitnica00:49:55
Maciej Stanczew Rokitnica
363 Marek Mir-Mackiewicz 01:11:10
68 Jarosław Kabuła Gdańsk01:19:25
362 Jakub Białogrodzki 01:22:50
Ignacy Białogrodzki
Maria Kopińska
365 Adam Mruk Gdańsk01:35:11
7 Olga Cieślińska Gdańsk01:40:10
Michał Cieśliński Gdańsk
Marlena Cieślińska Gdańsk
Magdalena Cieślińska Gdańsk
51 Anna Kwiatkowska Gdańsk01:42:39
72 Grzegorz Milewski Gdańsk02:06:48
Agnieszka Milewska Gdańsk
Kajetan Milewski Gdańsk
Karol Milewski Gdańsk
Jagoda Milewska Gdańsk
Jeremi Orłowski Gdańsk
Stefania Orłowska Gdańsk
Franciszek Orłowski Gdańsk
40 Hanna Kusiak GdańskBPKbrak PK 14(48) i 17(100)
Jan Czuryło Gdańsk
Krzysztof Czuryło Gdańsk
Anna Reinhard Wrocław
42 Maria Abramik GdańskBPKbrak PK 13-17
Stanisław Abramik Gdańsk
Anna Abramik Gdańsk
Maksymilian Abramik Gdańsk
76 Andrzej Wąsik BorkowoBPKbrak PK 17(100)
Radek Wąsik Borkowo

BIEGACZ

Aby zobaczyć szczegółowe wyniki dla trasy BIEGACZ, kliknij TUTAJ.

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
62 Tomasz Rybczyński Gdańsk00:42:40
64 Patryk Pisarski Gdańsk00:45:25
78 Łukasz Maciejewski Gdańsk00:46:07
47 Ziemowit Kabuła Gdańsk00:50:28
25 Łukasz Nowicki Gdańsk00:51:00
13 Joanna Cichowska Gdańsk01:08:11
Piotr Krasuń Gdańsk
34 Rafał Czyż Gdańsk01:14:44
66 Tadeusz Szczęsny Gdańsk01:31:11
Magdalena Szczęsna Madryt
Enrique Romojaro Rincon Madryt
3 Marta Kazanowska Gdańsk01:33:24
Piotr Kowalewski Sopot
16 Leszek Szczęsny Gdańsk01:43:44
11 Magdalena Bathis Gdańsk01:51:14
Anna Kirkiewicz Gdańsk
422 Filip Jaszczura Gdańsk03:00:42
Kamila Jaszczura Gdańsk
Ola Jaszczura Gdańsk
Piotr Jaszczura Gdańsk
69 Daniel Kabuła GdańskBPKbrak PK 19(49)

BPK - brak punktu kontrolnego lub inne błędy - patrz kolumna UWAGI