Kolbudy 13.08.2022 (sobota!!!)
Pole Mokotowskie Warszawa 20.08.2022
Stogi II 21.08.2022

Lista wyników
Gry Parkowe na Orientację - Park Przymorze - 24.07.2022 -

RODZINNA

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
341 Marta Trusewicz 00:30:14
Bartosz Żydok
Sabina Żydok
Leonard Żydok
119 Agnieszka Rydzkowska Gdańsk00:32:09
Adam Rydzkowski Gdańsk
Hanna Rydzkowska Gdańsk
165 Aneta Jędrzejewska Gdańsk00:34:05
Mateusz Jędrzejewski Gdańsk
Leon Jędrzejewski Gdańsk
Oliwia Jędrzejewska Gdańsk
334 Paweł Mielcarek Gdańsk00:35:40
Amelia Mielcarek Gdańsk
Dorota Mielcarek Gdańsk
156 Tobiasz Szczepański Gdańsk00:39:08
Jan Szczepański Gdańsk
171 Antonina Sucharska Gdańsk00:40:08
Małgorzata Sucharska Gdańsk
146 Zofia Kruszewska Legionowo 00:40:11
Jan Kruszewski Legionowo
Julia Kruszewska Legionowo
Anna Kruszewska Legionowo
Mirosław Kruszewski Legionowo
103 Kamila Tarasiuk Gdańsk00:40:18
Laura Gałęziowska Gdańsk
145 Maria Pluta Warszawa00:40:19
Wojciech Pluta Warszawa
Magdalena Pluta Warszawa
Jan Pluta Warszawa
337 Joanna Rumińska 00:45:00
Dawid Rumiński
Antoni Rumiński
339 Zuzanna Rosinke 00:46:02
Miron Rosinke
Tymon Rosinke
338 Michał Wysłouch 00:46:03
Tomasz Wysłouch
Maria Wysłouch
129 Michał Korniaho Gdańsk00:49:48
Klaudia Korniaho Gdańsk
Amelia Korniaho Gdańsk
Oliwier Korniaho Gdańsk
121 Piotr Jaskuła Sopot00:54:48
Monika Winiarska - Wistuba Sopot
Alicja Jaskuła Sopot
Tymon Jaskuła Sopot
172 Anastazja Ligęza Gdańsk00:57:34
Marcin Ligęza Gdańsk
Staś Ligęza Gdańsk
Ania Ligęza Gdańsk
Dorota Marszal Gdańsk
Ala Marszal Gdańsk
336 Tomasz Kuczyk 00:58:27
Stanisław Kuczyk
151 Wojciech Pronobis Pruszcz Gdański 00:59:06
Juliusz Pronobis Pruszcz Gdański
Jeremi Pronobis Pruszcz Gdański
164 Marcin Bujalski Gdańsk00:59:23
Wiktor Bujalski Gdańsk
Amelia Bujalska Gdańsk
155 Anna Dąbrowska Gdańsk01:00:00
Amelia Dąbrowska Gdańsk
158 Leon Czajkowski Borkowo01:00:04
Joanna Czajkowska Borkowo
Pawel Czajkowski Borkowo
166 Zuzanna Stasak Gdańsk01:06:53
Wiktor Stasak Gdańsk
Joanna Stasak Gdańsk
Łukasz Stasak Gdańsk
108 Tymon Zęgota Gdynia01:07:00
Olaf Zęgota Gdynia
Mieszko Zęgota Gdynia
Beata Zęgota Gdynia
Tomasz Zęgota Gdynia
142 Ewelina Michałek Gdańsk01:11:26
Marek Michałek-Kowalczyk Gdańsk
Jarosław Kowalczyk Gdańsk
114 Monika Popadiuk Borkowo01:20:06
Oliwia Mazurowska Borkowo
159 Piotr Zieliński Gdańsk01:21:28
Klaudia Zielińska Gdańsk
Jakub Zieliński Gdańsk
Ignacy Zieliński Gdańsk
170 Paweł Dziewięcki Suchy Dwór01:23:52
Aleksander Dziewięcki Suchy Dwór
Julian Dziewięcki Suchy Dwór
167 Małgorzata Bluma GdańskBPKbrak PK 12(100)
Paweł Bluma Gdańsk
Tymoteusz Bluma Gdańsk

ŁAZIK

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
161 Hanna Lesner-Ratajczak Gdańsk00:37:30
Bartosz Ratajczak Gdańsk
Zuzanna Ratajczak Gdańsk
117 Tomasz Karmasz Gdańsk00:39:43
Monika Karmasz Gdańsk
Paweł Karmasz Gdańsk
Bartłomiej Karmasz Gdańsk
153 Marcin Moroz Gdańsk00:39:54
Jeremiasz Moroz Gdańsk
139 Agnieszka Nawojczyk Gdynia00:43:03
Franciszek Nawojczyk Gdynia
Antoni Nawojczyk Gdynia
Tomasz Nawojczyk Gdynia
135 Artur Michalski Gdynia00:46:28
Oliwia Michalska Gdynia
Kazimierz Michalski Gdynia
160 Paul Kundycki Gdańsk00:47:44
Natasza Kundycka Gdańsk
112 Anna Kreczman Gdańsk00:51:54
Damian Kreczman Gdańsk
Julia Kreczman Gdańsk
138 Justyna Łubkowska Gdańsk00:52:05
Wojciech Łubkowski Gdańsk
Piotr Łubkowski Gdańsk
Natalia Łubkowska Gdańsk
698 Karolina Kaszkarot Gdańsk00:52:22
Albert Kaszkarot Gdańsk
163 Karolina Pietkiewicz Gdańsk01:04:34
Krzysztof Pietkiewicz Gdańsk
Tomasz Pietkiewicz Gdańsk
357 Dominik Wirgentius Gdańsk01:05:31
Ula Meler Gdańsk
Iwona Megger Gdańsk
147 Marta Jóźwiak Gdynia01:09:49
Izabela Dineen Gdynia
Emma Dineen Gdynia
Zuzia Dineen Gdynia
Lucy Dineen Gdynia
Bruno Walkiewicz Gdynia
Piotr Walkiewicz Gdynia
113 Paulina Rzepka Gdańsk01:10:41
Zuzanna Rzepka Gdańsk
626 Jakub Gołąb Gdańsk01:14:40
Leon Gołąb Gdańsk
134 Marta Chmielewska Gdańsk01:14:43
Leonard Chmielewski Gdańsk
Brunon Chmielewski Gdańsk
122 Tymon Derda Gdańsk01:15:54
Karolina Derda Gdańsk
127 Maciej Rzeszutek Gdańsk01:16:52
Aleksandra Rzeszutek Gdańsk
Borys Rzeszutek Gdańsk
120 Małgorzata Pyrzowska Gdańsk01:19:18
Michał Pyrzowski Gdańsk
Natalia Pyrzowska Gdańsk
Emilia Pyrzowska Gdańsk
Barbara Pyrzowska Gdańsk
Paweł Pyrzowski Gdańsk
140 Cezary Kaca Kłodawa01:20:27
Karolina Kaca Kłodawa
101 Radosław Jędrzejczak Gdańsk01:35:31
Beata Jędrzejczak Gdańsk
Nadia Jędrzejczak Gdańsk
Igor Jędrzejczak Gdańsk
105 Katarzyna Czajkowska Gdynia01:45:15
Daniel Czajkowski Gdynia
Julian Czajkowski Gdynia
130 Katarzyna Kobus-Stawicka GdańskBPKbrak PK 4(33)
Ksawery Stawicki Gdańsk

TUŁACZ

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
124 Jagoda Białogrodzka Gdynia00:49:38
133 Mikołaj Czechlewski Gdańsk00:51:19
871 Michał Walczak Gdańsk00:52:05
Magdalena Walczak Gdańsk
104 Katarzyna Barton Gdańsk00:56:41
Maciej Obuchowski Gdańsk
148 Łukasz Surma Gdańsk01:00:35
Marcin Surma Gdańsk
Bożena Jabłecka-Surma Gdańsk
144 Tymoteusz Sitkowski Gdańsk01:01:54
Dawid Białek Gdańsk
Kinga Sitkowska Gdańsk
152 Elżbieta Moroz Gdańsk01:02:37
Nataniel Moroz Gdańsk
169 Michał Kurowski Gdynia01:25:15
Franciszek Kurowski Gdańsk
141 Jacek Gawliński Gdynia01:30:06
150 Kinga Gawlińska Mława01:30:20
Michał Wrotny Mława
131 Barbara Andrusz Gdańsk01:42:54
Marta Andrusz Gdańsk
Zofia Andrusz Gdańsk
Przemysław Kapuściński Gdańsk
136 Monika Kalinka-Bucio Gdańsk01:57:12
Maciej Bucio Gdańsk
Aleksander Bucio Gdańsk
879 Marek Mir-Mackiewicz GdańskBPKbrak odczytu wyniku na mecie (awaria komputera)
149 Aleksandra Banasiak GdańskBPKbrak PK 12-21
Daniel Banasiak Gdańsk

BIEGACZ

Aby zobaczyć szczegółowe wyniki dla trasy BIEGACZ, kliknij TUTAJ.

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
118 Artur Rymon Lipinski Władysławowo00:34:10
162 Patryk Pisarski Gdańsk00:53:47
107 Małgorzata Dziemian-Paczkowska Gdańsk00:55:04
157 Rafał Stankiewicz Gdańsk02:04:13
Oliwia Stankiewicz Gdańsk
123 Adam Mruk GdańskBPKbrak PK 21(51)
424 Franek Trepczyńśki BPKbłędna kolejność, brak kompletu PK

BPK - brak punktu kontrolnego lub inne błędy - patrz kolumna UWAGI