Dolina Samborowo 5 maja 2019
Głaz Borkowskiego (Strzyża) 18 maja 2019
(sobota!!!)

Lista wyników
Gry Parkowe na Orientację - Gdańsk Kiełpinek - 24.03.2019 -

RODZINNA

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
152 Dariusz Stykuć Gdańsk00:31:00
Ewa Stykuć Gdańsk
276 Dariusz Zaremba Gdańsk00:35:15
Zuzanna Zaremba Gdańsk
N. Woźniak Gdańsk
Z. Woźniak Gdańsk
N. Hatalska Gdańsk
T. Woźniak Gdańsk
105 Monika Mazurowska Gdańsk00:39:00
Piotr Mazurowski Gdańsk
Mariusz Mazurowski Gdańsk
111 Kuba Wrzask Gdańsk00:40:00
Leon Wrzask Gdańsk
Grzegorz Wrzask Gdańsk
Magda Wrzask Gdańsk
112 Łukasz Sobczyk Gdańsk00:42:00
Martyna Sobczyk Gdańsk
Anna Sobczyk Gdańsk
Julia Baj-Sobczyk Gdańsk
137 rafał wyrwicki Gdańsk00:42:00
Kazio Wyrwicki Gdańsk
Łucja Wyrwicka Gdańsk
1014 Ewelina Baj-Grzegorzewska Pruszcz Gd.00:44:00
Mateusz Grzegorzewski Pruszcz Gd.
Hubert Grzegorzewski Pruszcz Gd.
101 Piotr Masiak Gdańsk00:45:20
Wojciech Masiak Gdańsk
209 PAULINA GÓRSKA GDYNIA00:46:00
AGNIESZKA GÓRSKA GDYNIA
TOMASZ GÓRSKI GDYNIA
206 Marcin Jąkalski Gdańsk00:47:00
Martyna Raźniak-Jąkalska Gdańsk
Kajetan Jąkalski Gdańsk
1006 Magdalena Maniak Gdańsk00:48:40
Słąwomir Maniak Gdańsk
Alicja Maniak Gdańsk
Rafał Maniak
215 Żaklina Wróblewska Gdańsk00:50:21
Maciej Wróblewski Gdańsk
Patrycja Wróblewska Gdańsk
Maksymilian Wróblewski Gdańsk
154 Karolina Kozłowska Gdańsk00:51:00
Łukasz Kozłowski Gdańsk
Nina Kozłowska Gdańsk
198 Arkadiusz WOJDYLAK Gdańsk00:51:30
Maria WOJDYLAK Banino
Artur WOJDYLAK Banino
127 Joanna Cierpikowska Gdańsk00:53:00
Robert Cierpikowski Gdańsk
Karol Cierpikowski Gdańsk
Lidia Kozina Gdańsk
Krzysztof Kozina Gdańsk
138 Michał Płatonow Gdańsk00:55:00
Magdalena Płatonow Gdańsk
1007 Małgorzata Borusiak Gdańsk00:56:09
Oliwia Borusiak Gdańsk
Bianka Borusiak Gdańsk
116 Justyna Kojro-Jóskowska Gdańsk00:58:00
Marcin Jóskowski Gdańsk
Lena Jóskowska Gdańsk
Leon Jóskowski Gdańsk
183 Krzysztof Pontus Gdańsk00:58:00
Emilia Pontus Gdańsk
Maciej Pontus Gdańsk
Paweł Pontus Gdańsk
1012 Małgorzata Falkowska Gdańsk00:58:00
Szymon Falkowski Gdańsk
Basia Falkowska Gdańsk
Marysia Falkowska Gdańsk
278 Anna Obidzińska Gdańsk00:59:00
Kcper Franceson Gdańsk
1005 Ola Walasiewicz Gdańsk00:59:00
Witold Walasiewicz Gdańsk
Julian Walasiewicz Gdańsk
238 Monika Białoszewska Gdańsk00:59:00
Piotr Brożyna Gdańsk
Aneta Marczak Gdańsk
Oliwia Marczak Gdańsk
178 Aneta Piotrowska Gdańsk01:01:14
Tomasz Piotrowski Gdańsk
164 Marta Zawalich Gdańsk01:02:00
Paweł Zawalich Gdańsk
Emilia Zawalich Gdańsk
Stanisław Zawalich Gdańsk
Bartłomiej Zawalich Gdańsk
Mateusz Zawalich Gdańsk
John Tooth Newcastle
Marysia Chyla
174 Anna Dobrowolska Tczew01:02:00
Lena Dobrowolska Tczew
175 Karolina Piątek Gdańsk01:02:00
Rozalia Piątek Gdańsk
Klara Piątek Gdańsk
Łukasz Piątek Gdańsk
185 Andrzej Lisowski Gdańsk01:02:00
Blanka Lisowska Gdańsk
262 Piotr Banach Gdańsk01:03:00
Marianna Banach Gdańsk
176 Maciej Łukiański Gdańsk01:04:00
Szymon Łukiański Gdańsk
Marcin Łukiański Gdańsk
148 Leonard Azarewicz Gdańsk01:04:39
Joanna Azarewicz Gdańsk
Leo Azarewicz Gdańsk
107 Kamila Tarasiuk Gdańsk01:05:00
Laura Gałęziowska Gdańsk
253 Małgorzata Mówińska Gdańsk01:06:00
Jarosław Żuk Gdańsk
Maksymilian Żuk Gdańsk
Nikodem Żuk Gdańsk
168 Radoslaw Preiss Gdańsk01:06:11
Emilia Preiss Gdańsk
Julia Preiss Gdańsk
661 Anna Konopska Gdańsk01:06:27
Tymon Konopski Gdańsk
Ula Konopska Gdańsk
126 Anna Ziomek Dąbrowa01:07:00
Artur Ziomek Dąbrowa
Michał Ziomek Dąbrowa
Jakub Ziomek Dąbrowa
1008 Adam Kordek Gdańsk01:07:00
Alan Kordek Gdańsk
Anita Kordek Gdańsk
1016 Joanna Januszkiewicz Gdańsk01:07:00
Marcin Januszkiewicz Gdańsk
Tymek Januszkiewicz Gdańsk
Kinga Januszkiewicz Gdańsk
182 Paweł Żak Gdańsk01:08:00
Natalia Żak Gdańsk
Ludwika Żak Gdańsk
158 Patrycja Mierzwicka Gdańsk01:08:47
Aleksander Mierzwicki Gdańsk
Dariusz Mierzwicki Gdańsk
226 Stas Lisak Gdańsk01:09:00
Ania Lisak Gdańsk
Marta Lisak Gdańsk
129 Iwona Piątek Gdańsk01:09:06
Michał Piątek Gdańsk
Magda Piątek Gdańsk
143 Katarzyna Filar Gdańsk01:09:48
Antoni Miszewski Gdańsk
Adam Miszewski Gdańsk
1002 Wioletta Kozieł Gdańsk01:10:50
Michał Janiszek Gdańsk
Tobiasz Kozieł Gdańsk
1010 Łukasz Tur Gdańsk01:11:00
Anna Tur Gdańsk
Olek Tur Gdańsk
1013 Zuzia Lubińska Reda01:11:47
Milena Lubińska Reda
Robert Lubiński Reda
1011 Zuzia Kowalska Gdańsk01:12:00
Staś Kowalski Gdańsk
Asia Kowalska Gdańsk
Patryk Kowalski Gdańsk
258 piotr lewandowski Gdańsk01:13:00
marek lewandowski Gdańsk
219 Daria Tomicka Gdańsk01:14:00
Łukasz Tomicki Gdańsk
Antoni Tomicki Gdańsk
Hanna Tomicka Gdańsk
190 Mikołaj Makowski Gdańsk01:15:00
Magdalena Makowska Gdańsk
Matylda Makowska Gdańsk
Feliks Makowski Gdańsk
163 Rafał Pohler Gdańsk01:17:00
Ania Pohler Gdańsk
Kuba Pohler Gdańsk
Fabian Pohler Gdańsk
170 Aleksandra Paciorkiewicz Gdańsk01:17:00
Grzegorz Pacior Gdańsk
Lena Paciork Gdańsk
Tobiasz Paciorkiewicz Gdańsk
Łucja Paciorkiewicz Gdańsk
259 Tomasz Jaroszewicz Malbork 01:18:43
Borys Jaroszewicz Malbork
157 Iwona Markowska Gdańsk01:19:00
Michał Markowski Gdańsk
Jeremi Markowski Gdańsk
Nadia Markowska Gdańsk
Tobiasz Markowski Gdańsk
204 Paweł Kordek Gdańsk01:19:00
214 Ryszard Wozniczka Gdańsk01:20:00
Jerzy Woziniczka Gdańsk
Sabina Prejs Woziniczka Gdańsk
Tomasz Woziniczka Gdańsk
217 Ania Piernicka Gdańsk01:20:00
Kuba Piernicki Gdańsk
Małgorzata Piernicka Gdańsk
Jacek Piernicki Gdańsk
125 Przemysław Osadowski Gdańsk01:20:05
Leonard Osadowski Gdańsk
160 Aneta Dybowska Gdańsk01:21:00
Sebastian Dybowski Gdańsk
Szymon Dybowski Gdańsk
Jakub Dybowski Gdańsk
213 Joanna Stefaniak Sopot01:21:06
Lucia Stefaniak Sopot
Oskar Stefaniak Sopot
Luiza Wiktor Sopot
186 Tomasz Woliński Gdańsk01:22:00
Magdalena Wolińska Gdańsk
Łucja Wolińska Gdańsk
Marek Woliński Gdańsk
218 Karol Kidawa Gdańsk01:22:00
Kornel Kidawa Gdańsk
Krzysztof Woronowicz Gdańsk
Aleksander Woronowicz Gdańsk
1015 Ewa Budzejko Gdańsk01:22:14
Witek Budzejko Gdańsk
197 Piotr Kołodziej Gdańsk01:23:00
Żaneta Kołodziej Gdańsk
Jan Kołodziej Gdańsk
Szymon Kołodziej Gdańsk
1009 Natalia Korzeniowska Gdańsk01:23:00
Wiktoria Korzeniowska Gdańsk
Marta Hersztek Gdańsk
Stachu Hersztek Gdańsk
247 Zuzanna Rynkiewicz Gdańsk01:23:00
Magda Rynkiewicz Gdańsk
Michał Rynkiewicz Gdańsk
273 Michał Fer Gdańsk01:24:00
Paulina Famulska Gdańsk
Nikodem Fer Gdańsk
Dominik Fer Gdańsk
207 Anna Małkowska Gdańsk01:27:00
Przemysław Małkowski Gdańsk
Tymon Małkowski Gdańsk
Marta Małkowska Gdańsk
1004 Filip Szczepański Gdańsk01:28:00
Marta Szczepańska Gdańsk
Maciej Szczepański Gdańsk
248 Anna Bakalarska Gdańsk01:28:00
Krzysztof Łapuć Gdańsk
Helenka Łapuć Gdańsk
Oluś Łapuć Gdańsk
1003 Stanisław Brzazna Gdańsk01:29:00
Radosław Brzazna Gdańsk
Anna Borecka Gdańsk
132 Anna Kuczkowska-Rozbicka Gdynia01:31:00
Iwo Rozbicki Gdynia
133 Anna Sobiborowicz Gdańsk01:32:00
Przemysław Sobiborowicz Gdańsk
224 Jakub Zubielik Gdańsk01:33:10
Marcel Zubielik Gdańsk
Zuzanna Zubielik Gdańsk
124 Alicja Bober Gdańsk01:34:00
Marcin Stasiak Gdańsk
Maria Stasiak Gdańsk
Sławomir Stasiak Gdańsk
103 Kinga Chamier-Ciemińska Gdańsk01:35:30
Joanna Chamier-Ciemińska Gdańsk
Jakub Chamier-Ciemiński Gdańsk
275 Agnieszka Jaszczuk Gdańsk01:37:00
Tomasz Maciejewski Gdańsk
Magdalena Maciejewska Gdańsk
266 Mariusz Czapiewski Gdańsk01:39:00
145 Anita Młyńczyk Gdańsk01:44:00
Paweł Cymer Gdańsk
Alicja Cymer Gdańsk
Maciej Cymer Gdańsk
155 Michał Nawratel Gdańsk01:46:00
Lena Nawratel Gdańsk
Zuzanna Nawratel Gdańsk
208 Joanna Sadowska TCZEW02:01:00
Leon Pawlikowski TCZEW
225 Aleksander Stalewski Gdańsk02:01:00
Mariusz Stalewski Gdańsk
135 Natalia Stefaniuk GdańskBPKbrak godz. startu
Bartosz Laszuk Gdańsk
Filip Stefaniuk Gdańsk
653 Rafał Romejko GdańskBPKbłędnie podbity PK6. Kod 36 zamiast 46
Bartosz Romejko Gdańsk
Jan Romejko Gdańsk
670 Ela Pich WarszawaBPKbrak PK 8, 10-12, brak podbicia METY
181 Joanna Siwińska GdańskBPKBrak krty
Karol Lenz Gdańsk
Natalia Lenz Gdańsk

ŁAZIK

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
131 Aleksandra Lemańczyk Gdańsk00:46:24
Witek Lemańczyk Gdańsk
149 Barbara Bielińska Gdańsk00:47:50
Szymon Bieliński Gdańsk
203 Iwona Maciag-Wójtowicz Strzebielino Osiedle00:47:53
150 Krzysztof Bieliński Gdańsk00:47:57
Wojciech Bieliński Gdańsk
239 Katarzyna Gołąbek-Dropiewska Gdańsk00:56:22
Sławomir Dropiewski Gdańsk
Joanna Dropiewska Gdańsk
Zuzanna Dropiewska Gdańsk
Aleksander Dropiewski Gdańsk
169 Leszek Majkowski Gdynia01:03:51
Aleksander Majkowski Gdynia
Anna Majkowska Gdynia
232 Bartosz Filipowicz Gdańsk01:04:13
Gabriela Filipowicz Gdańsk
Natalia Filipowicz Gdańsk
415 Łuksz Kreft Gdańsk01:05:25
696 Franciszek Maternik 01:06:24
Beniamin Maternik
Michał Maternik
210 Waldemar Dargacz Niestępowo01:08:29
Filip Dargacz Niestępowo
Kamil Dargacz Niestępowo
692 Tomasz Małkiewicz Gdańsk01:11:50
Monika Małkiewicz Gdańsk
Antonina Małkiewicz Gdańsk
189 Marcin Krupowicz Gdańsk01:13:42
Maciej Krupowicz Gdańsk
166 Katarzyna Kopczyńska Gdańsk01:15:02
Mikołaj Kopczyński Gdańsk
Mateusz Kopczyński Gdańsk
Magdalena Kopczyńska Gdańsk
Michał Kopczyński Gdańsk
192 Katarzyna Kowalska Gdańsk01:16:25
Jarosław Kowalski Gdańsk
Karolina Kowalska Gdańsk
Krystian Kowalski Gdańsk
260 Małgorzata Śledzińska Gdańsk01:17:09
Basia Ratajczyk Gdańsk
422 Kinga Osiak Gdańsk01:17:20
Staś Płos... Gdańsk
193 Monika Barańska Gdańsk01:18:17
Marek Jaworski Gdańsk
Julia Barańska Gdańsk
231 Hanna Kusiak Gdańsk01:24:40
Jan Czuryło Gdańsk
Krzysztof Czuryło Gdańsk
257 Karolina Rucińska Gdańsk01:24:41
Adam Ruciński Gdańsk
420 Arkadiusz Hejzer Gdańsk01:26:19
Lena Hejzer Gdańsk
Tymon Hejzer Gdańsk
Błażej Hejzer Gdańsk
201 Ewa Przytuła Gdańsk01:27:10
Robert Przytuła Gdańsk
683 Izabela Radziemska Czaple01:30:19
Lena Radziemska Czaple
Ola Radziemska Czaple
Michał Radziemski Czaple
425 Mariusz Arendt Gdańsk01:31:38
Mateusz Arendt Gdańsk
227 Monika Kędra Gdańsk01:32:25
Marek Ziegert Gdańsk
Tadeusz Kędra-Ziegert Gdańsk
140 Maciej Piotrowicz Gdańsk01:32:28
Hanna Piotrowicz Gdańsk
117 Dominika Bednarz Gdańsk01:34:16
Julian Bednarz Gdańsk
Adrian Pokorski Gdańsk
Jakub Bednarz Gdańsk
419 Piotr Białoń Kraków01:34:46
Ignacy Białoń Kraków
106 Łukasz Gałęziowski Gdańsk01:35:01
Przemysław Gałęziowski Gdańsk
261 Adam Dykban Gdańsk01:35:24
Daniel Dykban Gdańsk
Oskar Góralczyk Gdańsk
662 Ludomira Weis Gdańsk01:36:17
Juliana Małkiewicz Gdańsk
Stanisław Małkiewicz Gdańsk
ALeksandra Małkiewicz Gdańsk
676 Karolina Horbaczewska Gdańsk01:38:17
Mariusz Horbaczewski Gdańsk
Grzegorz Horbaczewski Gdańsk
Ewa Horbaczewska Gdańsk
Piotr Horbaczewski Gdańsk
Tomasz Horbaczewski Gdańsk
222 Joanna Tkaczyk Gdańsk01:38:41
Maciej Tkaczyk Gdańsk
Wojtek Tkaczyk Gdańsk
244 Magda Kusyk Gdańsk01:38:45
Jarek Kusyk Gdańsk
Maciek Kusyk Gdańsk
179 Anna Imielińska Gdańsk01:39:02
Marcin Dejna Gdańsk
Jaś Imieliński Gdańsk
Franek Dejna Gdańsk
220 Michał Stegner Gdańsk01:39:53
Aleksandra Dziewit Gdańsk
Adam Stegner Gdańsk
675 Maciej Panufnik Gdynia01:40:20
Kaj Panufnik Gdynia
Prot Panufnik Gdynia
200 Piotr Boratyński Warzenko01:45:23
Diana Jankiewicz-Boratyńska Warzenko
Krzysztof Boratyński Warzenko
Zuzanna Boratyńska Warzenko
233 Katarzyna Kowalczyk Gdańsk01:46:56
Adam Kowalczyk Gdańsk
Zuzanna Kowalczyk Gdańsk
Hanna Kowalczyk Gdańsk
Piotr Kowalczyk Gdańsk
251 Elżbieta Poźniak Gdańsk01:48:04
Szymon Poźniak Gdańsk
Ida Poźniak Gdańsk
Tymoteusz Poźniak Gdańsk
Gabriela Poźniak Gdańsk
256 Jarosław Sztenc Gdańsk01:48:51
Adam Sztenc Gdańsk
Agnieszka Sztenc Gdańsk
Katarzyna Sztenc Gdańsk
Alicja Sztenc Gdańsk
121 Monika Piepiórka Gdańsk01:49:07
Janusz Piepiórka Gdańsk
Natalia Piepiórka Gdańsk
Karolina Piepiórka Gdańsk
142 Natalia Szulc Gdańsk01:49:20
Tomasz Szulc Gdańsk
Bruno Szulc Gdańsk
Leon Szulc Gdańsk
115 Anna Brzezińska-Michalejko Gdańsk01:50:37
Ula Michałejko Gdańsk
Zofia Woźniak Gdańsk
Helena Woźniak Gdańsk
Dorota Woźniak Gdańsk
162 Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Gdańsk01:50:40
Hubert Wieczorkiewicz Gdańsk
Daria Wieczorkiewicz Gdańsk
139 Waldemar Niedziałek Gdańsk01:51:39
Tomasz Niedziałek Gdańsk
Alicja Niedziałek Gdańsk
Nikodem Wawrzko Gdańsk
147 Joanna Dymowska Gdańsk01:52:03
Bartosz Dymowski Gdańsk
Zofia Dymowska Gdańsk
Zuzanna Dymowsja Gdańsk
165 Michał Sokalski Gdańsk01:54:10
Martyna Sokalska Gdańsk
Izabela Sokalska Gdańsk
108 Aleksandra Dąbkowska Gdańsk01:56:22
Zofia Dąbkowska Gdańsk
Oliwia Wijatkowska Gdańsk
Jolanta Wijatkowska Gdańsk
223 Anna Krzystanek Gdańsk02:06:31
Ewa Jaworska Gdańsk
114 NATALIA KĄPIELSKA Gdańsk02:14:13
KINGA KĄPIELSKA Gdańsk
TOMASZ KĄPIELSKI Gdańsk
418 Paweł Pałucki Gdańsk02:40:51
Patryk Pałucki Gdańsk
Ewelina Pałucka Gdańsk
Maja Pałucka Gdańsk
Beata Pałucka Gdańsk
272 Justyna Okrój-Węglińska GdańskBPKbrak PK2 (43), PK11(33) podbity w złej kolejności (PK1-11-3)
Karol Węgliński Gdańsk
Mikołaj Węgliński Gdańsk
Ignacy Węgliński Gdańsk
102 Agnieszka Czapiewska GdańskBPKbrak PK 2-14
999 Łukasz Kasperski GdańskBPKbrak PK 12-14
Justyna Kasperska Gdańsk
Tymoteusz Kasperski Gdańsk
1000 Krzysztof Drążkowski GdańskBPKBrak karty na mecie

TUŁACZ

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
250 Arkadiusz Dargacz Gdańsk01:00:22
123 Łukasz Muzioł Gdańsk01:14:53
141 Iwona Mruk Gdańsk01:15:02
130 Dariusz Lemańczyk Gdańsk01:15:58
196 Piotr Arabas Jankowo Gdańskie01:20:42
Szymon Arabas Warszawa
237 Krzysztof Niecko Gdańsk01:22:55
188 Leszek Bloch Gdynia 01:23:05
195 Tomasz Boński Gdańsk01:24:52
Jan Boński Gdańsk
153 Adam Mruk Gdańsk01:40:53
230 Joanna Grzonkowska Rokitnica01:42:13
Maciej Stanczew Rokitnica
119 Justyna Kulewska Gdańsk01:48:50
Aleksandra Bochyńska Gdańsk
212 Agata Wróblewska Gdańsk01:59:29
Remigiusz Wróblewski Gdańsk
Wojciech Wróblewski Gdańsk
263 Piotr Kowalczuk Gdańsk02:03:55
Wojciech Kowalczuk Gdańsk
144 Magdalena Anikowska Gdańsk02:04:31
Michał Anikowski Gdańsk
136 Magdalena Płotka Gdańsk02:06:05
151 Angelika Marszał Gdańsk02:19:24
264 Tomasz Tomczak Banino02:23:16
Cezary Tomczak Banino
Karina Tomczak Banino
Chrystian Tomczak Banino
412 Jędrzej Wasilewski Gdańsk02:29:29
Hanna Wasilewska Gdańsk
Ignacy Wasilewski Gdańsk
Maurycy Wasilewski Gdańsk
413 Ola Kosiorek Gdynia02:30:02
Kuba Kosiorek Gdynia
Stasiu Kosiorek Gdynia
Hania Kosiorek Gdynia
246 Jakub Torzyński Gdańsk02:41:46
Sylwia Mielewska Pruszcz Gdański
180 Marek Machalski Gdańsk02:48:31
Łukasz Machalski Gdańsk
Monika Machalska Gdańsk
Wojciech Machalski Gdańsk
221 Wojciech Krzaczyński Gdańsk02:49:56
Kalina Krzaczyńska Gdańsk
229 Krzysztof Szymański Gdańsk02:56:08
Agnieszka Szymańska Gdańsk
277 Mariusz Wawrzonkowski Gdańsk03:03:42
Anna Wawrzonkowska Gdańsk
Wiktor Wawrzonkowski Gdańsk
Konrad Wawrzonkowski Gdańsk
173 Agnieszka PIASECKA Gdańsk03:26:58
Julia PIASECKA Gdańsk
146 Mateusz ŁYSKOWSKI GdańskBPKbrak PK 11-17
Maciej Jaszewski Gdańsk
Agata Łyskowska Gdańsk
664 Paulina Radwańska GdańskBPKbrak PK 13-18
679 Krzysztof Dylewski GdańskBPKbrak PK 4-15
Lena Dylewska Gdańsk
187 Żaneta Stacewicz GdańskBPKbrak PK 12-18, brak podbicia METY
Piotr Stacewicz Gdańsk
Natasza Stacewicz Gdańsk
1001 Tomasz Grzegorzewski GdańskBPKBrak karty na mecie
Teodor Grzegorzewski Gdańsk
235 Remigiusz Szwed GdańskBPKbrak PK 15-18
Tymon Szwed Gdańsk

BIEGACZ

Aby zobaczyć szczegółowe wyniki dla trasy BIEGACZ, kliknij TUTAJ.

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
161 Łukasz Romanowski Gdańsk00:58:47
267 Krzysztof Borowiec Gdańsk01:03:51
245 Patryk Pisarski Gdańsk01:09:54
156 Krzysztof Łapuć Gdańsk01:12:15
202 Piotr Wójtowicz Strzebielino Osiedle01:34:00
411 Adam Lisowski Gdańsk01:52:10
128 Izabella Raulin Gdańsk01:57:00
Paweł Kubera Gdańsk
242 Marek Marczyński Gdańsk02:04:57
228 Pawel Chylak Gdańsk02:06:01
134 Marek Pełszyński Gdańsk02:12:55
113 Rafał Czyż Gdańsk02:29:33
211 Marta Kucińska Gdańsk02:31:38
120 Marta Kazanowska Gdańsk02:43:57
Piotr Kowalewski Sopot
279 Adam Kapuściński Borkowo03:15:11
Tymon Kapuściński Borkowo
274 Michal Mrozowski Gdańsk03:15:33
Magda Mrozowska Gdańsk
Stas Mrozowski Gdańsk
Antos Mrozowski Gdańsk
236 Tomasz Długosz GdańskBPKbrak PK 20-21

BPK - brak punktu kontrolnego lub inne błędy - patrz kolumna UWAGI

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com