Gdańsk Kiełpinek (Jasień) 24 marca 2019

Lista wyników
Gry Parkowe na Orientację - Wronia Górka - 24.02.2019 -

RODZINNA

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
101 Dariusz Stykuć Gdańsk00:24:15
Ewa Stykuc Gdańsk
641 Przemysław Chojnacki Pruszcz Gd.00:34:24
Michał Chojnacki Pruszcz Gd.
191 Ellen Turone Kamloops, Canada00:42:08
Lunden Glentworth Vancouver, Canada
Greyson Glentworth Vancouver, Canada
409 Dmitro Wachowski 00:47:14
Pawło Wachowski
Maryna Suziałowa
175 Łukasz Gałęziowski Gdańsk00:49:42
Przemysław Gałęziowski Gdańsk
184 Monika Mazurowska Gdańsk00:50:37
Mariusz Mazurowski Gdańsk
Piotr Mazurowski Gdańsk
115 Beata Jarmołowicz Gdańsk00:51:03
Krzysztof Miszewski
Tymon Miszewski
119 Masa Huzjak Gdańsk00:56:42
David Huzjak Gdańsk
127 AGNIESZKA NAREWSKA Gdańsk00:57:47
JULIAN NAREWSKI-SZCZEPANIK Gdańsk
186 Paweł Żak Gdańsk01:00:58
Natalia Żak Gdańsk
Ludwika Żak Gdańsk
125 Monika Kędra Gdańsk01:02:06
Tadeusz Kędra-Ziegert Gdańsk
163 Kasia Grabowska Gdańsk01:02:40
Paweł Grabowski Gdańsk
Oskar Grabowski Gdańsk
157 Tomasz Grzegorzewski Gdańsk01:04:18
Joanna Grzegorzewska Gdańsk
Teodor Grzegorzewski Gdańsk
Emilia Grzegorzewska Gdańsk
158 Hubert Kafar Gdańsk01:04:40
Sylwia Dudkowska-Kafar Gdańsk
Robert Kafar Gdańsk
162 Anna Schreiber Gdańsk01:04:50
Karol Schreiber Gdańsk
Maria Schreiber Gdańsk
166 Anna Tchórzewska Gdańsk01:07:45
Marcin Przywara Miłobądz
Aleksandra Tchórzewska Gdańsk
Stanisław Tchórzewski Gdańsk
140 Iwona Piątek Gdańsk01:08:08
Michał Piątek Gdańsk
Magda Piątek Gdańsk
684 Karol Kidawa Gdańsk01:09:10
Kornel Kidawa
173 Barbara Dragan Gdańsk01:10:31
Aleksandra Dragan Gdańsk
Katarzyna Dragan Gdańsk
Lukasz Dragan Gdańsk
686 Natalia Baranowska 01:10:34
Ryszard Baranowski
Joanna Paudyna
114 Agnieszka Słocińska Gdańsk01:10:39
Michał Słociński Gdańsk
Karolina Słocińska Gdańsk
Sebastian Słociński Gdańsk
414 Barbara Kowalska Gdańsk01:12:02
672 Marek Maciejak 01:14:59
Natalia Maciejak
Nina Maciejak
124 Agnieszka Maślaczyk-Trzasko Gdańsk01:17:08
Antoni Trzasko Gdańsk
Aleksandra Maślaczyk
138 Jakub Piotrowski Gdańsk01:18:39
Zuzanna Piotrowska Gdańsk
174 Kamila Tarasiuk Gdańsk01:19:45
Laura Gałęziowska Gdańsk
145 Joanna Bitel Gdańsk01:21:25
Julek Bitel Gdańsk
144 Przemysław Osadowski Gdańsk01:21:27
Leonard Osadowski Gdańsk
109 Jakub Chamier-Cieminski Gdańsk01:30:07
Kinga Chamier-Ciemińska Gdańsk
Joanna Chamier-Ciemińska Gdańsk
154 Janusz Gurzyński Pruszcz Gdański01:30:23
Maria Gurzyńska Pruszcz Gdański
Michał Gurzyński Pruszcz Gdański
644 Ewelina Pałucka Gdańsk01:31:47
Paweł Pałucki Gdańsk
167 Łukasz Muzioł Gdańsk01:32:04
Sasza Montygierd-Muzioł Gdańsk
Gaja Montygierd-Muzioł Gdańsk
103 Ela Lewandowska Gdańsk01:32:15
Krysia Lewandowska Gdańsk
Mariusz Lewandowski Gdańsk
999 XXX YYY 02:06:02
425 Beata Komorowska 02:31:10
Igor Komorowski
Borys Komorowski
Jakub Komorowski
Michał Komorowski
418 Juliusz Kasjaniuk GdyniaBPKBrak PK10 i PK11
Oliwiusz Kasjaniuk Gdynia
Julia Kasjaniuk Gdynia
165 Olga Bazichowska GdańskBPKźle podbity PK5, zamiast (35) podbity (43)
Barbara Grębska Gdańsk
Weronika Grębska Gdańsk
188 Tomasz Jaroszewicz MalborkBPKBrak PK 5-12
Borys Jaroszewicz Malbork
Jolanta Jaroszewicz Malbork

ŁAZIK

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
137 Paulina Dargacz Niestępowo00:36:54
142 Witek Lemańczyk Gdańsk00:46:06
Aleksandra Lemańczyk Gdańsk
116 Katarzyna Gołąbek-Dropiewska Gdańsk00:53:07
Joanna Dropiewska Gdańsk
Zuzanna Dropiewska Gdańsk
Aleksander Dropiewski Gdańsk
Sławomir Dropniewski
172 Angelika Marszał Gdańsk00:56:08
192 Vitaliy Kotvytskiy Gdańsk00:57:28
Viktor Kotvytskiy Gdańsk
Tymon Szliszewski Gdańsk
413 Stanisław Kabuła 00:59:02
143 Jakub Szumański Gdańsk00:59:09
Luiza Szumańska Gdańsk
148 Joanna Grzonkowska Rokitnica01:00:27
Maciej Stanczew Rokitnica
106 Hanna Kusiak Gdańsk01:00:36
Jan Czuryło Gdańsk
Krzysztof Czuryło Gdańsk
183 MAGDALENA WESOŁOWSKA Gdańsk01:03:17
SZYMON WESOŁOWSKI Gdańsk
133 Małgorzata Gąszczyk Gdańsk01:06:52
Gąszczyk Rafał Gdańsk
Piotr Gąszczyk Gdańsk
161 Andrzej Mosiewicz Gdańsk01:09:14
Paweł Mosiewicz Gdańsk
134 Paweł Pszczoliński Gdańsk01:10:37
Wojciech Pszczoliński Gdańsk
194 Mateusz Barański 01:13:17
Igor Barański
Jakub Barański
422 Michał Rowiński 01:15:07
Ania Rowińska
Borys Rowiński
423 Marta Elimer 01:15:08
Konrad Elimer
Aleksandra Elimer
712 Natalia Szulc 01:25:56
Tomasz Szulc
Leon Szulc
Bruno Szulc
147 Rafał Kordek Gdańsk01:27:04
Paweł Kordek Gdańsk
150 Piotr Kołodziej Gdańsk01:29:30
Jan Kołodziej Gdańsk
121 Elżbieta Synak Gdańsk01:31:48
Roman Synak Gdańsk
182 Agnieszka Kukułka Gdańsk01:33:34
Zuzanna Kukułka Gdańsk
Marika Czyż Gdańsk
Katarzyna Maranowska Gdańsk
185 Robert Krasiński Gdańsk01:34:08
Jan Krasiński
Hubert Smażyński
110 Agnieszka Czapiewska Gdańsk01:35:23
135 Joanna Ostrowska Gdańsk01:50:23
Marcin Ostrowski Gdańsk
Jan Ostrowski Gdańsk
152 Anna Schulz Gdańsk01:50:29
Maks Schulz Gdańsk
177 Marta Drzeżdżon Elbląg01:54:40
Eleonora Saayman Gdańsk
Johan Saayman Gdańsk
Krzysztof Saayman Gdańsk
417 Krzysztof Drążkowski BPKźle podbity PK9 – (34) zamiast (54). PK9 podbity na końcu (zła kolejność). Brak PK16 (100)
Marlena Wardowska
178 Małgorzata Śledzińska GdańskBPKźle podbity PK6, zamiast (32) podbity (31)
Basia Ratajczyk Gdańsk

TUŁACZ

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
136 Arkadiusz Dargacz Niestępowo00:38:35
122 Piotr Arabas Jankowo Gdańskie00:50:49
Marek Jankowski Gdańsk
141 Dariusz Lemańczyk Gdańsk00:54:21
155 Magdalena Płotka Gdańsk01:02:56
Piotr Płotka Gdańsk
189 Waldemar Dargacz Niestępowo01:04:29
131 Iwona Mruk Gdańsk01:08:55
179 Mikołaj Jaworski Lniska01:10:33
149 Adam Mruk Gdańsk01:12:11
176 Marta Kucińska Gdańsk01:16:57
420 Alina Siłakowska 01:21:20
Wojciech Siłakowski
Adam Siłakowski
Mikołaj Siłakowski
Ignacy Siłakowski
118 Mariusz Młyński Gdańsk01:22:20
Alicja Marcinkiewicz Wesoła
156 Joanna Sieńkowska Gdańsk01:22:43
886 Jarosław Kabuła Gdańsk01:30:13
132 Małgorzata Brzeska Kamela01:33:12
Michał Brzeski Kamela
Beata Brzeska Kamela
Dariusz Bujak Ełganowo
421 Patryk Jóźwiak 01:33:24
Karolina Kieliszak
120 Magdalena Wiktor Gdańsk01:35:37
Stanisław Wiktor Gdańsk
Jan Wiktor Gdańsk
715 Sylwia Milewska 01:49:31
Jakub Tarzyński
389 Tymoteusz Pieczka Gdańsk01:49:37
Magda Steaniak Gdańsk
113 Krzysztof Grzela Gdańsk01:49:47
Aleksandra Grzela Gdańsk
395 Bożena Pieczka Gdańsk01:49:49
Ewa Orłowska
Tomasz Kowecki
424 Filip Steckiewicz 01:53:59
Bartek Andrulewicz
Jerzy Andrulewicz
Kamaa Steckiewicz
170 Pawel Malolepszy Gdańsk02:01:48
Stanisław Małolepszy Gdańsk
Franciszek Małolepszy Gdańsk
111 Maciej Mieczkowski Gdańsk02:03:44
Konrad Mieczkowski Gdynia
Patryk Mieczkowski Gdynia
151 Ewa Szymańska Gdańsk02:12:07
Iwona Zamościńska Gdańsk
Czesława Zamościńska Gdańsk
Agnieszka Szymańska Gdańsk

BIEGACZ

Aby zobaczyć szczegółowe wyniki dla trasy BIEGACZ, kliknij TUTAJ.

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
146 Łukasz Romanowski Gdańsk00:35:48
126 Adam Żyliński Gdańsk00:39:36
310 Robert Niewiedziała Rumia00:39:58
169 Krzysztof Borowiec Gdańsk00:46:11
139 Piotr Kaczyński Gdańsk00:46:55
930 Wojciech Piwakowski 00:47:59
168 Paweł Borowiec Gdańsk00:50:20
410 Ziemowit Kabuła Gdańsk00:51:47
171 Tomasz Długosz Gdańsk00:53:27
180 Jarosław Jaworski Lniska00:56:53
107 Piotr Czyż Gdańsk01:00:40
117 Tomasz Chojnowski Gdańsk01:04:52
129 Karolina Drożdżał Gdańsk01:06:45
153 Marek Marczyński Banino01:21:55
104 Marta Kazanowska Gdańsk01:34:01
Piotr Kowalewski Sopot
108 Rafał Czyż Gdańsk01:39:12
408 Krzysztof Szymański Gdańsk01:40:19
415 Paweł Chylak 01:47:38
105 Marta Wit Gdańsk01:58:34
Iza Ska Gdańsk
416 Daniel Kobyła GdańskBPKBrak PK17-22

BPK - brak punktu kontrolnego lub inne błędy - patrz kolumna UWAGI

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com