04.08 Wyspa Sobieszewska
31.08 Piecki Bulońska

Lista wyników
Gry Parkowe na Orientację - Jar Wilanowska - 23.06.2024 -

RODZINNA

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
145 Tomasz Ruciński Gdańsk00:33:11
Małgorzata Rucińska Gdańsk
Mikołaj Ruciński Gdańsk
112 Jan Targiel Gdańsk00:48:24
Damian Targiel Gdańsk
Anna Lewandowska Targiel Gdańsk
128 Zoya Karatkevich Gdańsk00:50:30
Yana Karatkevich Gdańsk
Aleh Karatkevich Gdańsk
201 Sławomir Więckowski Gdańsk00:53:24
Marcel Więckowski Gdańsk
189 Mariusz Kedzierski Gdańsk00:58:30
Hanna Kedzierska Gdańsk
149 RENATA KOT Gdańsk01:00:26
ANDRZEJ KOT Gdańsk
KAROL KOT Gdańsk
198 Anna Rojewska-Kurda Gdańsk01:05:34
Łucja Kurda Gdańsk
132 Iwona Ciesielska Gdańsk01:08:22
Piotr Ciesielski Gdańsk
Amelia Ciesielska Gdańsk
Michał Ciesielski Gdańsk
Oliwia Ciesielska Gdańsk
199 Michał Hodun Gdańsk01:09:20
Agnieszka Hodun Gdańsk
Oliwer Hodun Gdańsk
Julia Hodun Gdańsk
158 Anna Gąsiorowska Gdańsk01:13:11
Patryk Gąsiorowski Gdańsk
Maja Gąsiorowska Gdańsk
200 Teresa Szych Gdańsk01:16:49
Agata Szych Gdańsk
Iwona Granitowska-Szych Gdańsk
Andrzej Szych Gdańsk
126 Magdalena Wesołowska Gdańsk01:17:05
Szymon Wesołowski Gdańsk
Jerzy Wesołowski Gdańsk
135 Kamil B Gdańsk01:19:49
Ignacy B Gdańsk
157 Bogusława Wójcik Gdańsk01:21:04
Apolonia Wójcik Gdańsk
193 Małgorzata Wodzyńska Straszyn01:25:29
Wiktor Wodzyński Straszyn
Marta Moszora Gdańsk
Paweł Moszora Gdańsk
Bartek Moszora Gdańsk
Stanisław Moszora Gdańsk
192 Ania Jacwicz Straszyn01:25:45
Jacek Jacwicz Straszyn
Jan Jacewicz Straszyn
Martyna Jacwicz Straszyn
175 Łukasz Malinowski Gdańsk01:31:14
Małgorzata Ferenc-Malinowska Gdańsk
Katarzyna Malinowska Gdańsk
Klara Malinowska Gdańsk
111 Agnieszka Drygiel Gdańsk01:32:02
Leon Drygiel Gdańsk
Maja Drygiel Gdańsk
Łukasz Drygiel Gdańsk
160 Andrzej Stawicki Gdańsk01:32:48
Anna Stawicka Gdańsk
Urszula Stawicka Gdańsk
Apolonia Stawicka Gdańsk
Wanda Stawicka Gdańsk
109 Uliana Tsilytska Gdańsk01:35:59
Yaryna Tsilytska Gdańsk
Diana Tsilytska Gdańsk
194 Karol Kotkiewicz JuszkowoBPKbrak PK 5-8
Szymon Kotkiewicz Juszkowo

ŁAZIK

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
162 PIOTR KURDA Gdańsk00:51:39
161 TYMON KURDA Gdańsk00:51:43
ALICJA KURDA Gdańsk
195 Krystian Papke Gdańsk01:18:53
Paweł Papke Gdańsk
131 Daniel Grabowski Gdańsk01:19:20
Klaudia Zagert-Grabowska Gdańsk
130 Maciej Zych Gdańsk01:20:03
Kuba Zych Gdańsk
Gabriel Zych Gdańsk
340 Ivan Menshykov Rumia01:22:57
Piotr Menshykov Rumia
Urszula Menshykov Rumia
191 Adam Podralski Gdańsk01:23:19
176 Dorota Wincukiewicz Gdańsk01:25:58
197 Dawid Dębowski Gdańsk01:34:01
Katarzyna Dębowska Gdańsk
Pola Dębowska Gdańsk
Iga Dębowska Gdańsk
133 Karol Dragunajtys Gdańsk01:45:44
Ignacy Dragunajtys Gdańsk
120 Tymon Kompinski Gdańsk01:46:53
Hanna Kompinska Gdańsk
Katarzyna Kompinska Gdańsk
Maciej Kompinski Gdańsk
136 KATARZYNA KOŁODZIEJCZYK Gdańsk01:51:24
KORDIAN KURLIKOWSKI Gdańsk
JAN KOŁODZIEJCZYK Gdańsk
STANISŁAW KOŁODZIEJCZYK Gdańsk
102 Paulina Chromicz GdańskBPKbrak odczytu karty na mecie
Marcin Luther Gdańsk
110 Anita Zygarowska GdańskBPKbrak PK 14(100)
Gabriela Bartnicka Gdańsk
181 Ania Mirkowska GdańskBPKbrak podbicia startu
Kacper Mirkowski Gdańsk
182 Anna Kąkol GdańskBPKbrak PK 5-14
Bruno Kąkol Gdańsk
183 Małgorzata Żukowska GdańskBPKbrak PK 5-14
Aleksander Żukowski Gdańsk
185 Andrzej Okrój GdańskBPKbrak podbicia mety
Monika Polanowska Gdańsk
Nikodem Okrój Gdańsk

TUŁACZ

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
410 Szymona Bieliński Gdańsk00:37:11
169 Sebastian Sadowski Gdańsk01:01:15
Maja Sadowska Gdańsk
Grzegorz Sadowski Gdańsk
163 Ignacy Białogrodzki Gdynia01:02:56
151 Romek Mis RumiJa01:15:48
138 Mariusz Młyński Gdańsk01:17:38
140 Maciej Mazan Gdańsk01:21:29
Zuzanna Malinowska Gdańsk
122 Michał Glinka Gdańsk01:23:32
Jan Glinka Gdańsk
103 Arkadiusz Rudzki Mały Klincz 01:26:39
Jacek Rudzki Mały Klincz
Maksymilian Rudzki Mały Klincz
179 Mariusz Miernik Gdańsk01:32:02
Joanna Miernik Gdańsk
165 Rafał Kordek Gdańsk01:47:46
Anna Kordek Gdańsk
Paweł Kordek Gdańsk
Robert Kordek Gdańsk
Artur Kordek Gdańsk
159 Agata Kornacka - Warecka Juszkowo01:52:01
Mariusz Warecki Juszkowo
188 Maria Prabucka Gdańsk01:54:06
Jakub Gabała Gdańsk
187 Michał Gabała Gdańsk01:54:45
Kacper Gabała Gdańsk
186 Daria Gabała Gdańsk01:55:13
Laura Gabała Gdańsk
141 Monika Popadiuk Borkowo 02:07:45
Oliwia Mazurowska Borkowo
148 Marta Polit-Szychalewska Żukowo02:18:34
Maks Szychalewski Żukowo
156 Marek Marszałkowski Gdańsk02:24:30
101 Dominika Gajdka Gdańsk02:35:29
Oliwia Gajdka Gdańsk
134 Karol Dragunajtys Gdańsk02:56:35
Piotr Dragunajtys Gdańsk
129 Ewa Ćwiartka GdańskBPKbrak PK 3(37) i 15(48)
Franciszek Ćwiartka Gdańsk
Adam Ćwiartka Gdańsk
190 Filip Białowąs GdańskBPKbrak PK 4-19
Anna Białowąs Gdańsk

BIEGACZ

Aby zobaczyć szczegółowe wyniki dla trasy BIEGACZ, kliknij TUTAJ.

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
117 Andrzej PATREJKO Gdańsk00:37:20
164 Kuba Białogrodzki Gdynia00:41:38
121 Patryk Pisarski Gdańsk00:44:52
173 OLEKSANDR KILNITSKYI Kowale00:47:35
150 Krzysztof Rychter Gdańsk00:49:02
142 Krzysztof Manthey Gdańsk00:51:12
127 Grzegorz Sadowski Gdańsk00:52:59
147 Michał Sadowski Gdańsk00:55:49
104 Waldemar Dargacz Niestępowo00:57:01
153 Leszek Cudnowski Gdańsk01:02:34
124 Adam Mruk Gdańsk01:06:05
152 Jagoda Białogrodzka Gdynia01:09:01
196 Lucyna Joskowska Gdańsk01:30:26
Paweł Wołejsza Gdańsk
115 Kinga Warkusz Gdańsk02:32:33
Michał Burzyński Gdańsk
137 Maja Wiosna GdańskBPKbrak PK 5, 6, 10-15

BPK - brak punktu kontrolnego lub inne błędy - patrz kolumna UWAGI