Dolina Samborowo 19.02.2023
Gdynia Witomino 05.03.2023

Lista wyników
Gry Parkowe na Orientację - Park Przymorze - 22.01.2023 -

RODZINNA

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
686 Janusz Birukowicz 00:27:20
Szymon Birukowicz
Michał Birukowicz
130 Tomasz Garstkowiak Gdańsk00:40:37
Tadeusz Garstkowiak Gdańsk
Olga Garstkowiak Gdańsk
103 Kamila Tarasiuk Gdańsk00:42:33
Laura Tarasiuk Gdańsk
157 Dorota Zielińska Gdańsk00:43:03
Wojciech Kozak Gdańsk
Jakub Kozak Gdańsk
128 Maja Błaszczuk Gdynia00:45:55
Julian Błaszczuk Gdynia
156 Marcin Szczerkowski Gdańsk00:49:07
Agnieszka Szczerkowska Gdańsk
Leon Szczerkowski Gdańsk
687 Leon Ciechowski 00:52:25
688 Jarosław Kempa 00:52:29
Mikołaj Kempa
124 Anna Kłosowska Gdańsk00:53:24
Michał Kłosowski Gdańsk
105 Przemysław Nacewicz Gdańsk01:02:35
Ewa Nacewicz Gdańsk
683 Aleksandra Cichosz 01:06:34
Antoni Cichosz
Jagoda Cichosz
155 Katarzyna Kreft Gdynia01:08:01
Maciej Makowski Gdynia
Kamila Makowska Gdynia
Lena Makowska Gdynia
685 Joanna Kubiak 01:24:51
Joel Kubiak
Tolc Kubiak
119 Jakub Gołąb Gdańsk02:07:06
Leon Gołąb Gdańsk
Łucja Gołąb Gdańsk

ŁAZIK

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
138 Małgorzata Laube-Józefczyk Gdańsk00:38:01
Wiktor Józefczyk Gdańsk
Artur Józefczyk Gdańsk
145 Justyna Kulewska Gdańsk00:41:42
Aleksandra Bochyńska Gdańsk
109 Tomasz Giżycki Gdynia00:57:46
Dominika Giżycka Gdynia
132 Grzegorz Bielec Gdańsk00:58:35
Marzena Wijata Gdańsk
151 Elżbieta Przewłocka Gdańsk01:07:41
Bartosz Przewłocki Gdańsk
113 Kornelia Miotke Gdynia01:11:21
Lena Miotke Gdynia
Monika Miotke Gdynia
114 Krzysztof Różycki Gdynia01:11:21
Wiktoria Różycka Sopot
142 Olimpia Nadolska Kosakowo01:14:28
Jan Grabowski Kosakowo
707 Emilia Tyburc Gdańsk01:38:47
Aleksander Tyburc Gdańsk
118 Paulina Krajewska Gdańsk01:50:11
Piotr Krajewski Gdańsk
Joanna Krajewska Gdańsk

TUŁACZ

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
148 Karina Fedoryshyn Gdynia00:29:06
108 Tomasz Galek Gdynia00:40:29
Agata Pielachowska Gdynia
Karolina Kuczyńska Gdańsk
134 Karolina Kamińska Gdańsk00:50:30
Kamil Żyliński Gdańsk
147 Małgorzata Borko Gdynia00:52:32
Ryszard Borko Gdynia
706 Katarzyna Dopierała 01:05:07
Piotr Dopierała
708 Ida Kabuła Gdańsk01:14:33
Kasia Kabuła Gdańsk
Ziemowit Kabuła Gdańsk
133 Justyna Ewa Szynicka Wejherowo 01:21:34
115 Hania Rajska Nowy Targ01:24:58
Danuta Rajska Nowy Targ
Wojciech Rajski Nowy Targ
116 Karolina Pałasz Gdynia01:29:55
Maciej Pałasz Gdynia
Maksymilian Pałasz Gdynia
Leonard Pałasz Gdynia
146 Barbara Olszewska Gdańsk01:35:58
Zuzanna Olszewska Gdańsk
Sebastian Olszewski Gdańsk
Waldek Krzos Gdańsk
125 Natalia Baranowska Gdańsk01:46:15
Krystian Baranowski Gdańsk
Ryszard Baranowski Gdańsk
Piotr Grabowski Gdańsk
154 Sylwia Ulińska WarszawaBPKniewyczyszczona karta na starcie
Richard Bogdán Warszawa
Aleksander Uliński Warszawa

BIEGACZ

Aby zobaczyć szczegółowe wyniki dla trasy BIEGACZ, kliknij TUTAJ.

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
139 Vladyslav Tsepurdey Gdynia00:21:53
129 Oleg Pepryk Kijów00:24:22
135 Damian Kurkowiak Gdańsk00:28:13
140 Kateryna Tsepurdey Gdynia00:28:20
143 Tomasz Chojnowski Gdańsk00:28:34
152 Kuba Białogrodzki Gdynia00:28:50
136 Wojciech Imbierowicz Gdańsk00:31:35
Krzysztof Prusaczyk Gdańsk
Mikołaj Jarzynka Gdańsk
111 Wojciech Szostak Gdańsk00:32:38
410 Krzysztof Manthey 00:33:26
112 Wiktoria Kurasińska Gdańsk00:36:18
102 Agnieszka Sopel Kowale00:36:59
411 Adam Nikodem Gdańsk00:39:02
137 Adam Mruk Gdańsk00:42:38
144 Jakub Kaczyński Gdańsk00:51:23
667 Andrzej Czerwicki Gdańsk01:00:42
107 Ivan Gushchin Gdańsk01:06:20
153 Krzysztof Borowiec GdańskBPKpomyłka na PK2. Zamiast (42) podbito (41)
413 Marta Gurgul GdańskBPKnieprawidłowa kolejność potwierdzania PK
Hania Kwiatek Gdańsk
Wiktoria Kwiatek Gdańsk
420 Daniel Janczewski BaninoBPKnieprawidłowa kolejność potwierdzania PK
Dorota Janczewska Banino

BPK - brak punktu kontrolnego lub inne błędy - patrz kolumna UWAGI