Zbiornik Kolorowy 04.12.2021
Kozacza Góra 05.12.2021

Lista wyników
Gry Parkowe na Orientację - Niedźwiednik - 21.11.2021 -

RODZINNA

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
138 Jakub Gołąb Gdańsk00:59:38
Łucja Gołąb Gdańsk
698 Grzegorz Butowski 01:03:52
Magdalena Butowska
Maciej Butowski
Katarzyna Butowska
111 Daria Grudzień Gdańsk01:08:26
Stanisław Piasecki-Hlousek Gdańsk
Jan Piasecki-Hlousek Gdańsk
697 Ula Wirgentius Gdańsk01:10:45
Dominik Wirgentius Gdańsk
702 Łukasz Lisak Gdańsk01:11:10
Stanisław Lisak Gdańsk
703 Tomasz Stefaniak Gdańsk01:20:21
Dawid Stefaniak Gdańsk
121 Anna Dambek Gdańsk01:28:31
Jarosław Dambek Gdańsk
Barbara Dambek Gdańsk
Tomasz Dambek Gdańsk
700 Zuzanna Pytel Gdańsk01:30:02
Łucja Pytel Gdańsk
Celina Pytel Gdańsk
Paweł Pytel Gdańsk
116 beata skrodzka Gdańsk01:33:22
arkadiusz skrodzki Gdańsk
maria skrodzka Gdańsk
aleksander skrodzki Gdańsk
123 joanna kreja Gdańsk01:33:36
Stanisław Kreja Gdańsk
Konstanty Kreja Gdańsk
Krzysztof Kreja Gdańsk
119 Jan Kaczyński Gdańsk01:41:59
Jakub Kaczyński Gdańsk
Emilia Mirek Gdańsk
Agatka Cichy
701 Tomek Ziułek Gdańsk01:49:27
Ula Ziułek Gdańsk
Mariusz Ziułek Gdańsk
152 Adam Wojciechowski Gdańsk01:49:31
Wanda Wojciechowska Gdańsk
699 Tadzio Chojnacki Gdańsk02:06:51
Alicja Chojnacka Gdańsk
Marta Chojnacka Gdańsk
Szymon Chojnacki Gdańsk
113 Agata Lakomy-Gawryszewska Gdańsk02:08:47
Przemysław Gawryszewski Gdańsk
Maja Gawryszewska Gdańsk
Piotr Gawryszewski Gdańsk
122 Karolina Głębicka GdańskBPKbłędna kolejność PK 9-11-10-12. Po PK 10 należało podbić jeszcze raz PK 11 :-)
Łucja Głębicka Gdańsk

ŁAZIK

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
156 Michał Mazur Gdańsk00:51:00
Paweł Mazur Gdańsk
131 Tomasz Mankiewicz Gdańsk00:59:46
Iga Mankiewicz Gdańsk
686 Hanna Narloch Gdańsk01:11:20
Lilianna Narloch Gdańsk
145 Michał Szmidt Gdańsk01:15:26
158 Piotr Jacewicz Gdańsk01:33:02
Jacek Jacewicz Gdańsk
132 Frantisek Stolar Gdańsk01:42:27
Matus Stolar Gdańsk
133 Tatiana Stolarova Gdańsk01:42:58
Natalia Stolarova Gdańsk
694 Agnieszka Piasecka Gdańsk01:52:34
Julia Piasecka Gdańsk
682 Daniel Zaremba Gdańsk01:57:34
Gabriel Zaremba Gdańsk
117 Agnieszka Góralska Gdańsk01:59:08
Wojtek Góralski Gdańsk
Kacper Góralski Gdańsk
140 Tomasz Pachulski Gdynia02:03:17
Agnieszka Pachulska Gdynia
Łukasz Pachulski Gdynia
134 Andrzej Paluch Gdańsk02:03:52
Maciej Dzikowski Gdańsk
Hubert Paluch Gdańsk
Tymoteusz Paluch Gdańsk
141 Anna Kuligowska Gdynia02:05:29
Ignacy Kuligowski Gdynia
Nikodem Kuligowski Gdynia
Ksawery Kuligowski Gdynia
685 Marek Gorlewicz Gdańsk02:07:46
Aleksandra Gorlewicz Gdańsk
135 Katarzyna Bajczyk Gdynia02:10:00
Stanisław Bajczyk Gdynia
Joanna Gorlewicz Gdynia
129 Jan Kołodziejczyk Gdynia02:10:03
Anna Duber-Kolodziejczyk Gdynia
Zofia Kolodziejczyk Gdynia
Piotr Kolodziejczyk Gdynia

TUŁACZ

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
146 Małgorzata Borko Gdynia01:18:09
Ryszard Borko Gdynia
147 Witold Wawrzonkoski Gdynia01:22:06
Mateusz Wawrzonkoski Gdynia
154 Barbara Hallmann Gdańsk01:41:12
Tomasz Hallmann Gdańsk
Małgorzata Kusz Gdańsk
Krzysztof Hallmann Gdańsk
137 Vitali Hanich Gdańsk01:45:17
130 Mateusz Pusz Gdańsk01:49:45
Hanna Pusz Gdańsk
692 Alicja Rużewicz Gdynia02:28:02
Piotr Rużewicz Gdynia
693 Daniel Rużewicz Gdynia02:28:21
Katarzyna Rużewicz Gdynia
691 Szymon Karwowski Gdynia02:29:23
Sylwia Karwowska Gdynia
688 Piotr Karwowski Gdynia02:29:39
Tomasz Karwowski Gdynia
687 Piotr Izdebski Gdańsk02:34:14
Irmina Izdebska Gdańsk
Adam Izdebski Gdańsk
105 Anna Bogalecka Gdańsk02:38:55
Monika Płużynska Gdańsk
148 Dariusz Potocki Gdańsk02:53:15
Karolina Potocka Gdańsk
Dorota Mach Kowale
Mikołaj Mach Kowale
151 Paweł Hojnowski GdańskBPKbrak PK 10-17
Zofia Hojnowska Gdańsk
695 Jolanta Pietrowicz GdyniaBPKbrak PK 15-17
Julia Pietrowicz Gdynia
Olga Pietrowicz Gdynia

BIEGACZ

Aby zobaczyć szczegółowe wyniki dla trasy BIEGACZ, kliknij TUTAJ.

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
423 Filip Buława 00:50:36
873 Wojciech Suchy Gdańsk01:01:43
143 Krzysztof Manthey Gdańsk01:04:28
155 Michał Wiśniewski Gdańsk01:08:07
418 Andrzej Mosiewicz Gdańsk01:16:47
422 Niko Wirgentius Gdańsk01:21:49
793 Ziemowit Kabuła Gdańsk01:33:51
103 Przemysław Dalecki Gdynia01:40:18
115 Damian Kurkowiak Gdańsk01:45:03
124 mariusz pawlik Gdynia02:01:20
michal pretkowski Gdynia
128 Tadeusz Szczęsny GdańskBPKbrak PK 6-10, 12, 14-20

BPK - brak punktu kontrolnego lub inne błędy - patrz kolumna UWAGI