07.01.2024 - informacje wkrótce
21.01.2024 - informacje wkrótce

Lista wyników
Gry Parkowe na Orientację - Huzarskie Manowce - 19.11.2023 -

RODZINNA

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
176 Aliaksandr Lysenka Gdańsk00:32:27
Mira Lysenka Gdańsk
127 Aleksandra Namiotko-Nowak Gdańsk00:37:37
Sebastian Nowak Gdańsk
Dobrochna Nowak Gdańsk
Marcelina Nowak Gdańsk
191 Mikita Dabrynin Gdańsk00:39:17
Krzysztof Dabrynin Gdańsk
195 MAREK WŁODARCZYK Gdańsk00:47:14
IDA ADAMCZYK Gdańsk
215 Leon Guz Gdańsk00:56:43
Katarzyna Guz Gdańsk
205 Paulina Stukan-Wojnowska Gdańsk00:57:56
Lucjan Wojnowski Gdańsk
156 Maciek Poltorzycki Gdańsk01:00:31
Adam Poltorzycki Gdańsk
Anna Poltorzycka Gdańsk
145 jakub Kaczyński Gdańsk01:04:30
Jan Kaczyński Gdańsk
Ziemowit Kaczyński Gdańsk
181 Natalia Bahowska Gdańsk01:05:23
Pawel Bahowski Gdańsk
Mariia Zhuk Gdańsk
Dmytro Bakhovskyi Gdańsk
186 Klaudia Gawor Gdańsk01:05:45
Rafał Gawor Gdańsk
Ewa Gawor Gdańsk
Zofia Gawor Gdańsk
198 Julia Bultrowicz Gdańsk01:06:51
Jan Bultrowicz Gdańsk
Władysław Bultrowicz Gdańsk
157 Piotr Grubecki Gdańsk01:07:19
Ignacy Grubecki Gdańsk
Julian Grubecki Gdańsk
171 Ania Piluk Gdańsk01:11:02
Hania Belejec Gdańsk
Julia Belejec Gdańsk
Przemyslaw Belejec Gdańsk
201 Daniel Sacewicz Gdańsk01:16:20
Franciszek Makowski Gdańsk
Wiktor Makowski Gdańsk
169 Norbert Majewski Gdańsk01:16:22
Agnieszka Majewska Gdańsk
Maria Majewska Gdańsk
Aleksander Majewski Gdańsk
124 Szymon Rapacki Gdańsk01:18:46
Alicja Rapacka Gdańsk
Bartłomiej Rapacki Gdańsk
Ewa Rapacka Gdańsk
107 Jakub Gołąb Gdańsk01:25:37
Leon Gołąb Gdańsk
Łucja Gołąb Gdańsk
118 Maja Gawryszewska Gdańsk01:25:38
Piotr Gawryszewski Gdańsk
Ewa Gawryszewska Gdańsk
Przemysław Gawryszewski Gdańsk
Agata Łakomy-Gawryszewska Gdańsk
178 Andrei Osokin Gdańsk01:27:14
Iuliia Osokina Gdańsk
Margarita Osokina Gdańsk
407 Ula Wirgentius Gdańsk01:33:05
879 Paweł Żylis Gdańsk01:37:25
Helena Żylis Gdańsk
Szymon Żylis Gdańsk
Iza Żylis Gdańsk
210 Ivan Sydorenko Gdańsk01:39:36
Danylo Sydorenko Gdańsk
Olesia Sydorenko Gdańsk
192 Zoja Ciesielska Gdańsk01:56:11
Agnieszka Lewandowska Gdańsk
Karina Gminska Gdańsk
Sebastia Gminski Gdańsk
Dawid Gminski Gdańsk
212 Wiktor Kwiatkowski Gdańsk01:56:33
Karolina Bigus Gdańsk
877 Jasrekg Tokarewicz GdańskBPKnieprawidłowa kolejność potwierdzenie PK (100) – powinien być na końcu
Tomasz Tokarewicz Gdańsk
131 Katarzyna Cierpka-Kmieć GdańskBPKniewyczyszczona karta na starcie
135 Agnieszka Czapiewska GdańskBPKbrak PK 4-12
Bożena Czapiewska Gdańsk
149 Elżbieta Morawska-Stolarek GdańskBPKbrak 1-11
413 Karol Kotkiewicz GdańskBPKbrak PK 6(50), 8(42), 12(34)
Szymon Kotkiewicz Gdańsk
161 Magda Ścięgosz GdańskBPKbrak podbicia mety
Kacper Ścięgosz Gdańsk
Kuba Ścięgosz Gdańsk

ŁAZIK

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
919 Łukasz Drapella Gdańsk00:47:48
113 Iwona Maciąg - Wójtowicz Strzebielino Osiedle00:58:27
193 Witold Ploski Gdańsk01:11:31
Michał Płoski Gdańsk
417 Magdalena Butowska 01:16:01
Maciej Butowski
Grzegorz Butowski
Katarzyna Butowska
152 Dominik Wirgentius Gdańsk01:18:49
Niko Wirgentius Gdańsk
Ula Meler Gdańsk
415 Szymon Kowalczyk Gdańsk01:19:17
Halina Kowalczyk Gdańsk
Ignacy Kowalczyk Gdańsk
Maja Żurawska Gdańsk
Agnieszka Żurawska Gdańsk
108 Katarzyna Olszewska Gdańsk01:20:26
Wojciech Olszewski Gdańsk
Zofia Olszewska Gdańsk
Wanda Olszewska Gdańsk
105 Izabela Majczyk Toruń01:29:08
Patryk Wesołowski Toruń
207 Nikodem Potrykus Gdańsk01:35:49
Monika GAWRYNOWICZ Rotmanka
200 Rafał Zieliński Gdańsk01:43:38
Bogumił Zieliński Gdańsk
Marta Zielińska Gdańsk
197 Piotr Eksterowicz Gdańsk01:46:16
Kazimierz Eksterowicz Gdańsk
Iwona Eksterowicz Gdańsk
173 Szymon Poźniak Gdańsk01:50:32
Elżbieta Poźniak Gdańsk
Ida Poźniak Gdańsk
Tymoteusz Poźniak Gdańsk
Gabriela Poźniak Gdańsk
Jeremiasz Poźniak Gdańsk
111 Alekdandra Urban Gdańsk01:55:57
Joanna Sala Gdańsk
183 Robert Mazurczak Gdańsk01:56:05
Nina Mazurczak Gdańsk
Kaja Mazurczak Gdańsk
886 Dobromir Kabuła Gdańsk02:02:44
Jarosław Kabuła Gdańsk
Jaromir Kabuła Gdańsk
Miła Kabuła Gdańsk
160 Hanna Krotova Gdańsk02:11:04
Vitalii Krotov Gdańsk
Sofiia Krotova Gdańsk
Mariia Krotova Gdańsk
142 Kanstantsin Svirski Gdańsk02:12:50
Ina Svirskaya Gdańsk
Anhelina Svirskaya Gdańsk
179 Ewa Krosnowska Gdańsk02:23:42
Grzegorz Krosnowski Gdańsk
Anna Krosnowska Gdańsk
190 Aleksander Szczupał Gdańsk02:26:02
Gabriel Carparelli Gdańsk
Sylwia Wróbel Gdańsk
140 Kinga Osiak Gdańsk02:26:26
Stanisław Płoszaj Gdańsk
177 Anna Malinowska Gdańsk02:38:00
Łukasz Malinowski Gdańsk
Adam Malinowski Gdańsk
Łucja Malinowska Gdańsk
109 Kosma Czajka Gdynia02:46:56
Agnieszka Kamola-Czajka Gdynia
Danuta Kamola Sopot
119 Grzegorz Swatowski GdyniaBPKbrak PK 10(46)
Eliza Swatowska Gdynia
122 Wlodzimierz Rajchert GdańskBPKniewyczyszczona karta na starcie
Zofia Rajchert Gdańsk
170 Fryderyk Chauvet GdańskBPKbrak PK 10, 11, 13, 15
Julia CHAUVET Gdańsk
196 Agnieszka Chudzik GdańskBPKbrak PK 15(100)
Zuzanna Chudzik Gdańsk
Michał Chudzik Gdańsk
Przemysław Chudzik Gdańsk
213 Ewa Nowotka GdańskBPKbrak PK 7, 9-13
Julia Karczynska Gdańsk
216 Przemyslaw Stopka GdańskBPKnieprawidłowa kolejność potwierdzania PK
Tomasz Stopka Gdańsk

TUŁACZ

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
185 Ewelina Kaczyńska Gdańsk00:52:38
158 Jakub Kaczyński Gdańsk01:19:58
130 Rafal Kaminski Gdańsk01:26:37
167 Żaneta Byczuk Gdańsk01:39:17
Maciek Byczuk Gdańsk
Nikola Byczuk Gdańsk
Darek Byczuk Gdańsk
416 Eryk Izard 01:41:39
Will Izard
420 Maciej Jankowski Gdynia01:42:33
129 Adrianna Osęka Gdańsk01:53:03
Małgorzata Osęka Gdańsk
133 Mariusz Młyński Gdańsk01:54:34
159 Małgorzata Czabańska Gdańsk01:56:25
172 Leszek Bloch Gdynia02:00:52
116 Sergei Gushchin Gdańsk02:02:46
Tatiana Gushchina Gdańsk
Ilia Gushchin Gdańsk
189 Magdalena Bieńkowska Gdańsk02:10:33
Marcin Bieńkowski Gdańsk
Bartosz Bieńkowski Gdańsk
104 Tomasz Skibicki Gdańsk02:17:12
Joanna Skibicka Gdańsk
414 Monika Jaroszewska Gdańsk02:26:26
137 Michał Burzyński Gdańsk02:27:15
Kinga Warkusz Gdańsk
147 Paweł Pawelec Gdańsk02:34:07
Urszula Pawelec Gdańsk
114 Ivan GUshchin GdańskBPKbrak podbicia mety
Anna Lech Gdańsk
628 Anna Drapella GdańskBPKbrak PK 12-14
132 Anna Kąkol GdańskBPKbrak PK 8-17
Bruno Kąkol Gdańsk
Daniel Kąkol Gdańsk
204 Kamil Drzystek GdańskBPKniewyczyszczona karta na starcie
Daniel Agacki Gdańsk
206 Artur Koprowski GdańskBPKbrak PK 8-17
Jakub Koprowski Gdańsk

BIEGACZ

Aby zobaczyć szczegółowe wyniki dla trasy BIEGACZ, kliknij TUTAJ.

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
607 Staś Drapella Gdańsk00:43:29
134 Krzysztof Łapuć Gdańsk00:51:14
164 Robert Kujawski Gdynia00:57:35
187 Michał Towarek Gdańsk01:01:42
112 Piotr Wójtowicz Strzebielino Osiedle01:03:59
208 Waldemar Dargacz Niestępowo01:07:40
106 Wojciech Bieliński Gdańsk01:09:04
165 Andrzej Mosiewicz Gdańsk01:09:34
126 Marek Paruszewski Gdańsk01:13:17
125 Wojciech Szostak Gdańsk01:18:45
148 Siarhei Melnik Gdańsk01:23:07
180 Damian Kurkowiak Gdańsk01:24:50
153 NIKO WIRGENTIUS Gdańsk01:33:40
139 Adam Mruk Gdańsk01:37:24
136 Denys Hvozdetskyi Gdańsk01:42:23
155 Łukasz Maciejewski Gdańsk01:43:05
421 Tomasz Florek Gdynia01:43:30
Barbara Florek Gdynia
150 Jakub Łaziński Gdańsk01:55:48
Aleksandra Gulska Gdańsk
203 Karolina Drożdżał Gdańsk02:04:10
154 Tomasz Kalisz Gdańsk02:17:14
Piotr Kalisz Gdańsk
120 Patrycja Kierno GdańskBPKbrak PK 16-24 (po czasie zamknięcia mety)
Izabela Gryglewska Gdańsk
Robert Gryglewski Gdańsk
Rafal Palka Gdańsk
184 Piotr Kaczyński GdańskBPKbrak PK 9(54)

BPK - brak punktu kontrolnego lub inne błędy - patrz kolumna UWAGI