Fun Run Kolibki 01-10.07.2022
Oliwa - Dolina Elfów 10.07.2022

Lista wyników
GPnO Przygoda z Tatą - Matemblewo - 19.06.2022 -

RODZINNA

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
532 Żaneta Byczuk Gdańsk00:49:31
Nikola Byczuk Gdańsk
Maciek Byczuk Gdańsk
Darek Byczuk Gdańsk
520 Katarzyna Rucińska Gdańsk00:49:55
Alicja Rucińska Gdańsk
Stanisław Ruciński Gdańsk
519 Kinga Dębniak Gdańsk01:04:24
Paulina Dębniak Gdańsk
Mikołaj Dębniak Gdańsk
516 Zuzanna Dec Gdańsk01:20:52
Agnieszka Pietkiewicz Gdańsk
Bogdan Pietkiewicz Gdańsk
524 Ewa Ćwiartka Gdańsk01:27:44
Franciszek Ćwiartka Gdańsk
Adam Ćwiartka Gdańsk
502 Elżbieta Morawska-Stolarek Gdańsk01:38:58
Szczęsny Stolarek Gdańsk
533 Arkadiusz Kołodziejski Gdańsk01:40:13
Teodor Kołodziejski Gdańsk
Albert Kołodziejski Gdańsk
515 Michal Dec GdyniaBPKbrak PK 5-15
Zofia Dec Gdynia
Teodor Dec Gdynia
Mietek Dec Gdynia
522 Paweł Fabiszewski SopotBPKmapa Trasy Rodzinnej - brak PK 5-12
Magdalena Okoń-Fabiszewska Sopot
525 Iga posiewnik GdyniaBPKbrak PK 5-15
Jerzy posiewnik Gdynia
Joanna posiewnik Gdynia
503 Kamila Tarasiuk GdańskBPKbłędna kolejność potwierdzania, PK z innych tras
Laura Gałęziowska Gdańsk
508 Jakub Kupis Jankowo GdańskieBPKbrak PK 5-12
Mikołaj Kupis Jankowo Gdańskie
Izabela Kupis Jankowo Gdańskie
Katarzyna Nowomiejska Różyny

ŁAZIK

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
514 Katarzyna Barton Gdańsk01:09:10
Maciej Obuchowski Gdańsk
521 Ewa Pieńkowska Gdańsk01:13:18
Kamil Klinkosz Gdańsk
Paweł Pieńkowski Gdańsk
526 Agata Kozdroń Gdańsk01:52:19
Rafał Kozdroń Gdańsk
Jagoda Kozdroń Gdańsk
512 Marzena Grzeszczyk Gdańsk01:56:23
Sebastian Grzeszczyk Gdańsk
513 Marek Grzeszczyk Gdańsk01:56:31
Lena Grzeszczyk Gdańsk
527 Monika Stępień Gdańsk02:51:03
Tomasz Stępień Gdańsk
Urszula Stępień Gdańsk
Franciszek Stępień Gdańsk

TUŁACZ

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
517 Adam Mruk Gdańsk01:23:25
506 Jagoda Białogrodzka Gdynia01:43:48
Eliza Białasik Gdańsk
510 Aleksandra Łużyńska Gdańsk01:50:23
Leszek Klepacz Gdynia
501 Katarzyna Kofluk Gdańsk02:51:51
Bruno Gajewski Gdańsk
518 Alisa Stashkova SopotBPKbrak PK 10-18
528 Polina Golubtsova GdańskBPKbrak PK 15-18
530 Frantisek Stolar GdańskBPKbrak PK 14-18
Natalia Stolarova Gdańsk

BIEGACZ

Aby zobaczyć szczegółowe wyniki dla trasy BIEGACZ, kliknij TUTAJ.

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi

Przygoda z Tatą

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
275 Kamil Tandetzki 00:01:10
339 Karol Kłudkowski 00:51:18
696 Piotr Wiśniewski 00:54:41
222 Marcin Oroń 00:55:23
266 Daniel Surowiec 00:56:42
678 Emilia Znajewska 00:58:54
197 Oleksandr Lapshyn 00:59:18
166 Marek Kaliszuk 01:06:40
144 Wojciech Głon 01:08:08
247 Krzysztof Roda 01:11:17
301 Tomek Zgadzaj 01:13:06
145 Tomasz Godyński 01:14:03
207 Jakub Łaziński 01:14:11
251 Michał Rutkowski 01:14:38
193 Tomasz Kułakowski 01:14:54
953 Adam Kopeć 01:15:18
Zosia
663 Piot Wiśniewski 01:17:09
138 Łukasz GILEWSKI 01:17:32
201 Tomasz Lewandowski 01:17:33
298 Krzysztof Zaborowski 01:18:23
302 Paweł Żak 01:18:58
240 Tomasz Późniak 01:19:04
904 Szymoin Połeć 01:19:22
Anna
Piotr
Franciszek
Filip
Monika
Milenka
181 Daniel Kotwicki 01:19:24
286 Maciej Wietek 01:19:26
229 Ireneusz Pellowski 01:19:58
120 Michał Ciechanowicz 01:20:22
194 Piotr Kurowski 01:21:09
125 Lucjan Czapliński 01:21:11
205 Jacek Losiak 01:21:11
171 Krzysztof Kęsicki 01:22:01
208 Adrian Łęgocki 01:22:08
280 Rafał Turzeniecki 01:22:31
249 Arkadiusz Rudzki 01:22:35
113 Grzegorz Boniewicz 01:23:17
925 Maciej Olszewski 01:23:27
220 Tomasz Nawojczyk 01:24:42
215 Artur Michalski 01:24:48
639 Adam Wiszniewski 01:24:56
Milena
Tobiasz
Miłosz
195 Damian Kuś 01:25:22
137 Kamil Giec 01:25:24
291 Remigiusz Wojnarowski 01:25:33
267 Tomasz Sus 01:25:40
172 Szymon Kieler 01:27:03
288 Dawid Wiśniewski 01:27:05
115 Marcin Bujalski 01:27:09
271 Radosław Szmyciński 01:27:29
641 Waldek Paczoski 01:28:15
Anna
Konrad
Karol
Franek
638 Andrzej Kamiński 01:28:17
259 Piotr Sobolewski 01:28:46
139 Przemysław Gitner 01:29:09
103 Dzianis Bahinski 01:30:17
164 Bartłomiej Jurczyk 01:31:05
299 Maciek Zachariasz 01:31:40
407 Piotr Ostrowski 01:34:22
Anna
Bianka
Oliwier
152 Łukasz Hernik 01:34:28
150 Marcin Halman 01:34:34
132 Tomasz Dubicki 01:35:36
238 Kamil Pokora 01:35:45
211 Łukasz Malinowski 01:36:07
178 Tomek Kosecki 01:36:10
146 Paweł Gojlik 01:36:38
176 Łukasz Korneluk 01:36:41
691 Witold Cirocki 01:37:51
356 ??? xxx 01:38:18
244 Piotr Pszczółkowski 01:38:20
256 Sebastian Skowron 01:39:09
284 Łukasz Wesołowski 01:40:50
163 Radosław Jędrzejczak 01:41:21
187 Przemysław Krawczak 01:41:32
183 Wojciech Kowalski 01:42:09
232 Łukasz Pietruszka 01:43:07
245 Paweł Pułka 01:43:32
118 Kamil Chilinski 01:44:44
147 Adrian Górski 01:44:44
165 Artur Kaca 01:45:06
235 Krzysztof Poczyński 01:46:00
170 Mateusz Kawecki 01:46:04
236 Krzysztof Poczyński 01:46:08
203 Sebastian Lisiecki 01:46:12
237 Mariusz Poczyński 01:46:24
161 Jakub Jesionowski 01:46:54
234 Paweł Piotrowski 01:48:51
179 Tomasz Koszałka 01:49:22
292 Anna Wolak 01:49:29
154 Zbigniew Jagielski 01:49:48
264 Robert Stępnik 01:50:04
108 Tomasz Bastian 01:50:25
202 Daniel Lipiec 01:51:08
293 Arkadiusz Woźniak 01:52:07
290 Szymon Wojciechowski 01:52:25
231 Bartosz Piasecki 01:56:52
160 Krzysztof Jasiński 01:57:34
924 Waldek Szumny 01:58:19
Mateusz Szumny
Patryk Dąbrowski
250 Jacek Ruszkul 01:59:18
226 Lech Parobczak 01:59:41
149 Szymon Grygorowicz 01:59:44
192 Przemyslaw Książek 02:00:11
198 Piotr Lass 02:00:24
134 Jarosław Forszpaniak 02:02:49
283 Leszek Warmowski 02:04:08
127 Ludwik Czernecki 02:04:53
169 Bartłomiej Karolczak 02:05:01
984 Adam Rydzkowski 02:05:37
Agnieszka
Hanna
121 Adam Ciecholewski 02:06:03
219 Marcin Myk 02:06:47
133 Jacek Fopke 02:07:55
117 Aleksander Cavalieri Łukasiewicz 02:08:02
268 Dawid Szczepanowicz 02:08:13
225 Marcin Pankowski 02:11:58
140 Łukasz Glapiak 02:15:05
223 Andrei Osokin 02:16:12
177 Michał Korniaho 02:16:48
242 Piotr Presz 02:19:11
903 Natan Wachowiak 02:19:53
124 Daniel Czajkowski 02:26:51
657 Bartłomiej Dziewulski 02:34:14
Agnieszka
Zosia
281 Jakub Walaszczyk 02:36:56
658 Michał Pyć 02:37:13
640 Mateusz Walaszczyk 02:37:46
Agata
Matylda
Witold
289 Dariusz Witkowski 02:39:05
353 Dzianisik Volha 03:09:43
297 Wojciech Wyskiel 03:13:44
296 Łukasz Wronka 03:35:25
258 Maciej Smoliński BPK
269 Maciej Szerszenowicz BPK
274 Henryk Świątek BPK
276 Tomasz Targoński BPK
279 Marcin Turowski BPK
285 Dominik Wierzchoń BPK
100 Kamil Adamowicz BPK
109 Jarema Bielański BPK
111 Tomasz Blajet BPK
126 Paweł Czarnecki BPK
136 Mariusz Gajewski BPK
650 Anna Łatwis BPK
660 Marta Szagzdowicz BPK
153 Radosław Infulecki BPK
923 Łukasz Wojciechowski BPK
Krzysztofa
Stefan
677 Tomasz Karmasz BPK
685 Sławomir Lewandowski BPK
180 Łukasz Koszczak BPK
694 Aleksandra Kowalska BPK
186 Grzegorz Krasowski BPK
700 Grzegorz Grylak BPK
Justyna
Kaja
Alan
Elena
191 Robert Krysztofiak BPK
200 Krzysztof Lewandowski BPK
212 Adam Mallach BPK
239 Paweł Połomski BPK
243 Rafał Przyszlak BPK
246 Łukasz Raszka BPK

BPK - brak punktu kontrolnego lub inne błędy - patrz kolumna UWAGI