Park Oruński 22 września 2019
Kiełpino Górne 29 września 2019 

Lista wyników
Gry Parkowe na Orientację - Gdańsk - Chełm - 18.08.2019 -

RODZINNA

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
672 Mariusz Wilgocki Gdańsk00:25:34
Małgorzata Wilgocka Gdańsk
Aleksandra Wilgocka Gdańsk
Agata Wilgocka Gdańsk
102 Łukasz Malinowski Gdańsk00:31:51
Małgorzata Ferenc-Malinowska Gdańsk
Katarzyna Malinowska Gdańsk
116 Martyna Romanowska Gdańsk00:36:39
Wiktoria Romanowska Gdańsk
118 Paulina Joskowska Otomin00:38:43
Klara Joskowska Otomin
Jeremi Joskowski Otomin
132 Karolina Mroczkowska Gdańsk00:39:33
Andrzej Mroczkowski Gdańsk
Agata Sierocka Gdańsk
148 Nico Kmiecik Gdańsk00:39:49
Nelly Kmiecik Gdańsk
Nina Kmiecik Gdańsk
Tomek Kmiecik Gdańsk
133 Wiktor Banhegyi Gdańsk00:39:51
Cezary Banhegyi Gdańsk
Magdalena Banhegyi Gdańsk
Gaja Banhegyi Gdańsk
Martyna Nawrot
110 Irmina Kulik Borkowo00:39:59
Antonina Kulik Borkowo
Maksymilian Kulik Borkowo
143 Krzysztof Rychter Gdańsk00:41:28
Kinga Kujawska-Rychter Gdańsk
Maja Rychter Gdańsk
Marta Rychter Gdańsk
673 Maja Kalmarek Gdańsk00:42:36
Łukasz Kalmarek Gdańsk
Zuzia Kalmarek Gdańsk
Wojtek Kalmarek Gdańsk
112 Agnieszka Nikodem Gdańsk00:42:43
Adam Nikodem Gdańsk
Konrad Nikodem Gdańsk
Miłosz Nikodem Gdańsk
675 Szymon Adamowski Gdańsk00:43:59
Martyna Adamowska Gdańsk
676 Aneta Foryś-Adamowska Gdańsk00:44:06
Patryk Adamowski Gdańsk
146 Mariusz Pełko Gdańsk00:45:17
Marcel Pełko Gdańsk
117 Piotr Tybulewicz Gdańsk00:45:33
Henryk Tybulewicz Gdańsk
114 Magda Ulenska Gdańsk00:46:49
Hanna Ulenska Gdańsk
Mariusz ULEŃSKI Gdańsk
671 Marek Reda Gdańsk00:49:42
Monika Reda Gdańsk
150 Katarzyna Buczko Gdańsk00:49:48
Karolina Mikołajewska Gdańsk
Adam Mikołajewski Gdańsk
153 Anna Andrzejuk Gdańsk00:49:53
Wojtek Andrzejuk Gdańsk
Zuzia Andrzejuk Gdańsk
Hanna Andrzejuk Gdańsk
Jan Andrzejuk Gdańsk
126 Katarzyna Szwonka Gdańsk00:50:21
Julia Szwonka Gdańsk
Paweł Szwonka Gdańsk
141 Norbert kromer Gdańsk00:51:02
Karol Pinkowski Gdańsk
670 Wiktor Staniszewski Gdańsk00:51:16
Kajetan Staniszewski Gdańsk
Ola Bińczak Gdańsk
Bartosz Staniszewski Gdańsk
120 Jarosław Dopierała Gdańsk00:52:11
Hanna Dopierała Gdańsk
677 Agata Bohowicz Gdańsk00:52:19
Ewa Bohowicz Gdańsk
Kamil Bohowicz Gdańsk
147 Dagmara Gajewska-Rachowska Gdańsk00:53:22
Tymoteusz Rachowski Gdańsk
Rafał Rachowski Gdańsk
121 Diana Ćwikałowska Gdynia00:54:42
Bartek Ćwikałowski Gdynia
Beniamin Ćwikałowski Gdynia
674 Jakub Nowaczewski 00:56:18
Filip Nowaczewski
Klara Nowaczewska
Filip Nowaczewski
122 Olga Kiczorowska Gdańsk01:02:54
Aleksander Wojcieszkiewicz Gdańsk
Danuta Wojcieszkiewicz Gdańsk
145 Agata Błaszczyk Gdańsk01:08:36
Waldemar Ciszkiewicz Gdańsk
Jakub Ciszkiewicz Gdańsk
Jeremi Ciszkiewicz Gdańsk
123 Tomasz Kryszeń GdańskBPKbrak PK 15 (100)
Jakub Kryszeń Gdańsk
Marta Kryszeń Gdańsk

ŁAZIK

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
127 Angelika Marszał Gdańsk00:34:24
420 Agnieszka Kulmanowska Gdańsk00:36:27
Robert Kulmanowski Gdańsk
Igor Kulmanowski Gdańsk
Oliwia Kulmanowska Gdańsk
406 Sebastian Makowski Gdańsk00:36:51
Magda Makowska Gdańsk
156 Tomasz Długosz Gdańsk00:37:18
Barbara Długosz Gdańsk
414 Maciej Krypowicz 00:37:22
Marcin Krypowicz
621 Zosia Sobiecka Gdańsk00:38:48
Leszek Sobiecki Gdańsk
Lila Pietnium Gdańsk
Jan Szustakowski Gdańsk
154 Olga Cieślińska Gdańsk00:42:12
Magdalena Cieślińska Gdańsk
Marlena Cieślińska Gdańsk
415 Nico Kmiecik Gdańsk00:46:51
Nelly Kmiecik Gdańsk
Nina Kmiecik Gdańsk
Tomek Kmiecik Gdańsk
109 Basia Rozycka-Pustkowska Tczew00:47:41
138 Lucyna Łukaszów Gdańsk00:48:24
Diana Oberle Winnenden
Angelina Kaiser Winnenden
151 Adam Kowalczyk Gdańsk00:54:07
Kasia KOwalczyk Gdańsk
Zuzia Kowalczyk Gdańsk
Hania Kowalczyk Gdańsk
Piotr Kowalczyk Gdańsk
421 Elżbieta Beratz Gdańsk00:59:26
Agata Beratz Gdańsk
Antoni Beratz Gdańsk
144 Justyna Rynkun Żukowo 00:59:36
Dorota Wiśniewska Gdańsk
Liliana Rynkun Żukowo
Maja Rynkun Żukowo
Wojciech Wiśniewski Gdańsk
Franciszek Rynkun Żukowo
Stanisław Jasiński Przywidz
140 Krzysztof Bąk Gdańsk01:09:01
Adam Bąk Gdańsk
155 Marta Kondraciuk Gdynia01:18:05
Olga Zabulewicz Gdańsk
Nadia Zabulewicz Gdańsk
Piotr Zabulewicz Gdańsk
125 Agnieszka Lukianska Gdańsk01:42:43
Marcin Lukianski Gdańsk
Szymon Lukianski Gdańsk
108 Wojtek Pustkowski TczewBPKbrak PK 16 (44)
937 Edward Calladine GdańskBPKbrak PK 18-22
Robert Calladine Gdańsk
Patrycja Calladine Gdańsk

TUŁACZ

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
119 Joanna Grzonkowska Rokitnica00:25:32
Maciej Stanczew Rokitnica
139 Waldemar Dargacz Niestępowo00:27:33
Katarzyna Kołodziejczyk-Dargacz Niestępowo
111 Piotr Arabas Jankowo Gdańskie00:28:34
424 Adam Mruk Gdańsk00:32:21
408 Patrycja Piotrowicz Gdańsk00:36:24
Tomasz Piotrowicz Gdańsk
135 Mariusz Młyński Gdańsk00:38:42
158 Magdalena Wesołowska Gdańsk00:38:49
Szymon Wesołowski Gdańsk
152 Adrian Kałbukowski Sopot00:42:36
Anna Kałbukowska Sopot
162 Katarzyna Funik Gdańsk00:45:55
Łukasz Chmielewicz Gdańsk
160 Jarosław Kabuła Gdańsk00:50:37
423 Karol Kuźnik Gdańsk00:53:39
Kinga Kuźnik Gdańsk
Nikodem Kuźnik Gdańsk
Agnieszka Kuźnik Gdańsk
422 Sebastian Sobisz Gdańsk00:54:42
411 Agnieszka Menzel Gdańsk00:57:51
Gabriela Menzel Gdańsk
134 Ewa Przytuła Gdańsk00:59:52
Robert Przytuła Gdańsk
136 Eugeniusz Młyński GdańskBPKbrak PK 23 (100)

BIEGACZ

Aby zobaczyć szczegółowe wyniki dla trasy BIEGACZ, kliknij TUTAJ.

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
159 Krzysztof Borowiec Gdańsk00:24:47
157 Paweł Borowiec Gdańsk00:25:22
142 Krzysztof Rychter Gdańsk00:26:02
124 Arkadiusz Dargacz Niestępowo00:26:17
129 Łukasz Nowicki Gdańsk00:28:22
101 Marta Kazanowska Gdańsk00:53:03
Piotr Kowalewski Sopot
106 Paulina Runowska Gdańsk01:20:43
Weronika Baczynska Gdańsk
Lena Juchniewicz Gdańsk
Michał Juchniewicz Gdańsk
130 Hanna Kusiak Gdańsk01:20:50
Jan Czuryło Gdańsk
Krzysztof Czuryło Gdańsk
131 Anna Reinhard Wrocław01:23:43
Julia Reinhard Wrocław
Krzysztof Reinhard Wrocław

BPK - brak punktu kontrolnego lub inne błędy - patrz kolumna UWAGI