Fun Run Kolibki 01-10.07.2022
Oliwa - Dolina Elfów 10.07.2022

Lista wyników
Fun Run Zabawa z Mapą - Park Kultury Powsin Warszawa - 18.06.2022 -

RODZINNA

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
153 Bartosz Majewski Warszawa00:20:08
Kuba Majewski Warszawa
Hanna Majewska Warszawa
Jan Majewski Warszawa
338 Konrad Rola-Wawrzecki Warszawa00:21:20
Karolina Rola-Wawrzecka Warszawa
151 Dominik Milowski Warszawa00:26:20
Monika Milowska Warszawa
Ignacy Milowski Warszawa
Aleksandra Milowska Warszawa
Milosz Milowski Warszawa
133 Kirill Fedosik Warszawa00:26:26
Nazar Fedosik Warszawa
122 Marcin Czarnecki Warszawa00:27:31
Barbara Czarnecka Warszawa
123 Eliza Czechak Warszawa00:29:37
Michał Czechak Warszawa
106 Magdalena Dąbrowska Warszawa00:30:19
Adam Dąbrowski Warszawa
149 Katarzyna Belkowska Warszawa00:30:27
Olaf Belkowski Warszawa
115 Karolina Wiktorska Warszawa00:30:30
Laura Trampler Warszawa
Mateusz Trampler Warszawa
704 Maciej Samborowski Warszawa00:31:25
Barbara Samborowska Warszawa
Jadwiga Jodłowska Warszawa
111 Daria Chrząszcz Warszawa00:31:49
Jacek Chrząszcz Warszawa
Marek Chrząszcz Warszawa
152 Mikolaj Mlochowski Warszawa00:33:15
Jan Mlochowski Warszawa
Piotr Mlochowski Warszawa
354 Magdalena Ptaszyńska Warszawa00:33:43
Katarzyna Ptaszyńska Warszawa
148 Milena Pyzel Warszawa00:35:16
Krystian Pyzel Warszawa
Ksawery Pyzel Warszawa
337 Krzysztof Jakubas Warszawa00:36:52
Stanisław Jakubas Warszawa
Katarzyna Jakubas Warszawa
118 Joanna Kwiatkowska Warszawa00:37:34
Andrzej Kwiatkowski Warszawa
Małgosia Kwiatkowska Warszawa
Ola Kwiatkowska Warszawa
125 Anna Kapusta Warszawa00:37:38
Oliwia Kapusta Warszawa
Wojciech Kapusta Warszawa
124 Małgorzata Pastuszak Warszawa00:37:40
Elżbieta Pastuszak Warszawa
Joanna Pastuszak Warszawa
155 Michał Kucharski Warszawa00:39:56
Jakub Kucharski Warszawa
Antoni Kucharski Warszawa
Igor Kucharski Warszawa
109 Anna Kowalewska-Szczyrba Warszawa00:41:47
Sławomir Szczyrba Warszawa
Jakub Szczyrba Warszawa
Małgorzata Szczyrba Warszawa
141 MATEUSZ TYSZKA PIASECZNO00:43:24
Kasia Tyszka PIASECZNO
104 Oliwia Telejko Warszawa00:43:41
Katarzyna Sarnecka Warszawa
Gabriel Marquez Warszawa
Anita Telejko Warszawa
166 Marcin Prętki Warszawa00:44:04
Maja Łasińska - Prętka Warszawa
Agnieszka Staszak Warszawa
129 Gabriel Szczęsny Sulejówek00:48:04
Agnieszka Suliga-Szczęsny Sulejówek
136 Agnieszka Rychlewicz Warszawa00:54:08
Rafał Rychlewicz Warszawa
Zosia Rychlewicz Warszawa
Grześ Rychlewicz Warszawa
162 Anna Gołębiowska Warszawa00:57:33
Hanna Gołębiowska Warszawa
165 Witold Rzeźnik Warszawa00:58:28
Agnieszka Nagnajewicz Warszawa
101 Miłosz Denisiuk Kobyłka 01:23:41
Jakub Denisiuk Kobyłka
Marzena Denisiuk Kobyłka
Alfreda Cymborska Zielonka
875 Elżbieta Pich WarszawaBPKbrak PK 13(51)
Paulina Warszawa
159 Kamil Bończak WarszawaBPKbrak PK 5 i PK 6
Franciszek Bończak Warszawa
Gabriela Bończak Warszawa
164 Ksawery Kosiński WarszawaBPKbrak PK 7 (35), błędnie podbity PK 41
Katarzyna Kosińska Warszawa

ŁAZIK

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
131 Barbara Sałacka Warszawa00:28:00
Jacek Sałacki Warszawa
691 Marcin Marciniak 00:38:17
Magda Gryka
119 Paulina Kuczyńska Piaseczno00:42:04
Beata Kuczyńska Piaseczno
Kamil Kuczyński Piaseczno
357 Tomasz Wałkuski Warszawa00:43:57
Andrzej Wałkuski Warszawa
103 Dorota Gall Konstancin-Jeziorna00:44:14
Ksawery Sołtys Konstancin-Jeziorna
113 Joanna Irzyk Warszawa00:51:21
Joanna Dudzic Warszawa
Helana Irzyk Warszawa
Marcin Dudzic Warszawa
Aleksander Irzyk Warszawa
114 Andrzej Dudzic Warszawa00:52:26
Hanna Irzyk Warszawa
Jagna Irzyk Warszawa
Zofia Dudzic Warszawa
143 Paweł Augustynowicz Warszawa00:54:16
Mateusz Augustynowicz Warszawa
140 Dorota Zygmunt Warszawa00:54:33
Martyna Augustynowicz Warszawa
107 Natalia Szcześniak Warszawa00:55:53
Michał Zych Warszawa
355 Anastasia Kurbatova 00:56:52
671 Bolesław Sałacki Warszawa01:11:32
Jacek Sałacki Warszawa
121 Magdalena Wilk Warszawa01:13:11
Janek Wilk Warszawa
Wojtek Wilk Warszawa
120 Adrian Horoszczak Warszawa01:20:51
Hanna Horoszczak Warszawa
135 Kamil Gwadera Warszawa01:30:58
Kalina Gwadera Warszawa
Amelia Gwadera Warszawa

TUŁACZ

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
147 Witold Rapczyński Warszawa00:42:24
142 PIOTREK TYSZKA PIASECZNO00:59:44
Grzegorz Biolik ZGORZAŁA
110 Paweł Jaczewski Warszawa01:08:34
Mateusz Jaczewski Warszawa
Bartłomiej Jaczewski Warszawa
Barbara Jaczewska Warszawa
134 Grzegorz Kita Warszawa01:09:19
102 Agnieszka Bortlisz Warszawa01:30:20
Gabrysia Bortlisz Warszawa
Wiktoria Bortlisz Warszawa
163 Joanna Panek Warszawa01:31:17
Julian Panek Warszawa
356 Agnieszka Jeż Warszawa01:35:17
Monika Kacprazak
Robert Gadomski
423 Kajetan Monkiewicz 01:39:13
Irena Monkiewicz
Franciszek Monkiewicz
Robert Monkiewicz
150 Rita Kepka Warszawa02:02:27
Elena Kepka Warszawa
Klara Kępka Warszawa
128 Jacek Wojdasiewicz Warszawa02:15:23
Amelia Kotlarsic Warszawa
Agnieszka Kotlarsic Warszawa
Małgorzata Wojdasiewicz Warszawa

BIEGACZ

Aby zobaczyć szczegółowe wyniki dla trasy BIEGACZ, kliknij TUTAJ.

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
144 Grzegorz Biolik Zgorzała00:34:22
145 AGNIESZKA Biolik Zgorzała00:36:29
158 Darek Nowicki Warszawa00:42:26
132 Jadwiga Sałacka Warszawa00:45:54
126 Michał Dąbrowski Warszawa00:55:13

BPK - brak punktu kontrolnego lub inne błędy - patrz kolumna UWAGI