Westerplatte 23 czerwca 2019
Zaspa Młyniec 30 czerwca 2019

Lista wyników
Gry Parkowe na Orientację - Gdańsk Strzyża - 18.05.2019 -

RODZINNA

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
143 Ewelina Kaczyńska Gdańsk00:35:24
Amelia Kaczyńska Gdańsk
Zofia Kaczyńska Gdańsk
138 Robert Bisewski Gdańsk00:40:09
Kajetan Kosiński Gdynia
129 Łukasz Zieliński Gdańsk00:50:34
Mateusz Zieliński Gdańsk
Małgorzata Zielińska Gdańsk
410 Kamila Kałędkiewicz Gdańsk00:51:40
Łukasz Kałędkiewicz Gdańsk
Jędrek Kałędkiewicz Gdańsk
Jaś Kałędkiewicz Gdańsk
172 Angelika Marszał Gdańsk00:58:19
125 Basia Rozycka-Pustkowska Tczew01:01:30
Wojtek Pustkowski Tczew
Jagoda Pustkowska Tczew
116 Ewa Stykuć Gdańsk01:04:40
149 Iwona Piątek Gdańsk01:06:36
Michał Piątek Gdańsk
Magda Piątek Gdańsk
408 Gosia Molisz Gdańsk01:07:40
Karol Molisz Gdańsk
127 kamila Tarasiuk Gdańsk01:10:45
Laura Gałęziowska Gdańsk
144 Marek Recław Gdańsk01:12:11
Dorota Ziewiec Gdańsk
Piotr Recław Gdańsk
Wojciech Recław Gdańsk
137 Karol Pinkowski Gdańsk01:13:57
Norbert Kromer Gdańsk
163 Przemek Halman Gdańsk01:19:28
Ula Halman Gdańsk
Łukasz Halman Gdańsk
Agnieszka Halman Gdańsk
Marysia Halman Gdańsk
131 Janusz Chilicki Gdańsk01:21:46
Marcelina Chilicka Gdańsk
Aleksander Chilicki Gdańsk
Justyna Chilicka Gdańsk
180 Michał Kowalewski Gdynia01:21:49
Jaś Kowalewski Gdynia
124 Michał Fer Gdańsk01:26:34
Paulina Famulska Gdańsk
Nikodem Fer Gdańsk
Dominik Fer Gdańsk
132 Kamil Dunaj Gdańsk01:31:20
Ola Dunaj Gdańsk
Gabrysia Dunaj Gdańsk
146 Marta Baj Gdańsk01:32:03
Piotr Baj Gdańsk
Matylda Baj Gdańsk
Tymoteusz Baj Gdańsk
106 Martyna Makowska GdańskBPKbrak PK 8-13
Marcin Makowski Gdańsk
Stanisław Makowski Gdańsk
Michał Makowski Gdańsk
654 Magdalena Maniak GdańskBPKbrak PK 11-13
Słowmir Maniak Gdańsk
Alicja Maniak Gdańsk
Rafał Maniak Gdańsk
665 Alina Siuchnińska GdańskBPKbrak PK 8-13
Urszula Siuchnińska Gdańsk
162 Krystyna Winkowska GdyniaBPKbrak PK 11-13
Zosia Winkowska Gdynia
166 Natalia Maciejak GdańskBPKbrak PK 8-13
Nina Maciejak Gdańsk
169 Agnieszka Maślaczyk-Trzasko GdańskBPKbrak PK 8-13
Antoni Trzasko Gdańsk
173 Kalina kawczyńska GdańskBPKbrak PK 8-13
nina kawczyńska Gdańsk
ida kawczyńska Gdańsk
wojciech kawczyński Gdańsk
176 Katarzyna Sawicka GdańskBPKbrak PK 8-13
Adam Sawicki Gdańsk
Wojciech Sawicki Gdańsk
Anna Sawicka Gdańsk
181 Przemek Belejec GdańskBPKbrak PK 8-13
Julia Belejec Gdańsk
Ania Piluk Gdańsk

ŁAZIK

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
157 Aleksandra Lemańczyk Gdańsk00:50:11
Witek Lemańczyk Gdańsk
122 Joanna Grzonkowska Rokitnica00:59:29
Maciej Stanczew Rokitnica
161 Iwona Maciąg-Wójtowicz Strzebielino Osiedle01:04:20
415 Rafał Bednarz 01:11:14
Agata Bednarz
Iga Bednarz
Maciej Bednarz
Katarzyna Bednarz
414 Michał Kudela 01:13:49
Paulina Kudela
Lena Kudela
Olaf Kudela
416 Agnieszka Witczak 01:20:05
Bartłomiej Neyman
154 Joanna Kamińska Kleszczewo01:20:47
Piotr Kamiński Kleszczewo
Jakub Kamiński Kleszczewo
Weronika Kamińska Kleszczewo
136 Marta Berdychowska-Parzyk Gdańsk01:22:22
Filip Parzyk Gdańsk
Izabela Parzyk Gdańsk
177 Krzysztof Szałucha Gdańsk01:22:41
Nina Szałucha Gdańsk
411 Jarosław Chojnowski 01:22:49
Franciszek Chojnowski
Marianna Chojnowska
159 Arkadiusz Grucelski Gdańsk01:25:07
Grzegorz Grucelski Gdańsk
Weronika Grucelska Gdańsk
Piotr Grucelski Gdańsk
170 Jeremi Ledwoń Gdańsk01:36:05
Michalina Maksymowicz Gdańsk
Kinga Okrój Gdańsk
Gabriela Murczyńska Gdańsk
Alicja Pawliczak Gdańsk
141 Rafał Radomyski Gdańsk01:43:15
Agnieszka Radomyska Gdańsk
Aleksandra Radomyska Gdańsk
103 Szymon Poźniak Gdańsk01:47:23
Elżbieta Poźniak Gdańsk
Ida Poźniak Gdańsk
Tymoteusz Poźniak Gdańsk
Gabriela Poźniak Gdańsk
151 Wiktor Bachnik Gdańsk01:47:33
Antoni Bachnik Gdańsk
422 Kseniya Varabei 01:51:57
Dzmitry Varabei
Uladzislava Varabei
Hleb Varabei
Ivan Varabei
158 Magda Śmigas Gdańsk03:00:08
Dorota Śmigas Gdańsk
Maciej Śmigas Gdańsk
112 Grzegorz Celmer GdańskBPKbrak PK 14-16
Patrycja Celmer Gdańsk
Olaf Celmer Gdańsk
134 Anna Krzystanek GdańskBPKbrak PK 12-16
Ewa Jaworska Gdańsk
413 Kamil Bohowicz BPKbrak PK 9-15
Agata Bohowicz
423 Eryk Celmer GdańskBPKbrak PK 13 i 15
Robert Łastowski Gdańsk
Natalia Skalska Gdańsk
Aleksander Pawliczak Gdańsk
Dominik Rougier
184 Jarosław Kowalski GdańskBPKbrak PK 11
Krystian Kowalski Gdańsk

TUŁACZ

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
139 Arkadiusz Dargacz Niestępowo01:09:48
179 Daina Baranowska Gdańsk01:26:20
Michał Nawratel Gdańsk
140 Mariusz Młyński Gdańsk01:33:46
156 Dariusz Lemańczyk Gdańsk01:35:22
186 Katarzyna Tissler Pruszcz Gdański01:39:56
Adrian Tissler Pruszcz Gdański
Anna Witkowska Łupawa
Michał Witkowski Łupawa
155 maja podolszyńska Gdańsk01:46:45
daniel podolszyński Gdańsk
kamil podolszyński Gdańsk
szymon podolszyński Gdańsk
152 Grzegorz Długosz Gdańsk02:08:42
Anna Długosz Gdańsk
421 Aleksandra Kosiorek Gdynia02:13:26
Staś Kosiorek Gdynia
Marek Czaja
118 Alicja Kiełczewska Banino02:17:48
Maciej Kiełczewski Banino
178 Amelia Charkiewicz Gdańsk02:26:50
Martyna Kizło Gdańsk
Dariusz Charkiewicz Gdańsk
Jarosław Kizło Gdańsk
120 Agnieszka Parfimczyk Gdańsk02:44:56
Mateusz Brzeziński Gdańsk
Klaudia Mozoluk Gdańsk
Oskar Orłowski Gdańsk
123 Aneta Rek GdańskBPKbrak PK 8-13
Przemysław Rek Gdańsk
Bartosz Rek Gdańsk
Aleksandra Rek Gdańsk
412 Leon Półrola BPKbrak PK 13, 14 i 16
Joanna Półrola
Robert Półrola
419 Konrad Mońko BPKbrak PK 9-17
Zbigniew Szupowski
165 Natalia Rybak GdańskBPKbrak PK 11-17
Bartosz Rybak Gdańsk
424 ALeksander Stadnik BPKbrak PK 13-17
Jędrzej Kondracki
Milan Zyga
Wioletta Stadnik
183 Gizela Turska GdańskBPKbrak PK 8-12
185 Szymon Żywna GdańskBPKbłędny PK 1, zamiast 45 jest kod 46
Michał Żywna Gdynia

BIEGACZ

Aby zobaczyć szczegółowe wyniki dla trasy BIEGACZ, kliknij TUTAJ.

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
142 Piotr Kaczyński Gdańsk00:57:52
133 Andrzej PATREJKO Gdańsk00:58:10
175 Krzysztof Łapuć Gdańsk01:06:04
174 Łukasz Muzioł Gdańsk01:10:46
145 Patryk Pisarski Gdańsk01:11:12
182 Paweł Pruszkowski Gdańsk01:11:13
409 Magda Łąbędź Gdańsk01:11:20
Łukasz Łąbędź Gdańsk
153 Jakub Kaczyński Gdańsk01:13:44
160 Piotr Wójtowicz Strzebielino Osiedle01:14:07
130 Tomasz Mruczkowski Gdańsk01:24:19
167 Marek Marczyński Banino01:40:04
111 Piotr Kowalewski Sopot01:58:34
171 Krzysztof Kula GdańskBPKBrak odczytu wyniku

BPK - brak punktu kontrolnego lub inne błędy - patrz kolumna UWAGI

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com