Zbiornik Kolorowy 04.12.2021
Kozacza Góra 05.12.2021

Lista wyników
Gry Parkowe na Orientację - Żabianka - 14.11.2021 -

RODZINNA

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
132 Bartłomiej Boniecki Gdańsk00:39:57
Michalina Boniecka Gdańsk
Jan Boniecki Gdańsk
331 Ula Meler Gdańsk00:41:05
Dominik Wirgendius Gdańsk
122 Natalia Makiła Gdańsk00:44:29
Elizabeth Makiła Gdańsk
Piotr Jankuniec Gdańsk
101 Artur Bartoszewicz Gdańsk00:45:39
Maria Kubacz Gdańsk
124 Justyna Wyrzykowska Gdańsk00:45:54
Łukasz Wyrzykowski Gdańsk
Nina Wyrzykowska Gdańsk
119 Piotr Zieliński Gdańsk00:46:39
Klaudia Zielińska Gdańsk
Jakub Zieliński Gdańsk
Ignacy Zieliński Gdańsk
333 Artur Rybak Gdańsk00:47:03
Karolina Rybak Gdańsk
Małgosia Rybak Gdańsk
116 Paweł Grzegorz Kozioł Gdynia00:48:50
Ewa Helena Kozioł Gdynia
Maria Ewa Kozioł Gdynia
166 Kasia Grządziela Gdańsk00:48:54
Felicja Fankidejska Gdańsk
180 Ignacy Kuligowski Gdynia00:49:01
Nikodem Kuligowski Gdynia
Ksawery Kuligowski Gdynia
Anna Kuligowska Gdynia
332 Robert Boratyński Gdańsk00:51:24
Karol Boratyński Gdańsk
Lidia Boratyńska Gdańsk
103 Joanna Krakowska Gdańsk00:51:29
Nina Krakowska Gdańsk
Leon Krakowski Gdańsk
Krzysztof Krakowski Gdańsk
102 Ewa Rucińska Gdańsk00:51:59
Joanna Rucińska Gdańsk
Igor Abramczuk Gdańsk
Jarosław Ruciński Gdańsk
139 Jarosław Dopierała Gdańsk00:52:00
Hanna Dopierała Gdańsk
156 Marta Stachura Gdańsk00:53:08
Krzyś Stachura Gdańsk
113 Agnieszka Turalińska Gdynia00:57:47
Krzysztof Turaliński Gdynia
Horacy Turaliński Gdynia
Eryk Turaliński Gdynia
138 Michał Kwas Gdańsk01:08:31
Jan Kołodziejczyk Gdańsk
Stanisław Kołodziejczyk Gdańsk
143 Weronika Perzyna Gdańsk01:09:00
Arthur Perzyna Gdańsk
Pola Perzyna Gdańsk
135 Patrycja Mierzwicka Gdańsk01:10:50
Aleksander Mierzwicki Gdańsk
Dariusz Mierzwicki Gdańsk
148 Hubert Libner Gdynia01:14:46
Ewa Hołownia Gdańsk
144 Tymon Zęgota Gdynia01:23:10
Olaf Zęgota Gdynia
Beata Zęgota Gdynia
Mieszko Zęgota Gdynia
Tomasz Zęgota Gdynia
159 Iwona Sawicka Gdańsk01:33:10
Łucja Sawicka Gdańsk
178 Patryk Winowski Gdańsk01:47:56
Łucja Winowska Gdańsk
128 Marcin Makurat Pruszcz Gdański01:55:31
Anna Makurat Pruszcz Gdański
Franciszek Makurat Pruszcz Gdański
151 Konrad Rycharski KolbudyBPKbłędna kolejność potwierdzania PK
Sylwia Rycharski Kolbudy
Mikołaj Rycharski Kolbudy

ŁAZIK

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
188 Marceli Śmiałkowski Gdańsk00:31:32
Victor Śmiałkowski Gdańsk
189 Iwona Śmiałkowska Gdańsk00:31:45
Clara Śmiałkowska Gdańsk
183 Jarosław Kowalski Gdańsk00:40:33
Katarzyna Kowalska Gdańsk
Krystian Kowalski Gdańsk
611 Piotr Morawski Gdańsk00:42:44
155 Wojtek Dąbrowski Gdańsk00:48:45
Bartosz Dąbrowski Gdańsk
117 Bogumiła Przysiężna Gdańsk00:51:52
174 Adam Woronowicz Gdańsk00:52:44
Magdalena Woronowicz Gdańsk
192 Grzegorz Bielec Gdańsk00:54:34
Natalia Bielec Gdańsk
181 Damian Janczewski Banino00:56:03
Dorota Janczewska Banino
707 Magdalena Muszarska 00:56:25
Jakub Składaner
708 Adam Wojcieszkiewicz 00:56:26
Magda Wojcieszkiewicz
Tomasz Wojcieszkiewicz
170 Paweł Hojnowski Gdańsk00:57:34
Zofia Hojnowska Gdańsk
190 Mariusz Gładkowski Gdańsk01:00:45
Alicja Gładkowska Gdańsk
Antoni Gładkowski Gdańsk
142 Michał Szmidt Gdańsk01:03:59
Filip Szmidt Gdańsk
175 Joanna Chojnacka Gdańsk01:04:38
Filip Chojnacki Gdańsk
Adam Chojnacki Gdańsk
172 Frantisek Stolar Gdańsk01:07:38
Matus Stolar Gdańsk
137 Agnieszka Ługowska Gdynia01:09:53
HANIA Ługowska Gdynia
161 Oliwia Dobrosielska Gdynia01:11:21
Joanna Dobrosielska Gdynia
114 Nadia Kulesza Gdańsk01:12:35
Magdalena Kulesza Gdańsk
701 Sewreyn Richert 01:13:29
177 Filip Kosiorowski Gdynia01:13:33
Ewelina Kosiorowski Gdynia
112 Agnieszka Góralska Gdańsk01:19:33
Kacper Góralski Gdańsk
150 Urszula Lipska Gdańsk01:22:30
Wojciech Lipski Gdańsk
173 Tatiana Stolar Gdańsk01:22:38
Natalia Stolar Gdańsk
187 Monika Kalinka-Bucio Gdańsk01:29:28
Maciej Bucio Gdańsk
Aleksander Bucio Gdańsk
164 Dominika Zalewska Gdańsk01:40:46
Dariusz Zalewski Gdańsk
709 Emilia Kobiela Gdańsk01:46:17
Franciszek Kobiela Gdańsk
Sławomir Kobiela Gdańsk
Helena Kobiela Gdańsk
105 Aleksandra Reluga Gdańsk01:46:54
Jędrzej Reluga Gdańsk
Wojtek Reluga Gdańsk
Staszek Reluga Gdańsk

TUŁACZ

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
153 Vitali Hanich Gdańsk00:33:08
875 Niko Wirgentius Gdańsk00:35:04
179 Filip Wojciechowicz Gdańsk00:35:54
Marcel Wojciechowicz Gdańsk
111 Natalia Rzyska Gdańsk00:43:57
168 Jan Kołodziejski Gdańsk00:44:12
Mirosława Kołodziejska Gdańsk
165 Krzysztof Łaszyca Gdynia00:45:18
Waldemar Łaszyca Gdynia
146 Katarzyna Gołąbek-Dropiewska Gdańsk00:47:29
Sławomir Dropiewski Gdańsk
Joanna Dropiewska Gdańsk
Zuzanna Dropiewska Gdańsk
Aleksander Dropiewski Gdańsk
879 Piotr Wasila Gdańsk00:49:08
Kinga Wasila Gdańsk
Łukasz Wasila Gdańsk
Jan Wasila Gdańsk
134 Agnieszka Pilarczyk-Pupiec Rumia00:49:33
Mariusz Pupiec Rumia
131 Martin Bechere Gdańsk00:53:42
Jacopo Antonio Bechere Gdańsk
Adriana Harandzova Gdańsk
110 Łukasz Surma Gdańsk00:58:19
Bożena Jabłecka-Surma Gdańsk
Marcin Surma Gdańsk
167 Robert Bogdański Gdańsk01:01:41
Amelia Bogdańska Gdańsk
Marcin Bogdański Gdańsk
Mateusz Bogdański Gdańsk
191 Aleksandra Kowalewska Ełk01:07:45
Krzysztof Kowalewski Ełk
Gracjan Speier Rataje
140 Patrycja Ohler Gdańsk01:09:23
Arkadiusz Ohler Gdańsk
Nastazja Ohler Gdańsk
Ewa Majewska-Ohler Gdańsk
186 Marek Landowski Gdynia01:13:59
Agnieszka Kwiatkowska Gdynia
Bartosz Krzyszycha Gdynia
185 Kamil Landowski Gdynia01:14:21
Daria Górska Sopot
157 Marek Jaworski Gdańsk01:14:33
Mikołaj Jaworski Gdańsk
120 Weronika Zakowiecka Gdańsk01:15:33
Wiesław Żakowiecki Gdańsk
152 Marta Gurgul Gdańsk01:20:22
Hania Kwiatkowska Gdańsk
Marta Zalewska Gdańsk
876 Piotr Pietrzak Gdańsk01:30:36
Julianna Pietrzak Gdańsk
129 Małgorzata Pyrzowska Gdańsk02:01:55
Emilia Pyrzowska Gdańsk
121 BEATA MAĆKOWIAK GdańskBPKbrak podbicia PK 1(31) - podbity PK 22(100)
BEATA ŻEBROWSKA Gdańsk
ALICJA CHMIELEWSKA Sopot
MAŁGORZATA MORAWSKA Gdynia
AGNIESZKA BUCAR Gdańsk
Ewa CEGIELSKA Gdańsk
Marlena Rothenów

BIEGACZ

Aby zobaczyć szczegółowe wyniki dla trasy BIEGACZ, kliknij TUTAJ.

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
133 Andrzej Patrejko Gdańsk00:24:09
147 Krzysztof Borowiec Gdańsk00:28:01
160 Tomasz Chojnowski Gdańsk00:30:33
169 Patryk Pisarski Gdańsk00:32:49
184 Tadeusz Mientki Gołębiewko00:37:14
194 Natalia Kowalska Gdańsk00:38:26
162 Romek Misz Rumia00:40:11
141 Adam Mruk Gdańsk00:46:04
127 Paweł Szczęsny Gdańsk01:00:58
Igor Szczęsny Gdańsk
125 Agnieszka Szczęsna Gdańsk01:03:24
Filip Szczęsny Gdańsk
171 Paweł Jastrzabek Gdańsk01:27:05
Kacper Jast Gdańsk
Dorota Lewalska Gdańsk
118 Marcin Hippner Gdańsk01:30:32
Lidka Hippner Gdańsk
Weronika Hippner Gdańsk
Oliwia Hippner Gdańsk
Emilia Hippner Gdańsk
193 William Izard Sopot01:40:07
Eric Izard Sopot
Lewis Izard Sopot
Ben Izard Sopot

BPK - brak punktu kontrolnego lub inne błędy - patrz kolumna UWAGI