Dolina Samborowo 5 maja 2019
Głaz Borkowskiego (Strzyża) 18 maja 2019
(sobota!!!)

Lista wyników
Gry Parkowe na Orientację - Gdańsk Matemblewo - 14.04.2019 -

RODZINNA

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
943 Marcin Piwoński Gdańsk00:17:00
Jan Piwoński Gdańsk
940 Jan Haaza 00:30:00
Julia Haaza
Dagmara Haaza
Mirosław Haaza
944 Mateusz Kawecki Gdańsk00:31:00
Piotr Kawecki
106 Dariusz Stykuć Gdańsk00:31:26
Ewa Stykuć Gdańsk
155 Robert Bisewski Gdańsk00:32:50
Kornelia Bisewska Gdańsk
Tomasz Krajewski Gdańsk
Michał Krasewski
170 Rafał PNIEWSKI Pruszcz Gdański00:36:44
Małgorzata PNIEWSKA Pruszcz Gdański
Beata PNIEWSKA Pruszcz Gdański
942 Maria Mrozik 00:46:00
Jakub Mrozik
941 Zuzanna Lomnic 00:51:00
Adam Lomnic
652 Adam Kopeć 00:52:52
Zofia Kopeć
121 Piotr Masiak Gdańsk01:00:19
Wojciech Masiak Gdańsk
112 Stanisław Brzana Gdańsk01:01:06
Radosław Brzana Gdańsk
156 Kseniya Varabei Gdańsk01:01:22
Dzmitry Varabei Gdańsk
Uladzislava Varabei Gdańsk
Hleb Varabei Gdańsk
150 Anna Ziomek Gdańsk01:01:58
Artur Ziomek Gdańsk
Michał Ziomek Gdańsk
Jakub Ziomek Gdańsk
185 Anna Dobrowolska Tczew01:04:07
Lena Dobrowolska Tczew
163 Iwona Piątek Gdańsk01:10:25
Michał Piątek Gdańsk
Magda Piątek Gdańsk
169 Anna Lipka Gdańsk01:12:07
Michał Łażewski Gdańsk
107 Kamila Tarasiuk Gdańsk01:18:15
Laura Gałęziowskia Gdańsk
626 Jakub Gołąb 01:21:26
Leon Gołąb
695 Jakub Nowaczewski 01:22:22
Filip Nowaczewski
Klara Nowaczewska
Feliks Nowaczewski
428 Michał Wachowski 01:24:37
Kinga Wachowska
Natalia Wachowska
Julia Wachowska
166 Karol Kidawa Gdańsk01:26:03
Kornel Kidawa Gdańsk
149 Agnieszka Majer Gdańsk01:26:59
Marek Majer Gdańsk
Lena Majer Gdańsk
189 Michał Chojnacki Banino01:29:16
Marceli Chojnacki Banino
Gabriel Chojnacki Banino
Anoni Chojnacki Banino
193 Karolina Montygierd-Łojbo Gdańsk01:30:56
Sasza Montygierd-Muzioł Gdańsk
Gaja Montygierd-Muzioł Gdańsk
138 Agnieszka Karasiewicz Gdańsk01:31:39
Dariusz Karasiewicz Gdańsk
Barbara Karasiewicz Gdańsk
Asia Szajda
946 Piotr Sawicki 01:39:00
Agata Sawicka
Julia Sawicka
Krzysztof Sawicki
421 Gosia Sikorska-Wiśniewska 01:40:08
Paweł Wiśniewski
Malwina Wiśniewska
164 Małgorzata Kowalska Gdańsk01:42:13
Sebastian Kowalski Gdańsk
Agata Kowalska Gdańsk
152 Anita Młyńczyk Gdańsk01:44:19
Paweł Cymer Gdańsk
Alicja Cymer Gdańsk
Maciej Cymer Gdańsk
670 Łukasz Konewski Gdynia01:44:39
Zofia Konewska Gdynia
Maria Konewska Gdynia
110 Anna Antkowiak Gdynia01:52:44
Tosia Antkowiak Gdynia
945 Ewelina Kocińska 01:53:00
Kamil Kociński
Ignacy Kociński
Gabriel Kociński
111 Malgorzata Kolodziejczak Gdynia01:54:01
Kajetan Kolodziejczak Gdynia
135 Anna Lisak Gdańsk02:05:21
Stas Lisak Gdańsk
Marta Lisak Gdańsk
Lukasz Lisak Gdańsk
655 Katarzyna Kownacka BPKbrak PK7, 9, 10 i 11
Aleksander Kownacki
195 Natalia Korzeniowska GdańskBPKzła kolejność PK12 i PK8 podbite na początku
Marta Hersztek Gdańsk
Staś Hersztek Gdańsk

ŁAZIK

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
133 Aleksandra Lemańczyk Gdańsk00:42:56
Maja Lemańczyk Gdańsk
194 Bartłomiej Neyman Sopot00:53:29
Zuzanna Neyman Sopot
Maciej Neyman Sopot
Agnieszka Witczak Sopot
937 Maja Mrozik 01:02:00
Olgiert Mrozik
134 Dariusz Lemańczyk Gdańsk01:03:01
Witek Lemańczyk Gdańsk
938 Lesław Wicher Gdańsk01:05:00
Basia Wiejak Gdańsk
140 Katarzyna Kopczyńska Gdańsk01:07:59
Magdalena Kopczyńska Gdańsk
Mikołaj Kopczyński Gdańsk
Mateusz Kopczyński Gdańsk
Michał Kopczyński Gdańsk
175 Łukasz Gałęziowski Gdańsk01:11:19
Przemysław Gałęziowski Gdańsk
190 Paweł Mazur Gdańsk01:11:38
Michał Mazur Gdańsk
188 Dorota Mosiewicz Gdańsk01:11:46
Paweł Mosiewicz Gdańsk
113 Szymon Poźniak Gdańsk01:17:35
Ida Poźniak Gdańsk
Tymoteusz Poźniak Gdańsk
143 Bartłomiej Winikajtys Gdańsk01:17:45
Małgorzata Zielińska Gdańsk
939 Lila Wołyniec 01:21:00
Kazik Wołyniec
Franek Wołyniec
Wojtek Wołyniec
142 Franciszek Tokarczyk Gdańsk01:21:04
Andrzej Tokarczyk Gdańsk
650 Adam Kordek 01:23:07
Alan Kordek
119 Kinga Osiak Gdańsk01:24:40
Stanisław Płoszaj Gdańsk
184 Łukasz Owerczuk Gdańsk01:25:24
Nikodem Owerczuk Gdańsk
122 Monika Kędra Gdańsk01:28:35
Tadeusz Kędra-Ziegert Gdańsk
Marek Ziegert Gdańsk
130 Robert Wijatkowski Gdańsk01:29:06
Mateusz Wijatkowski Gdańsk
129 Joanna Tkaczyk Gdańsk01:32:18
Maciej Tkaczyk Gdańsk
Wojtek Tkaczyk Gdańsk
Arkadiusz Ostojski Gdańsk
Michał Ostojski Gdańsk
700 Michał Maternik 01:35:05
Stanisław Maternik
168 Arkadiusz Grucelski Gdańsk01:38:07
Grzegorz Grucelski Gdańsk
Weronika Grucelska Gdańsk
Piotr Grucelski Gdańsk
144 Masa Huzjak Gdańsk01:38:36
David Huzjak Gdańsk
126 Andrzej Wąsik Borkowo01:39:07
Radek Wąsik Borkowo
180 Anna Czerniak Gdańsk01:41:12
Piotr Wielgosiński Gdańsk
642 Hanna Krupińska 01:44:37
Gustaw Krupiński
444 Tymon Brzuskiewicz 01:44:54
Justyna Zygoń
658 Julianna Maternik Gdańsk01:44:59
Aleksandra Maternik Gdańsk
Franciszek Maternik Gdańsk
Ludomira Wejs
Benjamin Wejs
173 Rafał Radomyski Gdańsk01:45:27
Małgorzata Radomyska-Łaska Gdańsk
Agnieszka Radomyska Gdańsk
Aleksandra Radomyska Gdańsk
151 Ania Brzezińska-Michałejko Gdańsk01:48:09
Ula Michałejko Gdańsk
Aleksander Michałejko Gdańsk
Helena Woźniak
659 Anna Małkowska Gdańsk01:52:41
Przemysław Małkowski Gdańsk
Tymon Małkowski Gdańsk
Marta Małkowska Gdańsk
148 Michał Nawratel Gdańsk01:52:49
Lena Nawratel Gdańsk
Zuzanna Nawratel Gdańsk
Jolanta Nawratel Gdańsk
Łukasz Nawratel Gdańsk
176 Adam Sztenc Gdańsk01:53:41
Agnieszka Sztenc Gdańsk
Jarosław Sztenc Gdańsk
174 Patrycja Celmer Gdańsk01:54:35
Grzegorz Celmer Gdańsk
Eryk Celmer Gdańsk
Olaf Celmer Gdańsk
203 Kasia Dekańska Gdańsk02:02:04
Natalia Dekańska Gdańsk
Anna Laskowska
419 Paweł Pałucki 02:05:51
Beata Pałucka
Ewelina Pałucka
Patryk Pałucki
666 Julia Narweska-Szczepaniak 02:30:21
Agnieszka Narweska

TUŁACZ

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
154 Arkadiusz Dargacz Niestępowo00:58:06
684 Piotr Arabas 01:25:51
181 Joanna Sieńkowska Gdańsk01:27:45
145 Adam Mruk Gdańsk01:32:29
936 Igor Maciejewski 01:36:22
Łukasz Maciejewski
Joanna Maciejewska
197 Szymon Witkowski Gdańsk01:36:47
Kinga Cioban Gdańsk
202 Jowita Barandziak Gdańsk01:36:48
Sebastian Barandziak Gdańsk
Alicja Barandziak Gdańsk
Dominika Barandziak Gdańsk
132 Iwona Mruk Gdańsk01:36:59
127 Mariusz Młyński Gdańsk01:37:47
153 Katarzyna Tissler Pruszcz Gdański 01:39:17
Adrian Tissler Pruszcz Gdański
162 Joanna Grzonkowska Rokitnica01:40:30
Maciej Stanczew Rokitnica
158 Agata Olender Gdańsk01:41:11
Sebastian Olender Gdańsk
200 Małgorzata Zduńczyk Gdańsk01:43:08
146 Ewa Chrzanowska Gdańsk01:43:27
187 Wioletta Szczodrowska Gdańsk01:48:51
Rafał Janiszewski Gdańsk
Katarzyna Janiszewska Gdańsk
Joanna Janiszewska Gdańsk
179 Przemysław Wojciechowski Gdańsk01:53:38
Agnieszka Wojciechowska Gdańsk
Julia Wojciechowska Gdańsk
201 Grzegorz Długosz Gdańsk02:02:23
Anna Długosz Gdańsk
Przemysław Długosz Gdańsk
167 Katarzyna Gołąbek-Dropiewska Gdańsk02:02:39
Sławomir Dropiewski Gdańsk
Joanna Dropiewska Gdańsk
Zuzanna Dropiewska Gdańsk
Aleksander Dropiewski Gdańsk
199 Emilia Zglińska Gdańsk02:03:04
Paweł Winikajtys Gdańsk
Maciej Rzeczyca Gdańsk
109 Krzysztof Grzela Gdańsk02:19:24
Alex Rajski Gdańsk
Krystyna Jagiełło Gdańsk
115 Beata Puzio Gdańsk02:25:36
Grzegorz Puzio Gdańsk
102 Magdalena Dzikowska Gdańsk02:38:27
Maciej Dzikowski Gdańsk
Sebastian Dzikowski Gdańsk
128 Agnieszka PIASECKA Gdańsk02:40:37
Julia PIASECKA Gdańsk
196 Michał Radziemski Czaple 02:50:36
Izabela Radziemska Czaple
Aleksandra Radziemska Czaple
Lena Radziemska Czaple
131 Monika Machalska Gdańsk02:54:54
Marek Machalski Gdańsk
Łukasz Machalski Gdańsk
Wojciech Machalski Gdańsk
183 Mariusz Arent Gdańsk03:04:35
Mateusz Arent Gdańsk
Artur Arent Gdańsk
Piotr Arent Gdańsk
104 MARTA LATOSIŃSKA TYCHY03:19:11
PAWEŁ LATOSIŃSKI TYCHY
649 Franek Borna GdańskBPKbrak PK10-18
Aleksander Stadnik Gdańsk
Wioletta Stadnik Gdańsk

BIEGACZ

Aby zobaczyć szczegółowe wyniki dla trasy BIEGACZ, kliknij TUTAJ.

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
157 Łukasz Romanowski Gdańsk00:48:12
204 Adam Żyliński Gdańsk00:54:20
191 Łukasz Radomyski Gdańsk00:59:15
192 Łukasz Muzioł Gdańsk01:08:18
165 Patryk Pisarski Gdańsk01:09:21
147 Tomasz Długosz Gdańsk01:11:33
198 Julian Kaźmierczak Gdańsk01:15:33
136 Leszek Kieler Gdańsk01:18:31
418 Michał Mrozowski 01:19:56
101 Lukasz Nowicki Gdańsk01:23:57
172 Marek Marczyński Banino01:35:58
161 Wigna Kwapisz Gdańsk02:13:56
Aleksander Niemiałkowski Gdańsk
100 Marta Kazanowska Gdańsk02:22:53
Piotr Kowalewski Sopot

BPK - brak punktu kontrolnego lub inne błędy - patrz kolumna UWAGI

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com