Wronia Górka (Gdańsk Aniołki) 24 lutego 2019

Lista wyników
Gry Parkowe na Orientację - Krakowiec - 13.01.2019 -

RODZINNA

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
111 Angelika Marszał Gdańsk00:32:53
143 Ewa Jankowska Gdańsk00:46:32
Dawid Jankowski Gdańsk
144 Maciej Jankowski Gdańsk00:47:37
Celina Jankowska Gdańsk
173 Magdalena Ciszewska Gdańsk00:54:18
Paweł Ciszewski Gdańsk
Zuzanna Ciszewska Gdańsk
101 Monika Kędra Gdańsk00:58:03
Marek Ziegert Gdańsk
Tadeusz Kędra-Ziegert Gdańsk
701 Michał Maternik 01:00:36
Julianna Maternik
Franciszek Maternik
Piotr Maternik
Aleksandra Maternik
106 Anna Kuczkowska-Rozbicka Gdynia01:06:28
Iga Rozbicka Gdynia
Mateusz Rozbicki Gdynia
Iwo Rozbicki Gdynia
Mariusz Rozbicki Gdynia
107 Anna Sobiborowicz Gdańsk01:06:35
Przemysław Sobiborowicz Gdańsk
160 Piotruś Lewandowski Gdańsk01:08:31
Joanna Lewandowska Gdańsk
Marek Lewandowski Gdańsk
113 Agnieszka Łabuz Gdańsk01:22:31
Dominik Ciselski Gdańsk
118 Beata Kaczmarska Gdańsk01:22:32
Milena Kaczmarska Gdańsk
133 Julian Bitel Gdańsk01:32:31
Joanna Bitel Gdańsk
103 Przemysław Osadowski Gdańsk01:32:34
Leonard Osadowski Gdańsk
137 Adam Zajchowski Gdańsk01:40:13
Róża Zajchowska Gdańsk
Gustaw Zajchowski Gdańsk
Aleksandra Krywuć Gdańsk

ŁAZIK

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
136 Paulina Dargacz Niestępowo00:30:45
104 Paweł Szymczak Gdańsk00:36:31
Bruno Szymczak Gdańsk
695 Paweł Mosiewicz 00:44:15
Dorota Mosiewicz
Andrzej Mosiewicz
132 Marcin Krupowicz Gdańsk00:58:30
Maciej Krupowicz Gdańsk
122 Krzysztof Grzela Gdańsk01:00:11
Aleksandra Grzela Gdańsk
147 Jakub Szumański Gdańsk01:02:35
Luiza Szumańska Gdańsk
694 Szymon Krzeczkowski 01:02:38
Lena Krzeczkowska
161 Agnieszka Kwidzinska Gdańsk01:03:01
Kacper Kwidzinski Gdańsk
692 Krzysztof Nogal 01:03:42
Amelia Nogal
Tymoteusz Nogal
126 Agnieszka Szmytkowska Sopot01:15:24
Piotr Wierczyński Sopot
Teodor Talbot Sopot
Michalina Wierczyńska Sopot
116 Anna Imielińska Gdańsk01:17:04
Janek Imieliński Gdańsk
Marcin Dejna Gdańsk
Michał Dejna Gdańsk
Franek Dejna Gdańsk
145 Natalia Nadrowska Gdańsk01:17:09
Patryk Szlagowski Gdańsk
128 Rafał Mikucki Gdańsk01:25:26
Jowita Lipiec Gdańsk
696 Antonina Kuźmińska 01:25:50
Małgorzata Kuźmińska
Janina Kuźmińska
Piotr Kuźmiński
139 Marek Machalski Gdańsk01:29:11
Łukasz Machalski Gdańsk
Monika Machalsk Gdańsk
Wojciech Machalski Gdańsk
150 Alicja Niepomnik Gdańsk01:29:22
Antonia Niepomnik Gdańsk
Elżbieta Myślak
Barbara Górecka
Eugeniusz Górecki
174 Natalia Pawłowska-Szulc Gdańsk01:32:11
Tomasz Szulc Gdańsk
Leon Szulc Gdańsk
Bruno Szulc Gdańsk
428 Michał Wachowski 01:34:39
Kinga Wachowska
Natalia Wachowska
Julia Wachowska
153 Agnieszka Witalis Gdańsk01:57:46
Wiktor Witalis Gdańsk

TUŁACZ

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
135 Arkadiusz Dargacz Niestępowo00:37:00
162 Piotr Arabas Jankowo Gdańskie00:40:16
Marek Jankowski Gdańsk
120 Dariusz Lemańczyk Gdańsk00:40:39
149 Hubert Niepomnik Gdańsk00:50:10
119 Iwona Mruk Gdańsk00:51:58
146 Magdalena Płotka Gdańsk00:56:07
Piotr Płotka Gdańsk
148 Maciej Niepomnik Gdańsk00:57:13
151 Joanna Grzonkowska Rokitnica00:58:32
Maciej Stanczew Rokitnica
171 Wojtek Wołyniec Gdańsk01:00:31
Franek Wołyniec Gdańsk
156 Tomasz Chojnowski Gdańsk01:00:32
Małgorzata Grzelak Gdańsk
108 Agnieszka Pietkiewicz Gdańsk01:01:32
Bogdan Pietkiewicz Gdańsk
159 Adam Mruk Gdańsk01:03:47
115 Joanna Sieńkowska Gdańsk01:06:48
169 Marta Kucińska Gdańsk01:21:39
170 Magdalena Tuchułka Rokitnica01:26:07
Marek Tuchułka Rokitnica
129 Anita Komorowska Gdynia01:27:33
Małgorzata Molenda Gdańsk
Marek Molanda Gdańsk
Jarosław Sobieraj Gdynia
105 Przemysław Wojciechowski Gdańsk01:27:52
Agnieszka Wojciechowska Gdańsk
Julia Wojciechowska Gdańsk
112 Adam Miszewski Gdańsk01:45:40
Katarzyna Filar Gdańsk
Antoni Miszewski Gdańsk

BIEGACZ

Aby zobaczyć szczegółowe wyniki dla trasy BIEGACZ, kliknij TUTAJ.

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
168 Michał Jarocki Gdańsk00:28:22
163 Krzysztof Łapuć Gdańsk00:30:43
166 Krzysztof Borowiec Gdańsk00:31:50
158 Łukasz Radomyski Gdańsk00:31:52
109 Piotr Kaczyński Gdańsk00:34:32
414 Wojciech Suchy Gdańsk00:35:53
131 Patryk Pisarski Gdańsk00:37:20
157 Michał Wiśniewski Gdańsk00:41:23
165 Paweł Borowiec Gdańsk00:42:54
127 Piotr Czyż Gdańsk00:59:11
172 Marek Marczyński Banino00:59:36
130 Rafał Czyż Gdańsk01:06:58
110 Marta Kazanowska Gdańsk01:15:53
Piotr Kowalewski Sopot
410 Michał Mrozowski 01:25:29
Magda Mrozowska
Staś Mrozowski
102 Grzegorz Jokiel Gdańsk01:34:16
124 Iwona Rudzińska Gdańsk01:44:38
Beata Deryło Gdańsk
Edyta Leik Wejherowo
114 Marta Wit GdańskBPKbrak PK22 (100)
Iza Skaj Gdańsk

BPK - brak punktu kontrolnego lub inne błędy - patrz kolumna UWAGI

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com