Park Oruński 19.09.2021
Matemblewo 26.09.2021

Lista wyników
Gry Parkowe na Orientację - Park Kolibki - 12.09.2021 -

RODZINNA

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
917 Karolina Mazurkiewicz Gdynia00:37:29
Katarzyna Mazurkiewicz Gdynia
702 Karolina Augoff-Birman 00:38:23
Matylda Augoff-Birman
Witek Augoff-Birman
Nikodem Augoff-Birman
Marek Augoff-Birman
707 Marta Mądrzajewska Rumia00:39:14
Michał Łąkowski Rumia
Piotr Łąkowski Rumia
334 Maja Czerwińśka Gdynia00:42:47
Ryszard Czerwińśki Gdynia
937 Aleksandra Jóźwiak-Bosy Gdynia00:51:35
Maciej Jóźwiak Gdynia
Sławek Pospieszyński Gdynia
936 Tymon Zęgota Gdynia00:51:44
Olaf Zęgota Gdynia
Beata Zęgota Gdynia
Mieszko Zęgota Gdynia
934 Lena Mechlińska Gdynia00:51:47
Maksymilian Jóźwiak Gdynia
Jan Jóźwiak Gdynia
Lena Pospieszyńska Gdynia
Bartosz Mechliński Gdynia
939 Przemyslaw Szwaczka Gdynia00:53:11
Aleksander Szwaczka Gdynia
Kazimierz Szwaczka Gdynia
897 Małgorzata Dziadziuszko Gdynia00:54:07
Piotr Dziadziuszko Gdynia
Hanna Dziadziuszko Gdynia
Stanisław Dziadziuszko Gdynia
886 Jakub Sikora Gdańsk00:56:24
Adam Sikora Gdańsk
Magdalena Sikora Gdańsk
913 Jan Kołodziejcyzk Gdynia00:59:33
Anna Duber-Kolodziejczyk Gdynia
Zofia Kolodziejczyk Gdynia
Piotr Kolodziejczyk Gdynia
333 Irena Pawłowska Puławy00:59:50
Klara Pawłowska Puławy
372 Joanna Stafaniak 01:00:23
Oskar Stafaniak Sopot
Lucia Stafaniak Sopot
703 Piotr Roda 01:05:28
Grzegorz Roda
Stefan Roda
885 Justyna Misiaszek Gdynia01:07:40
Kamil Zahri Gdynia
Leon Zahri Gdynia
Marianna Zahri Gdynia
894 Dzmitry Charadnichenka Gdańsk01:08:17
Lizaveta Charadnichenka Gdańsk
Alesia Yankouskaya Gdańsk
705 Anna Kuczkowska Gdynia01:10:31
Iwo Rozbicki Gdynia
Antoni Borowczyk
331 Natalia Kosicka Gdynia01:11:38
Adela Kosicka Gdynia
Marta Szymiec Gdynia
Paweł Szymiec Gdynia
901 Agnieszka Rzodkiewicz Gdynia01:11:55
Marcin Rzodkiewicz Gdynia
Bianka Rzodkiewicz Gdynia
Wiktor Rzodkiewicz Gdynia
708 Marcin Czonstke Sopot01:16:02
Tymek Czonstke Sopot
Ola Czonstke
704 Monika Nowińska 01:16:03
Tymek Redkowski
Cyprian Rutecki
890 Jakub Gołąb Gdańsk01:19:58
Leon Gołąb Gdańsk
700 Beata Muszyńska 01:21:16
Helena Muszyńska
Piotr Muszyński
Leon Muszyński
701 Robert Boratyńki BPK
Karol Boratyńki

ŁAZIK

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
916 Robert Mazurkiewicz Gdynia00:43:49
Michał Mazurkiewicz Gdynia
935 Robert Sikorski Gdańsk00:49:20
Monika Sikorska Gdańsk
Julia Sikorska Gdańsk
Tymon Sikorski Gdańsk
882 Jolanta Pietrowicz Gdynia00:52:29
Julia Pietrowicz Gdynia
Olga Pietrowicz Gdynia
903 Katarzyna Jadam Gdynia01:01:25
Michał Jadam Gdynia
Hanna Jadam Gdynia
Stanisław Jadam Gdynia
927 Iga Szpunar Gdynia01:02:00
Krzysztof Szpunar Gdynia
Liliana Szpunar Gdynia
Mikołaj Szpunar Gdynia
Janina Lewandowska Nidzica
889 Maja Trzeciak-Polak Gdynia01:02:54
Jarosław Polak Gdynia
Maria Szymańska Gdynia
Michał Graban Gdynia
335 Małgorzata Koprowska Gdynia01:05:15
Maksymilian Laskowski Gdynia
Marcin Laskowski Gdynia
692 Anna Godlewska Gdynia01:25:54
Zosia Godlewska Gdynia
Marcin Godlewski Gdynia
695 Weronika Stasik Gdynia01:28:15
Łukasz Stasik Gdynia
Aleksandra Stasik Gdynia
694 Piotr Pietrzak Gdańsk01:35:17
Julianna Pietrzak Gdańsk
Maria Meller Gdańsk
893 Dalia Wyczyńska Gdańsk01:49:37
Konrad Wyczyński Gdańsk
693 Wojciech Stec Gdańsk01:49:43
Feliks Gdańsk
892 Artur Waśkiewicz Gdańsk01:50:55
Antoni Waśkiewicz Gdańsk
891 Jowita Waśkiewicz Gdańsk01:54:10
Leon Waśkiewicz Gdańsk
699 Eliza Kopczyńska Gdańsk02:10:09
Gaja Kopczyńska Gdańsk
Lea Kopczyńska Gdańsk
926 Staś Zielonka Gdańsk02:10:20
Jarek Zielonka Gdańsk
Basia Zielonka Gdańsk
Aga Zielonka Gdańsk
881 Karolina Pałasz GdyniaBPKbrak PK 10-16
Maksymilian Pałasz Gdynia
Leonard Pałasz Gdynia
Sona Csikova Gdynia
Łukasz Szańca Gdynia
883 Natasza Skrzypczak GdyniaBPKbrak PK 1, 15, 16
Juan Perez Gdynia
895 Mirka Tujaka RumiaBPKbrak PK 8-12, 15
Ewa Dziś Rumia
Pola Dziś Rumia
Stanisław Tujaka Rumia
915 Zofia Stompor SopotBPKbrak PK 12-16
Marlon Mandziara Sopot
Louisa Zawacki Sopot
Maja Miszta Sopot
Salomon Cichowski Sopot
938 Aria Pac-Soo GdyniaBPKbrak PK 12-16
Anthony Munich Gdynia
691 Mikołaj Szydłowski GdyniaBPKbrak PK 4-16
Oskar Holak Gdynia

TUŁACZ

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
887 Natalia Sikora Gdańsk00:57:47
918 Katarzyna Gołąbek-Dropiewska Gdańsk01:12:53
Sławomir Dropiewski Gdańsk
Joanna Dropiewska Gdańsk
Zuzanna Dropiewska Gdańsk
Aleksander Dropiewski Gdańsk
697 Maciej Mieczkowski Gdynia01:25:30
Konrad Mieczkowski Gdynia
Patryk Mieczkowski Gdynia
Natalia Gotto Gdynia
905 Karolina Nagórska Rumia01:26:14
Stanisław Nagórski Rumia
914 Przemysław Wiliński Gdynia01:29:56
Joanna Wilińska Gdynia
Robert Wiliński Gdynia
928 Marek Mir-Mackiewicz Gdańsk01:31:27
929 Łukasz Pogorzelski Gdynia01:36:06
Tymoteusz Pogorzelski Gdynia
925 Paulina Myga Warszawa 02:02:06
923 Anna Wcisło Sopot02:21:50
Jan Wcisło Sopot
Maciej Kij Gdynia
175 Elżbieta Pich Konstancin-Jeziorna02:30:54
920 Marek Szymczyk GdyniaBPKbrak PK 8(35), błędnie podbity PK (36)
Sebastian Okrój Gdynia

BIEGACZ

Aby zobaczyć szczegółowe wyniki dla trasy BIEGACZ, kliknij TUTAJ.

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
898 Łukasz Muzioł Gdańsk00:46:38
896 Andrzej Patrejko Gdańsk00:49:39
907 Kuba Białogrodzki Gdynia00:55:22
904 Damian Kurkowiak Gdańsk00:57:54
426 Tomasz Chjnowski 01:01:53
933 Tadeusz Mientki Gołębiewko01:09:26
909 Iwona Mruk Gdańsk01:14:22
911 Adam Mruk Gdańsk01:25:04
932 Rafał Czyż Gdańsk01:35:44

BPK - brak punktu kontrolnego lub inne błędy - patrz kolumna UWAGI