Fun Run Kolibki 01-10.07.2022
Oliwa - Dolina Elfów 10.07.2022

Lista wyników
Gry Parkowe na Orientację - Krakowiec - 12.06.2022 -

RODZINNA

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
121 Wojciech Litwiński Gdańsk00:46:23
Anna Litwińska Gdańsk
Liwia Litwińska Gdańsk
107 Daria Kamińska Gdańsk00:52:20
Tymek Kamińska Gdańsk
Daniil Buiko Gdańsk
Lena Buiko Gdańsk
124 Alicja Baranowska-Orzoł Gdańsk01:05:21
Przemysław Orzoł Gdańsk
Maria Orzoł Gdańsk
706 Sylwia Brzeska Gdańsk01:09:41
Dawid Brzeski Gdańsk
Marcel Brzeski Gdańsk
129 Marek Grzeszczyk Gdańsk01:09:54
Lena Grzeszczyk Gdańsk
108 Grzegorz Medias Gdańsk01:27:16
Maksymilian Medias Gdańsk
125 Agnieszka Jaworska Gdańsk01:27:51
Adam Jaworski Gdańsk
113 Joanna Formella Gdańsk01:28:58
Paulina Formella Gdańsk
Jagoda Formella Gdańsk
Aleksandra Formella Gdańsk
111 Aleksandra Broniszewska Gdańsk01:46:14
Borys Bro Gdańsk
Bazylek Bro Gdańsk
705 Magda Zasada Gdańsk02:01:28
Krzysztof Zasada Gdańsk
Wojtek Zasada Gdańsk
Hania Zasada Gdańsk
Alicja Marszal Gdańsk
128 Marzena Grzeszczyk GdańskBPKbrak PK 8, 9, 10
Sebastian Grzeszczyk Gdańsk
701 Małgorzata Rosa BorkowoBPKbłędna kolejność potwierdzania PK, potwierdzone PK z innej trasy
Pola Rosa Borkowo
Marcel Rosa Borkowo

ŁAZIK

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
114 Ignacy Białogrodzki Gdynia01:05:25
135 Patryk Griech Gdańsk01:33:34
Julka Griech Gdańsk
126 Bartosz Bombik Gdańsk01:43:20
Emilia Bombik Gdańsk
Kornelia Bombik Gdańsk
109 Wiktoria Falba Gdańsk01:48:32
Hubert Falba Gdańsk
110 Marta Falba Gdańsk01:49:00
Karol Falba Gdańsk
133 Klaudia Raszka Gdańsk01:59:19
Łukasz Raszka Gdańsk
Wiktoria Raszka Gdańsk
Oliwia Raszka Gdańsk
104 Łukasz Korniaho GdańskBPKbrak PK 10-16
Natalia Korniaho Gdańsk
Leon Korniaho Gdańsk
702 Ola Królasik GdańskBPKbrak PK 11-16
Igor Królasik Gdańsk
Piotr Królasik Gdańsk

TUŁACZ

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
719 Anna Drapella Gdańsk00:59:37
703 Grzegorz Dlugosz Gdańsk01:00:33
Anna Dlugosz Gdańsk
Przemysław Dlugosz Gdańsk
116 Jagoda Białogrodzka Gdynia01:10:56
123 Marcela Zielińska-Troszczyłów Gdańsk01:46:44
Maciej Troszczyłów Gdańsk
131 Dominika Kraszewska Gdańsk01:57:07
Piotr Bogacz Gdańsk
Bartek Bogacz Gdańsk
134 Stanisław Sulkowski Gdańsk02:06:50
Mariusz Sulkowski Gdańsk
130 Patrycja Dubas Gdańsk02:15:18
Piotr Szczepankowski Rumia
707 Rafał Stankiewicz Gdańsk02:37:17
Oliwia Stankiewicz Gdańsk
122 Łukasz Wcisło GdańskBPKbrak PK 12-18
Jan Wcisło Gdańsk
136 Rafał Bulczak SierakowiceBPKbłędna kolejność potwierdzania PK
Paweł Bulczak Sierakowice
Pola Bulczak Sierakowice
Julia Flis Karyuzy
Aleksandra Flis - Bulczak Sierakowice

BIEGACZ

Aby zobaczyć szczegółowe wyniki dla trasy BIEGACZ, kliknij TUTAJ.

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
127 Andrzej Mosiewicz Gdańsk00:53:09
115 Jakub Białogrodzki Gdynia00:57:34

BPK - brak punktu kontrolnego lub inne błędy - patrz kolumna UWAGI