Hevelianum (Góra Gradowa) 1 września 2019
Niedźwiednik (Brętowo) 8 września 2019 

Lista wyników
Gry Parkowe na Orientację - Gdańsk Stogi - 11.08.2019 -

RODZINNA

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
146 Mateusz Pryczkowski Gdańsk00:33:15
Katarzyna Kubach-Pryczkowska Gdańsk
Pola Pryczkowska Gdańsk
133 Michał Saliniewicz Gdańsk00:44:08
Jakub Saliniewicz Gdańsk
Kacper Saliniewicz Gdańsk
Marzena Saliniewicz Gdańsk
134 Anna Dziekan Bąkowo 00:46:46
Łukasz Połom Bąkowo
Igor Połom Bąkowo
Karolina Połom Bąkowo
360 Maria Szymańska 00:51:11
Maja Trzeciak-Polak
Jarosław Polak
149 Norbert Kromer Gdańsk00:55:30
Karol Pinkowski Gdańsk
332 Paulina Ladep Gdańsk01:05:05
Oliwka Ladep Gdańsk
Paweł Ladep Gdańsk
333 Karol Kidawa Gdańsk01:08:23
Kornel Kidawa Gdańsk
152 Lew Mongird Gdańsk01:12:56
Liam Mongird Gdańsk
Bartosz Mongird Gdańsk
Anna Mongird Gdańsk
123 BARBARA WYLOT Gdańsk01:13:25
ARKADIUSZ WYLOT Gdańsk
WIKTORIA WYLOT Gdańsk
ANNA WYLOT Gdańsk
PAWEŁ WLOT Gdańsk
HANNA NAPIERACZ Gdańsk
331 Leon Barnowski 01:39:26
Rafał Barnowski
108 Elżbieta Tuszynska Gdańsk01:46:08
Grzegorz Tuszyński Gdańsk
Alicja Tuszynska Gdańsk
Kacper Tuszyński Gdańsk
118 Edyta Kuc Bystra01:46:08
Mikołaj Kuc Bystra
Bartosz Kuc Bystra
122 Katarzyna Szmygel GdańskBPK
Łukasz Szmygel Gdańsk
Matylda Szmygel Gdańsk
Mateusz Szmygel Gdańsk
137 Małgorzata Milewska GdyniaBPKbrak podbicia PK 12
Martyna Milewska Gdynia
Robert Milewski Gdynia
Ida Milewska Gdynia

ŁAZIK

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
101 Wojtek Pustkowski Tczew01:06:33
110 Marta Kazanowska Gdańsk01:09:24
Piotr Kowalewski Sopot
102 Basia Rozycka -Pustkowska Tczew01:17:37
124 Michał Mazur Gdańsk01:23:46
Paweł Mazur Gdańsk
681 Damian Majewski 01:34:19
Barbara Majewska
Julian Majewski
Antoni Majewski
147 Anna Warmowska Gdańsk01:43:12
Maciej Melloch Gdańsk
143 Elżbieta Poźniak Gdańsk01:45:26
Szymon Poźniak Gdańsk
Ida Poźniak Gdańsk
Tymoteusz Poźniak Gdańsk
Gabriela Poźniak Gdańsk
Aleksandra Dzordzo Gdańsk
109 Asia Bigus Gdańsk01:48:34
Michał Bigus Gdańsk
Maja Bigus Gdańsk
Ola Bigus Gdańsk
683 Magdalena Witczak 01:55:45
Wojciech Witczak
Jan Witczak
Stanisław Gański
141 Przemysław Osadowski Gdańsk01:55:46
Leonard Osadowski Gdańsk
Rafał Cenecki Gdańsk
Szymon Cenecki Gdańsk
107 Magdalena Dzikowska Gdańsk02:03:27
Maciej Dzikowski Gdańsk
151 Agata Sawicka Gdynia02:22:01
Ida Panufnik Gdynia
Jona Panufnik Gdynia
Kaj Panufnik Gdynia
128 Kamil Dunaj GdańskBPKbrak podbicia PK 3
Ola Dunaj Gdańsk
132 Anna Krzystanek GdańskBPKbrak podpicia PK 2
Ewa Jaworska Gdańsk

TUŁACZ

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
139 Joanna Grzonkowska Rokitnica01:08:45
Maciej Stanczew Rokitnica
117 Aleksandra Lemańczyk Gdańsk01:17:20
142 Agata Olender Gdańsk01:17:56
Sebastian Olender Gdańsk
116 Dariusz Lemańczyk Gdańsk01:18:15
113 Krzysztof Grzela Gdańsk01:24:09
Krysia Jagiełło Gdańsk
144 Marek Pełszyński Gdańsk01:24:20
682 Adam Mruk Gdańsk01:33:23
154 Magdalena Płotka Gdańsk01:39:44
Piotr Płotka Gdańsk
685 Patryk Wielicki 01:49:57
Mateusz Wielicki
Rafał Wielicki
148 Agnieszka Bortlisz Gdańsk01:53:21
Tomasz Bortlisz Gdańsk
Wiktoria Bortlisz Gdańsk
Gabriela Bortlisz Gdańsk
138 Tomasz Szyszka Gdańsk02:11:39
Alicja Szyszka Gdańsk
Bartosz Szyszka Gdańsk
Anna Szyszka Gdańsk
120 AGNIESZKA STRADOMSKA Gdańsk02:15:58
MARCIN STRADOMSKI Gdańsk
OLIWIA STRADOMSKA Gdańsk

BIEGACZ

Aby zobaczyć szczegółowe wyniki dla trasy BIEGACZ, kliknij TUTAJ.

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
111 Andrzej PATREJKO Gdańsk01:05:18
114 Arkadiusz Dargacz Niestępowo01:06:39
150 Łukasz Radomyski Gdańsk01:11:56
140 Jakub Kaczyński Gdańsk01:16:18
424 Paweł Kubera Gdańsk01:34:12
Raulin Izabela Gdańsk
423 Krzysztof Manthey Gdańsk01:43:58
112 Tadeusz Szczęsny Gdańsk02:14:34
Magdalena Szczęsna Madryt
Enrique Romojaro Rincon Madrid
131 Emilia Stiewa GdańskBPKbrak podbicia PK 14 i 19
135 Małgorzata Frost GdańskBPKbrak podbicia PK 14 i 19
145 Joanna Cichowska GdańskBPK

BPK - brak punktu kontrolnego lub inne błędy - patrz kolumna UWAGI