Kolbudy 13.08.2022 (sobota!!!)
Pole Mokotowskie Warszawa 20.08.2022
Stogi II 21.08.2022

Lista wyników
Gry Parkowe na Orientację - Dolina Elfów - 10.07.2022 -

RODZINNA

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
139 Paweł Wrona Gdynia00:41:24
Joanna Rutkowska Gdynia
122 Emilia Brzezińska Gdańsk00:51:09
Robert Brzeziński Gdańsk
Maja Brzezińska Gdańsk
Zofia Brzezińska Gdańsk
103 Tomasz Karmasz Gdańsk00:59:47
Monika Karmasz Gdańsk
Paweł Karmasz Gdańsk
Bartłomiej Karmasz Gdańsk
113 Anna Kreczman Gdańsk01:00:28
Damian Kreczman Gdańsk
Julia Kreczman Gdańsk
341 Aleksandra Sawicka Gdańsk01:01:09
Hanna Sawicka Gdańsk
168 Artur Michalski Gdynia01:03:52
Oliwia Michalska Gdynia
Kazimierz Michalski Gdynia
176 Hubert Libner Gdynia01:04:31
Martyna Libner Gdynia
Tomasz Libner Broniewice
Ewa Hołownia Gdańsk
Rafał Libner Gdynia
155 Daria Grudzień Gdańsk01:06:14
Stanisław Piasecki-Hlousek Gdańsk
Jan Piasecki-Hlousek Gdańsk
709 Valiantsin Narush Gdańsk01:07:10
Alena Narush Gdańsk
Izya Narush Gdańsk
707 Jurij Niedopekien Gdańsk01:07:11
Alena Niedopekien Gdańsk
152 Halina Waloszczyk Gdynia01:09:30
Joanna Dawidowicz Gdańsk
Dorota Dawidowicz Gdańsk
130 Justyna Łubkowska Gdańsk01:10:52
Piotr Łubkowski Gdańsk
702 Katarzyna Szynków Gdynia01:13:27
Mariusz Pawlik Gdynia
Matylda Sudziarska Gdynia
704 Michał Wysłouch Gdańsk01:18:12
Maria Wysłouch Gdańsk
Tomasz Wysłouch Gdańsk
706 Ula Meler Gdańsk01:19:30
Dominik Wirgentius Gdańsk
133 Marta Trusewicz Gdańsk01:26:03
Bartosz Żydok Gdańsk
Sabina Trusewicz-Żydok Gdańsk
Leonard Trusewicz-Żydok Gdańsk
147 Piotr Pawlik Czaple01:30:46
Antoni Pawlik Czaple
705 Aleksandra Księżopolska Gdańsk01:33:59
Przemysław Księżopolski Gdańsk
Adam Księżopolski Gdańsk
109 Tymon Zęgota Gdynia01:36:34
Olaf Zęgota Gdynia
Beata Zęgota Gdynia
Tomasz Zęgota Gdynia
145 Franciszek Buchwald Gdańsk01:38:03
Anna Buchwald Gdańsk
Mateusz Buchwald Gdańsk
110 Wiktor Stasak Gdynia01:38:06
Zuzanna Stasak Gdynia
Łukasz Stasak Gdynia
Joanna Stasak Gdynia
141 Agnieszka Wrotnicka Gdańsk01:38:27
Liliana Wrotnicka Gdańsk
125 Max Wójcik Gdańsk01:38:46
Ignacy Wójcik Gdańsk
Jan Wójcik Gdańsk
Alicja Lidzbarska Gdańsk
Łukasz Lidzbarski Gdańsk
128 Grzegorz Medias Gdańsk01:44:05
Maksymilian Medias Gdańsk
175 Agnieszka Jaworska Gdańsk01:44:17
Adam Jaworski Gdańsk
154 Przemysław Orzoł Gdańsk01:52:17
Maria Orzoł Gdańsk
118 Paweł Bluma Gdańsk02:05:57
Małgorzata Bluma Gdańsk
Tymoteusz Bluma Gdańsk
115 Ilona Bidzan-Bluma Gdańsk02:06:19
Marcin Bluma Gdańsk
Maksymilian Bluma Gdańsk
Aleksander Bluma Gdańsk
339 Sylwia Ulońska WarszawaBPKbrak PK 2-12
Aleksander Uloński Warszawa
160 Aleksandra Grządka GdańskBPKbrak PK 10-11
Karol Grządka Gdańsk
Hanna Grządka Gdańsk
Leon Grządka Gdańsk
164 Joanna Mikrut GdańskBPKbrak PK 2-5, 9-11
Zbigniew Mikrut Gdańsk
Szymon Mikrut Gdańsk
Mikołaj Mikrut Gdańsk

ŁAZIK

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
104 Bogumiła Przysiężna Gdańsk01:35:50
Małgorzata Pogorzelska Gdynia
126 Piotr Rozenfeld Gdańsk01:39:13
Anna Rozenfeld Gdańsk
Aleksandra Rozenfeld Gdańsk
Joanna Rozenfeld Gdańsk
336 Mikita Dobrymin Gdańsk01:45:48
Krzysztof Dobrymin Gdańsk
342 Dominika Grębowiec Gdynia01:50:56
Artur Grębowiec Gdynia
Wojtek Grębowiec Gdynia
137 Michał Kulikowski Reda02:01:29
Maria Kulikowska Reda
Kinga Kulikowska Reda
Helena Kulikowska Reda
136 Tomasz Czerwonka Karczemki02:01:32
Jolanta Czerwonka Karczemki
Radosław Czerwonka Karczemki
Alicja Czerwonka Karczemki
334 Rafał Bogdański Gdańsk02:09:43
Żaneta Bogdańska Gdańsk
Amelia Bogdańska Gdańsk
Maciej Bogdański Gdańsk
Mateusz Końck Gdańsk
158 Kamil Bieniewicz Gdańsk02:14:02
Urszula Bieniewicz Gdańsk
Emilia Bieniewicz Gdańsk
Agata Bieniewicz Gdańsk
174 Marcin Kruciński Gdańsk02:14:33
Marcelina Krucińska Gdańsk
Katarzyna Krucińska Gdańsk
Krzysztof Kruciński Gdańsk
332 Rafał Stankiewicz Gdańsk02:15:06
Oliwia Stankiewicz Gdańsk
102 Katarzyna Czajkowska Gdynia02:26:30
Daniel Czajkowski Gdynia
Julian Czajkowski Gdynia
149 Sylwia Grzyb Gdańsk02:50:57
Hania Grzyb Olsztyn
Tomek Grzyb Olsztyn
Janina Grzyb Klebark Wielki
Monika Grzyb Olsztyn
Przemek Grzyb Olsztyn
346 Hanna Narloch GdańskBPKbrak PK 9(38), 13, 14
Liliana Narloch Gdańsk
117 SŁAWOMIR GORT GdańskBPKbrak PK 11-16
Maja Gort Gdańsk
Tymon Gort Gdańsk
Ida Gort Gdańsk
135 Jolanta Chejda KębłowoBPKbrak PK 3-10
Paweł Chejda Kębłowo
Jakub Chejda Kębłowo
144 Katarzyna Konieczka GdańskBPKPK 3 (35) podbity na końcu (zła kolejność), brak PK 13-15
Mateusz Konieczka Gdańsk
Jakub Konieczka Gdańsk
172 Tomasz Piotrowski GdańskBPKBrak odczytu karty a mecie
Aneta Piotrowska Gdańsk

TUŁACZ

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
107 Iwona Maciąg-Wójtowicz Strzebielino Osiedle01:23:11
331 Jurii Ulianow Gdańsk01:24:27
153 Wojciech Szostak Gdańsk01:36:25
127 Grzegorz Pepliński Gdańsk01:42:24
Weronika Krzynówek Gdańsk
710 Marcin Sontowski Gdańsk01:47:25
Marysia Sontowska Gdańsk
120 Michał Szumielewicz Gdańsk02:09:54
Zbigniew Waszczuk Gdańsk
333 Artur Semsch Gdynia02:12:40
Magdalena Semsch Gdynia
Piotr Wnorowski Poznań
Monika Radke Gdańsk
132 Sylwia Mielewska Gdańsk02:18:01
Jakub Torzyński Gdańsk
Martyna Gnoza Gdańsk
121 Żaneta Stacewicz Chwaszczyno02:20:38
Natasza Stacewicz Chwaszczyno
Jeremiasz Cygan Gdynia
335 Joanna Wnorowska PoznańBPKbrak PK 12-17
Marcin Wnorowski Gdańsk
Gabrysia Wnorowska Gdańsk
Szymon Wnorowski Poznań
Emil Wnorowski Poznań
337 Anna Pawowska GdańskBPKbrak PK 8-15
Kuba Banach Gdańsk
Karina Banach Gdańsk
151 Adam Mruk GdańskBPKbrak PK 8 (52)
170 Julia Kościńska GdańskBPKbrak PK 7-15, 17, brak podbicia mety
Weronika Kościńska Gdańsk

BIEGACZ

Aby zobaczyć szczegółowe wyniki dla trasy BIEGACZ, kliknij TUTAJ.

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
138 Andrzej Patrejko Gdańsk00:51:45
163 Krzysztof Borowiec Gdańsk01:03:53
114 Damian Kurkowiak Gdańsk01:05:12
119 Andrzej Mosiewicz Gdańsk01:07:48
169 Tadeusz Mientki Gołębiewko01:09:55
106 Piotr Wójtowicz Strzebielino Osiedle01:20:10
142 Krzysztof Manthey Gdańsk01:48:49
165 Lesław Wicher Gdańsk02:02:24
131 Krzysztof Kaczmarek Gdańsk02:20:17
Małgorzata Dziemian-Paczkowska Gdańsk
407 Tomasz Borowski GdańskBPKbrak PK 13-17, 20-21
Jolanta Borowska Gdańsk
Jan Borowski Gdańsk
Jakub Borowski Gdańsk

BPK - brak punktu kontrolnego lub inne błędy - patrz kolumna UWAGI