Gdańsk Kiełpinek (Jasień) 24 marca 2019

Lista wyników
Gry Parkowe na Orientację - Gdynia Kamienna Góra - 10.03.2019 -

RODZINNA

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
170 Kasia Grabowska Gdańsk00:39:07
Paweł Grabowski Gdańsk
Oskar Grabowski Gdańsk
109 Masa Huzjak Gdańsk00:39:55
Uros Huzjak Gdańsk
David Huzjak Gdańsk
667 Katarzyna Mazurkiewicz Gdynia00:42:42
Michał Mazurkiewicz Gdynia
Robert Mazurkiewicz Gdynia
Karolina Mazurkiewicz Gdynia
106 Ellen Turone Kamloops, Canada00:47:24
Lunden Glentworth Vancouver, Canada
Greyson Glentworth Vancouver, Canada
Malvern Glentworth Victoria, BC
121 Dorota Kaźmierska Gdynia00:59:07
Piotr Zaborowski Gdynia
708 Aleksandra Kosiorek Gdynia01:00:32
Staś Kosiorek Gdynia
124 Paweł Żak Gdańsk01:02:58
Ludwika Żak Gdańsk
100 KATARZYNA HAŁACZKIEWICZ Gdynia01:06:18
MACIEJ HAŁACZKIEWICZ Gdynia
MIKOŁAJ HAŁACZKIEWICZ Gdynia
133 Jaś Górniak Wejherowo01:08:50
Kubuś Górniak Wejherowo
Joanna Górniak Wejherowo
Mariusz Górniak Wejherowo
162 Kamila Wierzgacz Gdynia01:08:59
Natasza Pachałko Gdynia
Marcin Pachałko Gdynia
126 Jakub Porębski Gdynia01:11:02
Nina Porębska Gdynia
Sylwia Porębska Gdynia
136 Agnieszka Jebram Gdańsk01:12:12
Marcin Jebram Gdańsk
Marcel Jebram Gdańsk
Wojciech Jebram Gdańsk
707 Magdalena Manasterska Gdynia01:15:49
Piotr Manasterski Gdynia
Zofia Manasterska Gdynia
Jan Manasterski Gdynia
Emilia Manasterska Gdynia
131 Magdalena Kuczkowska-Adametz Gdynia01:21:53
Stanislaw Adametz Gdynia
130 Ania Kuczkowska - Rozbicka Gdynia01:23:41
Iwo Rozbicki Gdynia
174 Zofia Grzenkowicz Wejherowo01:27:04
Alina Grzenkowicz Gdynia
710 Alicja Jaworska Gdynia01:41:40
Patryk Jaworski Gdynia
Paweł Jaworski Gdynia
Leon Jaworski Gdynia

ŁAZIK

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
116 Dariusz Lemańczyk Gdańsk00:34:12
Witek Lemańczyk Gdańsk
179 Piotr Motała Rumia00:39:30
Barbara Baczek-Motała Rumia
117 Aleksandra Lemańczyk Gdańsk00:40:58
Maja Lemańczyk Gdańsk
108 Leszek Majkowski Gdynia00:43:58
Aleksander Majkowski Gdyniai
132 Malgosia Porzycz Gdynia00:45:14
Agnieszka Porzycz Gdynia
140 Piotr Arabas Jankowo Gdańskie00:48:59
Mateusz Arabas Jankowo Gdańskie
160 Joanna Dziemidowicz Gdańsk00:55:06
714 Michał Żadkowski 01:00:06
Piotr Żadkowski
139 Kamila Szubarga Gdynia01:05:18
Klaudia Szubarga Gdynia
Krzysztof Szubarga Gdynia
Krzysztof Szubarga Gdynia
120 Sylwia Biedrzycka Gdynia01:12:46
Sandra Biedrzycka Gdynia
Filip Biedrzycki Gdynia
Klara Hartman Kwidzyn
Oliwia Chrzanowska Kwidzyn
Kewin Chrzanowski Kwidzyn
145 Karolina Nagórska Rumia01:16:13
Stanisław Nagórski Rumia
Amelia Nagórska Rumia
Jagoda Nagórska Rumia
Adam Narbut Gdynia
Justyna Narbut Gdynia
Nikodem Stachowiak Gdynia
Hanna Narbut Gdynia
420 Dominik Bednarz 01:18:13
Julia Bednarz
Adrian Pokorski
715 Hanna Piotrowicz 01:19:26
Maciej Piotrowicz
135 Marek Marczyński Banino01:33:23
Marysia Marczyńska Banino
110 Maciej Stenka Gdynia01:35:37
Agata Zaborska Gdynia
424 Agnieszka Piasecka 01:53:10
Julia Piasecka
164 Szymon Poźniak Gdańsk02:04:58
Elżbieta Poźniak Gdańsk
Ida Poźniak Gdańsk
Tymoteusz Poźniak Gdańsk
Gabriela Poźniak Gdańsk
125 Monika Choczyńska GdyniaBPKźle podbity PK9 - zamiast (36) podbity (50), zła kolejność PK15 (31) – podbity na początku zamiast na końcu
Piotr Choczyński Gdynia
Natalia Choczyńska Gdynia
Julia Choczyńska Gdynia
153 Agata Sawicka GdyniaBPKźle podbity PK9- zamiast (36) podbity (50)
Ida Panufnik Gdynia
Jona Panufnik Gdynia
Kaj Panufnik Gdynia
161 Tomasz Damps GdyniaBPKźle podbity PK9- zamiast (36) podbity (50)
Aleksandra Damps Gdynia
Agnieszka Damps Gdynia
419 Kamila Pawłowska BPKźle podbity PK9- zamiast (36) podbity (50)
Sonia Pawłowska
Lili Pawłowska
Marcin Pawłowski
425 Wojciech Elimer BPKbrak wyników - niewyczyszczony chip na starcie
Konrad Elimer
Matylda Elimer
Aleksander Elimer

TUŁACZ

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
178 Marta Żurek Rumia00:48:20
118 Leszek Bloch Gdynia00:52:12
144 Magdalena Płotka Gdańsk00:55:20
147 Iwona Mruk Gdańsk00:55:56
163 Joanna Grzonkowska Rokitnica01:04:23
Maciej Stanczew Rokitnica
123 Marta Kucińska Gdańsk01:07:33
165 Adam Mruk Gdańsk01:07:50
685 Sylwia Milewska 01:17:38
Jakub Tarzyński
134 Kasia Marczyńska Banino01:32:12
Zosia Marczyńska Banino
709 Marek Stawiasz 01:56:30
Paweł Stawiasz
157 Alicja Dziemidowicz Gdańsk02:36:49
Jolanta Żebrowska Gdańsk
Seweryn Hirsz Gdańsk

BIEGACZ

Aby zobaczyć szczegółowe wyniki dla trasy BIEGACZ, kliknij TUTAJ.

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
138 Bartek Ogdowski Rumia 00:33:57
952 Grzegorz Żurek 00:34:20
137 Piotr Kaczyński Gdańsk00:40:53
421 Michał Seweryn Gdańsk00:46:50
712 Adam Lisowski 01:00:26
159 Paulina Maciejewska Gdańsk01:02:21
Mikołaj Łoś Gdynia
119 Marta Kazanowska Gdańsk01:20:40
Piotr Kowalewski Sopot
156 Bożena Pieczka Gdańsk01:37:27
Tomasz Kawecki Gdańsk
154 Maciej Panufnik Krukowszczyzna01:39:54
422 Prot Panufnik Gdynia02:04:45
168 Janusz Gurzyński Pruszcz GdańskiBPKbrak PK9 (53)

BPK - brak punktu kontrolnego lub inne błędy - patrz kolumna UWAGI

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com