Wronia Górka (Gdańsk Aniołki) 24 lutego 2019

Lista wyników
Gry Parkowe na Orientację - Kozacza Góra - 10.02.2019 -

RODZINNA

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
157 Masa Huzjak Gdańsk00:40:18
Uros Huzjak Gdańsk
David Huzjak Gdańsk
164 Katarzyna Mazurkiewicz Gdynia00:46:11
Karolina Mazurkiewicz Gdynia
163 Michał Mazurkiewicz Gdynia00:46:13
Robert Mazurkiewicz Gdynia
936 Łukasz Maciejewski Gdańsk00:48:25
Igor Maciejewski Gdańsk
Asia Maciejewskq Gdańsk
138 Sylwia Drzewiecka Gdańsk00:53:52
Michał Drzewiecki Gdańsk
Maciej Drzewiecki Gdańsk
Wojciech Drzewiecki Gdańsk
714 Łukasz Drapella 00:54:06
Marysia Drapella
Bolesław Drapella
116 Jakub Piotrowski Gdańsk00:57:36
Zuzia Piotrowska Gdańsk
130 Anna Andziak Gdańsk00:59:19
Marcin Strojek Gdańsk
Adam Strojek Gdańsk
Wojciech Strojek Gdańsk
647 Marta Żurawiecka 01:02:56
Joanna Żurawiecka
192 Paweł Żak Gdańsk01:05:12
Natalia Żak Gdańsk
Ludwika Żak Gdańsk
113 Anna Łuka Pruszcz Gdański01:05:59
Michał Łuka Pruszcz Gdański
Jagoda Łuka Pruszcz Gdański
129 Krzysztof Kwieczyński Gdańsk01:09:02
Wojciech Kwieczyński Gdańsk
170 Konstanty Kreja Jankowo Gdańskie01:11:41
Stanisław Kreja Jankowo Gdańskie
Joanna Kreja Jankowo Gdańskie
Anna Kreja Gdańsk
Ireneusz Kreja Gdańsk
Krzysztof Kreja Jankowo Gdańskie
181 Dorota Międlarz Gdańsk01:12:01
Marcin Międlarz Gdańsk
Konrad Międlarz Gdańsk
Hubert Międlarz Gdańsk
Zofia Międlarz Gdańsk
668 Joanna Piotrowicz Gdańsk01:15:50
Hania Piotrowicz Gdańsk
Zofia Piotrowicz Gdańsk
Maciej Piotrowicz Gdańsk
425 Zuzanna Cyranka Gdańsk01:19:53
Antonina Cyranka Gdańsk
Piotr Cyranka Gdańsk
424 Jan Piszczyk 01:21:22
Łukasz Piszczyk
721 Malwina Wojciechowska 01:23:49
Żaneta Wojciechowska
Patryk Wojciechowski
Julia Wojciechowska
Olaf Wojciechowski
172 Piotr Czajkowski Gdańsk01:25:16
Agata Czajkowska Gdańsk
Alicja Czajkowska Gdańsk
Adam Czajkowski Gdańsk
127 Remigiusz Dampc Gdańsk01:30:47
Pola Dampc Gdańsk
Weronika Dampc Gdańsk
187 Marta Szczepańska Gdańsk01:31:01
Maciej Szczepański Gdańsk
Filip Szczepański Gdańsk
Leon Szczepański Gdańsk
712 Marek Maciejak Gdańsk01:36:32
Natalia Maciejak Gdańsk
Nina Maciejak Gdańsk
152 Sylwia Korszlak Gdańsk01:36:45
Marcin Korszlak Gdańsk
Krzysztof Korszlak Gdańsk
Magdalena Korszlak Gdańsk
175 Krzysztof Biedrzycki Gdańsk01:38:59
Aleksandra Biedrzycki Gdańsk
Kacper Biedrzycki Gdańsk
Kasia Biedrzycka Gdańsk
139 Przemysław Osadowski Gdańsk01:47:32
Leonard Osadowski Gdańsk
Katarzyna Zymon
426 Marta Nowak BPKbłędna kolejność potwierdzania PK
Adela Nowak
Grzegorz Nowak
179 Joanna Stefaniak SopotBPKbrak PK 8-13
Lucia Stefaniak Sopot
Oskar Stefaniak Sopot
195 Tomasz Moroz GdańskBPKbrak PK6 (39), PK z innej trasy: (48) i (49)
Maria Moroz Gdańsk

ŁAZIK

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
117 Paulina Dargacz Niestępowo00:31:42
154 Aleksandra Bochyńska Gdańsk00:52:30
Justyna Kulewska Gdańsk
999 Tymosz Szlirzewski Gdańsk00:52:40
Wiktor Kotwicki Gdańsk
Dima Kotwicki Gdańsk
Witali Kotwicki Gdańsk
715 Sebastian Cich Gdańsk00:53:29
Patryk Cich Gdańsk
Piotr Cich Gdańsk
147 Monika Barańska Gdańsk00:54:17
Marek Jaworski Gdańsk
Julia Barańska Gdańsk
193 Maria Włodarska-Kowalczuk Gdańsk01:03:27
Wojciech Kowalczuk Gdańsk
421 Anna Drapella 01:05:30
Piotr Drapella
Wojciech Drapella
149 Małgorzata Brzeska Kamela01:06:14
Michał Brzeski Kamela
Beata Brzeska Kamela
Dariusz Bujak Ełganowo
136 Marysia Marczyńska Banino01:13:38
Kasia Marczyńska Banino
186 Natalia Nadrowska Gdańsk01:14:42
Patryk Szlagowski Gdańsk
182 Janusz Gurzyński Pruszcz Gdański01:15:10
Anna Gurzyńska Pruszcz Gdański
732 Anna Stefanek 01:15:44
Krzysztof Stefanek
Łukasz Stefanek
Katarzyna Kawczyńska
110 Monika Kędra Gdańsk01:17:40
Marek Ziegert Gdańsk
Tadeusz Kędra-Ziegert Gdańsk
126 Anna Abramik Gdańsk01:24:23
Maksymilian Abramik Gdańsk
Stanisław Abramik Gdańsk
Maria Abramik Gdańsk
111 Agnieszka Czapiewska Gdańsk01:26:39
102 Katarzyna Filar Gdańsk01:31:49
Antoni Miszewski Gdańsk
184 Adrian Araucz Gdańsk01:34:39
Nikodem Araucz Gdańsk
Jakub Araucz Gdańsk
146 Piotr Kołodziej Gdańsk01:36:36
Jan Kołodziej Gdańsk
145 Rafał Kordek Gdańsk01:36:37
Paweł Kordek Gdańsk
166 Joanna Ostrowska Gdańsk01:36:43
Marcin Ostrowski Gdańsk
Jan Ostrowski Gdańsk
159 Anna Schulz Gdańsk01:36:50
Jarosław Schulz Gdańsk
Marlena Schulz Gdańsk
Maks Schulz Gdańsk
Mikołaj Schulz Gdańsk
168 Leon Szulc Gdańsk01:41:51
Bruno Szulc Gdańsk
Natalia Pawłowska-Szulc Gdańsk
422 Jakub Muszyński 01:57:03
Anna Muszyńska
Witek Muszyński
Wojtek Muszyński
119 Monika Ekert GdańskBPKbrak PK 9-15

TUŁACZ

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
115 Arkadiusz Dargacz Niestępowo00:31:32
695 Stanisław Drapella 00:34:04
173 Aneta Lewandowicz Toruń00:45:51
189 Joanna Sieńkowska Gdańsk00:50:29
Adam Repucha Gdańsk
155 Iwona Mruk Gdańsk00:51:51
162 Bartosz Maciejewski Gdańsk00:52:00
Paula Maciejewska Gdańsk
118 Mariusz Młyński Gdańsk00:55:32
156 Adam Mruk Gdańsk00:58:14
151 Małgorzata Sawicz Gdańsk01:01:02
143 Angelika Marszał Gdańsk01:02:10
Amadeusz Naworski Gdańsk
105 Krzysztof Grzela Gdańsk01:02:50
Aleksandra Grzela Gdańsk
180 Joanna Grzonkowska Rokitnica01:05:58
Maciej Stanczew Rokitnica
153 Jakub Szumański Gdańsk01:10:23
Luiza Szumańska Gdańsk
148 Wiktor Jesionek Gdańsk01:11:33
Adam Mazikowski Gdańsk
703 Staś Wiktor 01:12:46
Magdalena Wiktor
137 Zosia Marczyńska Banino01:14:41
Marek Marczyński Banino
106 Krzysztof Posyniak Gdańsk01:20:35
Maciej Posyniak Gdańsk
128 Agnieszka Gorwa Gdańsk01:21:24
Piotr Marciniak Gdańsk
423 Krzysztof Mendalke 01:22:33
Jakub Mendalke
Maciej Mendalke
Weronika Lasocińska
135 Ewa Przytuła Gdańsk01:23:43
Robert Przytuła Gdańsk
125 Anita Komorowska Gdynia01:26:05
Małgorzata Molenda Gdańsk
Marek Molenda Gdańsk
Jarosław Sobieraj Gdynia
123 Aleksander Kamiński Gdańsk01:32:06
169 Krzysztof Szymański Gdańsk02:12:37
Ewa Szymańska Gdańsk
Agnieszka Szymańska Gdańsk

BIEGACZ

Aby zobaczyć szczegółowe wyniki dla trasy BIEGACZ, kliknij TUTAJ.

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
165 Krzysztof Łapuć Gdańsk00:34:21
188 Krzysztof Borowiec Gdańsk00:36:21
161 Łukasz Romanowski Gdańsk00:41:35
171 Tomasz Chojnowski Gdańsk00:48:15
174 Michał Seweryn Gdańsk00:49:55
177 Norbert Cherek Gdańsk00:51:49
176 Robert Cherek Gdańsk00:52:57
178 Hubert Cherek Gdańsk00:59:22
190 Krzysztof Rychter Gdańsk01:03:31
121 PIotr Czyż Gdańsk01:05:34
112 Rafał Czyż Gdańsk01:12:17
413 Paweł Chylak Gdańsk01:13:05
103 Marta Kazanowska Gdańsk01:28:09
Piotr Kowalewski Sopot
134 Michal Mrozowski Gdańsk01:43:21
Antoni Mrozowski

BPK - brak punktu kontrolnego lub inne błędy - patrz kolumna UWAGI

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com