Witominio (Gdynia) 07.11.2021
Nieodległościowa Gra Miejska 11.11.2021

Lista wyników
Gry Parkowe na Orientację - Redłowo - 09.10.2021 -

RODZINNA

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
123 Liliana Wanta Gdynia00:27:48
Dagmara Wanta Gdynia
Magdalena Wanta Gdynia
Piotr Wanta Gdynia
136 Katarzyna Rucińska Gdańsk00:37:47
Alicja Rucińska Gdańsk
Stanisław Ruciński Gdańsk
Alicja Browarczyk Gdynia
Sławomir Bizewski Gdynia
152 Katarzyna Kruszyńska-Muller Gdynia00:43:30
Martyna Muller Gdynia
Matylda Muller Gdynia
110 Marek Koral Gdynia00:45:25
Emilia Koral Gdynia
Zuzanna Koral Gdynia
Aleksander Koral Gdynia
151 Artur Michalski Gdynia00:45:37
Oliwia Michalska Gdynia
Kazimierz Michalski Gdynia
194 Filip Babiak Gdynia00:47:53
Marzena Babiak Gdynia
Lidia Babiak Gdynia
Dominik Babiak Gdynia
Eliza Babiak Gdynia
134 Karol Kruszczak Gdynia00:48:01
Borys Padee-Kruszczak Gdynia
Wiktor Padee-Kruszczak Gdynia
150 Anna Kozub-Lewna PRUSZCZ GDAŃSKI 00:50:10
Adam Kozub PRUSZCZ GDAŃSKI
Igor Kozub PRUSZCZ Gdański
146 Małgorzata Broda Kraków00:50:16
Magdalena Broda Kraków
126 Weronika Krzywańska Gdynia00:50:53
Kostek Rąpała Gdynia
Klara Rąpała Gdynia
Irena Krzywańska Gdynia
122 Olaf Ward Gdańsk00:52:36
Wojciech Ward Gdańsk
106 Jakub Godziniec Gdynia00:52:56
Aron Godziniec Gdynia
Iga Godziniec Gdynia
671 Mikołaj Majsterek Gdynia00:53:04
Marcin Majsterek Gdynia
162 Łukasz Gałęziowski Gdańsk00:53:29
Przemysław Gałęziowski Gdańsk
Laura Gałęziowska Gdańsk
871 Valiantsin Narush Gdańsk00:56:37
Alena Narush Gdańsk
Ilya Narush Gdańsk
182 Łukasz Olszyna Gdynia00:56:54
Magdalena Olszyna Gdynia
Łucja Olszyna Gdynia
183 Agnieszka Piekarska Gdynia00:58:22
Maksymilian Melcer Gdynia
201 Grzegorz Jemielita Gdynia00:58:27
Aleksandra Jemielita Gdynia
176 Anna Szmyt Gdańsk00:58:46
Wojtek Szmyt Gdańsk
Kasia Szmyt Gdańsk
187 Natalia Boyke Gdynia00:58:56
Karol Boyke Gdynia
Martyna Boyke Gdynia
Igor Boyke Gdynia
108 Katarzyna Sosińska Gdynia01:00:00
Tomasz Sosiński Gdynia
Jan Sosiński Gdynia
Izabela Sosińska Gdynia
159 Anna Moroz Gdynia01:00:27
Weronika Moroz Gdynia
Piotr Moroz Gdynia
Amelia Kucharska Gdynia
167 Agnieszka Laskowska Gdynia01:01:51
Bartosz Bogdzinski Gdynia
Hanna Siewkowska Gdynia
Helena Siewkowska Gdynia
113 Maja Pilarska Gdynia01:02:29
Magdalena Chrzanowska Gdynia
166 Martyna Guzińska Gdynia01:02:51
Sebastian Guziński Gdynia
Weronika Guzińska Gdynia
Dawid Guziński Gdynia
Laura Guzińska Gdynia
415 Ania Lisak 01:02:59
Staś Lisak
Marta Lisak
Łukasz Lisak
161 Zuzanna Urban-Wójciuk Gdynia01:03:57
Urszula Wójciuk Gdynia
Kamil Wójciuk Gdynia
Anna Sontowska Gdynia
Marcin Pewiński Gdynia
118 Paweł Górski Gdynia01:06:10
Małgorzata Klincewicz Gdynia
Piotr Górski Gdynia
Natalia Gorska Gdynia
199 Gustaw Kardaszewski Gdynia01:08:20
Pola Kardaszewska Gdynia
Piotr Kardaszewski Gdynia
172 Aleksandra Lojko Gdynia01:08:23
Paweł Tiuleniew Gdynia
160 Szymon Młodzianko Gdynia01:10:14
Tomek Młodzianko Gdynia
Anita Młodzianko Gdynia
138 Hanna Broniszewska Gdynia01:12:00
Ewa Broniszewska Gdynia
Karol Broniszewski Gdynia
200 Zofia Terlecka Sopot01:12:27
Martyna Łata Sopot
204 Magdalena Waśko Pępowo01:15:33
Michał Waśko Pępowo
Stanisław Waśko Pępowo
Hubert Waśko Pępowo
165 Karolina Adamska-Latoch Gdynia01:18:49
874 Magda Brzdęk 01:20:20
Lila Brzdęk
Borys Brzdęk
Paweł Brzdęk
876 Katarzyna Starczewska 01:20:39
Tymon Starczewski
Paweł Starczewski
878 Tomasz Klepacki Gdańsk01:22:04
Paulina Klepacka Gdańsk
Małgorzata Klepacka Gdańsk
Helena Klepacka Gdańsk
877 Rafał Barnowski Gdynia01:24:25
Agnieszka Stachurska
189 Aleksandra Barnowska Gdynia01:24:25
Leon Barnowski Gdynia
117 Marcin Soszyński Gdańsk01:44:03
Aleksandra Soszyńska Gdańsk
Aleksandra Wesołowska Gdańsk
197 Robert Kłosowski Gdynia01:46:42
Agnieszka Kłosowska Gdynia
Franciszek Kłosowski Gdynia
163 Bartłomiej Majcherkiewicz Gdańsk01:50:02
Zofia Wietecha-Majcherkiewicz Gdańsk
Henryk Majcherkiewicz Gdańsk
Gustaw Majcherkiewicz Gdańsk
192 Natalia At Gdynia01:50:11
Michał At Gdynia
Mikołaj At Gdynia
Kacper At Gdynia
193 Mateusz Jedrzejewski Gdańsk01:50:22
Aneta Jędrzejewska Gdańsk
Leon Jędrzejewski Gdańsk
119 Anna Pokojnikow GdyniaBPKbrak podbicia PK 7
Maja Pokojnikow Gdynia
Marcel Pokojnikow Gdynia
154 Daniel Kur GdyniaBPKbrak podbicia PK 7
Anna Gwardjak Gdynia
Filip Kur Gdynia

ŁAZIK

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
423 Marta Wika-Czarnowska Gdynia00:46:42
Mikołaj Wika-Czarnowski Gdynia
Łukasz Wika-CzarnowskI Gdynia
104 Piotr Wirkus Gdynia00:46:48
132 Iwona Maciąg-Wójtowicz Strzebielino Osiedle00:52:36
145 Krzysztof Szpunar Gdynia00:54:48
Mikołaj Szpunar Gdynia
Iga Szpunar Gdynia
Liliana Szpunar Gdynia
148 Witold Wawrzonkoski Gdynia00:57:39
Mateusz Wawrzonkoski Gdynia
177 Adam Szmyt Gdańsk00:57:42
Staś Szmyt Gdańsk
Jan Groszewski Kleczew
Klaudia Groszewska Gniezno
Filip Groszewski Kleczew
196 Natalia Rzyska Gdynia00:58:10
Piotr Rzyski Gdańsk
121 Jan Kołodziejski Gdańsk00:59:08 brak podbicia PK 14
112 Marceli Śmiałkowski Gdańsk01:05:17
Victor Śmiałkowski Gdańsk
Clara Śmiałkowska Gdańsk
116 Martyna Pasikowska Gdynia01:06:49
Mariusz Pasikowski Gdynia
Mirella Pasikowska Gdynia
115 Iga Węgrowicz Gdynia01:07:22
Wojciech Węgrowicz Gdynia
356 Konrad Lisiecki Gdynia01:08:53
Eliza Lisiecka Gdynia
Dorota Lisiecka Gdynia
Piotr Lisiecki Gdynia
Emila Kumpil Gdynia
355 Marcin Wójcik Gdynia01:09:38
Mikolaj Wójcik Gdynia
107 Andżelika Pajewska Gdynia01:12:08
Artur Szczepański Gdańsk
418 Ewa Bohowicz Gdańsk01:12:18
Kamil Bohowicz Gdańsk
Agata Bohowicz Gdańsk
142 Magda Chojnacka-Nowak Gdynia01:14:12
Hanna Nowak Gdynia
157 Oliwia Dobrosielska Gdynia01:19:34
Tomasz Dobrosielski Gdynia
190 Gustaw Kramin Gdynia01:19:53
Larysa Kramin Gdynia
Łukasz Friszke Gdynia
360 Łukasz Umbras 01:23:15
Andrei Umbras
Karolina Umbras
102 Ksawery Rybka Rumia01:24:34
Klara Rybka Rumia
Kacper Rybka Rumia
Grzegorz Rybka Rumia
129 Aleksandra Nosewicz Gdynia01:29:44
Łukasz Stasik Gdynia
Weronika Stasik Gdynia
191 KATARZYNA HAŁACZKIEWICZ Gdynia01:32:25
MIKOŁAJ HAŁACZKIEWICZ Gdynia
171 Michal Makowski Gdańsk01:36:06
Oliwka Makowska Gdańsk
Nikodem Makowski Gdańsk
358 Oskar Misztal Gdynia01:38:11
Maciej Misztal Gdynia
184 Grzegorz Butowski Banino01:38:39
Katarzyna Butowska Banino
Maciej Butowski Banino
143 Agnieszka Ługowska Gdynia01:41:13
HANIA ŁUGOWSKA Gdynia
195 Vitalii Lukashenko Gdynia01:45:12
Denys Hetman Gdańsk
Taras Ukrainets Gdynia
141 Artur Wilk Gdynia01:45:14
Staś Wilk Gdynia
173 Katarzyna Woźniak Sopot01:50:07
Ewa Woźniak Sopot
Marcin Walkowiak Gdynia
Agata Woźniak Gdańsk
Karolina Lewsza Gdańsk
203 Olga Długońska-Kowal Gdynia01:50:15
Rafał Kowal Gdynia
Igor Kowal Gdynia
Tymoteusz Natajczyk Gdynia
139 Asia Bigus Gdańsk01:50:45
Michał Bigus Gdańsk
Maja Bigus Gdańsk
Ola Bigus Gdańsk
361 Przemysław Wojewódka Gdynia01:55:37
Patrycja Wojewódka Gdynia
Kornelia Wojewódka Gdynia
Konrad Wojewódka Gdynia
Karolina Wojewódka Gdynia
174 Maja Wiaduch Gdynia02:07:58
Leon Bryll Gdynia
Wiktor Bryll Gdynia
Malwina Wolińska Gdynia
Lena Trzcińska Gdynia
Alicja Wiaduch Gdynia
Magdalena Naskręcka Gdynia
170 Maciej Nowak GdyniaBPKzła kolejność podpicia PK (PK 11 po PK 17)
Sonia Nowak Gdynia

TUŁACZ

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
133 Vitali Hanich Gdańsk00:53:16
147 Małgorzata Borko Gdynia00:57:57
Ryszard Borko Gdynia
198 Robert Wiliński Gdynia01:00:22
Michał Wiliński Gdynia
135 Rafał Drygała Gdynia01:08:09
Marta Drygała Gdynia
353 Michał Kowalewski Gdynia01:11:47
111 Idalia Gorycka Gdynia01:13:15
Maciej Banach Gdynia
Zet Podraza Gdynia
155 Anna Rymon Lipinska Gdynia01:14:38
Agnieszka Łatka Kartuzy
Zuzanna Skórcz Gdańsk
125 Karolina Nagórska Rumia01:14:41
Stanisław Nagórski Rumia
Amelia Nagórska Rumia
130 Łukasz Koszewski Gdynia01:15:18
Zofia KOSZEWSKA Gdynia
Maria KOSZEWSKA Gdynia
359 Edyta Górska Sopot01:15:22
Bartłomiej Domagalski Sopot
Natasza Domagalska Sopot
Ada Domagalska Sopot
175 piotr kraszewski Gdynia01:15:24
karolina kraszewska Gdynia
jerzy kraszewski Gdynia
ryszard kraszewski Gdynia
wanda kraszewska Gdynia
156 Jacek Gawliński Gdynia01:16:23
Artur Rymon Lipinski Władysławowo
Mateusz Chodakowski Gdańsk
186 Andrzej Dokrzewski Gdynia01:23:57
Adam Dokrzewski Gdynia
Marta Dokrzewska Gdynia
Julia Dokrzewska Gdynia
357 Tomek Karwowski Gdańsk01:33:25
Piotrek Karwowski Gdańsk
Sylwia Brezgieł Gdańsk
Szymon Okuniewski Gdańsk
153 Marta Wika-Czarnowska Gdynia01:44:23
Mikołaj Wika-Czarnowski Gdynia
Łukasz Wika-Czarnowski Gdynia
179 Julia Geraszek Gdynia02:24:41
Magdalena Stafiniak Gdynia

BIEGACZ

Aby zobaczyć szczegółowe wyniki dla trasy BIEGACZ, kliknij TUTAJ.

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
124 Filip Buława Gdańsk00:44:21
397 Rybczyński Tomasz 00:48:26
164 Robert Kujawski Gdynia00:54:54
131 Piotr Wójtowicz Strzebielino Osiedle00:56:14
128 Krzysztof Dywelski Rumia01:00:41
314 Andrzej Mosiewicz Gdańsk01:10:00
Paweł Mosiewicz Gdańsk
168 Krzysztof Manthey Gdynia01:14:17
410 Rafał Barnowski Gdynia01:15:15
144 Adam Mruk Gdańsk01:47:58
185 Leszek Bloch Gdynia01:48:55
127 Marta Spaleniak GdyniaBPKbrak podbicia PK 5-6, 14, 16-18, 21-22
Gabrysia Dramczyk Gdynia
Vanessa Hornowska Gdynia
140 Agnieszka Bundz GdyniaBPK
180 KRZYSZTOF KOLARZ GdyniaBPKbrak podbicia PK 5-12, 14-17 oraz 20-21

BPK - brak punktu kontrolnego lub inne błędy - patrz kolumna UWAGI