04.08 Wyspa Sobieszewska
31.08 Piecki Bulońska

Lista wyników
Gry Parkowe na Orientację - Zaspa Młyniec - 09.06.2024 -

RODZINNA

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
152 Dorota Jarmułowicz Gdańsk00:22:50
Pola Jarmułowicz Gdańsk
165 Kamil Maślanko Gdańsk00:22:51
Aleksandra Godycka-Ćwirko Gdańsk
Ewa Maślanko Gdańsk
Adam Maślanko Gdańsk
203 Maciej Szewel Gdańsk00:36:09
Magdalena Szewel Gdańsk
Ksawery Szewel Gdańsk
Matylda Szewel Gdańsk
199 Anna Olchowska Gdańsk00:36:18
Hanna Olchowska Gdańsk
Łukasz Olchowski Gdańsk
195 Oliwier Hoduń Gdańsk00:39:29
Julia Hoduń Gdańsk
Michell Hoduń Gdańsk
139 Karolina Berent Gdańsk00:39:38
Michał Berent Gdańsk
Lila Berent Gdańsk
Leon Berent Gdańsk
112 Maciej Grabarczyk Gdańsk00:39:39
Agnieszka Grabarczyk Gdańsk
Tymon Grabarczyk Gdańsk
222 Mariusz Federowicz Gdańsk00:42:34
Mikołaj Federowicz Gdańsk
137 Tomasz Malik Gdańsk00:43:40
Joanna Malik Gdańsk
Maria Malik Gdańsk
Hanna Malik Gdańsk
233 Bolesław Szukalski Gdańsk00:43:40
Ryszard Szukalski Gdańsk
232 Frank Wotjkowiak Gdańsk00:43:47
645 ??? ??? 00:44:34
201 Marek Urbański Gdańsk00:45:18
Agnieszka Biedrzycka Gdańsk
Łucja Urbańska Gdańsk
147 Joanna Wojcieszek-Grala Gdańsk00:45:58
Igor Grala Gdańsk
Juliusz Papus
204 Robert Tadulewicz Gdańsk00:46:02
Tomasz Tadulewicz Gdańsk
122 Igor Wójcik Gdańsk00:47:16
Rafał Wójcik Gdańsk
198 Robert Cisek Gdańsk00:47:25
Franciszek Cisek Gdańsk
Tymoteusz Cisek Gdańsk
Maksymilian Śnieg Gdańsk
119 Natalia Ciszek Gdańsk00:47:37
Szymon Ciszek Gdańsk
157 Jakub Janik Gdańsk00:48:50
Katarzyna Janik Gdańsk
Danuta Andryskowska Gdańsk
Mirosław Andryskowski Gdańsk
174 DANIEL BARNIAK Gdańsk00:49:41
KAROLINA BARNIAK Gdańsk
IGNACY BARNIAK Gdańsk
221 Maria Schreiber Gdańsk00:49:59
Jakub Schreiber Gdańsk
Karol Schreiber Gdańsk
188 Dawid Stefaniak Gdańsk00:51:12
Tomasz Stefaniak Gdańsk
230 Kasia Ginowicz Gdańsk00:51:46
Jaśmina Ginowicz Gdańsk
Kuba Ginowicz Gdańsk
Agnieszka Richter Gdańsk
Marysia Richter Gdańsk
Basia Richter Gdańsk
183 Dominik Babiak Gdańsk00:55:00
Marzena Babiak Gdańsk
156 Joanna Gosz Gdynia00:56:42
Wiktor Gosz Gdynia
Jakub Lis Gdynia
Bartosz Nowak Gdynia
231 Adam Podralski Gdańsk00:56:54
181 Emilian Kosałka Gdańsk00:58:46
Patrycja Oprawko Gdańsk
106 Bartosz Zieliński Gdańsk01:00:51
Maja Zielińska Gdańsk
Magdalena Zielińska Gdańsk
Dawid Zieliński Gdańsk
144 Alicja Płachecka Gdańsk01:01:14
Milena Płachecka Gdańsk
Dorota Płachecka Gdańsk
154 Małgorzata Aftańska Gdańsk01:01:14
Łukasz Aftański Gdańsk
220 Paweł Kaczmarek Gdańsk01:01:36
Julia Kaczmarek Gdańsk
193 Łucja Ambroziak Gdańsk01:01:42
Marcin Ambroziak Gdańsk
Marysia Ambroziak Gdańsk
189 Wojtek Kruszyński Gdańsk01:02:18
Justyna Gaca-Kruszyńska Gdańsk
103 Piotr Rzepecki Gdańsk01:03:08
Oliwia Rzepecka Gdańsk
105 Dorota Tomaszewska Gdańsk01:03:17
Dariusz Chojecki Gdańsk
Zofia Szkarłat Gdańsk
114 Emma Trovato Kolonia01:04:32
Edyta Pagliarello Ełk
224 Pola Pisarska Gdańsk01:05:33
katarzyna Pisarska Gdańsk
Grzegorz Pisarski Gdańsk
208 Wiktoria Żaczek Gdańsk01:06:55
Nadia Porożeńska Gdańsk
Emilia Reszka Gdańsk
Anna Reszka Gdańsk
229 Aleksandr Slepinin Gdańsk01:07:08
Hanna Slepinina Gdańsk
Georgiy Slepinin Gdańsk
Julia Slepinina Gdańsk
107 Joanna Ejsmont Gdańsk01:07:34
Krzysztof Ejsmont Gdańsk
Emilia Ejsmont Gdańsk
Oliwia Ejsmont Gdańsk
192 Adam Kołtyś Gdańsk01:07:52
Stanisław Kołtyś Gdańsk
113 Agnieszka Hajmowicz Gdańsk01:08:11
Kazik Hajmowicz Gdańsk
Zoja Hajmowicz Gdańsk
155 Olga Suchocka Gdańsk01:08:17
Mateusz Suchocki Gdańsk
Leonard Suchocki Gdańsk
Helena Suchocka Gdańsk
133 Marlena Szymańska Gdańsk01:12:13
Łukasz Szymański Gdańsk
Maria Szymańska Gdańsk
Jan Szymański Gdańsk
210 Ewa Olszewska Gdańsk01:13:34
Paweł Olszewski Gdańsk
Mateusz Olszewski Gdańsk
Alicja Olszewska Gdańsk
130 Emilia Hajska Gdańsk01:20:05
Bartosz Hajski Gdańsk
191 Sabina Weliniska Gdańsk01:20:37
Amina Prodanova Gdańsk
164 Martyna Waszczyk Gdańsk01:21:05
Michał Waszczyk Gdańsk
Agnieszka Waszczyk Gdańsk
140 Elżbieta Łopatyńska Gdańsk01:24:23
Kacper Łopatyński Gdańsk
Mariusz Łopatyński Gdańsk
Klara Łopatyńska Gdańsk
194 Adam Koronowski Gdańsk01:24:58
Paulina Koronowska Gdańsk
Lidia Koronowska Gdańsk
Sanisław Koronowski Gdańsk
149 Marta Szulińska Gdańsk01:30:30
Helena Szulińska Gdańsk
173 Paweł Stefanowski BorkowoBPKbrak PK 6, 7, 9-12
Ola Stefanowska Borkowo
Jagna Stefanowska Borkowo
Konstanty Stefanowski Borkowo
190 Antoni Jarzębowski GdańskBPKbłędna kolejność potwierdzania PK 1, 2, 3, 6, 5, 4, 7 …
Hanna Jarzębowska Gdańsk
Teodor Jarzębowski Gdańsk
Danuta Jarzębowska Gdańsk
Miroosław Jarzębowski Gdańsk

ŁAZIK

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
104 Julia Choczyńska Gdynia00:40:29
Piotr Choczyński Gdynia
131 JAROSŁAW KOWALSKI Gdańsk00:42:17
KRYSTAN KOWALSKI Gdańsk
136 Marcin Moroz Gdańsk00:43:11
Jeremiasz Moroz Gdańsk
226 Liliana Ciok Gdańsk00:45:48
kinga Ciok Gdańsk
344 ??? Rachwał Gdańsk00:48:19
333 ??? Rojek 00:49:13
143 Anna Szczepińska Gdańsk00:51:44
Michał Szczepiński Gdańsk
Tomasz Szczepiński Gdańsk
175 Kamil Zieliński Gdańsk00:52:59
Ola Zalewska Gdańsk
159 Arkadiusz Kubanek Gdańsk00:56:06
Aneta Kubanek Gdańsk
160 Marta Jaśkiewicz Gdańsk00:59:17
Szymon Jaśkiewicz Gdańsk
141 Karol Kidawa Gdańsk01:01:02
Karolina Kidawa Gdańsk
Kornel Kidawa Gdańsk
223 Tymon Nostitz -Jackowski Gdańsk01:05:12
Marceli Nostitz-Jackowski Gdańsk
Mateusz Nostitz- Jackowski Gdańsk
Anna Nostitz-Jackowska Gdańsk
125 tomasz szudejko Gdańsk01:06:54
zosia szudejko Gdańsk
Paulina Szudejko Gdańsk
134 Paweł Zgliński Gdańsk01:08:59
Magdalena Zglińska Gdańsk
Marysia Zglińska Gdańsk
Małgosia Zglińska Gdańsk
209 Małgorzata Redelwach Gdańsk01:15:46
Robert Bukowski Gdańsk
163 Aleksander Zadrożny Gdańsk01:16:53
Agata Zadrożna Gdańsk
Robert Zadrożny Gdańsk
Artur Zadrożny Gdańsk
702 ??? Wojciechowski 01:16:55
??? Wojciechowski
??? Wojciechowska
196 Maciej Napiórkowski Gdańsk01:18:15
Alicja Napiórkowska Gdańsk
Andrzej Napiórkowski Gdańsk
184 Bartosz Bannach Gdańsk01:18:29
Nikodem Bannach Gdańsk
Marta Bannach Gdańsk
148 Radosław Szuliński Gdańsk01:20:52
Julian Szuliński Gdańsk
197 Mariusz Turula Gdańsk01:21:17
Anna Turula Gdańsk
Zuzanna Turula Gdańsk
124 Maciej Zych Gdańsk01:26:19
Kuba Zych Gdańsk
200 Alicja Pietrzak Gdańsk01:27:26
Tomasz Krupa Gdańsk
166 Małgorzata Kwidzińska Gdańsk01:29:10
Anna Kwiatkowska Gdańsk
206 Maciej Popowski Gdańsk01:31:35
Nina Popowska Gdańsk
Nela Popowska Gdańsk
205 Robert Engelbrecht Gdańsk01:31:58
Karolina Engelbrecht Gdańsk
Łucja Engelbrecht Gdańsk
Katarzyna Engelbrecht Gdańsk
185 Karolina Kłos Gdańsk01:33:47
Cezary Kłos Gdańsk
Andrzej Kłos Gdańsk
120 KRZYSZTOF Stępień Gdańsk01:48:07
Katarzyna Stępień Gdańsk
170 Adam Izdebski Gdańsk01:54:33
Tomasz Izdebski Gdańsk
101 Paulina Chromicz Gdańsk02:47:35
Marcin Luther Gdańsk
111 Julia Kamińsa GdańskBPKbrak PK 14(45) - błędnie podbity PK (42)
Oliwia Kamińska Gdańsk
Ewa Subiel Gdańsk
Wiktoria Subiel Gdańsk
116 Karolina Żmich GdańskBPKbrak PK 14(45) - błędnie podbity PK (42)
Konrad Żmich Gdańsk
117 Julia Karczynska GdańskBPKbrak PK 12-16
zuzanna karczynska Gdańsk
Ewa Nowotka Gdańsk
698 Grzegorz Świeca GdańskBPKbłędna kolejność potwierdzania PK
Paulina Świeca Gdańsk
Kacper Świeca Gdańsk
202 Klara Cisek GdańskBPKbrak PK 4-16
Zofia Śnieg Gdańsk
225 vova stepan GdańskBPKbłędna kolejność potwierdzania PK
zahar stepan Gdańsk
227 Anna Modzalewska GdańskBPKbrak PK 6-16
Zofia Jaremba Gdańsk
Radosław Jaremba Gdańsk

TUŁACZ

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
135 Elżbieta Moroz Gdańsk00:38:10
Nataniel Moroz Gdańsk
180 Grzegorz Bielec Gdańsk00:53:55
126 Paweł Zloty Gdańsk00:56:23
Anna Złota Gdańsk
Ryszard Złoty Gdańsk
Ewa Złota Gdańsk
158 Romek Mis Rumi Ja00:56:53
168 Ewa Wieczerzak Gdańsk00:57:53
Maja Wieczerzak Gdańsk
129 Zbigniew Pierkowski Gdańsk00:58:09
Dorota Pierkowska Gdańsk
Zofia Pierkowska Gdańsk
Natalia Pierkowska Gdańsk
177 Mirek Czenczak Gdańsk01:02:17
Joanna Szymczak Kowale
167 Michał Szulc Gdańsk01:03:44
Jakub Szulc Gdańsk
187 Marcin Wyrwas Gdańsk01:07:08
121 Marek Margol Gdańsk01:08:46
Małgorzata Margol Gdańsk
151 Maria Paśko Gdańsk01:11:40
Katarzyny Miszczyszyn Gdynia
145 Michał Lepa Gdańsk01:12:58
Dominika Lepa Gdańsk
207 Aleksandra Stan Gdańsk01:13:26
Michał Stan Gdańsk
Marta Chabrowska Gdynia
Hanna Łazarczyk Gdańsk
Adrianna Piecyk Poznań
228 Michał Makowski Gdańsk01:14:33
Oliwia Makowska Gdańsk
679 ??? Kowalewska 01:18:13
??? Speier
182 Radosław Jędrzejczak Gdańsk01:22:12
Igor Jędrzejczak Gdańsk
Nadia Jędrzejczak Gdańsk
128 Jakub Kasprzak Gdańsk01:25:15
Aleksandra Kasprzak Gdańsk
Ignacy Kasprzak Gdańsk
Diana Kasprzak Gdańsk
138 Viktor Kostovskyi Gdańsk01:25:46
Kseniya Kostovska Gdańsk
Borys Kostovskyi Gdańsk
Oleksandr Kostovskyi Gdańsk
179 AGNIESZKA PUPIAŁO BANINO01:32:46
Sebastian Bożek BANINO
123 Dawid Janus Gdańsk01:35:17
Tymoteusz Janus Gdańsk
178 Monika Kalinka-Bucio Gdańsk01:35:33
Maciej Bucio Gdańsk
Aleksander Bucio Gdańsk
186 Piotr Krzemiński Gdańsk01:35:41
Ignacy Krzemiński Gdańsk
Maja Krzemińska Gdańsk
102 Arek Gancarz Gdańsk01:39:06
Magda Pawelec Gdańsk
150 Jakub Olewniak Gdańsk01:57:31
Patryk Olewniak Gdańsk
Jacek Olewniak Gdańsk
Krzysztof Kołodziński Gdańsk
Grzegorz Kołodziński Gdańsk
118 Morgan Sierotzki Gdynia01:59:44
Martyna Węgrzynowska Gdynia
Anna Przydatek Gdynia

BIEGACZ

Aby zobaczyć szczegółowe wyniki dla trasy BIEGACZ, kliknij TUTAJ.

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
115 Patryk Pisarski Gdańsk00:34:09
169 Krzysztof Borowiec Gdańsk00:34:15
409 Maciej Polidowski Gdańsk00:36:11
109 Waldemar Dargacz Niestępowo00:40:48
162 Martyna Miśkiewicz Gdynia00:41:05
171 Andrzej Czerwicki Gdańsk01:10:15
414 Magdalena Chojnacka-Gabriel Gdańsk01:28:39
??? Gabriel Gdańsk
??? Gabriel Gdańsk
??? Gabriel Gdańsk
146 Angelika Marszał Gdańsk02:01:44
Marzena Dziurda Sopot
Kamila Dziurda Sopot
176 Viacheslav Andrushchenko Gdańsk02:05:01
Myroslav Andrushchenko Gdańsk

BPK - brak punktu kontrolnego lub inne błędy - patrz kolumna UWAGI