Kamienna Góra 06.02.2022
Zaspa Rozstaje 20.02.2022

Lista wyników
Gry Parkowe na Orientację - Dolina Samborowo - 09.01.2022 -

RODZINNA

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
155 Paweł Mrozowski Gdańsk00:47:08
Martyna Mrozowska Gdańsk
115 Iwona Fot Gdańsk00:55:00
Agnieszka Fot Gdańsk
167 Marcin Gerwatowski Gdańsk00:58:21
Joanna Seniuk-Gerwatowska Gdańsk
Michał Gerwatowski Gdańsk
Grzegorz Gerwatowski Gdańsk
114 Anna Kreczman Gdańsk01:00:45
Damian Kreczman Gdańsk
Julia Kreczman Gdańsk
Jakub Kreczman Gdańsk
197 Anatol Zebrowski Gdańsk01:00:55
Antonina Żebrowska Gdańsk
Andrzej Zebrowski Gdańsk
Adrian Zebrowski Gdańsk
179 Karolina Cegłowska Gdańsk01:02:27
Adam Cegłowski Gdańsk
Dawid Cegłowski Gdańsk
Dominika Cegłowska Gdańsk
172 Grzegorz Zajc Pręgowo Żuławskie01:02:32
Magdalena Zajc Pręgowo Żuławskie
Florian Zajc Pregowo Żuławskie
129 Ewelina Głogowska-Antoń Gdańsk01:06:44
Andrzej Antoń Gdańsk
Nina Antoń Gdańsk
Mila Antoń Gdańsk
Hugo Antoń Gdańsk
109 Kamila Tarasiuk Gdańsk01:08:06
Laura Gałęziowska Gdańsk
354 Małgorzata Godlewska Gdańsk01:14:27
Agnieszka Godlewska Gdańsk
Krzysztof Godlewski Gdańsk
Jarosław Godlewski Gdańsk
168 GRZEGORZ RODA Gdańsk01:19:51
STEFAN RODA Gdańsk
ANNA BAŁABUCH-RODA Gdańsk
PIOTR RODA Gdańsk
352 Maleina Gucińska Gdańsk01:20:42
Marcin Guciński Gdańsk
Dominik Guciński Gdańsk
Wiktor Guciński Gdańsk
Tomasz Walaskowski Gdańsk
Kacper Walaskowski Gdańsk
Jarek Pecko Gdańsk
123 Sylwia Micyk Gdańsk01:21:15 brak podbicia mety
Maria Watanabe Gdańsk
178 Joanna Dropiewska Gdańsk01:23:11
186 Andrzej Kołota Gdańsk01:30:38
Aneta Kołota Gdańsk
Oliwier Kołota Gdańsk
Hanna Kołota Gdańsk
149 Ewelina Kosiorowska Gdynia01:31:38
Grzegorz Kosiorowski Gdynia
Filip Kosiorowski Gdynia
Błażej Kosiorowski Gdynia
141 Paulina Zamorowska Gdańsk01:38:09
Paweł Zamorowski Gdańsk
Aleksander Zamorowski Gdańsk
Mikołaj Zamorowski Gdańsk
138 Adam Kaczmarek Gdańsk01:39:12
Jakub Kaczmarek Gdańsk
Paulina Kaczmarek Gdańsk
Mariusz Kaczmarek Gdańsk
127 Grzegorz Medias Gdańsk01:45:09
Maksymilian Medias Gdańsk
169 Agnieszka Jaworska Gdańsk01:45:14
Adam Jaworski Gdańsk
107 Henryk Jakubiak Gdańsk01:45:43 brak podbicia mety
Ludwik Jakubiak Gdańsk
Piotr Jakubiak Gdańsk
Agnieszka Jakubiak Gdańsk
135 Maciej Karwacki Gdańsk01:49:07
Lila Karwacka Gdańsk
Urszula Karwacka Gdańsk
Gustaw Karwacki Gdańsk
131 Michał Ziemniewicz Gdańsk01:50:17
Zuzanna Ziemniewicz Gdańsk
Julia Ziemniewicz Gdańsk
Joanna Szota Gdańsk
Agata Ziemniewicz Gdańsk
154 Aleksandra Reluga Gdańsk01:58:02
Jędrzej Reluga Gdańsk
Wojtek Reluga Gdańsk
Staszek Reluga Gdańsk
160 Maciej Płończak Gdańsk01:58:07
Agnieszka Płończak Gdańsk
Filip Płończak Gdańsk
Oliwia Płończak Gdańsk
183 adam wit Gdańsk01:59:33
zuzanna wit Gdańsk
187 Dorota Fic Gdańsk02:06:44
Stanisław Fic Gdańsk
Milena Fic Gdańsk
350 Zuzanna Pytel Gdańsk02:07:30
Łucja Pytel Gdańsk
Celina Pytel Gdańsk
349 Katarzyna Rojek Gdańsk02:11:39
136 Pamela Grupa Gdańsk02:27:53
Franciszek Grupa Gdańsk
Leon Grupa Gdańsk
Maksymilian Grupa Gdańsk
351 Malgorzata Małysa GdańskBPKbrak PK 8 (36) i 9 (39)
Dominik Małysa Gdańsk
Stasiu Małysa Gdańsk
Julek Małysa Gdańsk
128 Łucja Głębicka GdańskBPKzła kolejność PK 1-2-3-6-5-7-8-9-4-10-11-12
Karolina Głębicka Gdańsk

ŁAZIK

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
146 Iwona Maciąg-Wójtowicz Strzebielino Osiedle00:51:12
343 Magdalena Wiktor Gdańsk01:00:02
Michał Wiktor Gdańsk
338 Adam Mruk Gdańsk01:04:22
175 Marlena Kmieciak Gdańsk01:06:37
Jakub Stefański Gdańsk
341 Marta Kucińska Gdańsk01:06:49
Amadeusz Ozga Gdańsk
150 Wojtek Ward Gdańsk01:16:03
Olaf Ward Gdańsk
196 Arkadiusz Grucelski Gdańsk01:21:43
Grzegorz Grucelski Gdańsk
Weronika Grucelska Gdańsk
Piotr Grucelski Gdańsk
117 Piotr Rendaszka Gdynia01:22:18
Katarzyna Staniszewska Gdynia
Agata Rendaszka Gdynia
337 Ignacy Wontorski 01:22:44
Wiktor Wontorski
Aleksandra Wontorska
122 Przemysław Osadowski Gdańsk01:22:53
Leonard Osadowski Gdańsk
162 Paweł Moritz Gdańsk01:22:53
Grzegorz Moritz Gdańsk
Tosia Moritz Gdańsk
Ewelina Moritz Gdańsk
140 Jakub Szumanski Gdańsk01:24:38
Luiza Szumańska Gdańsk
Kamil Szumański Gdańsk
342 Adam Zajchowski Gdańsk01:25:58
Róża Zajchowska Gdańsk
156 Michał Płoski Gdańsk01:26:17
Witold Płoski Gdańsk
345 Karol Baranowicz Banino01:28:32
Kazimierz Baranowicz Banino
Stanisław Baranowicz Banino
Mieczysław Baranowicz Banino
344 Małgorzata Kukiełło Karczemki01:30:05
Szymon Kukiełło Karczemki
Paweł Kukiełło Karczemki
142 Robert Szymański Kowale01:35:07
Magdalena Prarat-Szymańska Kowale
Lena Szymańska Kowale
Kamil Dakus Gdańsk
340 Tomasz Izdebski Gdańsk01:36:30
Adam Izdebski Gdańsk
118 Aleksandra Hasa Gdańsk01:38:27
Adam Stawarz Gdańsk
119 Jolanta Haase Gdańsk01:43:39
Adam Krajewski Gdańsk
Michał Krajewski Gdańsk
184 Zbigniew Korduła Gdańsk01:48:35
Edyta Korduła Gdańsk
106 Adrian Gruntkowski Gdańsk01:52:18
Wojciech Gruntkowski Gdańsk
Jakub Gruntkowski Gdańsk
Justyna Gruntkowska Gdańsk
171 Grzegorz Krzysztofek Gdańsk02:28:10
Wojciech Krzysztofek Gdańsk
Zosia Krzysztofek Gdańsk
181 Joanna Kowal Sztutowo03:04:28
Adam Czy Sztutowo
339 Artur Grębowiec BPKniewyczyszczona karta SI na starcie
Ola Grębowiec
Wojtek Grębowiec
103 Hanna Narloch GdańskBPKbrak PK 12 (45)
Liliana Narloch Gdańsk
147 Malwina Pazda KowaleBPKbrak PK 7-14
Julia Smentoch Kowale
189 Tomasz Niewiadomy GdańskBPKzła kolejność PK 2-3-12-4
Artur Niewiadomy Gdańsk
190 Aleksandra Kiecol-Kuternoga GdyniaBPKbrak PK 9, 11-14
Marek Kuternoga Gdynia
Laura Kuternoga Gdynia
Jakub Kuternoga Gdynia
Lena Kuternoga Gdynia

TUŁACZ

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
170 Agata Skierka Gdańsk01:10:00
137 Leszek Bloch Gdynia01:21:18
113 Tomasz Dworakowski Gdynia01:21:28
148 Kornelia Januszkiewicz Bydgoszcz01:23:20
Krzysztof Czerwiński Brodnica
152 Mateusz Pusz Gdańsk01:24:10
Anna Krasoń Gdańsk
Hanna Pusz Gdańsk
159 Monika KACZOROWSKA Gdańsk01:28:00
Magda KACZOROWSKA Gdańsk
Michał Kaczorowski Gdańsk
177 Katarzyna Gołąbek-Dropiewska Gdańsk01:31:39
Sławomir Dropiewski Gdańsk
Zuzanna Dropiewska Gdańsk
Aleksander Dropiewski Gdańsk
174 Magdalena Płotka Gdańsk01:42:02
193 Łukasz Maciejewski Kowale01:44:23
Agnieszka Sopel Kowale
180 Angelika Marszał Gdańsk01:45:45
191 Piotr jacewicz Gdańsk01:45:51
Martyna Jacewicz Gdańsk
Jacek Jacewicz Gdańsk
158 Andrzej Czerwicki Gdańsk02:08:44
Joanna Oleszek Gdańsk
348 Artur Semsch Gdynia02:14:23
Magdalena Semsch Gdynia
161 Marek Kussowski Gdańsk02:24:49 brak podbicia mety
105 Jarosław Kabuła Gdańsk02:29:26
108 Tomasz Konnak Gdańsk02:29:54
Joanna Jaszczołt Gdańsk
116 Magda Jutewicz Gdańsk03:02:13 brak podbicia mety
Aleksandra Urban Gdańsk
163 Agnieszka Radomyska GdańskBPKbrak PK 13 (46)
Rafał Radomyski Gdańsk
166 Jacek Gawliński GdyniaBPKbrak PK 16, 17
Anna Rymon Lipinska Gdynia
173 Agnieszka Siwińska GdańskBPKbrak PK 14, 15, 17
KRZYSZTOF MENDALKA Gdańsk
MAKSYMILIAN SIWINSKI Gdańsk
MACIEJ MENDALKA Gdańsk
192 Katarzyna Wołowska GdańskBPKbrak PK 14, 15, 17
Pola Wołowska Gdańsk
Tosia Wołowska Gdańsk
Ilona Karczewska Gdańsk
Monika Karczewska Gdańsk
195 Weronika Hoppe GdańskBPKbrak PK 10-18
Katarzyna Hoppe Gdańsk
Mikołaj Hoppe Gdańsk

BIEGACZ

Aby zobaczyć szczegółowe wyniki dla trasy BIEGACZ, kliknij TUTAJ.

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
130 Tomasz Rybczyński Gdańsk00:48:22
125 Robert Kujawski Gdynia00:49:55
144 Piotr Wójtowicz Strzebielino Osiedle00:54:25
102 Damian Kurkowiak Gdańsk01:00:45
133 Andrzej Mosiewicz Gdańsk01:03:03
Dorota Mosiewicz Gdańsk
134 piotr czyz Gdańsk01:03:38
410 Krzysztof Manthey Gdańsk01:08:53
124 Iwona Mruk Gdańsk01:15:44
409 Anna Jastrzębska Gdańsk02:08:54
Szymn Kuczyński Gdańsk
153 Tadeusz Szczęsny Gdańsk02:27:00
Jarosław Lichs Gdańsk
Aleksandra Bronowicka Gdańsk
139 Andrzej Patrejko GdańskBPKbrak PK 20 (100)
411 Daniel Wicher GdańskBPKBrak odczytu karty na mecie
Agnieszka Pupiało Gdańsk

BPK - brak punktu kontrolnego lub inne błędy - patrz kolumna UWAGI