Park Oruński 22 września 2019
Kiełpino Górne 29 września 2019 

Lista wyników
Gry Parkowe na Orientację - Gdańsk Niedźwiednik - 08.09.2019 -

RODZINNA

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
150 Dariusz Stykuć Gdańsk00:31:06
Ewa Stykuć Gdańsk
173 Joanna Hewelt-Kudła Gdańsk00:43:57
Maciej Kudła Gdańsk
Justyna Kudła Gdańsk
147 Karol Pinkowski Gdańsk00:52:18
148 Maria Dijakiewicz Gdańsk00:52:25
Aleksandra Dijakiewicz Gdańsk
Piotr Frąszczak-Dijakiewicz Gdańsk
145 Grzegorz Gepert Gdańsk00:54:33
Justyna Teklińska-Gepert Gdańsk
Pola Gepert Gdańsk
Witold Gepert Gdańsk
162 Jakub Piotrowski Gdańsk00:58:19
Zuzanna Piotrowska Gdańsk
159 Przemysław Belejec Gdańsk01:01:51
Julia Belejec Gdańsk
705 Tomasz Moroz 01:10:38
Maria Moroz
122 Piotr Skierka Gdańsk01:11:37
Magdalena Skierka Gdańsk
184 Małgorzata Grzelak Gdańsk01:12:55
Tomasz CHOJNOWSKI Gdańsk
Monika Grzelak Gdańsk
Wojtek Rymarczyk Gdańsk
Tymoteusz Rymarczyk Gdańsk
Paweł Rymarczyk Gdańsk
113 Basia Rozycka-Pustkowska Tczew01:14:26
Agata Rózycka Tczew
124 Agata Jewstafiew Gdańsk01:14:27
Matylda Bosch Gdańsk
112 Wojtek Pustkowski Tczew01:14:45
Malina Pustkowska Tczew
Jagoda Pustkowska Tczew
123 Mariusz Miernik Gdańsk01:15:03
Joanna Miernik Gdańsk
114 Iwo Rozbicki Gdynia01:15:49
Mariusz Rozbicki Gdynia
132 Magdalena Kuczkowska-Adametz Gdynia01:15:54
Stanisław Adametz Gdynia
333 Witold Muszyński 01:16:56
Wojtek Muszyński
Anna Muszyńska
Jakub Muszyński
703 Dawid Dominiak Gdańsk01:16:58
Kasia Dominiak Gdańsk
Piotr Dominiak Gdańsk
334 Halina Klopper Gdańsk01:19:50
Leszek Klopper Gdańsk
Paulina Klopper Gdańsk
Krzysztof Klopper Gdańsk
106 Jarosław Dopierała Gdańsk01:20:05
Hanna Dopierała Gdańsk
119 Agnieszka Nikodem Gdańsk01:23:59
Konrad Nikodem Gdańsk
Miłosz Nikodem Gdańsk
117 Hanna Smulewska-Wiktorska Gdańsk01:24:00
Bartłomiej Wiktorski Gdańsk
Helena Wiktorska Gdańsk
Tymoteusz Wiktorski Gdańsk
153 Leszek Staszkiewicz Gdańsk01:25:07
Zosia Staszkiewicz Gdańsk
Zuzia Staszkiewicz Gdańsk
Michał Staszkiewicz Gdańsk
116 Tomasz Lisowski Gdańsk01:31:11
Aleksander Lisowski Gdańsk
Lena Lisowska Gdańsk
141 Marek Sadowski Czaple01:31:55
Maciek Sadowski Czaple
Kalina Sadowska Czaple
118 Małgorzata Godlewska Gdańsk01:35:23
Krzysztof Godlewski Gdańsk
Agnieszka Godlewska Gdańsk
Jarosław Godlewski Gdańsk
185 Tomasz Izdebski Gdańsk01:36:03
Adam Izdebski Gdańsk
Emilia Izdebska Gdańsk
337 Lena Jankowska 01:36:52
Amelia Jankowska
Aneta Jankowska
716 Krzysztof Biedrzycki 01:37:03
Kacper Biedrzycki
Kasia Biedrzycka
Kasia Skrzyńska
Wojciech Mrozicki
163 Zuzanna Pytel Gdańsk01:37:49
Łucja Pytel Gdańsk
Celina Pytel Gdańsk
338 Małgorzata Grochowska 01:38:43
Filip Grochowski
Aleksandra Grochowska
136 Dorota Kwiatkowska-Socha Gdańsk01:42:32
Maksymilian Socha Gdańsk
Małgorzata Łuczyńska
Paulina Kozłowska
187 Mikołaj Danił Gdańsk01:43:10
Filip Danił Gdańsk

ŁAZIK

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
120 Mateusz Pryczkowski Gdańsk00:56:37
126 Karol Marszałkowski Gdańsk01:01:29
Katarzyna Gulczyńska Gdańsk
128 Witek Lemańczyk Gdańsk01:06:09
152 Michał Mazur Gdańsk01:17:14
Paweł Mazur Gdańsk
134 Monika Popów-Szczypiorowska Gdańsk01:21:14
Tomasz Makiewicz Gdańsk
257 Justyna Czapla Gdańsk01:22:57
Jacek Czapla Gdańsk
Szymon Czapla Gdańsk
133 Małgorzata Orłowska Gdańsk01:24:21
Michał Rokosz Gdańsk
332 Ewelina Szajdziuk Gdańsk01:26:09
Piotr Szajdziuk Gdańsk
Milena Szajdziuk Gdańsk
Tymek Szajdziuk Gdańsk
156 Monika Barańska Gdańsk01:28:05
Marek Jaworski Gdańsk
Julia Barańska Gdańsk
151 Jakub Szumański Gdańsk01:30:13
Luiza Szumańska Gdańsk
169 Agnieszka PIASECKA Gdańsk01:33:50
Julia PIASECKA Gdańsk
115 Rafał Radomyski Gdańsk01:35:21
Małgorzata Radomyska-Łaska Gdańsk
Agnieszka Radomyska Gdańsk
Aleksandra Radomyska Gdańsk
181 Michał Stupak Gdańsk01:37:10
Szymon Stupak Gdańsk
Rafał Stupak Gdańsk
158 Adam Kucal Gdańsk01:40:21
Aneta Kucal Gdańsk
182 Paulina Żygiewicz Gdańsk01:41:10
Szymon Ellwart Gdańsk
Michał Ellwart Gdańsk
706 Agata Maj Gdańsk01:41:34
175 Tomasz Rybczyński Gdańsk01:44:20
Szymon Rybczyński Gdańsk
Edyta Rybczyńska Gdańsk
183 Anna Rejek Gdańsk01:46:48
Mateusz Rejek Gdańsk
Zofia Rejek Gdańsk
Agata Rejek Gdańsk
149 Piotr Dunst Chwaszczyno01:51:54
Julia Dunst Chwaszczyno
Janek Dunst Chwaszczyno
139 Filip Polniak Gdańsk01:52:56
Weronika Polniak Gdańsk
137 Anna Nierzwicka Gdańsk02:21:04
Stanisław Nierzwicki Gdańsk
172 Magdalena Kwaśniak-Butowska Banino02:23:02
Grzegorz Butowski Banino
Maciej Butowski Banino
Katarzyna Butowska Banino
125 Ewa Jaworska Gdańsk02:33:33
anna krzystanek Gdańsk
188 Agnieszka Czapiewska GdańskBPKBrak PK 9-11
707 Piotr Borek BPKBrak PK 7-12
Barbara Borek

TUŁACZ

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
109 Piotr Arabas Jankowo Gdańskie01:20:55
154 Joanna Grzonkowska Rokitnica01:30:36
Maciej Stanczew Rokitnica
129 Dariusz Lemańczyk Gdańsk01:33:26
160 Waldemar Dargacz Niestępowo01:39:36
107 Paweł Richter Gdańsk01:46:02
177 Magdalena Płotka Gdańsk01:52:05
Piotr Płotka Gdańsk
166 adam mruk Jeldzino01:55:14
127 Aleksandra Lemańczyk Gdańsk01:58:27
Maja Lemańczyk Gdańsk
103 Marek Pełszyński Gdańsk01:58:56
174 Iwona Mruk Gdańsk02:01:10
135 Mateusz Wielicki Gdańsk02:26:02
Patryk Wielicki Gdańsk
164 Ewa KASPROWIAK-DZIUBA Gdańsk02:28:15
Matylda Dziuba Gdańsk
157 Katarzyna Lisowska Gdańsk02:28:26
Martyna Lisowska Gdańsk
Adam Lisowski Gdańsk
708 Magda Huzarska 02:44:30
Marcin Śleziak
111 Joanna Tkaczyk Gdańsk02:46:02
Maciej Tkaczyk Gdańsk
Wojtek Tkaczyk Gdańsk
Arkadiusz Ostojski Gdańsk
Michał Ostojski Gdańsk
704 Agata Beratz 03:04:23
Elżbieta Beratz
138 Alicja Kiełczewska Banino03:08:49
Maciej Kiełczewski Banino
331 Adam Nikodem GdańskBPKBrak PK 16-17
335 Marek Mir-Mackiwicz BPKBrak PK 4-5, 7-8, 10-17
336 Leon Półrola BPKBrakPK 10-17
Irena Półrola
Robert Półrola
Joanna Półrola

BIEGACZ

Aby zobaczyć szczegółowe wyniki dla trasy BIEGACZ, kliknij TUTAJ.

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
170 Evgeniy Shaternik Belarus, Minsk01:20:30
180 Krzysztof Borowiec Gdańsk01:30:14
179 Paweł Borowiec Gdańsk01:36:04
429 Karolina Bracławiec 01:54:54
Leszek Kieler Gdańsk
105 Piotr Czyz Gdańsk02:17:25
161 Krzysztof Manthey Gdańsk02:20:32
104 Rafał Czyż Gdańsk02:52:04
108 Weronika Małek Gdynia03:00:33
Maria Rybicka Gdynia
Marcin Pieprzowski Gdynia
101 Marta Kazanowska GdańskBPKBrak PK 16-24
Piotr Kowalewski Sopot
409 Szymon Andrzejewski BPKNiewyczyszczona karta.
171 Yuliya Shaternik Belarus, MinskBPKBrak PK 8-9, 16-24

BPK - brak punktu kontrolnego lub inne błędy - patrz kolumna UWAGI