FunRun Wyspa Sobieszewska 27.05-05.06.2022
GPnO Zaspa - Park JP II 04.06.2022 (sobota!!!)

Lista wyników
Gry Parkowe na Orientację - Westerplatte - 08.05.2022 -

RODZINNA

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
160 Zofia Kaczyńska Gdańsk00:36:08
105 Magda Gajewska Gdańsk00:36:50
Piotr Łuczak Gdańsk
Jan Łuczak Gdańsk
Mariusz Łuczak Gdańsk
153 Hanna Lesner-Ratajczak Gdańsk00:39:39
Bartosz Ratajczak Gdańsk
Zuzanna Ratajczak Gdańsk
643 Magda Ślezak 00:42:13
Marcin Ślezak
Filiip Ślezak
344 Kamila Liana 00:43:10
Aleksander Liana
Kacper Liana
169 Aleksandra Augustyniak Gdańsk00:46:18
Grzegorz Augustyniak Gdańsk
Piotr Augustyniak Gdańsk
Marta Augustyniak Gdańsk
110 Łukasz Gałęziowski Gdańsk00:50:32
Przemysław Gałęziowski Gdańsk
Laura Gałęziowska Gdańsk
184 Martyna Mendrzyk Gdańsk00:53:06
Maciej Mendrzyk Gdańsk
Agata Grużewska Gdańsk
Katarzyna Mendrzyk Gdańsk
Marek Mendrzyk Gdańsk
190 Aleksandra Czekaj Gdańsk00:54:32
Przemysław Czekaj Gdańsk
Ziemowit Czekaj Gdańsk
Dobrawa Czekaj Gdańsk
135 Ewelina Suchocka Gdańsk00:56:07
Martyna Suchocka Gdańsk
Mateusz Suchocki Gdańsk
125 Grzegorz Kwiatkowski Kleszczewko 00:56:12
Ewelina Maczkowska Kleszczewko
Zofia Maczkowska Kleszczewko
Barbara Maczkowska Kleszczewko
Stanisław Kwiatkowski Kleszczewko
175 Izabela Wincewicz-Fiore Gdańsk00:57:48
Biagio Fiore Gdańsk
Nataniel Fiore Gdańsk
Gabriel Fiore Gdańsk
158 Marzena Grzeszczyk Gdańsk00:58:57
Marek Grzeszczyk Gdańsk
Sebastian Grzeszczyk Gdańsk
Lena Grzeszczyk Gdańsk
Sebastian Konkel Gdańsk
Marcel Brzeski Gdańsk
168 Oliwia Stankiewicz Gdańsk00:58:57
Rafał Stankiewicz Gdańsk
179 Juliusz Paracki Sopot01:00:22
Magdalena Paracka Sopot
Julek Paracki Sopot
Ignaś Paracki Sopot
177 Joanna Obojska Gdańsk01:00:42
Laura Obojska Gdańsk
Maja Obojska Gdańsk
134 Adrian Książek Gdańsk01:02:10
Julita Książek Gdańsk
Sebastian Książek Gdańsk
Karina Książek Gdańsk
139 Marta Stachura Gdańsk01:04:57
Krzysztof Stachura Gdańsk
124 Nikola Rychert Gdańsk01:06:22
Lena Rychert Gdańsk
Maja Rychert Gdańsk
Ola Rychert Gdańsk
Anna Mróz Gdańsk
109 Joanna Formella Gdańsk01:09:10
Paulina Formella Gdańsk
Artur Formella Gdańsk
Aleksandra Formella Gdańsk
114 Maria Hałas Gdańsk01:12:23
Sylwia Hałas Gdańsk
Fabian Neugebauer Gdańsk
Antoni Kazimierczuk Gdańsk
174 Agnieszka Wrotnicka Gdańsk01:13:39
Liliana Wrotnicka Gdańsk
Paweł Wrotnicki Gdańsk
107 Jakub Janik Gdańsk01:16:20
Katarzyna Janik Gdańsk
Danuta Andryskowska Gdańsk
Mirosław Andryskowski Gdańsk
Igor Janik Gdańsk
130 Daniel Barniak Gdańsk01:17:04
Ignacy Barniak Gdańsk
187 Valiantsin Narush Gdańsk01:19:11
Alena Narush Gdańsk
Ilya Narush Gdańsk
173 Katarzyna Scharmach Gdańsk01:19:16
159 Klaudia Gawor Gdańsk01:21:49
Rafał Gawor Gdańsk
Ewa Gawor Gdańsk
Zofia Gawor Gdańsk
178 Robert Engelbrecht Gdańsk01:29:07
Karolina Engelbrecht Gdańsk
Łucja Engelbrecht Gdańsk
Katarzyna Engelbrecht Gdańsk
193 Małgorzata Topolewicz Gdańsk01:34:43
Michał Topolewicz Gdańsk
Leon Topolewicz Gdańsk
143 Katarzyna Brandt Gdańsk01:34:57
Maciej Brandt Gdańsk
Antoni Brandt Gdańsk
Adam Brandt Gdańsk
350 Anna Juhanila Gdańsk02:08:52
Sofia Juhanila Gdańsk
Antoni Juhanila Gdańsk
348 Katarzyna Uske Gdańsk02:08:59
Maran Uske Gdańsk
Matylda Uske Gdańsk
Kaja Uske Gdańsk
343 Małgorzata Rosa BPKnieprawidłowa kolejność potwierdzania PK, punkty z innych tras
Pola Rosa
Marcel Rosa
345 Beata Rogala BPKnieprawidłowa kolejność potwierdzania PK, punkty z innych tras
Basia Wielgus
Dorota Wielgus
Czarek Wielgus

ŁAZIK

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
162 Ewelina Kaczyńska Gdańsk00:20:14
161 Amelia Kaczyńska Gdańsk00:31:13
191 Robert Sikorski Gdańsk00:47:40
Monika Sikorska Gdańsk
Julia Sikorska Gdańsk
Tymon Sikorski Gdańsk
165 Magdalena Matczak Gdańsk00:52:05
Stanisław Matczak Gdańsk
Zofia Matczak Gdańsk
Zuzik Matczak Gdańsk
Szymon Matczak Gdańsk
183 Edyta Kuc Bystra00:58:50
Mikołaj Kuc Bystra
Karol Kuc Bystra
709 Justyna Zygoń Gdańsk01:00:04
Liwia Zygoń Gdańsk
356 Hanna Krupińska Gdańsk01:00:11
Gustaw Krupiński Gdańsk
354 Ewa Antoniewska Gdańsk01:00:19
Staś Antoniewski Gdańsk
Janina Antoniewska Gdańsk
351 Kajetan Seroczyński 01:01:03
Agata Seroczyńska
Helena Seroczyńska
131 Ewelina Skulimowska Gdańsk01:03:15
Grzegorz Skulimowski Gdańsk
Kacper Skulimowski Gdańsk
185 Miłosz Konieczka Gdańsk01:03:36
Mateusz Konieczka Gdańsk
Jakub Konieczka Gdańsk
Katarzyna Konieczka Gdańsk
154 Jakub Olewniak Gdańsk01:05:02
Jacek Olewniak Gdańsk
180 Paweł Papke Gdańsk01:10:07
Krystian Papke Gdańsk
Iwona Dyra-Papke Gdańsk
119 Martyna Zwierz Wejherowo01:11:26
Zuzanna Krausa Wejherowo
Krzysztof Zwierz Wejherowo
108 Katolina Głębicka Gdańsk01:17:22
Łucja Głębicka Gdańsk
Kajetan Głębicki Gdańsk
112 Katarzyna Fiedorowicz Gdańsk01:17:53
Marek Fiedorowicz Gdańsk
Szymon Fiedorowicz Gdańsk
104 Katarzyna Kofluk Gdańsk01:18:39
Bruno Gajewski Gdańsk
Piotr Gajewski Gdańsk
149 Antek Tokarski Gdańsk01:19:22
Marzena Tokarska Gdańsk
Bartek Tokarski Gdańsk
115 Klaudia Raszka Gdańsk01:23:22
WIKTORIA Raszka Gdańsk
OLIWIA Raszka Gdańsk
Łukasz Raszka Gdańsk
126 Magdalena Owczarczyk Gdańsk01:26:48
Filip Plenikowski Gdańsk
106 Magdalena Chrzanowska Gdańsk01:32:22
Maja Pilarska Gdańsk
155 Dominika Grębowiec Gdynia01:40:46
Artur Grębowiec Gdynia
Ola Grębowiec Gdynia
Wojtek Grębowiec Gdynia
151 Weronika Kościńska Gdańsk01:46:54
Julia Kościńska Gdańsk
Mira Dziopa Sosnowiec
122 Łukasz Wyrobek GdańskBPKbrak PK17 (100)
Tymon Wyrobek Gdańsk
127 Maja Różyńska GdańskBPKbrak PK17 (100)
Hubert Różyński Gdańsk
Urszula Różyńska Gdańsk
Zuzanna Różyńska Gdańsk
Sylwia Czerwińska Gdańsk
Leszek Czerwiński Gdańsk
Julia Czerwińska Gdańsk
Karolina Oleś-Zdrojewska Rotmanka
Michał Zdrojewski Rotmanka
Filip Zdrojewski Rotmanka
Leon Zdrojewski Rotmanka
Tymoteusz Zdrojewski Rotmanka
141 Kaper Januszkiewicz GdańskBPKbrak PK6 (36) i PK12 (43)
Izabela Januszkiewicz Gdańsk
148 Rafał Zieliński GdańskBPKbrak PK17 (100)
Bogumił Zieliński Gdańsk
Marta Zielińska Gdańsk
186 julian krason GdańskBPKbrak PK3 (33)
Monia krason Gdańsk
Robert krason Gdańsk
Karolina krason london
Izabela Śmiałek
Lidia Śmiałek
Ula Szemelowska-Grzesińska
Malwina Grzesińska

TUŁACZ

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
719 Anna Drapella Gdańsk00:29:11
129 Daniel Koska Sopot00:31:14
Magdalena Kurowska Gdynia
Milena Gołębiewska Gdańsk
116 Maja Sadowaka Gdańsk00:37:13
Grzegorz Sadowski Gdańsk
182 Marcin Gerwatowski Gdańsk00:40:48
Joanna Seniuk-Gerwatowska Gdańsk
Michał Gerwatowski Gdańsk
Grzegorz Gerwatowski Gdańsk
359 Anna Pawłowska Gdańsk00:43:01
Kasia Banach Gdańsk
Kuba Banach Gdańsk
360 Agnieszka Kozłowska Gdańsk00:43:01
Joanna Kozłowska Gdańsk
128 Angelika Marszał Gdańsk00:43:31
166 Mikołaj Czechlewski Gdańsk00:43:52
120 Eliza Wilczyńska Gdańsk00:47:18
Łukasz Wilczyński Gdańsk
Wiktor Wilczyński Gdańsk
132 Tomasz Becker Gdańsk00:47:54
Marek Becker Gdańsk
Klaudia Gebel Gdańsk
667 Urszula Kowalczyk Gdańsk00:48:29
Roksana Ran Gdańsk
Michał Ran Gdańsk
Karol Sarbiewski Gdańsk
150 Jacek Gawliński Gdynia00:48:30
Anna Rymon Lipinska Gdynia
Zuzanna Skórcz Gdańsk
Michał Milewczik Gdańsk
172 Dawid Dymek Gdańsk00:48:39
Aleksandra Serowska Gdańsk
Maciej Jankowski Pruszcz Gdański
Oskar Jankowski Pruszcz Gdański
121 Magdalena Dzikowska Gdańsk00:49:42
Andrzej Paluch Gdańsk
189 Marta Ciećwierz Gdynia00:49:52
Marcin Cisło Gdynia
117 Kamil Sosnowski Gdańsk00:52:30
Zuzanna Murgrabia Gdańsk
171 Małgorzata Olewniak Gdańsk00:55:35
Wojciech Olewniak Gdańsk
Patryk Olewniak Olewniak Gdańsk
Mateusz Karzarnowicz Gdańsk
Witek Podpora Borkowo
357 Zuzanna Ligęza Gdańsk01:01:05
Marcin Ligęza Gdańsk
152 Marcela Zielińska-Troszczyłów Gdańsk01:01:54
Maciej Troszczyłów Gdańsk
Jakub Szeliga Gdańsk
156 Vitali Hanich Gdańsk01:03:28
352 Wojciech Wardynszkiewicz 01:05:04
Olaf Wardynszkiewicz
101 Sylwia Barta Gdańsk01:06:07
Tomasz Barta Gdańsk
144 Joanna Sala Gdańsk01:15:21
Aleksandra Urban Gdańsk
136 Radka Kluczkowska Łęgowo01:21:16
Adam Giergielewicz Łęgowo
103 Bogumiła Przysiężna Gdańsk01:21:19
Małgorzata Pogorzelska Gdynia
137 Michał Giergielewicz Łęgowo01:21:36
Jan Giergielewicz Łęgowo
142 David Calladine GdańskBPKbłędna kolejność PK 7-9-8-10
Patrycja Calladine Gdańsk
Edward Calladine Gdańsk
Robert Calladine Gdańsk
Erica Calladine Gdańsk
703 Grzegorz Zabieglik GdańskBPKbrak PK12 (33)
Wojciech Zabieglik Gdańsk

BIEGACZ

Aby zobaczyć szczegółowe wyniki dla trasy BIEGACZ, kliknij TUTAJ.

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
163 Piotr Kaczyński Gdańsk00:20:27
176 Krzysztof Borowiec Gdańsk00:24:58
406 Krzysztof Manthey Gdańsk00:30:40
146 Damian Kurkowiak Gdańsk00:31:06
140 Mateusz Pusz Gdańsk00:32:29
Anna Krasoń Gdańsk
Paweł Grzesiński Gdańsk
164 Agnieszka Sopel Kowale00:33:00
Łukasz Maciejewski Kowale
113 Małgorzata Zakrent Gdańsk00:56:52
Tadeusz Dąbrowski Gdańsk
Łukasz Chmielecki Gdańsk
Malwina Łoszak Gdańsk
Kuba Dąbrowski Gdańsk
Natalia Dąbrowska Gdańsk
145 Mikołaj Nowak Gdańsk01:04:18
Dominika Wehner Gdańsk
167 Monika Jaroszewska Gdańsk01:08:06
Jędrzej Walczak Gdańsk

BPK - brak punktu kontrolnego lub inne błędy - patrz kolumna UWAGI