Dolina Samborowo 19.02.2023
Gdynia Witomino 05.03.2023

Lista wyników
Gry Parkowe na Orientację - Kamienna Góra - 08.01.2023 -

RODZINNA

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
852 Mariia Pechnokova Gdynia00:53:11
Khrystyna Bohomiahkova Gdynia
697 Jarosław Kempa Sopot00:55:32
Mikołaj Kempa Sopot
118 Maja Błaszczuk Gdynia01:01:17
Julian Błaszczuk Gdynia
142 Jakub Górniak Wejherowo01:02:10
Joanna Górniak Wejherowo
170 Ida Milewska Gdynia01:02:50
Martyna Milewska Gdynia
xxx yyy Gdynia
138 Paulina Michalska Gdańsk01:05:51
Antonina Żuchowska Gdańsk
Justyna Malinowska Rumia
Michał Malinowski Rumia
Adam Malinowski Rumia
106 Marta Rusztyn Gdynia01:06:40
Adam Rusztyn Gdynia
Szymon Rusztyn Gdynia
109 Hania Rajska Nowy Targ01:09:12
Danuta Rajska Nowy Targ
Wojciech Rajski Nowy Targ
120 Aleksander Pycio Gdynia01:13:02
Milena Pycio Gdynia
124 Agnieszka Głowacka Gdynia01:18:43
Bartosz Korecki Gdynia
Szymon Korecki Gdynia
Kajetan Korecki Gdynia
Nadia Korecka Kosakowo
101 Michał Dec Gdynia01:25:41
Zosia Dec Gdynia
Mietek Dec Gdynia
Olaf Ciesielski Gdynia
164 Marcin Michalak Gdynia01:33:33
Anna Chrościcka - Michalak Gdynia
Liliana Michalak Gdynia
Ryszard Jan Michalak Gdynia
Ardianna Chrościcka - Bloch Warszawa
Franciszek Bloch Warszawa
Elżbieta Bloch Warszawa
Singh Jasmine
134 Katarzyna Kreft Gdynia01:44:31
Maciej Makowski Gdynia
Maksymilian Makowski Gdynia
Kamila Makowska Gdynia
151 Agnieszka Słomska Gdańsk01:49:28
Hanna Żukowska Gdańsk
Grzegorz Żukowski Gdańsk
132 Aleksandra Stefanowska Gdańsk01:58:43
Paweł Stefanowski Gdańsk
Konstanty Stefanowski Gdańsk
Jagna Stefanowska Gdańsk
115 Agnieszka Łukiańska Gdańsk01:58:45
Filip Łukiański Gdańsk
Maciej Łukiański Gdańsk
Szymon Łukiański Gdańsk
Marcin Łukiański Gdańsk
693 Bartosz Juśkiewicz Gdynia02:14:26
Jakub Juśkiewicz Gdynia
Jan Juśkiewicz Gdynia
879 Bartosz Sołtysik GdyniaBPKbrak karty na mecie
Helena Sołtysik Gdynia
126 Klaudia Gawor GdańskBPKbrak PK 9-14
Rafał Gawor Gdańsk
Ewa Gawor Gdańsk
Zofia Gawor Gdańsk
Paweł Gawor Gdańsk
137 Piotr Borek GdyniaBPKbrak PK 6-9
Barbara Borek Gdynia
Gabriela Borek Gdynia
162 Wojciech Kozak GdańskBPKnieprawidłowo podbity PK 8, zamiast (39) podbito (40)
Dorota Zielińska Gdańsk
Jakub Kozak Gdańsk
168 Vincent Serocki GdyniaBPKbrak PK 7-14
Ada Masłyk Gdynia
169 Marcel Sokolowski GdyniaBPKbrak karty na mecie
Marta Ryczek Gdynia

ŁAZIK

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
144 Ignacy Białogrodzki Gdynia00:36:32
104 Iwona Maciąg-Wójtowicz Strzebielino Osiedle00:43:22
678 Nazarii Grynishak Gdynia00:52:43
Ostap... Grynishak Gdynia
157 Tomasz Lewandowski Gdynia00:56:17
Zofia Lewandowska Gdynia
677 Magda Kaczorowska Gdańsk00:56:26
Maja Kaczorowska Gdańsk
Monika Kaczorowska Gdańsk
679 Ida Panufnik Gdynia01:06:30
Kaj Panufnik Gdynia
160 Kasia Krawczyk Gdynia01:08:29
Apolonia Krawczyk Gdynia
Jan Krawczyk Gdynia
119 Justyna Strachowicz Gdynia01:08:55
Dawid Strachowicz Gdynia
Łukasz Strachowicz Gdynia
159 Aleksandra Radziemska Czaple01:09:15
Lena Radziemska Czaple
Izabela Radziemska Czaple
Michał Radziemska Czaple
123 Jolanta Pietrowicz Gdynia01:09:56
Julia Pietrowicz Gdynia
122 Beata Baranowska Gdańsk01:13:19
Barbara Baranowska Gdańsk
Zofia Baranowska Gdańsk
129 Jakub Miroński Gdańsk01:13:55
Marta Mirońska Gdańsk
127 Frantisek Stolar Gdańsk01:17:06
Natalia Stolarova Gdańsk
113 Katarzyna Huńko Gdynia01:19:49
148 Adrian Gruntkowski Gdańsk01:27:30
Justyna Gruntkowska Gdańsk
Wojciech Gruntkowski Gdańsk
Jakub Gruntkowski Gdańsk
165 Jaro Tymiński Gdynia01:28:04
Gabi Tymińska Gdynia

TUŁACZ

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
130 Agnieszka Sopel Kowale00:45:52
110 Katarzyna Gołąbek-Dropiewska Gdańsk00:59:44
Sławomir Dropiewski Gdańsk
Joanna Dropiewska Gdańsk
Zuzanna Dropiewska Gdańsk
Aleksander Dropiewski Gdańsk
875 Piotr Pietrzak Gdańsk01:06:05
145 Maja Trębacz Gdynia01:06:22
Piotr Trębacz Gdynia
139 Maja Trzeciak-Polak Gdynia01:08:13
Maria Szymańska Gdynia
154 Ida Kabuła Gdańsk01:11:10
Katarzyna Kabuła Gdańsk
Ziemowit Kabuła Gdańsk
149 Robert Kujawski Gdynia01:16:50
Szymon Kujawski Gdynia
135 Piotr Dunst Chwaszczyno01:21:53
Anna Dunst Chwaszczyno
Julia Dunst Chwaszczyno
Janek Dunst Chwaszczyno
131 Aleksandra Cybulska Gdynia01:25:02
Alicja Rosołowska Gdynia
161 Grzegorz Winkowski Gdańsk01:25:32
Patrycja Grabowska Sopot
153 Jarosław Kabuła Gdańsk01:28:07
872 Katarzyna Dopierała 01:34:14
Piotr Dopierała
111 Aleksandra Hasa Gdańsk01:38:16
Adam Stawarz Gdańsk
146 Martyna Zwierz Wejherowo 01:40:20
Krzysiek Zwierz Wejherowo
167 Joanna Biernacka Tczew01:44:15
Basia Biernacka Tczew
Zosia Biernacka Tczew
116 aga Pupiało GdyniaBPKnieprawidłowy PK 18, zamiast (49) podbito (50)
Sebastian Bożek Banino
147 Iga Doroszkiewicz PogórzeBPKbrak PK 21-21, po czasie zamknięcia mety
Leon Doroszkiewicz Pogórze
Paulina Spychała Pogórze
Andrzej Doroszkiewicz Pogórze

BIEGACZ

Aby zobaczyć szczegółowe wyniki dla trasy BIEGACZ, kliknij TUTAJ.

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
105 Andrzej Patrejko Gdańsk00:32:42
166 Tomasz Chojnowski Gdańsk00:35:58
873 Krzysztof Manthey Gdańsk00:42:14
874 Michał Kaczorowski Gdańsk00:43:51
136 Mateusz Pusz Gdańsk00:46:30
Anna Krasoń Gdańsk
Hanna Pusz Gdańsk
Adrianna Tłoczkowska Gdańsk
103 Piotr Wójtowicz Strzebielino Osiedle00:48:25
163 Aneta Koncewicz Gdynia00:52:37
152 Daria Byczek - Wolska Gdańsk01:13:19
Paweł Wolski Gdańsk
125 Angelika Marszał Gdańsk01:14:34
155 Stanisław Kabuła Gdańsk01:58:27
878 Prot Panufnik GdyniaBPKbrak PK 7
143 Kuba Białogrodzki GdyniaBPKbrak PK 7 (43), brak podbicia startu
156 Daniel Kabuła GdańskBPKbrak PK 27

BPK - brak punktu kontrolnego lub inne błędy - patrz kolumna UWAGI