Dolina Samborowo 5 maja 2019
Głaz Borkowskiego (Strzyża) 18 maja 2019
(sobota!!!)

Lista wyników
Gry Parkowe na Orientację - Gdańsk Park Reagana - 07.04.2019 -

RODZINNA

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
108 Dariusz Stykuć Gdańsk00:20:52
Ewa Stykuć Gdańsk
174 Paweł Witek Gdańsk00:27:48
Kornel Witek Gdańsk
670 Robert Bisewski 00:31:33
Kornelia Bisewska
856 Anna Jarpułkiewicz Gdańsk00:34:16
Michał Jarpułkiewicz Gdańsk
Jagoda Jarpułkiewicz Gdańsk
Zuzia` Jarpułkiewicz Gdańsk
171 Jakub Wiloch Gdańsk00:35:30
Jagoda Wiloch Gdańsk
Radosław Wiloch Gdańsk
166 Anna Ziomek Gdańsk00:37:09
Artur Ziomek Gdańsk
Michał Ziomek Gdańsk
Jakub Ziomek Gdańsk
193 Marcin Krupowicz Gdańsk00:37:18
Justyna Krupowicz Gdańsk
Maciej Krupowicz Gdańsk
Emilia Krupowicz Gdańsk
261 Tomasz Długosz Gdańsk00:37:29
Barbara Długosz Gdańsk
644 Karol Kruszczak 00:38:06
Borys Kruszczak
Wiktor Kruszczak
138 Piotr Masiak Gdańsk00:38:39
Wojciech Masiak Gdańsk
855 Robert Wijatkowski Gdańsk00:39:00
Mateusz Wijatkowski Gdańsk
179 Małgorzata Gutarowska Gdańsk00:43:56
Anna Gutarowska Gdańsk
Łukasz Gutarowski Gdańsk
Elżbieta Kamińska Gdańsk
Jakub Kamiński Gdańsk
Joanna Kamińska Gdańsk
231 Paweł Kamiński-Żak Gdańsk00:44:56
Aleksander Kamiński-Żak Gdańsk
Dorian Żak-Gardiol Gdańsk
225 Joanna Górniak Wejherowo00:45:43
Mariusz Górniak Wejherowo
Jan Górniak Wejherowo
Jakub Górniak Wejherowo
200 Stanisław Brzana Gdańsk00:45:56
Radosław Brzana Gdańsk
121 Edek Osina Gdańsk00:47:25
Igor Kosiński Gdańsk
Agnieszka Szczepaniak Gdańsk
Sławomir Kosiński Gdańsk
237 Magdalena Dzikowska Gdańsk00:48:32
Maciej Dzikowski Gdańsk
677 Joanna Szóstakowska Gdańsk00:48:58
Jan Szóstakowski Gdańsk
Jędrzej Szóstakowski Gdańsk
252 Małgorzata Olewniak Gdańsk00:49:29
Jakub Olewniak Gdańsk
Patryk Olewniak Gdańsk
Wojtek Olewniak Gdańsk
Jacek Olewniak Gdańsk
415 Barbara Wylot Gdańsk00:49:39
Anna Wylot Gdańsk
Wiktoria Wylot Gdańsk
Paweł Wylot Gdańsk
Teresa Wylot Gdańsk
Grzegorz Fiałek Gdańsk
Mikołaj Fiałek Gdańsk
165 Antoni Myszka Gdańsk00:50:32
Nela Myszka Gdańsk
Maurycy Trapp Gdańsk
Michał Trapp Gdańsk
Ola Trapp Gdańsk
Michał Trapp Gdańsk
416 Wiktor Woźniacki Gdańsk00:50:57
Weronika Woźniacka Gdańsk
Piotr Woźniacki Gdańsk
159 Paweł Mrozowski Gdańsk00:51:31
Kamila Mrozowska Gdańsk
Maciej Mrozowski Gdańsk
Martyna Mrozowska Gdańsk
232 Katarzyna Kołodziejczyk Gdańsk00:52:00
Michał Kwas Gdańsk
Jaś Kołodziejczyk Gdańsk
Staś Kołodziejczyk Gdańsk
Janek Kusiorski Gdańsk
Maciek Kusiorski Gdańsk
Ignaś Żurakowski Gdańsk
648 Natalia Król 00:52:04
Łukasz Król
Pola Król
Wiktor Król
168 Małgorzata Borusiak Gdańsk00:52:10
Liwia Borusiak Gdańsk
Bianka Borusiak Gdańsk
151 Magdalena Liss Gdańsk00:52:15
Łukasz Liss Gdańsk
Wojciech Liss Gdańsk
Stanisław Liss Gdańsk
198 Emma Kasjaniuk Gdynia00:53:27
Oliwiusz Kasjaniuk Gdynia
Juliusz Kasjaniuk Gdynia
Julia Kamińska-Kasjaniuk Gdynia
Dariusz Kasjaniuk Gdynia
258 Adam Stawicki Gdańsk00:54:30
Jan Stawicki Gdańsk
Wit Stawicki Gdańsk
Helena Stawicka Gdańsk
Maria Stawicka Gdańsk
160 Agnieszka Narwojsz Juszkowo00:55:50
Antoni Narwojsz Juszkowo
Ksawery Narwojsz Juszkowo
Małgorzata Węsierska
679 Jakub Nowaczewski 00:56:38
Klara Nowaczewska
Filip Nowaczewski
Feliks Nowaczewski
164 Agata Rej Gdańsk00:58:53
Barnin Rej Gdańsk
Dobrochna Rej Gdańsk
Zbigniew Rej Gdańsk
Przemysław Rej Gdańsk
Mieszko Rej Gdańsk
647 Szymon Kalinowski 00:59:00
Alicja Kalinowska
Zuzanna Witkiewicz
105 Karolina Platta Gdańsk00:59:49
Marek Platta Gdańsk
Michał Platta Gdańsk
Krzysztof Platta Gdańsk
175 Arkadiusz Podjaski Sopot01:01:20
Barbara Podjaska Sopot
Wojciech Podjaski Sopot
693 Karolina Martysiuk Gdańsk01:01:22
Ole Martysiuk Gdańsk
Tymon Martysiuk Gdańsk
110 Beata Głód Gdańsk01:01:34
Zofia Głód Gdańsk
Tymoteusz Głód Gdańsk
Tomasz Głód Gdańsk
100 Kamila Tarasiuk Gdańsk01:04:10
Laura Gałęziowski Gdańsk
235 Aneta Dybowska Gdańsk01:04:42
Sebastian Dybowski Gdańsk
Szymon Dybowski Gdańsk
Jakub Dybowski Gdańsk
149 Franciszek Kawałkowski Gdańsk01:04:52
Lena Kawałkowska Gdańsk
Sara Kawałkowska Gdańsk
Paweł Kawałkowski Gdańsk
257 Jarosław Sztenc Gdańsk01:10:39
Adam Sztenc Gdańsk
Agnieszka Sztenc Gdańsk
112 Izabela Zachurzok Sopot01:12:42
Tomasz Godlewski Gdynia
Lena Zachurzok Sopot
Alicja Zachurzok Sopot
126 Elżbieta Morawska-Stolarek Gdańsk01:12:52
Szczęsny Stolarek Gdańsk
222 Ewa Budzejko Gdańsk01:13:45
Witek Budzejko Gdańsk
Agnieszka Engler
230 Daria Tomicka Gdańsk01:14:18
Łukasz Tomicki Gdańsk
Antoni Tomicki Gdańsk
Hanna Tomicka Gdańsk
216 Agnieszka Maślaczyk-Trzasko Gdańsk01:15:55
Adam Trzasko Gdańsk
Antoni Trzasko Gdańsk
254 Kalina Markowska-Kawczyńska Gdańsk01:16:07
Ida Kawczyńska Gdańsk
Nina Kawczyńska Gdańsk
208 Elżbieta Szałajda Gdańsk01:16:40
Joanna Szałajda Gdańsk
Adam Szałajda Gdańsk
Dawid Szałajda Gdańsk
129 Lena Lisowska Gdańsk01:16:42
Tomasz Lisowski Gdańsk
130 Barbara Karasiewicz Gdańsk01:17:02
Dariusz Karasiewicz Gdańsk
133 Magda Ulenska Gdańsk01:17:38
Hanna Ulenska Gdańsk
170 Anna Lipka Gdańsk01:18:09
Michał Łażewski Gdańsk
207 Marta Szczepańska Gdańsk01:18:57
Maciej Szczepański Gdańsk
Filip Szczepański Gdańsk
Leon Szczepański Gdańsk
106 Iwona Fot Pruszcz Gdański 01:20:12
Agnieszka Fot - Gościńska Pruszcz Gdański
Elżbieta Pawlak Gdańsk
192 Anna Sobiborowicz Gdańsk01:23:26
Przemysław Sobiborowicz Gdańsk
191 Anna Kuczkowska-Rozbicka Gdynia01:25:05
Mariusz Rozbicki Gdynia
Iwo Rozbicki Gdynia
267 Aleksandra Krywuc Gdańsk01:28:02
Adam Zajchowski Gdańsk
Róża Zajchowska Gdańsk
Gustaw Zajchowski Gdańsk
858 Karolina Stępień 01:28:06
Dariusz Stępień
Amelia Stępień
215 Jakub Kiczorowski Gdańsk01:30:37
Tomasz Kiczorowski Gdańsk
Wojciech Lenikowski Gdańsk
Bartosz Lenikowski Gdańsk
172 Małgorzata Piernicka Gdańsk01:44:35
Jacek Piernicki Gdańsk
Jakub Piernicki Gdańsk
Anna Piernicki Gdańsk
190 Sabina Woźniczka Gdańsk01:44:56
Tomasz Woźniczka Gdańsk
Ryszard Woźniczka Gdańsk
Jerzy Woźniczka Gdańsk
896 Dariusz Orłowski BaninoBPKbrak karty na mecie
Marysia Orłowska Banino
643 Piotr Stępień BPKbrak PK1-PK7 i PK9-PK13
Agata Stępień
655 Sofia Besarab BPKbrak PK14 (100)
Ludmiła Besarab
658 Monika Grzelak BPKbrak PK14 (100)
Paweł Rymarczyk
Wojtek Rymarczyk
Tymoteusz Rymarczyk
667 Maja Reszczyńska BPKbrak PK14 (100)
Adaś Reszczyński
Kasia Reszczyńska
Jacek Reszczyński
157 Anna Antkowiak GdyniaBPKbrak PK14 (100)
Tosia Antkowiak Gdynia
Małgorzata Kołodziejczak BANINO
Kajtek Kołodziejczak Banino
Remik Antkowiak Gdynia
182 Arkadiusz Sapała GdańskBPKbrak PK14 (100)
hubert Sapała Gdańsk
706 Ksenya Varabiej BPKbrak PK14 (100)
Dima Varabiej
Vlada Varabiej
Hleb Varabiej
197 Anna Wysokińska GdańskBPKbrak PK3-PK14
Natalia Wysokińska Gdańsk
Szymon Wysokiński Gdańsk
204 Maria Gnacińska GdańskBPKbrak PK14 (100)
Tomasz Szymański Gdańsk
Marta Szymańska Gdańsk
209 Agnieszka Szypulska Gdynia BPKbrak PK14 (100)
Michał Szypulski Gdynia
Maja Szypulska Gdynia
Zuzanna Szypulska Gdynia
218 Patrycja Mierzwicka GdańskBPKbrak PK14 (100)
Rafał Makowski Gdańsk
Dariusz Mierzwicki Gdańsk
241 Paulina Michalska GdańskBPKbrak PK14 (100)
Antonina Żuchowska Gdańsk

ŁAZIK

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
153 Michał Nawratel Gdańsk00:31:49
Daina Baranowska Gdańsk
220 Masa Huzjak Gdańsk00:34:41
David Huzjak Gdańsk
122 Paulina Stoltmann Gdańsk00:36:38
Andrzej Stoltmann Gdańsk
Amelia Stoltmann Gdańsk
Julian Stoltmann Gdańsk
185 Adam Dykban Gdańsk00:38:05
Daniel Dykban Gdańsk
702 Agnieszka Kulmanowska 00:39:33
Igor Kulmanowski
Oliwia Kulmanowska
146 Gabriela Filipowicz Gdańsk00:43:18
Bartosz Filipowicz Gdańsk
177 Jarosław Kowalski Gdańsk00:43:39
Katarzyna Kowalska Gdańsk
Krystian Kowalski Gdańsk
118 Leszek Majkowski Gdynia00:44:14
Aleksander Majkowski Gdynia
Anna Majkowska Gdynia
117 Katarzyna Kopczyńska Gdańsk00:45:12
Magdalena Kopczyńska Gdańsk
Mikołaj Kopczyński Gdańsk
Mateusz Kopczyński Gdańsk
Michał Kopczyński Gdańsk
143 Robert Achramowicz Gdańsk00:46:21
Nata Ivanychko Gdańsk
Tytus Wasilewski Gdańsk
Jacek Budzejko
226 Maciej Bednarz Gdańsk00:47:21
iga Bednarz Gdańsk
agata Bednarz Gdańsk
rafał Bednarz Gdańsk
agata bohowicz Gdańsk
kamil bohowicz Gdańsk
263 Magdalena Leszczyńska-Wiloch Gdańsk00:50:45
Gabriela Nowotka Gdańsk
238 Miłosz Frycz Kowale00:50:45
Sylwia Frycz Kowale
695 Agnieszka Piasecka 00:50:58
Jula Piasecka
243 Anna Bocheńska-Piekarz Gdynia00:51:05
Grzegorz Piekarz Gdynia
Jakub Piekarz Gdynia
Stanisław Piekarz Gdynia
Aleksandra Piekarz Gdynia
128 Karolina Nagórska Rumia00:51:42
Stanisław Nagórski Rumia
Amelia Nagórska Rumia
Jagoda Nagórska Rumia
242 Adam Narbut Gdynia00:52:03
Justyna Narbut Gdynia
Nikodem Stachowiak Gdynia
Hanna Narbut Gdynia
239 Anna Pazorek Gdańsk00:53:08
Wojciech Pazorek Gdańsk
682 Ludmila Besarab 00:53:57
Sofia Besarab
199 Rafał Sztormowski Gdańsk00:56:26
Damian Sztormowski Gdańsk
Iga Sztormowska Gdańsk
626 Jakub Gołąb 00:56:58
Leon Gołąb
123 Monika Barańska Gdańsk01:01:12
Marek Jaworski Gdańsk
Julia Barańska Gdańsk
650 Michał Kasperowicz 01:02:13
Olga Kasperowicz
Kuba Kasperowicz
Bartek Kasperowicz
139 Agnieszka Czapiewska Gdańsk01:02:46
227 Elżbieta Poźniak Gdańsk01:03:40
Szymon Poźniak Gdańsk
Ida Poźniak Gdańsk
Tymoteusz Poźniak Gdańsk
Gabriela Poźniak Gdańsk
162 Natalia Jabłońska Gdynia01:06:10
Anna Jabłońska Gdynia
Jakub Jabłoński Gdynia
Łukasz Tkaczyk Gdynia
132 Jarosław POLAK Gdynia01:06:15
131 Agnieszka Jaszczuk Gdańsk01:06:36
Magdalena Maciejewska Gdańsk
Tomasz Maciejewski Gdańsk
136 Anna Tchórzewska Gdańsk01:07:42
Aleksandra Tchórzewska Gdańsk
Stanisław Tchórzewski Gdańsk
270 Maciej Hałaczkiewicz Gdynia01:08:02
Katarzyna Hałaczkiewicz Gdynia
Mikołaj Hałaczkiewicz Gdynia
Iza Hałaczkiewicz
247 Karolina Smarzyńska Gdańsk01:08:52
Barbara Smarzyńska Gdańsk
Hubert Smarzyński Gdańsk
Łukasz Błażejczyk Gdańsk
Natalia Batóg Gdańsk
181 Natalia Nadrowska Gdańsk01:09:25
Patryk Szlagowski Gdańsk
109 Agnieszka Sokalska Gdańsk01:09:30
Karolina Sokalska Gdańsk
Mariusz Sokalski Gdańsk
211 Jan Musiał Gdańsk01:13:33
Agnieszka Musiał-Wazdrąg Szczecin
Franciszek Wazdrąg Szczecin
Elżbieta Musiał Miastko
156 Marcin Czapiewski Gdańsk01:14:44
Alicja Czapiewska Gdańsk
704 Tomasz Jermanowski 01:15:41
Alicja Jermanowska
Olaf Jermanowski
Jaś Jermanowski
240 Patrycja Banaszek-Musialska Gdańsk01:22:33
Laura Banaszek Gdańsk
Milena Banaszek Gdańsk
189 Katarzyna Siedlar Gdańsk01:23:30
Mateusz Siedlar Gdańsk
Kacper Siedlar Gdańsk
Magda Suwik
Wojciech Suwik
Aleks Suwik
707 Ua Matysiak Gdańsk01:24:06
Łucja Matysiak Gdańsk
678 Joanna Bitel 01:30:10
Julek Bitel
102 Przemysław Osadowski Gdańsk01:30:36
Leonard Osadowski Gdańsk
253 Hanna Grochowska Gdańsk01:37:55
Łukasz Grochowski Gdańsk
Michał Grochowski Gdańsk
115 PIOTR STĘPIEŃ Gdańsk01:39:36
KATARZYNA STĘPIEŃ Gdańsk
PAWEŁ STĘPIEŃ Gdańsk
KRZYSZTOF STĘPIEŃ Gdańsk
236 Dorota Korcala Gdynia01:40:03
Andrzej Korcala Gdynia
Tomek Korcala Gdynia
Jaś Korcala Gdynia
147 Anna Imielińska Gdańsk01:40:20
Jaś Imieliński Gdańsk
103 Piotruś Lewandowski Gdańsk01:40:31
Joanna Lewandowska Gdańsk
Marek Lewandowski Gdańsk
223 Agata Sawicka Gdynia01:52:35
Ida Panufnik Gdynia
Jona Panufnik Gdynia
137 Monika Sitowksa Gdańsk01:58:23
Maja Sitowska Gdańsk
Przemysław Sitowski Gdańsk
895 Tola Gębala BPKbrak PK15 (100)
Michał Gębala
687 Jarosław Wojciechowski GdańskBPKbrak PK15 (100)
688 Anna Kwiatkowska GdańskBPKbrak PK15 (100)
Bartosz Kwiatkowski Gdańsk
709 Karol Pinkowski BPKbrak PK13 (42)
Norbert Kromer

TUŁACZ

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
422 Katarzyna Kabuła Gdańsk00:37:00
Ziemowit Kabuła Gdańsk
202 Dariusz Lemańczyk Gdańsk00:38:43
183 Tomasz Hadaś Gdańsk00:41:30
Pola Hadaś Gdańsk
124 Katarzyna Gołąbek-Dropiewska Gdańsk00:42:03
Sławomir Dropiewski Gdańsk
Joanna Dropiewska Gdańsk
Zuzanna Dropiewska Gdańsk
Aleksander Dropiewski Gdańsk
414 Konrad Zielle 00:52:11
Natalia Zielle
Magda Blenda
Paweł Klapka
176 Natalia Baranowska Gdańsk00:52:33
Krystian Baranowski Gdańsk
Joanna Pałdyna Gdańsk
116 Justyna Kulewska Gdańsk00:54:43
Aleksandra Bochyńska Gdańsk
187 Wioletta Szczodrowska Gdańsk00:54:44
Rafał Janiszewski Gdańsk
Katarzyna Janiszewska Gdańsk
Joanna Janiszewska Gdańsk
409 Anna Długosz 00:59:17
Grzegorz Długosz
Przemysław Długosz
114 Jakub Kamiński Gdańsk01:00:10
Emilia Plesiak Gdańsk
Magda Kamińska Gdańsk
Szymon Mikitiuk Gdańsk
104 Krzysztof Grzela Gdańsk01:01:25
Aleksandra Grzela Gdańsk
Aleks Rajski Gdańsk
Krystyna Jagiełło Gdańsk
Olga Rosiak Gdańsk
Izabela Grzela Gdańsk
413 Robert Warych 01:02:04
Dagmara Baranowska
708 Kamil Ringwelski Gdańsk01:02:10
Ania Ringwelska Gdańsk
Olaf Ringwelski Gdańsk
188 Joanna Grzonkowska Rokitnica01:02:40
Maciej Stanczew Rokitnica
248 Adam Mruk Gdańsk01:03:14
180 Monika Wasilewska Gdynia01:05:47
Konrad Kondratowicz Gdynia
184 Maciej Mieczkowski Gdańsk01:07:29
Konrad Mieczkowski Gdynia
Patryk Mieczkowski Gdynia
113 Franciszek Tokarczyk Gdańsk01:10:33
Andrzej Tokarczyk Gdańsk
421 Kamila Lis 01:23:12
Michał Sadowski
214 Ewa Szymańska Gdańsk01:29:21
Iwona Zamościńska Gdańsk
Czesława Zamościńska Gdańsk
Agnieszka Szymańska Gdańsk
425 Laeksandra Kosiorek 01:29:52
Jakub Kosiorek
Marek Czaja
Stanisław Kosiorek
228 Łukasz Gałęziowski Gdańsk01:33:39
Przemysław Gałęziowski Gdańsk
265 Agnieszka Błonkiewicz Gdańsk01:35:42
Tomek Hyndle Gdańsk
161 Michał Narwojsz Juszkowo01:41:49
Alicja Węsierska Gdańsk
Stanisław Narwojsz Juszkowo
Franciszek Narwojsz Juszkowo
Helena Narwojsz Juszkowo
259 Marek Marczyński Banino01:47:08
Marysia Marczyńska Banino
163 Angelika Marszał Gdańsk01:52:42
Marzena Barszczewska Sopot
Kamila Dziurda Sopot
Marek Dziurda Sopot
224 Maciej Panufnik Gdynia02:20:46
Kaj Panufnik Gdynia
424 Kinga Osiak BPKbrak PK18 (100)

BIEGACZ

Aby zobaczyć szczegółowe wyniki dla trasy BIEGACZ, kliknij TUTAJ.

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
251 Krzysztof Borowiec Gdańsk00:29:02
250 Paweł Borowiec Gdańsk00:29:06
140 Patryk Pisarski Gdańsk00:29:39
173 Artur Rymon Lipinski Władysławowo00:34:54
194 Krzysztof Gostomczyk Lipnica00:36:17
150 Łukasz Muzioł Gdańsk00:38:12
234 Kuba Białogrodzki Gdynia00:38:53
399 Jarosław Jaworski 00:40:48
167 Joanna Cichowska Gdańsk00:42:13
217 Krzysztof Szymański Gdańsk00:43:38
142 Rafał Czyż Gdańsk00:51:36
221 Prot Panufnik Gdynia00:52:25
127 Marta Kazanowska Gdańsk01:11:06
Piotr Kowalewski Sopot
148 Iza Ska Gdańsk01:30:24
Marta Wit Gdańsk
229 Lukasz Nowicki GdańskBPKbrak PK22 (100)

BPK - brak punktu kontrolnego lub inne błędy - patrz kolumna UWAGI

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com