Park Oruński 19.09.2021
Matemblewo 26.09.2021

Lista wyników
Gry Parkowe na Orientację - Park Zaspa - 05.09.2021 -

RODZINNA

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
110 Kamil Maślanko Gdańsk00:25:11
Aleksandra Godycka-Ćwirko Gdańsk
Ewa Maślanko Gdańsk
Adam Maślanko Gdańsk
108 Justyna Przeworska Gdańsk00:28:03
Leszek Przeworski Gdańsk
Lena Przeworska Gdańsk
Nina Przeworska Gdańsk
123 Jolanta Pietrowicz Gdynia00:31:19
Julia Pietrowicz Gdynia
Olga Pietrowicz Gdynia
169 Marcin Kruszyński Gdańsk00:31:49
Patrycja Kruszyńska Gdańsk
Wojciech Kruszyński Gdańsk
165 Andrzej Krakowiak Gdańsk00:37:04
Artur Krakowiak Gdańsk
Aleksandra Krakowiak Gdańsk
118 Dzmitry Charadnichenka Gdańsk00:37:59
Lizaveta Charadnichenka Gdańsk
Alesia Yankouskaya Gdańsk
357 Krzysztof Kołodziejczak Gdańsk00:38:21
Paulina Kołodziejczak Gdańsk
Dawid Kołodziejczak Gdańsk
349 Joanna Zielińska Gdańsk00:39:30
Damian Zieliński Gdańsk
162 Łukasz Olchowski Gdańsk00:40:23
Anna Olchowska Gdańsk
Hanna Olchowska Gdańsk
362 Joanna Grzywa Gdańsk00:41:34
Jakub Grzywa Gdańsk
Jacek Grzywa Gdańsk
Julia Grzywa Gdańsk
109 Kamila Tarasiuk Gdańsk00:42:38
Laura Gałęziowska Gdańsk
348 Marcin Wójcik Gdynia00:43:56
Mikołaj Wójcik Gdynia
Jacek Barul Gdynia
Aleksander Barul Gdynia
Adam Barul Gdynia
164 Paweł Głowacki Gdańsk00:44:35
Jakub Głowacki Gdańsk
Anna Głowacka Gdańsk
356 Agnieszka Rojek Gdańsk00:45:33
Tomasz Rojek Gdańsk
Aleksandra Rojek Gdańsk
168 Janusz Birukowicz Gdańsk00:46:47
Mchał Birukowicz Gdańsk
Szymon Birukowicz Gdańsk
163 Aneta Matusiak Gdańsk00:47:52
Patryk Matusiak Gdańsk
Kaja Matusiak Gdańsk
187 Joanna Kopacz Gdańsk00:49:03
Gustaw Raczkowski Gdańsk
126 Hanna Grab Gdańsk00:49:23
Sebastian Grab Gdańsk
Dominik Grab Gdańsk
130 Olaf Mielcarek Gdańsk00:52:43
Magdalena Danaj Gdańsk
Piotr Mielcarek Gdańsk
147 Tomasz Kęsicki Gdańsk00:52:49
Kajetan Kęsicki Gdańsk
856 Marek Pełszyński Gdańsk00:53:23
Alicja Pełszyńska Gdańsk
Zosia Pełszyńska Gdańsk
Mikołaj Pełszyński Gdańsk
Wojtek Pełszyński Gdańsk
358 Paweł Wilma Kłodawa00:54:11
Eliza Wilma Kłodawa
146 DAWID TOŁSTYKO Gdańsk00:55:33
ELŻBIETA URNIAŻ Gdańsk
111 Ksawery Kuligowski Gdynia00:56:05
Ignacy Kuligowski Gdynia
Nikodem Kuligowski Gdynia
359 Jakub Kowalski Gdańsk00:57:33
Lena Kowalska Gdańsk
Ewa Kowalska Gdańsk
353 Wioleta Łangowska Gdańsk00:59:37
Krzysztof Łangowski Gdańsk
Zuzanna Łangowska Gdańsk
Wojtek Łangowski Gdańsk
131 Agnieszka Sadowska Gdańsk01:02:14
Remigiusz Sadowski Gdańsk
Liwia Sadowska Gdańsk
Alicja Sadowska Gdańsk
347 Paweł Niedośpiał Gdańsk01:02:41
Stanisław Niedośpiał Gdańsk
Franciszek Niedośpiał Gdańsk
351 Roksana Gdaniec Gdańsk01:04:47
Blanka Gdaniec Gdańsk
Laura Gdaniec Gdańsk
Natalia Tanaś Gdańsk
Hessaoud Melakhessoo Gdańsk
188 Robert Boratyński Gdańsk01:05:08
Karol Boratyński Gdańsk
185 Pola Prus Gdańsk01:09:39
Anna Prus Gdańsk
Filip Prus Gdańsk
Marek Prus Gdańsk
181 Katarzyna Kobus-Stawicka Gdańsk01:09:43
Marek Stawicki Gdańsk
Oliwier Stawicki Gdańsk
Ksawery Stawicki Gdańsk
158 Alicja Baranowska-Orzoł Gdańsk01:16:00
Maria Orzoł Gdańsk
360 Gosia Basińska Gdańsk01:16:38
Krzysztof Basiński Gdańsk
Tadeusz Basiński Gdańsk
Henryk Basiński Gdańsk
142 Paula Pietrak Gdańsk01:19:06
Wojciech Pietrak Gdańsk
Tamara Pietrak Gdańsk
145 Piotr Steciński Gdańsk01:21:22
Krzysztof Steciński Gdańsk
Mikołaj Steciński Gdańsk
Michał Steciński Gdańsk
Monika Stecińska Gdańsk
352 Magda Frąckiewicz Gdańsk01:30:26
Dominik Frąckiewicz Gdańsk
Ola Frąckiewicz Gdańsk
155 Ewa Budzejko Gdańsk01:37:14
Witek Budzejko Gdańsk
153 Joanna Chamier-Ciemińska Gdańsk01:37:45
Kinga Chamier-Ciemińska Gdańsk
Janek Chamier-Ciemiński Gdańsk
152 Maksymilian Medias Gdańsk01:53:03
Grzegorz Medias Gdańsk
132 Adam Jaworski Gdańsk01:53:20
Agnieszka Jaworska Gdańsk
373 Aneta Grzeczka Gdańsk02:10:49
Piotr Grzeczka Gdańsk
Kuba Grzeczka Gdańsk
116 Daniel Barniak GdańskBPKbrak ostatniego PK 12(100)
Ignacy Barniak Gdańsk

ŁAZIK

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
156 Michał Krajewski Gdańsk00:32:22
Adam Krajewski Gdańsk
341 Agniegszka Góralska Gdańsk00:32:23
Kacper Góralski Gdańsk
Wojciech Góralski Gdańsk
161 Wojtek Dąbrowski Gdańsk00:34:03
Bartosz Dąbrowski Gdańsk
157 Adam Wojcieszkiewicz Gdańsk00:35:57
Magdalena Wojcieszkiewicz Gdańsk
Tomasz Wojcieszkiewicz Gdańsk
154 Wioletta Jędrzejewska Gdańsk00:36:07
Radosław Jędrzejewski Gdańsk
Lidia Paczosa Gdańsk
Michał Paczosa Gdańsk
337 Kacper Janowicz Gdańsk00:38:35
Jakub Janowicz Gdańsk
106 Jeremiasz Moroz Gdańsk00:42:17
Nataniel Moroz Gdańsk
Elżbieta Moroz Gdańsk
Marcin Moroz Gdańsk
173 Szymon Rybczyński Gdańsk00:43:46
120 Slawomir Glowacki Gdańsk00:44:49
Kornelia Głowacka Gdańsk
Mateusz Głowacki Gdańsk
Marta Głowacka Gdańsk
175 Anna Złota Gdańsk00:45:00
Paweł Złoty Gdańsk
Ewa Złota Gdańsk
Ryszard Złoty Gdańsk
105 Tomasz Legutko Gdańsk00:45:49
Aleksandra Legutko Gdańsk
Igor Legutko Gdańsk
Wojciech Legutko Gdańsk
184 Tymon Jarmułowicz Gdańsk00:48:53
Pola Jarmułowicz Gdańsk
183 Matylda Jarmułowicz Gdańsk00:48:55
182 Piotr Jarmułowicz Gdańsk00:48:57
Jagoda Jarmułowicz Gdańsk
122 Renata Opieka-Sowińska Gdańsk00:49:51
Radosław Sowiński Gdańsk
Patryk Sowiński Gdańsk
104 Anna Kowalkowska Gdańsk00:50:13
Maciej Kowalkowski Gdańsk
Filip Kowalkowski Gdańsk
125 Krzysztof Rumpczick Gdańsk00:53:02
Julia Rumpczick Gdańsk
Mikołaj Rumpczick Gdańsk
189 Magdalena Fedusio Gdańsk00:53:32
Nelly Fedusio Gdańsk
Mila Fedusio Gdańsk
342 Jan Jerzmanowski Gdańsk00:54:10
Tomasz Jerzmanowski Gdańsk
Olaf Jerzmanowski Gdańsk
180 Ulla Klupczynski Glincz00:54:47
Nicolas Klupczynski Glincz
Emilie Klupczynski Glincz
345 Tomasz Izdebski Gdańsk00:56:17
Adam Izdebski Gdańsk
346 Izabela Radziemska Czaple00:56:39
Lena Radziemska Czaple
Aleksandra Radziemska Czaple
Michał Radziemski Czaple
149 Adrian Gruntkowski Gdańsk00:57:35
Wojciech Gruntkowski Gdańsk
Jakub Gruntkowski Gdańsk
Justyna Gruntkowska Gdańsk
343 Tymon Nastic-Jackowski Gdańsk00:58:10
Anna Nastic-Jackowska Gdańsk
Marceli Nastic-Jackowski Gdańsk
176 JOANNA SKOWROŃSKA Gdańsk00:58:45
JAKUB SKOWROŃSKI Gdańsk
ADAM SKOWROŃSKI Gdańsk
MAJA SKOWROŃSKA Gdańsk
340 Piotr Pietrzak Gdańsk01:06:45
Julianna Pietrzak Gdańsk
129 Artur Waśkiewicz Gdańsk01:07:27
Jowita Waśkiewicz Gdańsk
Leon Waśkiewicz Gdańsk
Antoni Waśkiewicz Gdańsk
127 Jarosław Sadowski Gdańsk01:07:35
Agnieszka Sadowska Gdańsk
Tomasz Sadowski Gdańsk
174 Małgorzata Szyksznian Gdańsk01:12:23
Hubert Szyksznian Gdańsk
338 Weronika Wochna Gdańsk01:19:02
Piotr Wochna Gdańsk
Tomek Wochna Gdańsk
Ola Wochna Gdańsk
119 Michalina Paszkowska Gdańsk01:21:21
Tymon Paszkowski Gdańsk
Róża Paszkowska Gdańsk
179 Stanisław Tomicki Gdańsk01:21:32
Tymon Brzuskiewicz Gdańsk
Ka Tomicka Gdańsk

TUŁACZ

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
143 Jan Kołodziejski Gdańsk00:35:14
128 Katarzyna Gołąbek-Dropiewska Gdańsk00:38:23
Sławomir Dropiewski Gdańsk
Joanna Dropiewska Gdańsk
Zuzanna Dropiewska Gdańsk
Aleksander Dropiewski Gdańsk
879 Marek Mir-Mackiewicz Gdańsk00:42:24
114 Agnieszka Choruży Gdańsk00:52:32
Wojciech Spisak Gdańsk
107 Adrianna Ostaszewska Gdańsk00:52:51
Aleksandra Ostaszewska Gdańsk
Yelena Rzayeva-Ostashevska Gdańsk
Marek Ostaszewski Gdańsk
344 Bartosz Polak Gdańsk00:53:01
336 Zbigniew Korduła Gdańsk01:22:02
Iwona Korduła Gdańsk
Edyta Korduła Gdańsk
186 Agnieszka Jędraszek Gdańsk01:24:35
Alicja Jędraszek Gdańsk
Natalia Jędraszek Gdańsk
Adam Afeltowicz Gdańsk
113 Agnieszka Jaszczuk GdańskBPKbrak ostatniego PK 18(100)

BIEGACZ

Aby zobaczyć szczegółowe wyniki dla trasy BIEGACZ, kliknij TUTAJ.

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
171 Tomasz Rybczyński Gdańsk00:23:51
167 Patryk Pisarski Gdańsk00:27:09
124 Agata Skierka Gdańsk00:37:18
405 Adam Mruk Gdańsk00:40:34
103 Kuba Białogrodzki Gdynia00:40:50
Wojtek Klimowicz Gdańsk

BPK - brak punktu kontrolnego lub inne błędy - patrz kolumna UWAGI