Gdynia Karwiny 2 czerwca 2019
Westerplatte 23 czerwca 2019

Lista wyników
Gry Parkowe na Orientację - Gdańsk - Dolina Samborowo - 05.05.2019 -

RODZINNA

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
107 Dariusz Stykuć Gdańsk00:26:13
Ewa Stykuć Gdańsk
147 Kseniya Varabei Gdańsk00:38:18
Dzmitry Varabei Gdańsk
Uladzislava Varabei Gdańsk
Hleb Varabei Gdańsk
216 Jakub Gołąb Gdańsk00:40:25
Leon Gołąb Gdańsk
145 Robert Bisewski Gdańsk00:40:31
Kornelia Bisewska Gdańsk
Anna Kraińska
642 Dorota Jastrząbek 00:54:26
Kacper Jastrząbek
663 Anna Kaczmarska 00:54:41
Lila Kaczmarska
695 Piotr Tomaszkiewicz 00:56:12
Tymon Tomaszkiewicz
Anna Owczarczak
218 Paweł Żak Gdańsk00:57:20
Natalia Żak Gdańsk
Ludwika Żak Gdańsk
130 Marta Rzaska Gdańsk00:57:44
Franciszek Tokarczyk Gdańsk
Andrzej Tokarczyk Gdańsk
929 Andrzej Targoński 00:58:00
Weronika Targońska
Adam Taroński
Marta Targońska
222 Agnieszka Hańczuk Pruszcz Gdański01:02:06
Karolina Hańczuk Pruszcz Gdański
Kacper Hańczuk Pruszcz Gdański
Konrad Hańczuk Pruszcz Gdański
104 Staś Ślusarski Gdynia01:02:46
Agnieszka Ślusarska Gdynia
Piotr Ślusarski Gdynia
128 Marta Zawalich Gdańsk01:03:31
Paweł Zawalich Gdańsk
Emilia Zawalich Gdańsk
Stanisław Zawalich Gdańsk
Bartłomiej Zawalich Gdańsk
Mateusz Zawalich Gdańsk
221 Michał Kowalewski Gdynia01:04:21
Jan Kowalewski Gdynia
169 Jaś Górniak Wejherowo01:07:00
Kubuś Górniak Wejherowo
Joanna Górniak Wejherowo
Mariusz Górniak Wejherowo
930 Sebastian Szlejter 01:08:00
Monika Szlejter
Alicja Szlejter
419 Mariusz Łężniak 01:10:17
Milan Łężniak
670 Karol Kruszczak 01:10:45
Borys Kruszczak
Wiktor Kruszczak
657 Dorota Najda 01:12:00
Damian Najda
Kuba Najda
Kaja Najda
186 Małgorzata Borusiak Gdańsk01:12:33
Liwia Borusiak Gdańsk
Bianka Borusiak Gdańsk
225 Natalia Król Gdynia01:12:38
Pola Król Gdynia
157 Beata Rażyńska Gdańsk01:15:13
Zuzanna Rażyńska Gdańsk
158 Małgorzata Kowalska Gdańsk01:15:31
Sebastian Kowalski Gdańsk
Agata Kowalska Gdańsk
206 Ewa Budzejko Gdańsk01:15:44
Witold Budzejko Gdańsk
Marek Rusin
135 Jan Rażyński Gdańsk01:15:47
Ignacy Rażyński Gdańsk
126 Joanna Dziemidowicz Gdańsk01:16:06
Magdalena Walencik Olsztyn
Jacek Walencik Olsztyn
Maria Walencik Olsztyn
Adam Walencik Olsztyn
242 Anna Tur 01:17:00
Olek Tur
227 Maciej Popowski Gdańsk01:18:53
Anna Popowska Gdańsk
Nela Popowska Gdańsk
992 Kacper Zalewski 01:18:58
Filip Zalewski
Magda Zalewska
Piotr Zalewski
676 Joanna Stefaniak 01:19:10
Lucia Stefaniak
Oskar Stefaniak
203 Andrzej Doroszkieiwcz Pogórze01:22:00
Paulina Spychała Pogórze
Iga Doroszkiewicz Pogórze
Leon Doroszkiewicz Pogórze
179 Dariusz Kasjaniuk Gdynia01:23:00
Juliusz Kasjaniuk Gdynia
Oliwiusz Kasjaniuk Gdynia
Emma Kasjaniuk Gdynia
243 Tomasz Szamotulski 01:23:00
Oskar Szamotulski
Szymon Szamotulski
205 Beata Głód Gdańsk01:24:00
Zofia Głód Gdańsk
Tymoteusz Głód Gdańsk
Tomasz Głód Gdańsk
692 Aleksandra Wentowska 01:24:42
Oskar Wentowski
187 Lilianna Rawicz-Zegrzda Gdańsk01:28:00
Alicja Rawicz-Zegrzda Gdańsk
Tymoteusz Rawicz-Zegrzda Gdańsk
Wawrzyniec Rawicz-Zegrzda Gdańsk
675 Artur Wojciszke 01:28:06
Kaja Wojciszke
Wojciech Wojciszke
933 Michał Włoch 01:30:00
Bruno Włoch
431 Aleksandra Biedrzycka 01:32:31
Krzysztof Biedrzycki
Kacper Biedrzycki
Katarzyna Biedrzycka
197 Wojciech Litwiński Gdańsk01:35:10
Anna Litwińska Gdańsk
Liwia Litwińska Gdańsk
Marta Kirkowska Gdańsk
Tomasz Łakomski Łódź
Bruno Gołdyn Gdańsk
656 Jakub Krzysztofiak 01:38:21
Radosław Krzysztofiak
214 Marian Sienkowski Gdańsk01:44:00
Jadwiga Sieńkowska Gdańsk
650 Nina Zdunek 01:46:29
Leon Zdunek
Szymon Zdunek
110 Aneta Dybowska Gdańsk01:47:10
Sebastian Dybowski Gdańsk
Szymon Dybowski Gdańsk
Jakub Dybowski Gdańsk
211 Mateusz Jasiński Gdańsk01:47:10
Agnieszka Jasińska Gdańsk
Franciszek Jasiński Gdańsk
Tymoteusz Jasiński Gdańsk
219 Lechosław Świetlikowski Gdynia01:53:00
Katarzyna Świetlikowska Gdynia
Stanisław Świetlikowski Gdynia
Franciszek Świetlikowski Gdynia
228 Mateusz Majewski Pępowo02:00:00
Jana Majewska Pępowo
Wilkomir Majewski Pępowo
176 Mikołaj Danił Gdańsk02:05:06
Filip Danił Gdańsk
667 Ewelina Szamotulska BPKbrak PK 8
Kinga Szamotulska
170 Agnieszka Brzezińska GdańskBPKbrak PK12
Paweł Brzeziński Gdańsk
Wojciech Brzeziński Gdańsk
Szymon Brzeziński Gdańsk

ŁAZIK

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
105 Marcin Piwoński Gdańsk00:46:19
Jan Piwoński Gdańsk
Stanisław Piwoński Gdańsk
232 Mikołaj Jaworski Lniska00:52:41
Mieszko Jaworski Lniska
694 Lila Wołyniec 01:00:41
Franek Wołyniec
Wojtek Wołyniec
122 Leszek Majkowski Gdynia01:01:13
Aleksander Majkowski Gdynia
Anna Majkowska Gdynia
217 Szymon Arabas Jankowo Gdańskie01:07:48
191 Rafał Pniewski Pruszcz Gdański01:09:23
Małgorzata Pniewska Pruszcz Gdański
Beata Pniewska Pruszcz Gdański
231 Witold Nowak Gdańsk01:14:49
Jerzy Nowak Gdańsk
118 Krzysztof Posyniak Gdańsk01:17:11
Maciej Krzysztof Posyniak Gdańsk
236 Alicja Borowska Sopot01:23:56
132 Nina Karmazyn Gdańsk01:27:43
Adam Karmazyn Gdańsk
901 Konrad Mońko Gdynia01:29:00
143 Łukasz Gałęziowski Gdańsk01:30:09
Przemysław Gałęziowski Gdańsk
165 Marcin Czapiewski Gdańsk01:30:10
Alicja Czapiewska Gdańsk
234 Joanna Półrola Banino01:33:00
Robert Półrola Banino
Leon Półrola Banino
240 Katarzyna Giersz 01:42:00
Anna Rutkowska
142 Michalina Bartczak Jonkowo01:43:09
Zofia Bartczak Jonkowo
Tomasz Małkiewicz Gdańsk
106 Grzegorz Celmer Gdańsk01:44:22
Patrycja Celmer Gdańsk
Eryk Celmer Gdańsk
Olaf Celmer Gdańsk
207 Magdalena Witczak Gdańsk01:45:35
Wojciech Witczak Gdańsk
Jan Witczak Gdańsk
133 Michał Koziński Gdańsk01:45:48
Agata Kozińska Gdańsk
Oskar Koziński Gdańsk
239 Natan Fąs Rotmanka01:49:00
Kuba Fąs Rotmanka
Joanna Jankowska-Fąs Rotmanka
204 Marek Kaczmarek Gdańsk01:49:22
Jan Łysek Gdańsk
Katarzyna Łysek Gdańsk
111 Szymon Poźniak Gdańsk01:50:13
Elżbieta Poźniak Gdańsk
Ida Poźniak Gdańsk
Tymoteusz Poźniak Gdańsk
Gabriela Poźniak Gdańsk
702 Milan Zyga 01:50:43
Aleksandra Stadnik
Wioletta Stadnik
109 Radosław Małachowski Gdynia01:53:08
Dorota Małachowska Gdynia
Maja Małachowska Gdynia
159 Maria Abramik Gdańsk01:59:47
Stanisław Abramik Gdańsk
Anna Abramik Gdańsk
Maksymilian Abramik Gdańsk
183 Piotr Boratyński Warzenko01:59:49
Diana Jankiewicz-Boratyńska Warzenko
Zuzanna Boratyńska Warzenko
Krzysztof Boratyński Warzenko
192 Marta Kłosek Gdańsk02:03:44
Zbigniew Jursz Gdańsk
Gustaw Kłosek-Jursz Gdańsk
156 Julia PIASECKA Gdańsk02:05:39
Agnieszka PIASECKA Gdańsk
229 Damian Berdowski Straszyn02:08:56
Julia Berdowska Straszyn
201 Roman Synak Gdańsk02:10:43
Elżbieta Synak Gdańsk
Aleksandra Borowy-Borowska Kanada
182 Wojciech Trenkner Gdańsk02:20:45
Zosia Trenkner Gdańsk
171 Mirka Tujaka Rumia02:22:20
Ewa Dziś Rumia
Pola Dziś Rumia
668 Elżbieta Prewłocka Gdańsk02:24:01
Bartosz Prewłocki Gdańsk
659 Anna Turowska Gdańsk02:24:08
Karina Turowska Gdańsk
Mateusz Turowski Gdańsk
164 Wiktor Bachnik Gdańsk02:25:19
Antoni Bachnik Gdańsk
193 Ilona Wawrzyszko Gdańsk02:50:11
Ewelina Rzepecka Gdańsk
Nadia Rzepecka Gdańsk
Lena Rzepecka Gdańsk
223 Adam Pawłowicz Gdańsk03:25:03
Diana Pawłowicz Gdańsk
Anna Pawłowicz Gdańsk
Sara Pawłowicz Gdańsk
124 Agnieszka Czapiewska GdańskBPKbrak PK5
139 Aleksandra Lemańczyk GdańskBPKbłędna kolejność podbijania PK, podbicie PK z innej trasy
Witek Lemańczyk Gdańsk
175 Emilia Kazmierczak NiestępowoBPKbrak PK 11-14 + brak podbicia mety
Roman Stradomski Gdańsk
Oliwia Stradomska Gdańsk
Marcin Stradomski Gdańsk

TUŁACZ

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
149 Małgorzata Zduńczyk Gdańsk01:23:36
138 Dariusz Lemańczyk Gdańsk01:29:32
166 Agata Olender Gdańsk01:30:45
Sebastian Olender Gdańsk
178 Piotr Arabas Jankowo Gdańskie01:32:45
160 Joanna Grzonkowska Rokitnica01:41:35
Maciej Stanczew Rokitnica
215 Szymon Witkowski Gdańsk01:54:20
Kinga Cioban Gdańsk
213 Joanna Sienkowska Gdańsk01:58:01
125 Tomasz Łączkowski Gdańsk02:00:24
247 Aleksandra Frąckowska Gdańsk02:15:00
Michał Frąckowski Gdańsk
Marta Frąckowska Gdańsk
Stefan Frąckowski Gdańsk
238 Wojciech Obrębski Gdańsk02:18:00
Mateusz Obrębski Gdańsk
Julia Obrębska Gdańsk
202 Magdalena Wiktor Gdańsk02:18:50
Katarzyna Borowy-Borowska Kraków
Jan Wiktor Gdańsk
Stanisław Wiktor Gdańsk
188 Jarosław Kizło Gdańsk02:24:57
Martyna Kizło Gdańsk
916 Mariusz Arent Gdańsk02:36:40
Mateusz Arent Gdańsk
134 Mariusz Młyński Gdańsk02:45:25
114 Alicja Kiełczewska Banino03:12:25
Maciej Kiełczewski Banino
163 Magdalena Bathis Gdańsk03:39:37
Anna Kirkiewicz Gdańsk
152 Katarzyna Gołąbek-Dropiewska GdańskBPKbrak PK 15-16
Sławomir Dropiewski Gdańsk
Joanna Dropiewska Gdańsk
Zuzanna Dropiewska Gdańsk
Aleksander Dropiewski Gdańsk
154 Bogumiła Stryszyk-Wieloszewska GdańskBPKbrak PK 15-16 + brak podbicia mety
Hanna Wieloszewska Gdańsk
162 Rafał Radomyski GdańskBPKbrak PK 8-15
Małgorzata Radomyska-Łaska Gdańsk
Agnieszka Radomyska Gdańsk
Aleksandra Radomyska Gdańsk
679 Paweł Starczewski GdańskBPKbrak PK 15
Katarzyna Brzdęk Gdańsk
173 Dominika Bednarz GdańskBPKbłędna kolejność, brak PK 9-16
Adrian Pokorski Gdańsk
Julian Bednarz Gdańsk
Jakub Bednarz Gdańsk
174 Joanna Tkaczyk GdańskBPKpodbicie PK z innej trasy, brak PK 1-2,4-8, 10,12-15
Maciej Tkaczyk Gdańsk
Wojtek Tkaczyk Gdańsk
Arkadiusz Ostojski Gdańsk
Michał Ostojski Gdańsk
189 Aleksandra Kowalewska GdańskBPKbrak PK 14-16 + brak podbicia mety
Gracjan Speier Poznań
196 Paweł Bielawa SopotBPKbrak PK 9-14 oraz PK 16 + brak podbicia mety
Patrycja Soból Sopot
235 Magdalena Anikowska GdańskBPKbrak karty
Michał Anikowski Gdańsk

BIEGACZ

Aby zobaczyć szczegółowe wyniki dla trasy BIEGACZ, kliknij TUTAJ.

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
185 Robert Kujawski Gdynia01:04:44
212 Krzysztof Borowiec Gdańsk01:05:10
210 Paweł Borowiec Gdańsk01:05:25
701 Łukasz Romanowski 01:05:41
230 Tomasz Rybczyński Gdańsk01:07:59
696 Paweł Pruszkowski 01:19:23
233 Jarosław Jaworski Lniska01:20:09
168 Łukasz Muzioł Gdańsk01:28:14
172 Piotr Czyż Gdańsk01:33:04
528 Chojnowski Tomasz 01:43:52
146 Rafał Czyż Gdańsk02:11:37
136 Marek Marczyński Banino02:12:45
194 Tomasz Mruczkowski Gdańsk02:17:44
Alicja Mruczkowska Gdańsk
698 Izabella Raulin 02:18:10
Paweł Kubera
121 Marta Kazanowska Gdańsk02:50:31
Piotr Kowalewski Sopot
141 Michal Mrozowski GdańskBPKbrak PK 15-17
Stas Mrozowski Gdańsk
Antos Mrozowski Gdańsk
144 Przemysław Osadowski GdańskBPKniewyzerowany chip, brak PK 8-19
Izabela Mytnik Gdynia
153 Tadeusz Szczęsny GdańskBPKbrak PK 7-19
220 Michał Błaut GdańskBPKbrak PK 14-19

BPK - brak punktu kontrolnego lub inne błędy - patrz kolumna UWAGI

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com