Park Reagana 24.10.2021
Witominio (Gdynia) 07.11.2021

Lista wyników
Gry Parkowe na Orientację - Stogi Plaża - 03.10.2021 -

RODZINNA

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
108 Wojciech Litwiński Gdańsk00:41:03
Anna Litwińska Gdańsk
Liwia Litwińska Gdańsk
333 Bartek Bochiński Gdańsk00:49:27
Paulina Bochińska Gdańsk
716 Krzysztof Biedrzycki Gdańsk00:50:01
Katarzyna Biedrzycka Gdańsk
Kacper Biedrzycki Gdańsk
160 Sebastian Kubaj Gdańsk00:52:14
Kinga Kubaj Gdańsk
Apolonia Kubaj Gdańsk
Aleksander Kubaj Gdańsk
131 Zosia Mościńska Juszkowo00:59:42
Ignacy Mościński Juszkowo
Przemysław Mościński Juszkowo
332 Tomasz Stefaniak Gdańsk01:01:19
Dawid Stefaniak Gdańsk
138 Robert Sikorski Gdańsk01:01:28
Monika Sikorska Gdańsk
Julia Sikorska Gdańsk
Tymon Sikorski Gdańsk
132 Dorota Lewandowska JUSZKOWO01:01:51
Krzysztof Lewandowski Juszkowo
Aleksander Lewandowski JUSZKOWO
Izabella Lewandowska JUSZKOWO
146 Piotr Barski Gdynia01:05:03
Bolesław Barski Gdynia
Katarzyna Opalińska Gdynia
361 Agniegszka Skrzydło Kolbudy01:05:21
Emil Skrzydło Kolbudy
Leon Skrzydło Kolbudy
Rafał Skrzydło Kolbudy
331 Robert Worotyński Gdańsk01:05:54
Lidia Worotyńska Gdańsk
Karol Worotyński Gdańsk
122 Agnieszka Łabuz Gdańsk01:10:09
Dominik Ciselski Gdańsk
121 Beata Kaczmarska Gdańsk01:10:49
Milena Kaczmarska Gdańsk
112 Krzysztof Jakub Szomburg Gdynia01:14:44
Aneta Szomburg Gdynia
Krzysztof Szomburg Gdynia
Jan Szomburg Gdynia
Julia Szomburg Gdynia
101 Elżbieta Morawska-Stolarek Gdańsk01:24:17
Szczęsny Stolarek Gdańsk
148 Gosia Basińska Gdańsk01:42:25
Krzysiek Basiński Gdańsk
Tadzio Basiński Gdańsk
Henio Basiński Gdańsk
125 Agnieszka Jaworska Gdańsk01:54:16
Adam Jaworski Gdańsk
118 Grzegorz Medias Gdańsk01:54:24
Maksymilian Medias Gdańsk
128 Janusz Birukowicz GdańskBPKbrak PK 9-12
Michał Birukowicz Gdańsk

ŁAZIK

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
157 Barbara Majewska Juszkowo00:56:45
Julian Majewski Juszkowo
Antoni Majewski Juszkowo
Damian Majewski Juszkowo
143 Michal Krajewski Gdańsk01:03:00
Adam Krajewski Gdańsk
700 Piotr Maroszek 01:13:22
Zosia Maroszek
Ewelina Półgęsek-Maroszek
699 Jakub Chrapkowski 01:24:55
Martyna Chrapkowska
149 Natalia Bagan Banino01:25:25
Julian Bagan Banino
Aniela Bagan Banino
136 Gabriela Bajger-Nowak Pępowo01:25:38
Michał Nowak Pępowo
155 KAMILA LIS SADOWSKA Gdańsk01:26:11
152 Katarzyna Bulkowska Gdańsk01:26:51
Paweł Bulkowski Gdańsk
Martyna Bulkowska Gdańsk
Aleksander Bulkowski Gdańsk
159 Przemysław Czubak Gdańsk01:33:25
Marcel Czubak Gdańsk
105 Łukasz Korniaho Gdańsk01:33:32
Natalia Korniaho Gdańsk
Leon Korniaho Gdańsk
115 Kamil Walewski Gdańsk01:34:33
Dominika Stirmer-Walewska Gdańsk
Melania Walewska Gdańsk
145 JAN WOLOWSKI ŻUKOWO01:35:35
ZOFIA WOLOWSKA ŻUKOWO
ADAM WOLOWSKI ŻUKOWO
144 Marek Stanisławski Czapielsk01:35:56
Radosław Stanisławski Czapielsk
133 Piotr Szczepankowski Rumia01:38:36
Patrycja Dubas Gdańsk
142 Urszula Kowalczyk Gdańsk01:42:50
Karol Sarbiewski Gdańsk
Łucja Kowalczyk Gdańsk
697 Iwona Kot 01:57:08
Wanda Kot
Maja Kot
126 Marek Stachura Juszkowo01:57:22
Lena Stachura Juszkowo
Leon Stachura Juszkowo
104 Aleksandra Nosewicz Gdynia02:00:08
Łukasz Stasik Gdynia
Weronika Stasik Gdynia
154 Agnieszka Piasecka Gdańsk02:07:29
Julia Piasecka Gdańsk
116 Jakub Gołąb Gdańsk02:57:27
Leon Gołąb Gdańsk
162 MAGDALENA POBORCA GdańskBPKbrak PK 6-14
696 Błażej Kaźmierski Pruszcz Gd.BPKbrak PK 6(44), błędnie podbity PK (51)
Gustaw Kaźmierski Pruszcz Gd.
Eincent Kaźmierski Pruszcz Gd.

TUŁACZ

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
130 Tomasz Komorowski Gdańsk01:00:25
Alicja Komorowska Gdańsk
Kamila Komorowska Gdańsk
719 Anna Drapella 01:00:44
106 Katarzyna Gołąbek-Dropiewska Gdańsk01:02:15
Sławomir Dropiewski Gdańsk
Joanna Dropiewska Gdańsk
Zuzanna Dropiewska Gdańsk
Aleksander Dropiewski Gdańsk
141 Bartłomiej Nowaczyk-Wyszkowski Gdańsk01:06:38
151 Małgorzata Borko Gdynia01:13:01
Ryszard Borko Gdynia
137 Vitali Hanich Gdańsk01:21:41
156 Grzegorz Długosz Gdańsk01:24:54
Anna Długosz Gdańsk
147 Artur Szynicki Gdańsk01:25:51
Joanna Szynicka Gdańsk
110 Andrzej Paluch Gdańsk01:26:29
Magdalena Dzikowska Gdańsk
161 Szymon Andrzejewski Gdańsk01:57:10
158 Michał Maliszewski Gdańsk02:24:21
Barbara Barusova Maliszewska Gdańsk
Wiktor Maliszewski Gdańsk
163 Artur Semsch GdyniaBPKbrak PK 14 (42)
Magdalena Semsch Gdynia

BIEGACZ

Aby zobaczyć szczegółowe wyniki dla trasy BIEGACZ, kliknij TUTAJ.

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
109 Piotr Kaczyński Gdańsk00:33:55
123 Andrzej PATREJKO Gdańsk00:36:57
429 Michał Jarocki Gdańsk00:44:17
129 Michał Szpak Gdańsk00:51:13
821 Marek Paruszewski Gdańsk00:51:28
119 Iwona Mruk Gdańsk01:03:07
407 Adam Mruk Gdańsk01:13:59
127 Rafal Czyż Gdańsk01:27:03

BPK - brak punktu kontrolnego lub inne błędy - patrz kolumna UWAGI