16.06 Przeróbka
23.06 Jar Wilanowska

Lista wyników
Gry Parkowe na Orientację - Żabianka Osiedle - 02.06.2024 -

RODZINNA

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
685 Joanna Nagierska Gdańsk00:32:23
Anna Nagierska Gdańsk
683 Magdalena Dolaszyńska Gdańsk00:32:41
Ewa Dolaszyńska Gdańsk
Łukasz Dolaszyński Gdańsk
Marcin Dolaszyński Gdańsk
682 Adam Zawadzki Gdańsk00:39:03
Anna Zawadzka Gdańsk
Hubert Zawadzki Gdańsk
Marta Zawadzka Gdańsk
Tomek Zawadzki Gdańsk
112 Justyna Łubkowska Gdańsk00:42:32
Wojciech Łubkowski Gdańsk
Piotr Łubkowski Gdańsk
Natalia Łubkowska Gdańsk
152 Marcin Kreft Gdańsk00:47:28
Katarzyna Kreft Gdańsk
Tosia Kreft Gdańsk
Emilka Kreft Gdańsk
134 Jagoda Kościelniak Gdańsk00:51:19
Hanna Kościelniak Gdańsk
Arkadiusz Bulczyński Gdańsk
150 Zofia Pawłowska Gdańsk00:52:48
Leon Pawłowski Gdańsk
Karolina Pawłowska Gdańsk
Piotr Pawłowski Gdańsk
694 Krzysztof Wierzbicki Gdańsk00:54:49
Jacek Wierzbicki Gdańsk
Magda Wierzbicka Gdańsk
Dorota Wierzbicka Gdańsk
139 Paweł Pruszkowski Gdańsk01:02:14
Ala Pruszkowska Gdańsk
692 Joanna Smorczewska Gdańsk01:04:09
Bruno Smorczewski Gdańsk
Borys Smorczewski Gdańsk
153 Jagoda Wojdył Gdańsk01:05:53
Helena Jackiewicz Gdańsk
138 Piotr Zieliński Gdańsk01:05:54
Klaudia Zielińska Gdańsk
Jakub Zieliński Gdańsk
Ignacy Zieliński Gdańsk
156 Adrian Kałbukowski Gdańsk01:06:52
Anna Kałbukowska Gdańsk
Aleksander Kałbukowski Gdańsk
680 Monika Omen Gdańsk01:11:58
Renata Omen Gdańsk
Rita Omen Gdańsk
Rozalia Omen Gdańsk
142 Dorota Jeremiejczyk Gdańsk01:14:03
Łucja Jeremiejczyk Gdańsk
Aleksandra Przytarska Gdańsk
Adam Przytarski Gdańsk
125 Alicja Jende Banino01:36:51
Olaf Jende Banino
Witold Jende Banino
331 Jakub Krzysztofik GdańskBPKBrak podbicia PK11 (41) i PK12 (42)
Sandra Krzysztofik Gdańsk
Nadia Krzysztofik Gdańsk
Marta Krzysztofik Gdańsk
686 Paweł Kaczmarek GdańskBPKBrak podbicia PK10 (40)
Julia Kaczmarek Gdańsk

ŁAZIK

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
681 Karol Kruszczak Gdańsk00:32:05
Borys Kruszczak Gdańsk
Wiktor Kruszczak Gdańsk
124 Natalia Choczyńska Gdynia00:32:43
Julia Choczyńska Gdynia
Monika Choczyńska Gdynia
Piotr Choczyński Gdynia
129 Michał Dubiński Tczew00:42:51
Martyna Dubińska Tczew
338 Anna Kowalkowska Gdańsk00:49:16
Maciej Kowalkowski Gdańsk
Filip Kowalkowski Gdańsk
121 Maciej Rzeszutek Gdańsk00:51:06
Aleksandra Rzeszutek Gdańsk
Borys Rzeszutek Gdańsk
122 Paweł Fabiszewski Gdańsk00:58:59
Magdalena Okoń Fabiszewska Gdańsk
154 Katarzyna Machalińska Sopot01:01:39
Fabian Machaliński Sopot
Patryk Machaliński Sopot
111 Aleksandra Świerczyńska Gdańsk01:02:48
Alina Świerczyńska Gdańsk
117 Piotr Tybulewicz Gdańsk01:06:43
Oliwia Tybulewicz Gdańsk
Henryk Tybulewicz Gdańsk
Stanisław Tybulewicz Gdańsk
144 Paweł Zgliński Gdańsk01:11:43
Magdalena Zglińska Gdańsk
Marysia Zglińska Gdańsk
Małgosia Zglińska Gdańsk
106 Viacheslav Andrushchenko Gdańsk01:12:08
Myroslav Andrushchenko Gdańsk
102 Joanna Gałgowska Gdańsk01:12:17
Krystyna Gałgowska Gdańsk
Andrzej Mroziński Gdańsk
131 Agnieszka ZARĘBA Gdańsk01:16:14
IGA ZARĘBA Gdańsk
Adam Zaręba Gdańsk
341 Kamila Tarasiuk Gdańsk01:27:56
Laura Tarasiuk Gdańsk
135 Kateryna Zelinska Gdańsk01:36:01
Stanislaw Zelinskyj Gdańsk
Karolina Zelinska Gdańsk
Milena Zelinska Gdańsk
Daria Susliakowa Gdańsk
Iryna Susliakowa Gdańsk
133 Grzegorz Preiss Gdańsk01:38:23
Maja Preiss Gdańsk
339 Agnieszka Osuchowska Gdańsk01:38:45
Kamila Osuchowska Gdańsk
Kamil Osuchowska Gdańsk
155 Agnieszka Kamona Gdynia01:43:55
Kosma Czajka Gdynia
Stella Czajka Gdynia
108 Agata Kornacka - Warecka JuszkowoBPKBrak podbicia PK2 (50)
Matylda Warecka Juszkowo
Mariusz Warecki Juszkowo

TUŁACZ

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
104 Ignacy Białogrodzki Gdynia00:40:20
115 Łukasz Surma Gdańsk00:47:13
Bożena Jabłecka-Surma Gdańsk
Marcin Surma Gdańsk
147 Adrian Nikiel Gdańsk00:47:24
Magdalena Nikiel Gdańsk
Adam Kowalewski Gdańsk
130 Romek Mis Rumi Ja00:49:49
151 Bartłomiej Boniecki Gdańsk00:50:15
Michalina Boniecka Gdańsk
Jan Boniecki Gdańsk
127 Piotr Marszałkowski Gdańsk00:56:11
Marek Marszałkowski Gdańsk
126 Ewa Rakus-Tylka Gdańsk00:58:30
Mateusz Rakus-Tylka Gdańsk
Tatiana Rakus Gdańsk
109 Michał Stan Gdańsk01:00:47
Aleksandra Stan Gdańsk
Marta Chabrowska Gdynia
Hanna Łazarczyk Gdańsk
149 Grzegorz Bielec Gdańsk01:03:13
688 Katarzyna Pieniążek 01:06:28
Zofia Pieniążek
687 Alicja Błażkiewicz Sopot01:06:34
Julia Błażkiewicz Sopot
Klara Błażkiewicz Sopot
Aleksander Błażkiewicz Sopot
140 Tomasz Michalski Gdańsk01:07:36
Izabela Kondracka Gdańsk
Alicja Kondracka Gdańsk
128 Morgan Sierotzki Gdynia01:21:12
Martyna Węgrzynowska Gdynia
148 Julita Kołodziej Gdańsk01:31:52
113 Elżbieta Przewłocka Gdańsk01:43:25
Bartek Przewłocki Gdańsk
132 Natalka Kisielińska Gdańsk01:52:48
Ewa Kisielińska Gdańsk
157 Karol Radgowski-Kocięda Pruszcz GdańskiBPKBrak podbicia PK19 (100)
Bogusława Radgowska Pruszcz Gdański
Andrzej Sowalski Pruszcz Gdański

BIEGACZ

Aby zobaczyć szczegółowe wyniki dla trasy BIEGACZ, kliknij TUTAJ.

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
103 Andrzej PATREJKO Gdańsk00:24:55
110 Andrzej Mosiewicz Gdańsk00:29:57
114 OLEKSANDR KILNITSKYI Kowale00:31:53
136 Jan Kołodziejski Gdańsk00:41:53
120 Mateusz Jasiński Giżycko 00:44:11
145 Damian Płatek Gdańsk00:46:39
Mieszko Płatek Gdynia
123 Robert Żamejć Sopot00:49:33
118 Adam Mruk Gdańsk00:50:53

BPK - brak punktu kontrolnego lub inne błędy - patrz kolumna UWAGI