Westerplatte 23 czerwca 2019
Zaspa Młyniec 30 czerwca 2019

Lista wyników
Gry Parkowe na Orientację - Gdynia Karwiny - 02.06.2019 -

RODZINNA

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
174 Robert Bisewski Gdańsk00:30:13
Kornelia Bisewska Gdańsk
Tomasz Krajewski Gdańsk
152 Witek Lemańczyk Gdańsk00:39:56
404 Jan Burczak Gdynia00:41:06
Robert Burczak Gdynia
676 Bianka Smolarz Rumia00:55:33
Paweł Smolarz Rumia
402 Weronika Rogalska Gdynia00:59:12
132 Kamil Dunaj Gdańsk01:06:39
Gabrysia Dunaj Gdańsk
133 Ola Dunaj Gdańsk01:06:40
380 Marek Pełszyński Gdańsk01:07:19
Zosia Pełszyńska Gdańsk
Alicja Pełszyńska Gdańsk
Mikołaj Pełszyński Gdańsk
144 Paweł Pieniążek Gdynia01:09:20
Jan Pieniążek Gdynia
Urszula Pieniążek Gdynia
141 Kasia Janik Gdynia01:12:55
Jakub Janik Gdynia
Artur Janik Gdynia
Róża Janik Gdynia
410 Kacper Zalewski Sopot01:14:49
Piotr Zalewski Sopot
Filip Zalewski Sopot
Magda Zalewska Sopot
193 Wojciech Zamlewski Gdynia01:16:55
Magdalena Zamlewska Gdynia
Aleksandra Zamlewska Gdynia
137 Małgorzata Dziadziuszko Gdynia01:16:59
Piotr Dziadziuszko Gdynia
Hanna Dziadziuszko Gdynia
Stanisław Dziadziuszko Gdynia
184 Agnieszka Szypulska Gdynia01:17:38
Michał Szypulski Gdynia
Maja Szypulska Gdynia
Zuzanna Szypulska Gdynia
375 Michał Włoch Gdynia01:18:33
Bruno Włoch Gdynia
379 Klara Nowaczewska Kowale01:21:19
Filip Nowaczewski Kowale
Kuba Nowaczewski Kowale
Feliks Nowaczewski Kowale
376 Adam Osiński Gdynia01:23:48
Zosia Osińska Gdynia
Karolina Zapaśnik Gdynia
377 Nina Stebelsa Gdynia01:26:52
Agnieszka Makołowska Gdynia
403 Wojtek Rymarczyk Gdańsk01:28:28
Tymoteusz Rymarczyk Gdańsk
Paweł Rymarczyk Gdańsk
Monika Rymarczyk Gdańsk
150 Agata Lewandowska Gdynia01:32:18
Kajetan Lewandowski Gdynia
Zuzanna Lewandowska Gdynia
Milena Lewandowska Gdynia
Weronika Lewandowska Gdynia
124 Kajetan Kołodziejczak Gdynia01:32:54
Małgorzata Kołodziejczak Gdynia
129 Anna Antkowiak Gdynia01:33:02
Tosia Antkowiak Gdynia
Remigiusz Antkowiak
121 Lechosław Świetlikowski Gdynia01:34:42
Katarzyna Świetlikowska Gdynia
Stanisław Świetlikowski Gdynia
Franciszek Świetlikowski Gdynia
161 Justyna Korzeniewska Gdynia01:37:52
Jędrzej Korzeniewski Gdynia
Zuzanna Korzeniewska Gdynia
Wojciech Korzeniewski Gdynia
112 Piotr Borek Gdynia01:42:08
Małgorzata Borek Gdynia
Barbara Borek Gdynia
Gabriela Borek Gdynia
188 Paulina Joskowska Otomin01:44:13
Klara Joskowska Otomin
Jeremi Joskowski Otomin
374 Julia Sawicka Gdańsk01:44:48
Krzyś Sawicki Gdańsk
Agata Sawicka Gdańsk
Piotr Sawicki Gdańsk
180 Agata Zaborska Gdynia01:45:44
Maciej Stenka Gdynia
Karol Stenka Gdynia
373 Anna Lisek Gdańsk01:46:10
Staś Lisek Gdańsk
Marta Lisek Gdańsk
Łukasz Lisek Gdańsk
212 Maciej Karwowski Gdynia01:48:26
Monika Karwowska Gdynia
Stanisław Karwowski Gdynia
Zofia Karwowska Gdynia
Małgorzata Karwowska Gdynia
142 Anna Fryc Gdynia01:53:33
Mateusz Fryc Gdynia
Frania Fryc Gdynia
Jagna Fryc Gdynia
Jeremi Fryc Gdynia
213 Artur Dziuda Gdańsk01:54:30
Alicja Dziuda Gdańsk
Antoni Dziuda Gdańsk
Mateusz Dziuda Gdańsk
Grzegorz Dziedzic Sopot
Marta Dziedzic Sopot
Gabriela Dziedzic Sopot
Adrianna Dziedzic Sopot
Zuzanna Dziedzic Sopot
122 ANNA TONDYTKO GDYNIABPKbrak PK 4 (zamiast 51 podbity kod 42)
Szymon Szumacher GDYNIA
160 Stanisław Brzana GdańskBPKbrak PK 8
Radosław Brzana Gdańsk
Anna Borecka Gdańsk
179 Małgorzata Borusiak GdańskBPKbrak PK 10
Artur Borusiak Gdańsk
Liwia Borusiak Gdańsk
Bianka Borusiak Gdańsk
206 Damian Najda GdańskBPKbrak PK 10
Dorota Najda Gdańsk
Kuba Najda Gdańsk
Kaja Najda Gdańsk

ŁAZIK

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
149 Paulina Dargacz Niestępowo00:37:40
153 Aleksandra Lemańczyk Gdańsk00:41:20
Maja Lemańczyk Gdańsk
139 Marcin Kraszewski Gdynia00:54:23
Agnieszka Kraszewska Gdynia
Tymon Kraszewski Gdynia
Mikołaj Kraszewski Gdynia
Martyna Sułkowska Gdynia
167 Cezary Dąbrowski Gdynia00:58:56
Róża Dąbrowska Gdynia
Wiktor Dąbrowski Gdynia
190 Ewelina Radomska Gdańsk01:03:28
371 Krzysztof Adamczaak Gdynia01:06:59
Mateusz Adamczaak Gdynia
Piotr Adamczaak Gdynia
Elwira Adamczaak Gdynia
154 Roman Stradomski Gdańsk01:10:25
Marcin Stradomski Gdańsk
Oliwia Stradomska Gdańsk
125 Karol Jacewicz Gdańsk01:11:43
Wiktor Jacewicz Gdańsk
Katarzyna Chęcka-Jacewicz Gdańsk
183 Karina Benzłowicz Gdynia01:14:55
Filip Benzłowicz Gdynia
Maria Lasota Gdynia
Lila Lasota Gdynia
Monika Lasota Gdynia
368 Marcin Drewczyński 01:20:44
Karina Drewczyńska
Pola Drewczyńska
Iga Drewczyńska
176 Damian Berdowski Straszyn01:26:12
Julia Berdowska Straszyn
Iwona Berdowska Straszyn
156 MONIKA BARAŃSKA Gdańsk01:28:37
MAREK JAWORSKI Gdańsk
JULIA BARAŃSKA Gdańsk
200 Krzysztof Nogal Gdańsk01:29:03
Ewa Nogal Gdańsk
Amelia Nogal Gdańsk
Tymoteusz Nogal Gdańsk
Leon Nogal Gdańsk
155 Julia Wasążnik Gdynia01:29:54
Jarosław Wasążnik Gdynia
Patrycja Wierzbicka Gdynia
Elżbieta Modra Gdynia
Filip Modry Gdynia
198 ZUZANNA BORATYŃSKA WARZENKO01:30:25
KRZYSZTOF BORATYŃSKI WARZENKO
PIOTR BORATYŃSKI WARZENKO
DIANA JANKIEWICZ-BORATYŃSKA WARZENKO
674 Anna Studzińska Gdynia01:34:14
Tomasz Studziński Gdynia
Maja Studzińska Gdynia
110 Szymon Poźniak Gdańsk01:34:27
Elżbieta Poźniak Gdańsk
Ida Poźniak Gdańsk
Tymoteusz Poźniak Gdańsk
Gabriela Poźniak Gdańsk
157 Joanna Tkaczyk Gdańsk01:34:54
Maciej Tkaczyk Gdańsk
Wojtek Tkaczyk Gdańsk
Arkadiusz Ostojski Gdańsk
Michał Ostojski Gdańsk
369 Tomasz Karwowski Gdańsk01:36:54
Piotr Karwowski Gdańsk
Sylwia Brezgieł Gdynia
Szymon Okuniowski Gdynia
136 Wojciech Piątkowski Gdańsk01:37:55
Paweł Piątkowski Gdańsk
Aleksandra Piątkowska Gdańsk
134 Hanna Komorowska Gdańsk01:38:06
Dariusz Komorowski Gdańsk
Edyta Komorowska Gdańsk
165 Bogna Sujkowska Gdynia01:38:11
Karolina Sujkowska Gdynia
Wiktoria Sujkowska Gdynia
Paweł Sujkowski Gdynia
116 Janina Kuźmińska Gdańsk01:43:10
Antonina Kuźmińska Gdańsk
Piotr Kuźmińska Gdańsk
135 Julia Sobiczewska Gdynia01:43:25
Anna Sobiczewska Gdynia
Paweł Sobiczewski Gdynia
Filip Sobiczewski Gdynia
204 Piotr Dunst Chwaszczyno01:45:20
Julia Dunst Chwaszczyno
Jan Dunst Chwaszczyno
196 Mateusz Mówiński Gdynia01:47:59
Natalia Mówińska Gdynia
Lena Mówińska Gdynia
Zuzanna Mówińska Gdynia
113 Anna Skuras Gdynia01:48:28
Sławomir Boguszewski Gdynia
Kalina Boguszewska Gdynia
Adaś Boguszewski Gdynia
202 Marta Dłużewska Gdańsk01:52:04
Jakub Dłużewski Gdańsk
Zuzanna Dłużewska Gdańsk
Maria Dłużewska Gdańsk
Tymon Dłużewski Gdańsk
365 Anna Kaczmarek Gdynia01:53:44
Miłosz Kaczmarek Gdynia
207 Konrad Lisiecki Gdynia01:59:09
Dorota Lisiecka Gdynia
Eliza Lisiecka Gdynia
Piotr Lisiecki Gdynia
128 Anna Hellich Gdynia02:07:13
Kajetan Hellich Gdynia
Jakub Hellich Gdynia
Kacper Hellich Gdynia
173 Wojciech Trenkner Gdańsk02:19:14
Franek Trenkner Gdańsk
Zosia Trenkner Gdańsk
378 ELżbieta Tuszyńska GdańskBPKzła kolejność PK 4 -> PK 3
Grzegorz Tuszyński Gdańsk
Kacper Tuszyński Gdańsk
Alicja Tuszyńska Gdańsk
408 Conor Kerr BPKbrak PK 11-12
Alastair Kerr
409 Aneta Zaleska GdańskBPKbrak PK 10-12
Piotr Zaleski Gdańsk
Tymon Zaleski Gdańsk
Zosia Zaleska Gdańsk

TUŁACZ

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
151 Dariusz Lemańczyk Gdańsk01:11:19
205 Piotr Arabas Jankowo Gdańskie01:11:31
131 Waldemar Dargacz Niestępowo01:25:14
191 Małgorzata Zduńczyk Gdańsk01:25:14
372 Wawrzyniec Chruścicki Gdańsk01:28:45
Ewelina Maziec Gdańsk
162 Filip Ordakowski Gdynia01:38:07
103 Katarzyna Piwowarska Gdańsk01:38:47
Jakub Piwowarski Gdańsk
187 Magdalena Płotka Gdańsk01:48:51
Piotr Płotka Gdańsk
130 Małgorzata Sawicz Gdańsk01:54:52
Michał Wojciechowski Gdańsk
702 Anna Długosz 02:16:44
Grzegorz Długosz
Przemysław Długosz
140 Iga Lewandowska Gdynia02:23:23
Krzysztof Szpunar Gdynia
366 Damian Majewski Juszkowo02:28:03
182 Monika Sadkowska Sopot 02:41:02
Szymon Nowicki Sierosław
370 Kamila Drabik 02:44:41
Tmasz Drabik
Ola Drabik
Maciej Drabik
175 Adam Mruk Gdańsk02:45:11
169 Zuzanna Miś Gdańsk02:49:00
Michał Miś Gdańsk
178 Jakub Rajnik Gdynia02:54:22
Dariusz Piłat Gdynia
102 Katarzyna Kusz Gdańsk03:07:22
Krzysztof Janik Gdańsk
Tomasz Hallmann Gdańsk
Krzysztof Hallmann Gdańsk
106 Basia Rozycka-Pustkowska TczewBPKbrak PK 11-13
Wojtek Pustkowski Tczew
119 Vitaliy Kotvytskiy GdańskBPKbrak PK 3-13
Viktor Kotvytskiy Gdańsk
Dima Kotvytskiy Gdańsk
143 Iwona Mruk GdańskBPKbrak PK 9-13

BIEGACZ

Aby zobaczyć szczegółowe wyniki dla trasy BIEGACZ, kliknij TUTAJ.

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
209 Edward Kożyczkowski Bolszewo00:44:44
208 Paweł Jankowski Lębork00:52:51
114 Robert Kujawski Gdynia00:58:31
192 Patryk Pisarski Gdańsk00:59:01
194 Krzysztof Łapuć Gdańsk01:11:47
364 Łukasz Muzioł Gdańsk01:13:11
146 Leszek Kieler Gdańsk01:14:08
189 Bartosz Lepka Słupsk01:18:17
185 Kuba Białogrodzki Gdynia01:20:32
118 Marek Klimowicz GDYNIA01:24:19
148 Arkadiusz Dargacz Niestępowo01:26:23
201 Krzysztof Manthey Gdańsk01:39:20
171 Andrzej Zieliński Gdynia01:42:18
120 Rafał Czyż Gdańsk01:55:01
107 Marta Kazanowska Gdańsk02:34:28
Piotr Kowalewski Sopot
101 Joanna Cichowska GdańskBPKbrak PK 9-12 i PK 14-15
168 Grzegorz Jokiel GdańskBPKbrak PK 8-15
195 Lukasz Nowicki GdańskBPKbrak PK 11-15
199 Łukasz Radomyski GdańskBPKbrak PK 10

BPK - brak punktu kontrolnego lub inne błędy - patrz kolumna UWAGI

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com