Park Oruński 22 września 2019
Kiełpino Górne 29 września 2019 

Lista wyników
Gry Parkowe na Orientację - Hevelianum - 01.09.2019 -

RODZINNA

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
161 Żaklina Wróblewska Gdańsk00:37:09
Maciej Wróblewski Gdańsk
Maksymilian Wróblewski Gdańsk
Patrycja Wróblewska Gdańsk
135 Robert Mazurkiewicz Gdynia00:43:06
Michał Mazurkiewicz Gdynia
110 Kamil Uberman Gdańsk00:52:08
Paulinka Uberman Gdańsk
Magdalena Uberman Gdańsk
149 karol pinkowski Gdańsk01:00:28
norbert kromer Gdańsk
154 Dorota Międlarz Gdańsk01:05:39
Marcin Międlarz Gdańsk
Konrad Międlarz Gdańsk
Hubert Międlarz Gdańsk
Zofia Międlarz Gdańsk
362 Anna Drapella Gdańsk01:05:55
Wojtek Drapella Gdańsk
Łukasz Drapella Gdańsk
Piotr Drapella Gdańsk
Marysia Drapella Gdańsk
361 Piotr Skierka Gdańsk01:13:15
Magdalena Skierka Gdańsk
Amelia Skierka Gdańsk
148 Marek Pełszyński Gdańsk01:13:24
Alicja Pełszyńska Gdańsk
Zosia Pełszyńska Gdańsk
Mikołaj Pełszyński Gdańsk
150 Tomek Ustowski Gdańsk01:15:23
Agnieszka Ustowska Gdańsk
Mateusz Ustowski Gdańsk
Aleksandra Ustowska Gdańsk
143 Karol Kidawa Gdańsk01:16:05
Kornel Kidawa Gdańsk
Krzysztof Woronowicz Gdańsk
Aleksander Woronowicz Gdańsk
139 Natalia Klimek Rumia01:16:40
Kamila Klimek Rumia
131 Wojciech Litwiński Gdańsk01:19:28
Anna Litwińska Gdańsk
Liwia Litwińska Gdańsk
368 Anna Bladowska Gdynia01:22:25
Jakub Bladowski Gdynia
Piotr Bladowski Gdynia
Aleksander Bladowski Gdynia
366 Agnieszka Dzikowska-Makuć Gdańsk01:22:55
Marcin Makuć Gdańsk
Stefan Makuć Gdańsk
155 Katarzyna Szwonka Gdańsk01:24:25
Przemyslaw Szwonka Gdańsk
Pawel Szwonka Gdańsk
Julia Szwonka Gdańsk
332 Dawid Janus Gdańsk01:27:18
Tymoteusz Janus Gdańsk
333 Michał Wiszniewski Gdańsk01:27:26
Milena Wiszniewska Gdańsk
Mikołaj Wiszniewski Gdańsk
364 Karolina Mazurkiewicz Gdynia01:34:52
Katarzyna Mazurkiewicz Gdynia
367 Małgorzata Sienica Gdańsk01:38:57
Pavlo Zerhozdoni
Emilia Sienica Gdańsk
Natalka Sienica Gdańsk
115 Agata Błaszczyk Gdańsk01:48:54
Waldemar Ciszkiewicz Gdańsk
Jakub Ciszkiewicz Gdańsk
Jeremi Ciszkiewicz Gdańsk
123 Leszek Staszkiewicz Gdańsk01:53:49
Zosia Staszkiewicz Gdańsk
Zuzia Staszkiewicz Gdańsk
Michał Staszkiewicz Gdańsk
365 Jarosław Godlewski Gdańsk01:54:03
Małgorzata Godlewska Gdańsk
Agnieszka Godlewska Gdańsk
Krzysztof Godlewski Gdańsk
Wiesława Godlewska Gdańsk
363 Bartosz Staniszewski Gdańsk01:56:23
Wiktor Staniszewski Gdańsk
Kajetan Staniszewski Gdańsk
337 Małgorzata Łyżwińska GdańskBPKbrak PK 1-4, 6-14. Błędnie potwierdzone punkty o kodach 40 i 49 (inna trasa)
Karol Sierszeń Gdańsk
Katarzyna Sierszeń Gdańsk
369 Marek Gardziejewski GdańskBPKbrak PK 1(31), 10-12
Radek Gardziejewski Gdańsk
164 Miłosz Bogdanowicz GdańskBPKbrak karty na mecie
Jeremi Bogdanowicz Gdańsk
Dariusz Bogdanowicz Gdańsk
Monika Bogdanowicz Gdańsk

ŁAZIK

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
140 Mateusz Pryczkowski Gdańsk00:31:09
702 Adam Nikodem Gdańsk00:50:26
Konrad Nikodem Gdańsk
168 Magda Huzarska Gdańsk00:55:11
166 Angelika Marszał Gdańsk00:56:57
118 Magdalena Butowska Banino01:01:35
Grzegorz Butowski Banino
Maciej Butowski Banino
Katarzyna Butowska Banino
137 Piotr Dunst Chwaszczyno01:02:35
Julia Dunst Chwaszczyno
Jan Dunst Chwaszczyno
158 Wioletta Wilczewska Gdańsk01:04:37
Nadzieja Wilczewska Gdańsk
Miłosz Wilczewski Gdańsk
124 Łukasz Gałęziowski Gdańsk01:06:00
Przemysław Gałęziowski Gdańsk
171 Katarzyna Krupa Gdańsk01:12:17
Robert Krupa Gdańsk
Błażej Krupa Gdańsk
106 Krzysztof Bąk Gdańsk01:14:18
Adam Bąk Gdańsk
152 Adam Mruk Gdańsk01:17:03
336 Katarzyna Maliszewska Gdańsk01:21:36
Tomasz Maliszewski Gdańsk
Marysia Maliszewska Gdańsk
127 Vitaliy Kotvytskiy Gdańsk01:26:57
Viktor Kotvytskiy Gdańsk
Dmytro Kotvytskiy Gdańsk
153 Asia Bigus Gdańsk01:28:04
Maja Bigus Gdańsk
331 Kamil Pakur Gdańsk01:29:38
Joanna Pakur Gdańsk
Wojtek Pakur Gdańsk
Franek Pakur Gdańsk
707 Kamil Bohowicz Gdańsk01:34:39
Ewa Bohowicz Gdańsk
Agata Bohowicz

TUŁACZ

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
719 Stanisław Drapella Gdańsk00:32:13
163 Piotr Arabas Jankowo Gdańskie00:36:26
179 Dariusz Lemańczyk Gdańsk00:36:33
156 Joanna Grzonkowska Rokitnica00:48:50
Maciej Stanczew Rokitnica
704 Wojciech Piwakowski Gdańsk00:51:20
Maria Piwakowska Gdańsk
113 Agata Dzianach Gdańsk00:52:23
Julia Dzianach Gdańsk
Łukasz Dzianach Gdańsk
178 Aleksandra Lemańczyk Gdańsk00:56:04
117 Alicja Kiełczewska Banino01:04:14
Maciej Kiełczewski Banino
709 Marek Mir-Mackiewicz Gdańsk01:07:09
174 Mieszko Jaworski Lniska01:09:51
151 Hanna Kusiak Gdańsk01:11:51
Jan Czuryło Gdańsk
Krzysztof Czuryło Gdańsk
165 Michał Walczak Gdańsk01:14:34
Magdalena Walczak Gdańsk
169 Ewa Przytuła Gdańsk01:17:34
Robert Przytuła Gdańsk
157 Arkadiusz Schmidtke Gdańsk01:17:49
Nikola Schmidtke Gdańsk
701 Beata Śliwińska Gdańsk01:26:07
703 Łukasz Jezusek Gdańsk01:28:32
Paweł Jezusek Gdańsk
Kuba Jezusek Gdańsk
708 Marcin Banaszek Gdańsk01:31:05
Jaś Banaszek Gdańsk
Ewa Fijołek Gdańsk
133 Olga Cieślińska Gdańsk01:33:24
Magdalena Cieślińska Gdańsk
Marlena Cieślińska Gdańsk
Michał Cieśliński Gdańsk
705 Leaon Półrola Banino01:51:59
Joanna Pracz..... Banino
Robert Półrola Banino
334 Wojciech Gierszewski GdańskBPKbrak PK 10-19
Antek Gierszewski Gdańsk
Maria Gierszewska Gdańsk
335 Paweł Małolepszy GdańskBPKbrak PK 10-19
Staś Małolepszy Gdańsk
Franek Małolepszy Gdańsk
141 Paweł Richter GdańskBPKbrak PK 7-19, niewyczyszczona karta SI na starcie
170 Stanisław Mazur Borkowo BPKbrak PK 13-16
Zofia Mazur Borkowo
Joanna Pałdyna Gdańsk
706 Teresa Bajer BaninoBPKbrak PK 19(100), błędnie podbity PK 1(50) – błędnie podbity drugi raz na końcu trasy
Piotr Bajer Banino
Kaja Bajer Banino

BIEGACZ

Aby zobaczyć szczegółowe wyniki dla trasy BIEGACZ, kliknij TUTAJ.

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
167 Tomasz Rybczyński Gdańsk00:29:26
147 Andrzej PATREJKO Gdańsk00:30:19
122 Łukasz Maciejewski Gdańsk00:31:51
111 Ziemowit Kabuła Gdańsk00:34:17
172 Jarosław Jaworski Lniska00:44:26
Monika Jaworska Lniska
173 Mikołaj Jaworski Lniska00:45:50
104 Marta Kazanowska Gdańsk01:10:02
Piotr Kowalewski Sopot
134 Bogusław Pergoł Gdańsk01:34:46
Anna Pergoł Gdańsk
Alicja Pergoł Gdańsk
Hanna Pergoł Gdańsk

BPK - brak punktu kontrolnego lub inne błędy - patrz kolumna UWAGI