04.08 Wyspa Sobieszewska
31.08 Piecki Bulońska

Karnety Szlak Zabawy z Mapą i Vouchery Podarunkowe 

Specjalnie na Wasze prośby stworzyliśmy Karnety „Szlak Zabawy z Mapą” z atrakcyjnymi rabatami oraz Vouchery Podarunkowe!

Teraz dzięki nowym rozwiązaniom możesz brać udział w dowolnej Zabawie z Mapą taniej! Ciesz się pełnią możliwości z i odkryj dwa rodzaje karnetów i vouchery, stworzone specjalnie dla Ciebie.

Karnet na 5 Edycji:

Cena: 5 edycji ze zniżką 10%

Umożliwia udział w pięciu edycjach Parkowych w cenie niższej niż zakup pojedynczych biletów.

Doskonała opcja dla pasjonatów, którzy chcą zanurzyć się głębiej w różnorodność poszukiwania punktów.

Karnet na 10 Edycji:

Cena: 10 edycji za zniżką 15%, czyli 1,5 edycji gratis.

Najkorzystniejsza oferta obejmująca starty w dziesięciu dowolnych edycjach Zabawy z Mapą.

Idealna dla prawdziwych entuzjastów, którzy chcą odnaleźć każdy punkt.

Ale to nie koniec!

Oprócz Karnetów „Szlak Zabawy z Mapą” oferujemy również Vouchery personalizowane, które możecie wykorzystać jako karty podarunkowe i sprezentować bliskiej Wam osobie. Zamówienie jest proste - wystarczy napisać do nas e-mail z informacją o zakresie Vouchera (na przykład: Udział 6 osób dorosłych podczas 3 dowolnych Gier Parkowych na Orientację) , a my dostosujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.

Nie masz pomysłu na prezent? Taki Voucher będzie idealny dla każdego kto lubi spędzić czas na łonie natury i nie boi się przygód!

Ważność Kart Przedpłaconych i Voucherów: Każda karta lub voucher ma ważność przez rok od daty zakupu, dając Ci elastyczność, pewność i szansę na odnalezienie każdego punktu na wybranych przez Ciebie edycjach Parkowych!

karnety 2

Wszystkie Karnety i Vouchery są ważne rok od daty zakupu!!!
Każdy Karnet i Voucher jest imienny, ważny tylko z dokumentem ze zdjęciem - może być wykorzystywany tylko przez jedną osobę.