Westerplatte 23 czerwca 2019
Zaspa Młyniec 30 czerwca 2019

RODZINNA

Nr. Imię i nazwisko Miasto
103 Agnieszka Ślusarska Gdynia
Piotr Ślusarski Gdynia
Staś Ślusarski Gdynia
104 Kamila Tarasiuk Gdańsk
Laura Gałęziowska Gdańsk
106 Marta Trzcińska Gdańsk
Piotr Trzciński Gdańsk
Hubert Trzciński Gdańsk
Eryk Trzciński Gdańsk
107 Daria Kamińska Gdańsk
Tymoteusz Kamiński Gdańsk
108 Kamila Tarasiuk Gdańsk
Laura Gałęziowska Gdańsk
109 Dorota Majchrzak Gdańsk
Tomasz Majchrzak Gdańsk
Anna Majchrzak Gdańsk
Celina Pan Gdańsk
Helena Pan Gdańsk
110 Anna Łuka Pruszcz Gdański
Michał Łuka Pruszcz Gdański
Julian Łuka Pruszcz Gdański
Jagoda Łuka Pruszcz Gdański
112 Kamil Dunaj Gdańsk
Gabrysia Dunaj Gdańsk
113 Anna Dunaj Gdańsk
Ola Dunaj Gdańsk
115 Joanna Chamier-Cieminska Gdańsk
Kinga Chamier-Cieminska Gdańsk
118 Aleksandra Ciechanowicz Banino
Tomasz Ciechanowicz Banino
Antoni Ciechanowicz Banino
Hanna Ciechanowicz Banino
121 Jacek Sadowski Gdańsk
Katarzyna Sadowska Gdańsk
Michał Sadowski Gdańsk
Jakub Sadowski Gdańsk
126 KATARZYNA STAŃCZYK Gdańsk
Joachim STAŃCZYK Gdańsk
Anastazja Stańczyk Gdańsk
Franciszek Stańczyk Gdańsk
137 Joanna Lauda Gdańsk
Michalina Lauda Gdańsk
Mariusz Lauda Gdańsk
Zuzanna Lauda Gdańsk
138 Tomasz Boiński Gdańsk
Szymon Boiński Gdańsk
Alicja Boińska Gdańsk
Marta Boińska Gdańsk
141 Witold Budzejko Gdańsk
Ewa Budzejko Gdańsk
Jacek Budzejko Gdańsk
145 Anna Dambek Gdańsk
Jarosław Dambek Gdańsk
Barbara Dambek Gdańsk
Tomasz Dambek Gdańsk
148 Marek Pełszyński Gdańsk
Alicja Pełszynska Gdańsk
Zosia Pełszyńska Gdańsk
Mikołaj Pełszyński Gdańsk
149 Tymon Głód Gdańsk
Zofia Głód Gdańsk
153 Marta Zawalich Gdańsk
Emilia Zawalich Gdańsk
Stanisław Zawalich Gdańsk
Bartłomiej Zawalich Gdańsk
Mateusz Zawalich Gdańsk
154 Jakub Piotrowski Gdańsk
Lidia Piotrowska Gdańsk
Zuzia Piotrowska Gdańsk
Michał Piotrowski Gdańsk
159 Agnieszka Witkowska Braniewo
Stefan Witkowski Braniewo
Zofia Witkowska Braniewo
Arkadiusz Witkowski Braniewo
161 Anna Śniegocka Miłobądz
Tomek Śniegocki Miłobądz
Marcin Śniegocki Miłobądz
Łukasz Śniegocki Miłobądz
164 Paweł Mrozowski Gdańsk
Kamila Mrozowska Gdańsk
Maciej Mrozowski Gdańsk
Martyna Mrozowska Gdańsk
Sylwia Rybak Wrocław
Daria Rybak Wrocław
Lena Rybak Wrocław
165 ANNA ANDZIAK Gdańsk
MARCIN STROJEK Gdańsk
ADAM STROJEK Gdańsk
WOJCIECH STROJEK Gdańsk
169 Karina Kasyan Gdańsk
Michele Fabrizio Santoro Gdańsk
Olga Santoro Gdańsk
173 Przemysław Papiór Gdańsk
Magdalena Papiór Gdańsk
Zuzanna Papiór Gdańsk
174 Anna Antkowiak Gdynia
Tosia Antkowiak Gdynia
175 Paulina Joskowska Otomin
Ireneusz Joskowski Otomin
Klara Joskowska Otomin
Jeremi Joskowski Otomin
176 Magda Ulenska Gdańsk
Hanna Ulenska Gdańsk
Elżbieta Jackowska Gdańsk
177 Michał Pastwa Gdynia
Gustaw Pastwa Gdynia
Stanisław Pastwa Gdynia
178 Michał Fer Gdańsk
Paulina Famulska Gdańsk
Nikodem Fer Gdańsk
Dominik Fer Gdańsk

ŁAZIK

Nr. Imię i nazwisko Miasto
101 Szymon Poźniak Gdańsk
Elżbieta Poźniak Gdańsk
Ida Poźniak Gdańsk
Tymoteusz Poźniak Gdańsk
Gabriela Poźniak Gdańsk
Lidia Kamola Otomin
102 Olaf Celmer Gdańsk
Eryk Celmer Gdańsk
GRZEGORZ CELMER Gdańsk
PATRYCIA CELMER Gdańsk
117 Magdalena Dzikowska Gdańsk
Maciej Dzikowski Gdańsk
119 Ewa Przytuła Gdańsk
Robert Przytuła Gdańsk
124 Marian Sieńkowski Gdańsk
Jadwiga Sieńkowska Gdańsk
129 Monika Barańska Gdańsk
Marek Jaworski Gdańsk
Julia Barańska Gdańsk
131 Kamil Kielak Gdańsk
Paweł Kielak Gdańsk
Jola Kampowska Gdańsk
132 Anna Szczepanik Gdańsk
Owen Jones Gdańsk
134 Monika Piepiórka Gdańsk
Janusz Piepiórka Gdańsk
Natalia Piepiórka Gdańsk
Karolina Piepiórka Gdańsk
139 Angelika Marszał Gdańsk
Amadeusz Naworski Gdańsk
143 Jakub Olewniak Gdańsk
Małgorzata Olewniak Gdańsk
Wojtek Olewniak Gdańsk
Patryk Olewniak Gdańsk
Jacek Olewniak Gdańsk
Jaś Szóstakowski
144 Masa Huzjak Gdańsk
Uros Huzjak Gdańsk
David Huzjak Gdańsk
150 Damian Berdowski Straszyn
Julia Berdowska Straszyn
151 Rafał Radomyski Gdańsk
Agnieszka Radomyska Gdańsk
Aleksandra Radomyska Gdańsk
Małgorzata Radomyska-Łaska Gdańsk
157 Maria Abramik Gdańsk
Stanisław Abramik Gdańsk
Anna Abramik Gdańsk
Maksymilian Abramik Gdańsk
158 Wiktor Bachnik Gdańsk
Antoni Bachnik Gdańsk
166 Marek Marczyński Banino
Kasia Marczyńska Banino
Zosia Marczyńska Banino
Marysia Marczyńska Banino
168 ZUZANNA BORATYŃSKA WARZENKO
KRZYSZTOF BORATYŃSKI WARZENKO
DIANA JANKIEWICZ-BORATYŃSKA WARZENKO
PIOTR BORATYŃSKI WARZENKO
170 Alicja Niepomnik Gdańsk
Antonia Niepomnik Gdańsk
Elżbieta Myślak Gdańsk

TUŁACZ

Nr. Imię i nazwisko Miasto
111 Nata Ivanychko Gdańsk
Robert Achramowicz Gdańsk
114 Aleksandra Kowalewska Gdańsk
Gracjan Speier Poznań
116 Paulina Czarnotta Gdańsk
Kamil Szczęch Gdańsk
Natalia Czarnotta Gdynia
Paulina Rubinkowska Gdańsk
Sebastian Pietrzyk Gdańsk
120 Alicja Kiełczewska Banino
Maciej Kiełczewski Banino
122 Anna Stachurska Gdańsk
123 Joanna Sieńkowska Gdańsk
125 Piotr Arabas Jankowo Gdańskie
127 Krzysztof Grzela Gdańsk
Aleksandra Grzela Gdańsk
130 Tomasz Suryn Gdańsk
Hanna Suryn Gdańsk
133 Magdalena Bathis Gdańsk
Anna Kirkiewicz Gdańsk
135 Robert Warych Gdynia
Dagmara Warych Gdynia
136 Łukasz Owerczuk Gdańsk
Nikodem Owerczuk Gdańsk
142 Niko Wirgentius Gdańsk
Ula Meler Gdańsk
Dominik Wirgentius Gdańsk
147 Paulina Dargacz Niestępowo
152 Joanna Grzonkowska Rokitnica
Maciej Stanczew Rokitnica
155 Adam Mruk Gdańsk
156 Roman Stradomski Gdańsk
Marcin Stradomski Gdańsk
Oliwia Stradomska Gdańsk
171 Maciej Niepomnik Gdańsk
172 Hubert Niepomnik Gdańsk

BIEGACZ

Nr. Imię i nazwisko Miasto
105 Marta Kazanowska Gdańsk
Piotr Kowalewski Sopot
140 Rafał Czyż Gdańsk
146 Arkadiusz Dargacz Niestępowo
160 Patryk Pisarski Gdańsk
162 Paweł Borowiec Gdańsk
163 Krzysztof Borowiec Gdańsk
167 Marcin Sontowski Gdańsk

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com