Park Oruński 19.09.2021
Matemblewo 26.09.2021

RODZINNA

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas startu
101 Joanna Piotrowska Gdańsk 10:00 - 10:30
Jan Piotrowski Gdańsk
Adam Piotrowski Gdańsk
Jakub Piotrowski Gdańsk
Michał Piotrowski Gdańsk
104 Agnieszka Jaremicz Łęgowo 10:00 - 10:30
Zbigniew Jaremicz Łęgowo
Maurycy Jaremicz Łęgowo
Jaśmina Jaremicz Łęgowo
106 Kamila Tarasiuk Gdańsk 10:30 - 11:00
Laura Gałęziowska Gdańsk
107 Anna Łuka Pruszcz Gdański 10:00 - 10:30
Michał Łuka Pruszcz Gdański
Julian Łuka Pruszcz Gdański
109 Magdalena Dzikowska Gdańsk 10:00 - 10:30
Maciej Dzikowski Gdańsk
Andrzej Paluch Gdańsk
Hubert Paluch Gdańsk
Tymek Paluch Gdańsk
112 Tomasz Kowalczyk Gdańsk 11:00 - 11:30
Agnieszka Kowalczyk Gdańsk
Maja Kowalczyk Gdańsk
Paulina Kowalczyk Gdańsk
114 Anna Klim Gdańsk 10:00 - 10:30
KACPER KLIM Gdańsk
115 Ewelina Patoleta Gdańsk 11:00 - 11:30
Grzegorz Patoleta Gdańsk
Nel Patoleta Gdańsk
Staś Patoleta Gdańsk
118 Monika Ćwiertnia Gdańsk 12:00 - 12:30
Tomasz Ćwiertnia Gdańsk
Kacper Ćwiertnia Gdańsk
Dominik Ćwiertnia Gdańsk
120 Bartłomiej Kuczyński Gdańsk 10:00 - 10:30
Hanna Kuczyńska Gdańsk
Zofia Kuczyńska Gdańsk
121 Emil Bzowski Gdańsk 10:00 - 10:30
Filip Bzowski Gdańsk
Dominik Bzowski Gdańsk
128 Małgorzata Długosz Gdańsk 12:00 - 12:30
Emilia Azarewicz Gdańsk
Hanna Bonar Kolbudy
Maria Bonar Kolbudy
Anna Podlecka Gdańsk
Natalia Zielińska Szemud
129 Małgorzata Olejnik Gdańsk 12:00 - 12:30
Urszula Olejnik Gdańsk
Anna Wincesewicz Gdańsk
Dorota Szporko Gdańsk
Urszula Mielcarek Gdańsk
131 Barbara Wylot Gdańsk 10:00 - 10:30
ANNA Wylot Gdańsk
132 ANNA SMOLEŃ Gdańsk 10:00 - 10:30
PAWEŁ SMOLEŃ Gdańsk
WOJCIECH SMOLEŃ Gdańsk
MAGDA SMOLEŃ Gdańsk
133 ALICJA STWIREJ Gdańsk 10:00 - 10:30
LENA BIERNAT Gdańsk
134 Jarosław Drapała Gdańsk 10:30 - 11:00
Beata Drapała Gdańsk
Agata Drapała Gdańsk
136 Helena Kaczyńska Gdańsk 10:30 - 11:00
Jakub Kaczyński Gdańsk
Jan Kaczyński Gdańsk
Ziemowit Kaczyński Gdańsk
140 Agnieszka Jaworska Gdańsk 11:30 - 12:00
Adam Jaworski Gdańsk

ŁAZIK

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas startu
102 Hanna Narloch Gdańsk 10:30 - 11:00
Liliana Narloch Gdańsk
Piotr Narloch Gdańsk
103 Julia Pietrowicz Gdynia 12:00 - 12:30
Olga Pietrowicz Gdynia
Jolanta Pietrowicz Gdynia
105 Bogumiła Przysiężna Gdańsk 11:00 - 11:30
Małgorzata Pogorzelska Gdynia
110 Agata Sienkiewicz Gdańsk 11:30 - 12:00
Julian Sienkiewicz Gdańsk
Ewa Sienkiewicz Gdańsk
116 Marcin Jóskowski Gdańsk 11:30 - 12:00
Justyna Kojro-Jóskowska Gdańsk
Lena Jóskowska Gdańsk
Leon Jóskowski Gdańsk
117 Paweł Mrozowski Gdańsk 12:00 - 12:30
Kamila Mrozowska Gdańsk
Maciej Mrozowski Gdańsk
Martyna Mrozowska Gdańsk
119 Paulina Rzepka Gdańsk 10:00 - 10:30
Zuzanna Rzepka Gdańsk
122 Janusz Birukowicz Gdańsk 11:00 - 11:30
Michał Birukowicz Gdańsk
Szymon Birukowicz Gdańsk
126 Piotr Tybulewicz Gdańsk 10:00 - 10:30
Henryk Tybulewicz Gdańsk
Stanisław Tybulewicz Gdańsk
127 Antoni Krawiec Gdańsk 12:00 - 12:30
Mateusz Krupa Kolbudy
Mateusz Wróblewski Gdańsk
Antoni Ziókowski Gdańsk
130 Adrianna Kwiatkowska Gdańsk 10:30 - 11:00
Agata Kwiatkowska Gdańsk
Aleksandra Kwiatkowska Gdańsk
Zofia Potarzyńska Gdańsk
Cezary Potarzyński Gdańsk
Katarzyna Potarzyńska Gdańsk
135 Mateusz Dobrzyński Gdańsk 11:00 - 11:30
Magdalena Dobrzyńska Gdańsk
Lucjan Dobrzyński Gdańsk
Wojciech Dobrzyński Gdańsk
137 Michal Krajewski Gdańsk 11:00 - 11:30
Adam Krajewski Gdańsk
138 Paweł Korczyński Gdańsk 10:30 - 11:00
Anna Korczyńska Gdańsk

TUŁACZ

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas startu
108 Kamila Lis-Sadowska Gdańsk 11:00 - 11:30
113 Anna Adzhavenko Gdańsk 10:30 - 11:00
Illia Adzhavenko Gdańsk
Dmytro Adzhavenko Gdańsk
123 Jakub Szumanski Gdańsk 10:30 - 11:00
Dorota Szumańska Gdańsk
Kamil Szumański Gdańsk
Luiza Szumańska Gdańsk
124 Agnieszka Czapiewska Gdańsk 10:00 - 10:30
125 Marta Czuczman Gdańsk 10:00 - 10:30
Michał Czuczman Gdańsk
Ida Czuczman Gdańsk
Edwin Czuczman Gdańsk
139 Jacek Gawliński Gdynia 10:30 - 11:00
Anna Rymon Lipinska Gdynia
Zuzanna Skórcz Gdańsk

BIEGACZ

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas startu
111 Rafał Durbacz Gdańsk 10:00 - 10:30