Kolbudy 13.08.2022 (sobota!!!)
Pole Mokotowskie Warszawa 20.08.2022
Stogi II 21.08.2022

RODZINNA

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas startu
105 Agnieszka Sądel Kraków 10:30 - 11:00
Aleksander Sądel Kraków
Liliana Sądel Kraków
106 Bogusław Nadolny Kolbudy 10:00 - 10:30
Anna Studzińska-Nadolna Kolbudy
Hanna Nadolna Kolbudy
107 Lucyna Wróbel-Nowomiejska Gmina Kolbudy 11:00 - 11:30
Aleksandra Nowomiejska Gmina Kolbudy
Szymon Nowomiejski Gmina Kolbudy
109 Arkadiusz Mędrzycki Gmina Kolbudy 10:00 - 10:30
Paulina Mędrzycka Gmina Kolbudy
Julian Mędrzycki Gmina Kolbudy
Zofia Mędrzycka Gmina Kolbudy
111 Marcin ORCZYKOWSKI Gmina Kolbudy 10:00 - 10:30
Monika Orczykowska Gmina Kolbudy
Antoni Orczykowski Gmina Kolbudy
114 Nina Starowieyska Gdańsk 10:00 - 10:30
Lena Starowieyska Gdańsk
120 Michał Pieczykolan Gmina Kolbudy 10:00 - 10:30
Michalina Pieczykolan Gmina Kolbudy
Katarzyna Sucajtys-Pieczykolan Gmina Kolbudy
122 Martin Caren Gdańsk 11:00 - 11:30
Małgorzata Caren Gdańsk
Tomasz Caren Gdańsk
Emilia Caren Gdańsk
123 Anna Lipka Gdańsk 11:00 - 11:30
Michał Łażewski Gdańsk
127 Marcin Kozyrski Pruszcz Gdański 11:00 - 11:30
Dagmara Falk Pruszcz Gdański
Alan Falk Pruszcz Gdański
Tymon Falk Pruszcz Gdański
130 Antoni Kreja Pruszcz Gdański 10:00 - 10:30
Zofia Kreja Pruszcz Gdański
Anna Kreja Pruszcz Gdański
Michał Kreja Pruszcz Gdański
136 Przemysław Cybulski Gmina Kolbudy 10:00 - 10:30
138 Piotr Spławnik Gmina Kolbudy 10:30 - 11:00
Hanna Spławnik Gmina Kolbudy
139 Przemysław Orzoł Gdańsk 11:00 - 11:30
Alicja Baranowska-Orzoł Gdańsk
Maria Orzoł Gdańsk
140 Yuliia Medvedieva Gmina Kolbudy 11:30 - 12:00
Danylo Medvediev Gmina Kolbudy
Mirosław Medvediev Gmina Kolbudy
Rostyslaw Medvediev Gmina Kolbudy
Kira Medvedieva Gmina Kolbudy
Mikaela Medvedieva Gmina Kolbudy
Zenia Priahina Gmina Kolbudy
Maksym Serdiuk Gmina Kolbudy
Diana Serdiuk Gmina Kolbudy
Maryna Serdiuk Gmina Kolbudy
141 Przemysław Cybulski Gmina Kolbudy 10:00 - 10:30
Rozalia Cybulska Gmina Kolbudy

ŁAZIK

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas startu
101 Katarzyna Czajkowska Gdynia 10:00 - 10:30
Daniel Czajkowski Gdynia
Julian Czajkowski Gdynia
103 Karolina Kaca Gmina Kolbudy 11:00 - 11:30
Cezary Kaca Gmina Kolbudy
108 Janka Turczyn Gmina Kolbudy 11:00 - 11:30
Jarosław Turczyn Gmina Kolbudy
Tymoteusz Turczyn Gmina Kolbudy
Mikołaj Turczyn Gmina Kolbudy
112 Lucyna Łukaszów Gdańsk 11:00 - 11:30
Diana Oberle Gdańsk
Julia Oberle Gdańsk
Weronika Rogowska Gdańsk
115 Piotr Choma Gmina Kolbudy 10:30 - 11:00
Aleksandra Choma Gmina Kolbudy
Adam Choma Gmina Kolbudy
Joanna Choma Gmina Kolbudy
116 Jacek Ruszkul Gmina Kolbudy 11:00 - 11:30
Szymon Ruszkul Gmina Kolbudy
Filip Ruszkul Gmina Kolbudy
118 Jakub Nowaczewski Gmina Kolbudy 10:30 - 11:00
Filip Nowaczewski Gmina Kolbudy
Klara Nowaczewska Gmina Kolbudy
Feliks Nowaczewski Gmina Kolbudy
Katarzyna Nowaczewska Gmina Kolbudy
Ludmila Peresz Gmina Kolbudy
Zenia Peresz Gmina Kolbudy
124 Paulina Rzepka Gdańsk 10:00 - 10:30
Zuzanna Rzepka Gdańsk
126 Katarzyna Tissler Gmina Kolbudy 10:00 - 10:30
Adrian Tissler Gmina Kolbudy
Piotr Tissler Gmina Kolbudy
128 Arkadiusz Rudzki Mały Klincz 12:00 - 12:30
Jacek Rudzki Mały Klincz
129 Natalia Boyke Gdynia 10:30 - 11:00
Karol Boyke Gdynia
Martyna Boyke Gdynia
Igor Boyke Gdynia
133 Monika Popadiuk Borkowo 10:00 - 10:30
Oliwia Mazurowska Borkowo
134 Andrzej Rożek Gdańsk 11:30 - 12:00
Franciszek Rożek Gdańsk
Małgorzata Rożek Gdańsk
137 ARTUR MICHALSKI Gdynia 10:00 - 10:30
OLIWIA MICHALSKA Gdynia
KAZIMIERZ MICHALSKI Gdynia

TUŁACZ

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas startu
102 Rafał Turzeniecki Gdańsk 10:30 - 11:00
Iza Kulesza Gdańsk
Szymon Selonka Gdańsk
Kacper Turzeniecki Gdańsk
Jakub Turzeniecki Gdańsk
104 Michał Miłejko Gdańsk 11:00 - 11:30
Martyna Szmit Gdańsk
110 Marcin Glebow Gdańsk 10:30 - 11:00
Karolina Glebow Gdańsk
113 Joanna Kamińska Kleszczewo 10:00 - 10:30
Piotr Kamiński Kleszczewo
Jakub Kamiński Kleszczewo
Weronika Kamińska Kleszczewo
117 Alesia Yatskevich Gdynia 10:00 - 10:30
Pavel Yatskevich Gdynia
Tsimafei Yatskevich Gdynia
121 Wojciech Szostak Gdańsk 11:00 - 11:30
125 Jan Kołodziejski Gdańsk 10:30 - 11:00
131 Marta Pupiec Rumia 10:00 - 10:30
Magda Pupiec Rumia
Agata Pupiec Rumia

BIEGACZ

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas startu
132 Agnieszka Pilarczyk-Pupiec Rumia 10:00 - 10:30
Mariusz Pupiec Rumia
135 Tadeusz Mientki Gołębiewko 10:00 - 10:30