Nowy Port 02.10.2022
Kiełpino Górne 09.10.2022

RODZINNA

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas startu
102 Barbara Banasiak Gdańsk 10:30 - 11:00
Marcin Banasiak Gdańsk
Agata Banasiak Gdańsk
108 Magdalena Szeląg-Staszkiewic Gdańsk 10:00 - 10:30
Iga Staszkiewicz Gdańsk
Paweł Staszkiewicz Gdańsk
111 Zofia Wietrzykowska Gdańsk 10:00 - 10:30
Aleksandra Wietrzykowska Gdańsk
Barbara Wietrzykowska Gdańsk
Dawid Wietrzykowski Gdańsk
112 Piotr Pawlik Banino 10:00 - 10:30
Joanna Pawlik Banino
Antoni Pawlik Banino
113 Paulina Szczepaniak Poznań 10:00 - 10:30
Patryk Szczepaniak Poznań
Bartek Szczepaniak Poznań
115 Marta Klimczyk Gdańsk 11:00 - 11:30
Amelia Psuj Gdańsk
Kacper Psuj Gdańsk
116 Sylwia Zelewska Gdańsk 10:00 - 10:30
117 Justyna Turzynska Gdańsk 11:30 - 12:00
Dawid Filip Gdańsk
Helena Filip Gdańsk
Julian Filip Gdańsk
121 Agnieszka Łukiańska Gdańsk 11:00 - 11:30
Filip Łukiański Gdańsk
122 Emilia Sawicka Gdańsk 10:00 - 10:30
Natalia Sawicka Gdańsk
Maria Sawicka Gdańsk
Radosław Sawicki Gdańsk
124 Wiktor Czarnecki Gdańsk 10:00 - 10:30
Helena Czarnecka Gdańsk
Joanna Czarnecka Gdańsk
Krzysztof Czarnecki Gdańsk
126 Piotr Trzciński Gdańsk 10:00 - 10:30
Marta Trzcińska Gdańsk
Eryk Trzciński Gdańsk
128 Joanna Krasowska Gdańsk 11:00 - 11:30
Andrzej Krasowski Gdańsk
Emilia Krasowska Gdańsk
Amela Krasowska Gdańsk
130 Alicja Landowska Gdańsk 12:00 - 12:30
Stanisław Zastawny Gdańsk

ŁAZIK

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas startu
103 Miroslava Mroczek Gdańsk 11:30 - 12:00
Maciej Mroczek Gdańsk
Olivia Mroczek Gdańsk
Tomasz Mroczek Gdańsk
104 Karolina Głębicka Gdańsk 10:00 - 10:30
Paweł Głębicki Gdańsk
Łucja Głębicka Gdańsk
Kajetan Głębicki Gdańsk
105 Aleksandra Misura Gdańsk 10:00 - 10:30
Andrzej Misura Gdańsk
Lena Misura Gdańsk
Natan Misura Gdańsk
106 MONIKA SZYMANEK Gdańsk 11:30 - 12:00
107 Maria Zamościńska Gdańsk 10:30 - 11:00
Marcin Zamościński Gdańsk
Marcel Zamościński Gdańsk
Martyna Zamościńska Gdańsk
Maksymilian Zamościński Gdańsk
109 Marta Ałunowska Gdańsk 10:00 - 10:30
Daniel Ałunowski Gdańsk
Nikodem Ałunowski Gdańsk
Nina Ałunowska Gdańsk
114 Dorota Bigus Gdańsk 11:00 - 11:30
Mateusz Bigus Gdańsk
Tomek Bigus Gdańsk
125 Maciej Łukiański Gdańsk 11:00 - 11:30
Szymon Łukiański Gdańsk
Marcin Łukiański Gdańsk
127 Bartosz Bombik Gdańsk 10:30 - 11:00
Emilia Bombik Gdańsk
Kornelia Bombik Gdańsk
131 Paulina Michalska Gdańsk 11:00 - 11:30
Antonina Żuchowska Gdańsk
132 Wojciech Narwojsz Gdańsk 11:00 - 11:30
Antoni Narwojsz Gdańsk

TUŁACZ

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas startu
101 Bogumiła Przysiężna Gdańsk 10:30 - 11:00
Małgorzata Pogorzelska Gdynia
118 Tomasz Szymański Gdańsk 10:30 - 11:00
119 Anna Stachurska Gdańsk 12:00 - 12:30
120 Magdalena Dankowska Gdańsk 11:30 - 12:00
Krzysztof Dankowski Gdańsk
Jan Dankowski Gdańsk
Monika Cybula Gdańsk
Paweł Cybula Gdańsk
Stanisław Cybula Gdańsk
123 Agata Kozdroń Gdańsk 10:30 - 11:00
Rafał Kozdroń Gdańsk
Jagoda Kozdroń Gdańsk
129 Paula Woźniak Gdańsk 11:00 - 11:30
Michał Woźniak Gdańsk
Mikołaj Woźniak Gdańsk

BIEGACZ

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas startu
110 Wiktoria Kurasińska Gdańsk 11:00 - 11:30