Nowy Port 02.10.2022
Kiełpino Górne 09.10.2022

Oddaj na nas swój głos w Budżecie Obywatelskim

bo GDA 2023 logoGry Parkowe na Orientację po raz szósty ubiegają się o wsparcie Miasta Gdańsk w ramach Budżetu Obywatelskiego na 2023 rok. W dniach 26 września - 10 października odbywa się rozstrzygające głosowanie na poszczególne projekty. Prosimy Was o wsparcie. Szczegóły tutaj.

Nowy Port - 2 paźdzernika

2 października od godz. 9:30 zapraszamy na 29-ty epizod 11-go sezonu Gier Parkowych na Orientację (S11E29). Na niedzielnej imprezie zagościmy w Nowym Porcie na stworzonej rok temu specjanie dla nas wciąż jeszcze nowej i niepoznanej mapie!

Serdecznie zapraszamy. Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Piecki Bulońska - wyniki

Wyniki Gier Parkowych na Orientację PIECKI BULOŃSKA (S11E28) możecie znaleźć w zakładce WYNIKI w menu po lewej stronie. Zapraszamy do lektury.

Dziękujemy Wam za liczną frekwencję. Pogoda dopisała. Jak na ciepły wrzesień przystało, po niepewnym poranku, wyszło słońce i dodało wigoru wszystkim uczestnikom.

Nowa mapa spełniła Wasze i nasze oczekiwania. Trasy były wyjątkowo wymagające, szczególnie Tułacz i Biegacz. Dojście do niektórych PK wymagało gimnastyki zarówno fizycznej jak i umysłowej. Wszystkim gratulujemy osiągniętego rezultatu oraz dobrej Zabawy z Mapą.

Zapraszamy na kolejne edycje. Najbliższa odbędzie się już 2 października w Nowym Porcie. Dzięki Waszym głosom impreza będzie bezpłatna dla wszystkich mieszkańców Gdańska w ramach Budżetu Obywatelskiego 2022. Zapisy trwają. Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Tymczasem, już w poniedziałek rusza kolejne głosowanie na BO. Jeśli chcecie bezpłatnych Parkowych w 2023 roku znajdźcie nasze projekty "Gra Terenowa na Orientację" na 1 z 15 dzielnic i oddajcie na nie swoje głosy. Szczegóły podamy już jutro.

Gdynia Redłowo - wyniki

W zakłądce WYNIKI (menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie sobotniej edycji Gier Parkowych na Orientację Gdynia Redłowo. Piękna jesienna pogoda zdecydowanie wpłynęła na frekwencję, a wciąż jeszcze nowa mapa dostarczyła uczestnikom sporo dobrej zabawy! 

Wszystkim gratulujemy osiągniętego rezultatu :) Bardzo dziękujemy za Waszą obecność, a Radzie Dzielnicy Redłowo za pomoc w organizacji wydarzenia.

Nie przegapcie kolejnych epizodów (rozwijane podmenu "Kolejne Edycje" po lewej stronie). Najbliższa już w niedzielę 25 wrzesnia - na nowej mapie Piecki Buońska, a za tydzień zapraszamy do Nowego Portu.

Formularz zgłoszeniowy już działa!!!

Gdynia Redłowo 24 września
Piecki Bulońska 25 września

Nadchodzi weekend pełen wrażeń z Grami Parkowymi na Orientację. Nie możesz tego przegapić!!!

rada Redlowo logo

24 września (wyjątkowo w sobotę) od godz. 9:30 wraz z Radą Dzielnicy Redłowo zapraszamy na 27 epizod sezonu 11 Gier Parkowych na Orientację (S11E27). Po raz drugi w historii zagościmy na gdyńskim Redłowie na wciąż nowej i ciekawej mapie, przygotowanej wyłącznie na potrzeby Gier Parkowych. Serdecznie zapraszamy. Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

 rada Piecki Migowo logo sliderTymczasem w niedzielę 25 września wspólnie z Radą Dzielnicy Piecki-Migowo zapraszamy w rejon Piecki - ul. Bulońska. Specjalnie dla Was opracowaliśmy nową mapę byście mogli cieszyć się każdym jej szczegółem. Obejmuje ona zarówno część osiedla (dla amatorów terenów miejskich), jak i obszary leśne. Więcej na ten temat znajdziecie w zakładce Kolejne edycje.

Zapisy już trwają. Zapraszamy!!!!

Park Nad Strzyżą - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie niedzielnej edycji Gier Parkowych na Orientację Park Nad Strzyżą. Mimo obaw pogoda dopisała. Pod koniec zaświeciło nawet słońce. To zmobilizowało uczestników, którzy stawili się w całkiem pokaźnej grupie, zaś teren imprezy dostarczył sporo emocji :)

Wszystkim gratulujemy osiągniętego rezultatu oraz dobrej Zabawy z Mapą. Bardzo dziękujemy za Waszą obecność :)
Dziękujemy Radzie Dzielnicy Wrzeszcz Dolny za podjęcie współpracy, Mamy nadzieję, że zapoczątkuje to coroczne wizyty Gier Parkowych na Orientację we Wrzeszczu Dolnym.

Nie przegapcie kolejnych epizodów (rozwijane podmenu "Kolejne Edycje" po lewej stronie). Najbliższe już w kolejny weekend:
- sobota 24 września, Gdynia Redłowo - zapraszamy wraz z Radą Dzielnicy Redłowo;
- niedziela 25 września, Piecki ul. Bulońska - zapraszamy wraz z Radą Dzielnicy Piecki - Migowo.

Formularz zgłoszeniowy już działa!!!

Park Nad Strzyżą (Wrzeszcz Dolny) 18 września

18 września od godz. 9:30 zapraszamy na kolejny w tym roku roku epizod Gier Parkowych na Orientację (S11E26). Tym razem bawć się będziemy na terenie gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz Dolny, gdzie poza dobrą zabawą będziecie mogli aktywnie spędzić czas w gronie najbliższych.

Dzięki wsparciu Rady Dzielnicy Wrzeszcz Dolny udział dla mieszkańców dzielnicy będzie BEZPŁATNY!!! 

Nie zwlekaj‼

Już dziś ✍  wyślij zgłoszenie ✍  (menu po lewej stronie) i przybywaj w sobotę na Strzyżę, by wziąć udział w wyjątkowej Zabawie z Mapą.
 
Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje. Serdecznie zapraszamy.

Głaz Borkowskiego - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie 25 epizodu sezonu XI (S11E25) Gier Parkowych na Orientację - Głaz Borkowskiego. Zapraszamy do lektury.

Dziękujemy Radzie Dzielnicy Strzyża za wsparcie imprezy. Pogoda okazała się bardzo łaskawa - w sam raz na wrześniowy spacer po lecie :) Wszystkim uczestnikom gratulujemy osiągniętego rezultatu. Dziękujemy, że byliście z nami!

Już za tydzień, w niedzielę 18 września, kolejna edycja - Park nad Strzyżą. Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje po lewej stronie.

Przypominamy, że od piątku, 9 września, trwa Fun Run Zabawa z Mapą, tym razem w Parku Przymorze. Punkty będą na Was czekały do 18 września. Szczegóły i zapisy na www.funrun.pl.

Serdecznie zapraszamy!

Gdańsk-Strzyża (Głaz Borkowskiego) 10 września

10 września (SOBOTA!) od godz. 9:30 zapraszamy na kolejny w tym roku roku epizod Gier Parkowych na Orientację (S11E26). Tym razem bawć się będziemy na gdańskiej Strzyży, gdzie poza dobrą zabawą będziecie mogli aktywnie spędzić czas w gronie najbliższych.

Dzięki wsparciu Rady Dzielnicy Strzyża udział dla mieszkańców dzielnicy będzie BEZPŁATNY!!! 

Nie zwlekaj‼

Już dziś ✍  wyślij zgłoszenie ✍  (menu po lewej stronie) i przybywaj w sobotę na Strzyżę, by wziąć udział w wyjątkowej Zabawie z Mapą.
 
Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje. Serdecznie zapraszamy.

Park Millenium - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie 24 epizodu sezonu XI (S11E24) Gier Parkowych na Orientację - Park Millenium. Zapraszamy do lektury.

Dziękujemy Radzie Dzielnicy Zaspa Rozstaje oraz Stowarzyszeniu Gdańskiej Zaspy za wsparcie imprezy. Pogoda dopisała a frekwencje jeszcze bardziej. Na listach startowych odnotowaliśmy 326 osób. Widać nowa mapa przypadła Wam do gustu :). Wszystkim uczestnikom gratulujemy osiągniętego rezultatu. Dziękujemy, że byliście z nami!

Już za niespełna tydzień, w sobotę 10 września, kolejna edycja - Strzyża Głaz Borkowskiego. Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje po lewej stronie.

A w piątek, 9 września, wracamy po wakacyjnej przerwie z Fun Run Zabawa z Mapą, tym razem w Parku Przymorze. Punkty będą na Was czekały do 18 września. Szczegóły i zapisy na www.funrun.pl.

Serdecznie zapraszamy!

Park Millenium 4 września

W niedzielę 4 września od godz. 9:30 zapraszamy na 24 epizod XI-tego sezonu Gier Parkowych na Orientację. Po raz pierwszy w historii nasza Zabawa z Mapę odbędzie się w Parku Millenium (Zaspa), na całkowicie nowej mapie!!

Jak już wiecie Zaspa to w bardzo duże tereny zielone a Park Millenium (choć nie ograniczymy się tylko do niego) jest tego szczególnym dowodem. Jak zwykle czekają na Was 4 trasy o różnej długości, liczbie PK i stopniu trudności,

Zapisy już trwają! Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje (menu po lewej stronie).

Sobieszewo - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie minionej edycji Gier Parkowych na Orientację Wyspa Sobieszewska. Teren nie sprawił uczestnikom większych problemów - jak zawsze wszyscy wrócili z tras zadowoleni :)

Wszystkim gratulujemy osiągniętego rezultatu oraz dobrej zabawy. Bardzo dziękujemy za Waszą obecność :)

Dziękujemy Radzie Dzielnicy Wyspa Sobieszewska za wsparcie tej edycji. To już drugi rok naszej owocnej współpracy i liczymy na dalszą :-), tak by Gry Parkowe na Orientację na trwałe wpisały się w kalendarz wydarzeń Wyspy.

Nie przegapcie kolejnych terminów (rozwijane menu w Kolejne Edycje po lewej stronie). Najbliższy epizod (S11E24), 4 września, odbędzie się w Parku Millenium na gdańskiej Zaspie przy wsparciu Rady Dzielnicy Zaspa Rozstaje Nowy teren i nowa mapa właśnie opuszcza deskę kreślarską kartografa :-) a formularz zgłoszeniowy już działa!!!

Gdańsk Sobieszewo 28 sierpnia

rada Wyspa logo28 sierpnia od godz. 9:30 wraz z Radą Dzielnicy Wyspa Sobieszewska zapraszamy na XXIII epizod jedenastego sezonu Gier Parkowych na Orientację (S11E23). Tym razem spotykamy się w Sobieszewie, ponownie tuż przy plaży (oby pogoda była lepsza niż ostatnio), zatem nie zapomnijcie zabrać ze sobą kocy, piknikowych koszy i strojów kąpielowych by przy okazji Parkowych skorzystać z uroków naszego morza.

W lesie czaka na Was ciekawa mikrorzeźba. Nie zabraknie też punktów na plaży. Czujność na trasach mocno rekomendowana☺!

Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Kto jeszcze nie odkrył Skarbu Plentego będzie miał okazję to zrobić zaraz po Grze Parkowej. Szczegóły tutaj. Gorąco polecamy, bo zabawa naprawdę przednia :-)

Stogi Bunkry - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie 22 edycji XI-tego sezonu Gier Parkowych na Orientację Stogi Bunkry (S11E22). Tym razem pogoda nie dopisała, ale mimo porannego deszczu część z Was stawiła się na starcie. Gratulujemy determinacji i osiągniętych wyników. Dziękujemy za Waszą obecność, niech żałują Ci co nie byli.

Dziękujemy sponsorowi edycji, firmie DCT Gdańsk za wsparcie imprezy. To była już czwarta edycja pod auspicjami naszego sponsora. Zostały jeszcze dwie.

Już niebawem okazja na kolejną Zabawę z Mapą. Zapraszamy za tydzień, 28 sierpnia na Wyspę Sobieszewską. Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Stogi Bunkry 21 sierpnia

21 sierpnia od godz. 9:30 zapraszamy na 22 epizod XI sezonu Gier Parkowych na Orientację (S11E22).

Do końca roku czeka na Was aż 5 zupełnie nowych map. Śledźcie informacje na naszej stronie i FB a nic Was nie ominie. Zaczynamy od terenu roboczo nazwanego Stogi Bunkry. Świeża mapa, wprost spod rysika kartografa spełni oczekiwania najbardziej wymagających uczestników. Po imprezie będzie możliwość kąpieli w morzu i zabawy na Plaży Stogi - zabierzcie koce i piknikowe kosze oraz duuuuużo wody do picia.

Spotykamy się na końcu ul. Środkowej (za campingiem Stogi nr 218).

Dzięki wsparciu Terminala Kontenerowego DCT Gdańsk w ramach programu BUSOLE 2021 udział dla mieszkańców dzielnic Przeróbka, Stogi oraz Krakowiec - Górki Zachodnie BEZPŁATNY!!! (pierwsze 200 osób). Warunki skorzystania z bonifikaty w punkcie "6. OPŁATA STARTOWA" komunikatu startowego (zakładka Kolejne Edycje)‼

Nie zwlekaj‼
Już dziś ✍  wyślij zgłoszenie ✍  (menu po lewej stronie) i przybywaj w niedzielę na Stogi, by wziąć udział w wyjątkowej Zabawie z Mapą.
 
Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje. Serdecznie zapraszamy.

Kolbudy - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie sobotniej edycji Gier Parkowych na Orientację Kolbudy. Nowa mapa sprawdziła się w 100%, a teren okazał się dość wymagający. Nie odstraszyło to jednak wielu śmiałków a wręcz zachęciło, co w połączeniu z idealnie wakacyjną pogodą sprawiło, że start był dla wszystkich nie lada atrakcją.

Wszystkim gratulujemy osiągniętego rezultatu oraz dobrej Zabawy z Mapą. Bardzo dziękujemy za Waszą obecność :) Dziękujemy Gminie Kolbudy za wsparcie imprezy. Mamy nadzieję, że następne edycje w Kolbudach będę jeszcze lepsze, z jeszcze większym udziałem mieszkańców.

Nie przegapcie kolejnych epizodów (rozwijane podmenu "Kolejne Edycje" po lewej stronie). Najbliższa za tydzień, 21 sierpnia - spotykamy się na nowym terenie gdańskich Stogów - na wschód od pętli tramwajowej. Specjalnie opracowana na nasze zamówienie mapa otrzymuje właśnie ostatnie szlify kartograficzne .

Formularz zgłoszeniowy już działa!!!

Kolbudy 13 sierpnia (sobota!!!)

kolbudy logo poziomWakacje na półmetku zatem czas na jeszcze jeden weekend pełen wrażeń z Grami Parkowymi na Orientację.

13 sierpnia (sobota) wraz z Gminą Kolbudy zapraszamy na 21 w tym roku epizod Gier Parkowych na Orientację (S11E21). Wracamy (bo niewielu z Was skorzystało w zeszłym roku) na zupełnie nową mapę bardzo ciekawego terenu w Kolbudach. Liczne jary, wąwozy, skarpy i przewyższenia spełnią oczekiwania najbardziej wymagających z Was. Szczegóły oczywiście w zakładce Kolejne edycje.

Zapisy już trwają. Zapraszamy!!!!

Zbiornik Kolorowy - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie / na dole strony) zamieściliśmy podsumowanie epizodu 20 sezonu 11 Gier Parkowych na Orientację - Zbiornik Kolorowy. Pogoda, wbrew obawom, dopisała. Bardzo dziękujemy za Waszą obecność..

Dziękujemy za pomoc i wsparcie Radzie Dzielnicy Orunia Górna-Gdańsk Południe. Mamy nadzieję, że wspólnie zorganizujemy jeszcze niejedną imprezę.

Zapraszamy na kolejne GPnO - S11E21 już za 2 tygodnie 13 sierpnia (sobota!!!) w Kolbudach. Szczegóły w menu, w zakładce Kolejne Edycje.

Zbiornik Kolorowy 31 lipca
(Gdańsk-Południe)

rada Orunia Grn logo31 lipca od godz. 9:30 wspólnie z Radą Dzielnicy Orunia Górna - Gdańsk Południe zapraszamy na 20 epizod sezonu 11 Gier Parkowych na Orientację (S11E20). Tym razem zagościmy na mapie miejskiej, która pozwoli bezpiecznie poznać okolicę i pospacerować wśród osiedlowej zieleni. Serdecznie zapraszamy. Szczegóły w zakładce Komunikat Startowy.

Z zakładki DO POBRANIA pobierz plakat i powieś go na swojej stronie www lub profilu FB, albo w osiedlowym sklepie lub kościele - niech inni też dowiedzą się o Grach Parkowych na Orientację.

Park Przymorze - wyniki

W zakładce WYNIKI zamieściliśmy podsumowanie minionej edycji Gier Parkowych na Orientację w Parku Przymorze. Teren nie sprawił uczestnikom większych problemów - jak zawsze wracali z tras zadowoleni :).

Pogoda dopisała, a na mecie czekały medale i losowanie nagród. Wszystkim gratulujemy osiągniętego rezultatu oraz dobrej Zabawy z Mapą. Bardzo dziękujemy za Waszą obecność :). Dziękujemy Radzie Dzielnicy ŻWJT za wsparcie wydarzenia.

Nie przegapcie następnych terminów GPnO (rozwijane podmenu w "Kolejne Edycje"). Najbliższe (S11E20), 31 lipca odbędzie się nad Zbiornikiem Kolorowym (Gdańsk Południe). Zapraszamy wraz z Radą Dzielnicy Orunia Górna - Gdańsk Południe. Formularz zgłoszeniowy już działa!!!

Park Przymorze (Tysiąclecia) 24 lipca

Lato w pełni, słoneczna pogoda, zieleń parku i kojący chłód wody. Czego można chcieć więcej? Wspólnie z Radą Dzielnicy Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia 24 lipca od godz. 9:30 zapraszamy do Parku Przymorze na XIX w tym roku epizod Gier Parkowych na Orientację (S11E19).

Dla mieszkańców Dzielnicy ŻWJT całkowite zwolnienie z opłaty startowej!!!

Atrakcji na pewno nie zabraknie. Przyjdź i sprawdź, że przygoda z mapą w parku też może być ciekawa i zabawna. Szczegóły jak zwykle w zakładce Kolejne Edycje.

Dolina Elfów - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie Gier Parkowych na Orientację Dolina Elfów (S11E18). Letnia pogoda byłą wyjątkowo łaskawa. Brak upałów i tylko przelotny deszcz sprzyjały licznej obecności uczestników. Na listach startowych odnotowaliśmy ponad 260 osób. Teren i trasy okazały się wyjątkowo wymagające co spodobało się wielu z Was. Tym bardziej gratulujemy osiągniętych wyników.

Dziękujemy za Waszą obecność a Radzie Dzielnicy Oliwa za wsparcie imprezy. Mamy nadzieję na stałe zagościć w kalendarzu wydarzeń Oliwy :-).

Kolejna edycja za dwa tygodnie 24 lipca w Parku Przymorze, gdzie gościmy wśród pięknego starodrzewia, nad dającym chłód parkowym stawem. Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Gdańsk Śródmieście - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie niedzielnej edycji Gier Parkowych na Orientację Gdańsk Śródmieście. Teren nie był trudny, ale kilka PK sprawiło uczestnikom nieco problemów, a dobrze zaplanowane trasy i wciąż jeszcze nowa mapa wyciągnęły wiele ciekawych smaczków gdańskiego Głównego Miasta. Pogoda dopisała zatem czegóż można było oczekiwać więcej :-). Jak zawsze wszyscy wrócili zadowoleni :)

Wszystkim gratulujemy osiągniętego rezultatu oraz dobrej zabawy. Bardzo dziękujemy za Waszą obecność :) Dziękujemy Radzie Dzielnicy Śródmieście za wsparcie tej edycji. Mamy nadzieję, że Gry Parkowe na stałe zagoszczą na Śródmieściu :-)

Nie przegapcie kolejnych epizodów ("Kolejne Edycje" po lewej stronie).

Najbliższa edycja (S11E18), 10 lipca, odbędzie się w Dolini Elfów (Gdańsk Oliwa). Zapraszamy wraz z Radą Dzielnicy Oliwa.
Formularz zgłoszeniowy już działa!!!

Gdańsk Śródmieście 26 czerwca

W niedzielę, 26 czerwca wraz z Rada Dzielnicy Śródmieście zapraszamy na Gry Parkowe na Orientację - Gdańsk Śródmieście (S11E17).
 
rada Srodmiescie logoPo kilku leśno - parkowych epizodach proponujemy Wam odmianę. Przyjdźcie i sprawdźcie jak wygląda Zabawa z Mapą w przestrzeni miejskiej. Oddajemy Wam całkiem świeżą mapę, zrobioną specjalnie na nasze zamówienie, na której Parkowe organizujemy po raz drugi‼
 
Czekają na Was 4 trasy, medale ? dla zgłoszonych do czwartku, nagrody ? i zimne napoje na mecie.
 
Nie zwlekaj, ✍ wypełnij formularz zgłoszeniowy ✍ i ciesz się niekonwencjonalną Zabawą z Mapą na Głównym Mieście w Gdańsku‼
 

GpnO Matemblewo "Przygoda z Tatą" - wyniki

W zakładce WYNIKI zamieściliśmy podsumowanie 16-tego epizodu 11-tego sezonu Gier Parkowych na Orientację - Matemblewo. Zapraszamy do lektury.

Pogoda dopisała. Na trasach jak i w Centrum Zawodów panowała iście gorąca atmosfera :-). Wszystko we wspaniałej oprawie festynu z okazji Dnia Ojca organizowanego w ramach projektu "Ojcostwo - Przygoda Życia". Wasza frekwencja jak zwykle nie zawiodła, za co pozostaje Wam gorąco podziękować. Na listach startowych odnotowaliśmy blisko 600 osób!!!

Kolejna edycja Gier Parkowych na Orientację już 26 czerwca na gdańskim Śródmieściu. Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Serdecznie zapraszamy!!!

Matemblewo 19 czerwca

19 czerwca od godz. 9:30 zapraszamy na Gry Parkowe na Orientację - epizod 16 sezon 11 (S11E16). Wracamy w gościnne lasy Matemblewa. Korzystając z pięknej pogody centrum wydarzenia organizujemy na polanie przy Ołtarzu Papieskim za Sanktuarium Matki Bożej Brzemiennej.

Jak na Matemblewo przystało trasy będą malownicze i zróżnicowane. Na pewno nikt nie będzie się nudził, a każdy spragniony dobrego treningu będzie miał możliwość wybiegania się. Na mecie czekać będą medale, nagrody i woda dla każdego spragnionych po trudach pokonania trasy. Wszystko w oprawie Rodzinnego Festynu z okazji Dnia Ojca!

W kategorii rodzinnej zalecamy raczej chusty i nosidełka niż wózki (nie wszędzie dojadą).

Zachęcamy do udziału. Szczegóły jak zwykle w zakładce Kolejne Edycje.

Krakowiec - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie Gier Parkowych na Orientację Krakowiec (S11E15). Na listach startowych odnotowaliśmy 120 osób. Dziękujemy wszystkim za Waszą obecność i gratulujemy osiągniętych wyników.

Dziękujemy DCT Gdańsk za wsparcie tej edycji Gier Parkowych na Orientację.

Zapraszamy na kolejną edycję w Matemblewie już 19 czerwca. W programie festyn rodzinny z okazji Dnia Ojca oraz dodatkowa trasa "Przygoda z Tatą" dla Ojców z dziećmi.

Szczegóły w zakładce "Kolejne Edycje". Do zobaczenia.

Gdańsk Krakowiec 12 czerwca

12 czerwca od godz. 9:30 zapraszamy na Gry Parkowe na Orientację - 15-sty epizod XI-tego sezonu (S11E15). Tym razem zagościmy w lasach Krakowca, gdzie dawno już nas nie było, a centrum zawodów tym razem będzie nie w SP 62 a pod chmurką, przy bazie PERN ul. Kępna 16.

Czkamy na Was w niedzielę od godz. 9:30 a wraz z nami czekają:
???? piękna,leśna sceneria w sercu miasta
???? niezwykła mikrorzeźba, na której łatwo się zamieszać
???? duża dawka zdrowego, nadmorskiego jodu i dobrej Zabawy z Mapą

Trasy będą malownicze i zróżnicowane. Na pewno nikt nie będzie się nudził. Na mecie tradycyjnie: medale, nagrody i woda z sokiem.

Dzięki wsparciu Terminala Kontenerowego DCT Gdańsk w ramach programu BUSOLE 2021 udział dla mieszkańców dzielnic Przeróbka, Stogi oraz Krakowiec - Górki Zachodnie BEZPŁATNY!!! (pierwsze 200 osób). Warunki skorzystania z bonifikaty w punkcie "6. OPŁATA STARTOWA" komunikatu startowego‼

Serdecznie Zapraszamy. Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Park Zaspa - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie epizodu 14 sezonu XI (S11E14) Gier Parkowych na Orientację - Park Zaspa. Zapraszamy do lektury.

Dziękujemy Radzie Dzielnicy Zaspa Młyniec za wsparcie imprezy. Letnia pogoda zachęciła wielu mieszkańców do wyjścia z domu i spędzenia czasu z Grami Parkowymi na Orientację. Na listach startowych odnotowaliśmy 222 osoby!!! Dziękujemy, że byliście z nami.

Już dziś zapraszamy na Krakowiec, gdzie 12 czerwca będziemy szukać "skarbów" w cichym i spokojnym nadmorskim lesie. Kto wie, może znajdziecie też odłamki bursztynu :)

Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje po lewej stronie.

Serdecznie zapraszamy!!!

Park Zaspa 4 czerwca (sobota!!!)

rada Mlyniec logo4 czerwca od godz. 9:30 wraz z Radą Dzielnicy Zaspa Młyniec zapraszamy na 14 w tym roku epizod Gier Parkowych na Orientację (S11E14). Tym razem Gry Parkowe na Orientację zawitają do Parku Zaspa. Mamy nadzieję, że spodoba Wam się edycja parkowa i będziecie z nami w równie licznym gronie jak podczas ostatnich edycji.

Dzięki wsparciu za strony Rady Dzielnicy udział dla mieszkańców dzielnicy Zaspa Młyniec jest BEZPŁATNY!!! Warunki skorzystania z bonifikaty w punkcie "6. OPŁATA STARTOWA" komunikatu startowego (zakładka Kolejne Edycje).

Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje (menu po lewej stronie).

Serdecznie zapraszamy.!!!

Piecki 22 maja

W niedzielę 22 maja od godz. 9:30 zapraszamy na Gry Parkowe na Orientację (S11E13). Spotykamy się w okolicach os. Magellana na gdańśkich Pieckach. Czekają na Was cztery trasy, medale i losowanie nagród. Nad wszystkim czuwać będzie zwarta ekipa Parkowych gotowa wyjaśnić każde, najdrobniejsze wątpliwości.

Nie zwlekaj - wypełnij formularz zgłoszeniowy i ciesz się wspaniałą Zabawą z Mapą!!

Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.
Do zobaczenia w niedzielę!!!

Brzeźno - wyniki

W zakładce WYNIKI (menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie Waszych zmagań podczas Gier Parkowych na Orientację edycja Park Haffnera - Brzeźno (S11E12). Zapraszamy do lektury.

Dziękujemy za Wasz udział a Radzie Dzielnicy Brzeźno za gościnę i wsparcie imprezy.

Kolejne stacjonarne Gry Parkowe na Orientację już za tydzień, w niedzielę 22 maja. Tym razem zapraszamy na Piecki (Morena), czyli w lasy osiedla Magellana.
Szczegóły w menu "Kolejne Edycje".

W między czasie zachęcamy do samodzielnego startu na FUN RUN Zabawa z Mapą wokół Zbiornika Kolorowego (Gdańsk Południe). Przekonaj się, że spacer i nawigacja w miejskiej dżungli jest równie przyjemna jak w parku.
Szczegóły na www.funrun.pl.

Serdecznie zapraszamy!

Brzeźno Park J.J. Haffnera 15 maja

rada Brzezno logo215 maja wspólnie z Radą Dzielnicy Brzeźno zapraszamy do parku Brzeźno im. J.J. Haffnera, by tam wspólnie bawić się w terenie parkowo-plażowym na specjalnie z tej okazji zaktualizowanej mapie.

Czekają na Was 4 trasy, medale dla zgłoszonych do czwartku i losowanie nagród na mecie. Szczegóły w zakładce Kolejne edycje i na naszym profilu facebook.com/BnOparkowe.

Zapisy już trwają. Zapraszamy!!!!

Westerplatte - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie niedzielnej edycji Gier Parkowych na Orientację Westerplatte (S11E11). Tym razem pogoda dopisała i bawiliśmy się przednio. Niech żałuje kto nie był, a tym co byli gratulujemy pozytywnej postawy, dobrej zabawy i wyniku. Na mecie wszyscy zostali nagrodzeni medalami i wzięli udział w losowaniu nagród.

Dziękujemy DCT Gdańsk za wsparcie tej edycji Gier Parkowych na Orientację.

Kolejny epizod już za 2 tygodnie 22 maja w Parku im. Haffnera na gdanśkim Brzeźnie. Szczegóły w zakładce "Kolejne Edycje".

Weaterplatte 8 maja

8 maja od godz. 9:30 zapraszamy na 11-sty w tym roku epizod Gier Parkowych na Orientację (S11E11). Po raz trzeci w historii udamy się na Westerplatte, gdzie poza dobrą zabawą będziecie mogli przekazać najmłodszym kawałek historii. Mamy nadzieję, że spodoba Wam się ten pomysł i będziecie z nami w równie licznym gronie jak podczas ostatnich edycji.

Dzięki wsparciu Terminala Kontenerowego DCT Gdańsk w ramach programu BUSOLE 2021 udział dla mieszkańców dzielnic Przeróbka, Stogi oraz Krakowiec - Górki Zachodnie BEZPŁATNY!!! (pierwsze 200 osób). Warunki skorzystania z bonifikaty w punkcie "6. OPŁATA STARTOWA" komunikatu startowego (zakładka Kolejne Edycje)‼

Nie zwlekaj‼
Już dziś ✍  wyślij zgłoszenie ✍  (menu po lewej stronie) i przybywaj w niedzielę na Westerplatte, by wziąć udział w wyjątkowej Zabawie z Mapą.
 
Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje. Serdecznie zapraszamy.

Chełm Witosa - wyniki

W zakładce WYNIKI (menu po lewej stronie) zamieściliśmy wyniki Gier Parkowych na Orientację edycja Chełm Witosa. Zapraszamy do lektury. Przesyłajcie nam Wasze zdjęcia z trasy to umieścimy je na naszym profilu FB :-).

Wszystkim tradycyjnie gratulujemy osiągniętego rezultatu oraz dobrej zabawy. Pokazaliście, że lubicie bawić się także w terenie miejskim, co nas bardzo cieszy. Na listach startowych odnotowaliśmy 342 uczestników, co stanowi rekordową frekwencję spośród edycji na os. Witosa. Dziękujemy za Waszą obecność i dziękujemy Radzie Dzielnicy Chełm oraz Spółdzielni Mieszkaniowej Chełm za pomoc organizacyjną i promocyjną imprezy.

Do zobaczenia już niebawem, 8 maja na ciekawych trasach z nutą historii w tle. Zarówno datę jak i miejsce wybraliśmy nie przypadkowo i nikomu nie trzeba mówić co wydarzyło się tego dnia. Dla uczczenia wydarzeń sprzed 77 lat, z nadzieją na rychłe, takie samo zakończenie obecnego konfliktu spotykamy się na Westerplatte.

Zapisy już trwają. Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Chełm Witosa 1 maja

rada Chelm logo slider1 maja od godz. 9:30 wspólnie z Radą Dzielnicy Chełm zapraszamy na 10 epizod 11-tego sezonu Gier Parkowych na Orientację. Ta edycja będzie odmienna od pozostałych. Bawić będziemy się w terenie miejskim na mapie Chełm-Witosa a mieszkańcy dzielnicy Chełm (w ramach wsparcia przez Radę Dzielnicy) startować będą bezpłatnie.

Przyjdź i sprawdź że Zabawa z Mapą wśród bloków na osiedlu też może być ciekawa, a nawigacja jeszcze bardziej wymagająca uwagi i skupienia!

Szczegóły jak zwykle w zakładce Kolejne edycje, a zgłoszenie poprzez formularz Wyślij Zgłoszenie!

Fun Run Gdynia Redłowo 29 kwietnia - 8 maja

fun run logo

Od 29 kwietnia, przez cały długi weekend majowy aż do 8 maja 2022 zapraszamy na Fun Run Zabawa z Mapą czyli Parkowe Treningi na Orientację pod nową nazwą.

FUN RUN to impreza oparta na zasadach biegu/marszu na orientację, w której uczestnictwo jest w pełni samodzielne. Startować można zarówno indywidualnie, jak i grupowo. Sami decydujecie którego dnia iść na spacer i w jakim tempie szukać Punktów Kontrolnych. Czekają na Was 3 trasy o zróżnicowanym stopniu trudności: Nowicjusz, Praktyk i Expert.

"Majówkowa" edycja odbędzie się w Gdyni Redłowie na całkiem nowej mapie!

Po więcej szczegółów zapraszamy na funrun.pl oraz
na Facebooka www.facebook.com/FunRunGDA

Park Reagana - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie niedzielnej edycji Gier Parkowych na Orientację Park Reagana. Pogoda sprzyjała spacerom po parku, a trasy dostarczyły sporo dobrej zabawy :) Wszystkim gratulujemy osiągniętego rezultatu. Bardzo dziękujemy za Waszą obecność :) . Na listach startowych odnotowaliśmy blisko 300 osób!!!

Nie przegapcie kolejnych epizodów (rozwijane podmenu "Kolejne Edycje" po lewej stronie). Najbliższa już w niedzielę 1 maja na gdański Chełm.  Formularz zgłoszeniowy już działa!!!

Park Reagana 24 kwietnia

rada Przymorze Wlk logo24 kwietnia od godz. 9:30 wraz z Radą Dzielnicy Przymorze Wielkie zapraszamy na 9-ty w tym roku epizod Gier Parkowych na Orientację (S11E09). Tym razem zawitamy do wschodniej części Parku Reagana, a może nawet na plażę ;-). Specjalnie na potrzeby Gier Parkowych zaktualizowaliśmy mapę tego terenu.

Przygotowaliśmy dla Was m.in:
- 4 trasy różniące się trudnością, długością i liczbą Punktów Kontrolnych
- medale ???? dla wszystkich zgłoszonych do czwartku
- nagrody ???? losowane na mecie
- ciepłą herbatę lub wodę dla spragnionych po trudach pokonania trasy
- nową dawka świeżego powietrza i dobrej Zabawy z Mapą.

Szczegóły jak zwykle w zakładce Kolejne Edycje. Zapisy już trwają‼

Kolibki Park - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie Gier Parkowych na Orientację Kolibki Park. Pogoda, mimo porywistego wiatru sprzyjała Zabawie z Mapą. Teren nie sprawił uczestnikom większych problemów - jak zawsze wszyscy wrócili z tras zadowoleni :)

Gratulujemy Wam osiągniętych rezultatów oraz dobrej zabawy. Bardzo dziękujemy za Waszą obecność :)

Nie przegapcie kolejnych epizodów GPnO (rozwijane podmenu w Kolejne Edycje po lewej stronie). Najbliższy (S11E09), 24 kwietnia, odbędzie się w Parku im. Reagana Formularz zgłoszeniowy już działa!!! Serdecznie zapraszamy.

Gdynia Park Kolibki 10 kwietnia

10 kwietnia od godz. 9:30 zapraszamy na 8 epizod sezonu 11 Gier Parkowych na Orientację (S11E08). W najbliższą niedzielę zagościmy w gdyńskim Parku Kolibki. Czekamy na Was od 9:30 do 13:00.

Serdecznie zapraszamy. Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Z zakładki DO POBRANIA pobierz plakat i powieś go na swojej stronie www lub profilu FB, albo w osiedlowym sklepie lub kościele - niech inni też dowiedzą się o Grach Parkowych na Orientację.

Park Oruński - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie niedzielnej edycji Gier Parkowych na Orientację Park Oruński. Jak przystało na wczesną wiosnę, pogoda sprzyjała spacerom po parku, a trasy dostarczyły sporo dobrej zabawy :) Wszystkim gratulujemy osiągniętego rezultatu. Bardzo dziękujemy za Waszą obecność :) . Na listach startowych odnotowaliśmy 367 osób!!!

Jeśli chcecie więcej bezpłatnych edycji głosujcie na nas we wrześniu w ramach Budżetu Obywatelskiego 2023!!!

Nie przegapcie kolejnych epizodów (rozwijane podmenu "Kolejne Edycje" po lewej stronie). Najbliższa już w niedzielę 10 kwietnia do Gdyni Kolibki.  Formularz zgłoszeniowy już działa!!!

Park Oruński 3 kwietnia

3 kwietnia od godz. 9:30 zapraszamy na 7-my epizod XI sezonu Gier Parkowych na Orientację (S11E07). Tym razem zawitamy do urokliwego Parku Oruńskiego a dla pierwszych 250 Gdańszczan zgłoszonych do piątku 2 kwietnia start bezpłatny w ramach Budżetu Obywatelskiego dla Gdańska!!!

Nie przegap okazji, zgłoś się już teraz przez formularz w zakładce "wyślij zgłoszenie" i zdobądź bezpłatne wejściówki. Kto pierwszy ten lepszy!!!

Chcecie więcej bezpłatnych edycji? Pamiętajcie o głosowaniu na nasze projekty dzielnicowe we wrześniu, w kolejnej odsłonie Budżetu Obywatelskiego!

Czy Zabawa z Mapą w parku może być ciekawa? Zdecydowanie tak! Przyjdź i sprawdź sam!

Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje!.

Zaspa Rozstaje - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie 4 epizodu sezonu XI (S11E04) Gier Parkowych na Orientację - Zaspa Rozstaje. Zapraszamy do lektury.

Dziękujemy Dyrekcji Szkoy Podstawowej nr 48 za gościnę. Pogoda dopisała. Po sobotnim huraganie byliśmy niczym w "oku cyklonu" Słońce świeciło, temperatura jak na zimę buła rekorsy na plusie a deszcze tylko lekko pokropił. Wszystkim uczestnikom gratulujemy osiągniętego rezultatu. Dziękujemy, że byliście z nami.

Już za dwa tygodnie, 6 marca, kolejna edycja - Park Przymorze. W między czasie możecie się sprawdzić na Fun Run Zabawa z Mapą w lasach Witomina. Start w piątek 25 lutego a punkty będą na Was czekały do 6 marca.

Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje po lewej stronie. Serdecznie zapraszamy

Kamienna Góra - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie Gier Parkowych na Orientację Kamienna Góra (S11E3). Pogoda nie była najlepsza ale też nie taka straszna jak ją prognozy malowały ;-). Momentami mogliśmy nawet cieszyć się pięknym słońcem. Wszystkim uczestnikom gratulujemy osiągniętych wyników.

Dziękujemy Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 51 za gościnę i użyczenie pomieszczeń celem przeprowadzenia GPnO.

Kolejna edycja za dwa tygodnie 20 lutego na gdańskim osiedlu Zaspa Rozstaje. Szczegóły wkrótce.

Zapraszamy też na reaktywację Parkowych Treningów na Orientację, czyli samodzielnych spacerów w dni powszednie. Startujemy z nową ekipą i pod nową nazwą FunRun Zabawa z Mapą, Zaczynamy 11 lutego w Parku Przymorze. Szczegóły na www.funrun.pl.

 

Kamienna Góra 6 lutego

6 lutego 2022 od godz. 9:30 zapraszamy na Gry Parkowe na Orientację - trzeci epizod XI sezonu (S11E03). Będzie to ukłon w stronę uczestników z Gdyni. Specjalnie dla Was, we współpracy ze Szkołą Podstawową nr 51 aktualizujemy mapę Kamienna Góra-Skwer Kościuszki.

Nie zwlekaj‼
Już dziś ✍ wypełnij formularz zgłoszeniowy ✍  (zakładka Wyślij Zgłoszenie) i przybywaj z rodziną lub znajomymi na Kamienną Górę‼ Czekamy na Was tradycyjnie od 9:30.
 
Dzięki uprzejmości pani dyrektor Danuty Maliszewskiej gościć będziemy w Szkole Podstawowej nr 51, ul Słowackiego 53. Serdecznie dziękujemy!

Szczegóły w zakładce Komunikat Startowy.

Dolina Samborowo - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie Gier Parkowych na Orientację - Dolina Samborowo (S11E01). Pogoda była idealna a trasy nie sprawiły Wam większych problemów. Na listach odnotowaliśmy 288 osób zatem inauguracja XI sezonu zakończyła się pełnym sukcesem. Cieszymy się, że byliście z nami i gratulujemy osiągniętych wyników!

Dziękujemy Gdańskiej Szkole Szermierki za gościną, a wszystkim uczestnikom za udział, zwłaszcza tym, którzy byli z nami pierwszy raz. Mamy nadzieję, że złapiecie "bakcyla" i będziecie regularnymi uczestnikami Gier Parkowych na Orientację, a okazja ku temu już 23 stycznia na gdańskich Stogach wokół zbiornika Pusty Staw.

Śledźcie informacje na naszym FB i bądźcie z nami :).

Zapisy trwają. Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Dolina Samborowo 9 stycznia

W niedzielę, 9 stycznia wszystkich, którzy potrzebują zadbać o swoją kondycję, a przy okazji spalić trochę świątecznycb kalorii zapraszamy na inaugurację XI sezonu Gier Parkowych na Orientację (GPnO). Startujemy w ulubionej przez Was Dolinie Samborowo zatem będzie górzyście i bajkowo śnieżnie :-). Serdecznie zapraszamy.

Koniecznie dokonajcie zgłoszenia za pomocą Formularza Zgłoszeniowego wybierając jedną z czterech tras.

Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje!

 Praca przy Grach Parkowych

W związku z rozwojem projektu Rodzinne Gry Parkowe na Orientację poszukujemy osób zainteresowanych współpracą przy przeprowadzaniu kolejnych edycji.

Zdobywaj Odznakę InO

ksiazeczka inoNa naszych imprezach możecie nabyć książeczkę InO. Do czego one służą?

PTTK wiele lat temu celem popularyzacji Imprez na Orientację ustanowiło Odznakę Imprez na Orientację (OInO) – wyróżnienie przyznawane w turystyce kwalifikowanej za udział w imprezach na orientację zarówno indywidualnych jak i drużynowych. Zdobywanie odznaki nie jest limitowane wiekowo ani czasowo. Więcej szczegółów o odznace znajdziecie tutaj.

Książeczki InO służą do zbierania potwierdzeń udziału (pieczątki, nalepki, wpisy), które później są podstawą do weryfikacji poszczególnych stopni odznaki.

Oczywiście w książeczkach można zbierać same potwierdzenia udziału co na pewno będzie stanowiło nie lada pamiątkę w przyszłości. Jednym z najbardziej wytrwałych kolekcjonerów startów w Imprezach na Orientację jest kolega Jakub Kaczyński, który ma na swoim koncie już grubo ponad 1000 (tysiąc!!!!) startów.

Serdecznie gratulujemy wytrwałości i zachęcamy wszystkich uczestników do aktywnego udziału i zbierania potwierdzeń w książeczkach InO.

Park Przymorze - filmik

W czasie Gier Parkowych na Orientację w Parku Przymorze gościliśmy dziennikarzy z portalu trojmiasto.tv. Nakręcony przez nich filmik możecie zobaczyć tutaj. Ciekawe kto odnajdzie tam siebie.

2017.10.15 Jelitkowo098 TTV