Zbiornik Kolorowy 04.12.2021
Kozacza Góra 05.12.2021

Zbiornik Kolorowy (Gdańsk Południe) 4 grudnia
Kozacza Góra (Ujeścisko) 5 grudnia

Nadchodzi weekend pełen wrażeń z Grami Parkowymi na Orientację. Nie możesz tego przegapić!!!

rada Orunia Grn logo 4 grudnia (wyjątkowo w sobotę) w godz. 9:30-14:00 wraz z Radą Dzielnicy Orunia Górna - Gdańsk Południe zapraszamy na 33 w tym roku epizod Gier Parkowych na Orientację (S10E33). Będziemy bawić się z mapą w terenie miejskim, na jeszcze bardzo świeżej mapie "Osiedle Kolorowe" w Gdańsku, Szczegóły jak zwykle w zakładce Kolejne Edycje.

rada Ujescisko logoTymczasem w niedzielę 5 grudnia wspólnie z Radą Dzielnicy Ujeścisko-Łostowice zapraszamy na Kozaczą Górę. Specjalnie dla Was zaktualizowaliśmy mapę byście mogli cieszyć się każdym jej szczegółem. Więcej na ten temat znajdziecie w zakładce Kolejne edycje.

Zapisy już trwają. Zapraszamy!!!!

Gaj Gutenberga - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie Gier Parkowych na Orientację Gaj Gutenberga (S10E32). Pogoda miło zaskoczyła uczestników. Po newielkim opadzie deszczu ze śniegiem z rana niebo się przejasniło a zza chmur na moment wyjżało słońce. Nikt z obecnych na pewno nie żałował swojego udziału. Frekwencja dopisała. Dziękujemy wszystkim za Waszą obecność i gratulujemy osiągniętych wyników.

Dziękujemy dyrekcji i obsłudze III Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku za gościnę mimo wielu trudów i związanych z tym wątpliwości. Cieszymy się, że impreza doszła do skutku.

Już za tydzień, 5 grudnia, zapraszamy na Południe Gdańska, przy Zbiorniku Kolorowym na jeden z ostatnich w tym roku epzodów  Gier Parkowych na Orientację.

Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje. Do zobaczenia!!!

Gaj Gutenberga - 28 listopada

28 listopada od godz. 9:30 zapraszamy na Gry Parkowe na Orientację. Tym razem zagościmy w lasach powszechnie zwanych jako Gaj Gutenberdga. Start zaplanowaliśmy w III LO, przy ul. Topolowej w Gdańśku Wrzeszczu.

Trasy po raz kolejny zagoszczą w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym, zatem na pewno nie będzie nudno, a każdy spragniony dobrego treningu będzie miał możliwość wybiegania się. Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje!

Niedźwiednik - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie niedzielnej edycji Gier Parkowych na Orientację na Niedźwiedniku. Teren okazał się wymagający, jednakże nie przeszkodziło to w dobrej Zabawie z Mapą - uczestnicy jak zawsze wrócili z tras zadowoleni :)

Dziękujemy dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 38 za gościnę. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział. Mamy nadzieję, że będziecie nas odwiedzać regularnie, tak jak dotychczas.

Nie przegapcie terminów (rozwijane podmenu w zakładce Kolejne Edycje po lewej stronie). Najbliższa edycja (S10E31), 28 listopada, odbędzie się we Wrzeszczu (Gaj Gutenberga).

Formularz zgłoszeniowy już działa!!!

Serdecznie zapraszamy.

Niedźwiednik 21 listopada

21 listopada od godz. 9:30 zapraszamy na 31 w tym roku epizod Gier Parkowych na Orientację. Tym razem zagościmy w lasach dzielnicy Brętowo w okolicach Niedźwiednika. Bazą imprezy będzie budynek szkolny, zatem chłód Wam nie grozi. Trasy jak zwykle będą malownicze i zróżnicowane. Nikt nie będzie się nudził, a każdy spragniony dobrego treningu będzie miał możliwość wybiegania się. Na mecie tradycyjnie czekać będzie gorąca herbata, losowanie nagród i medale dla zgłoszonych do czwartku.

Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje! Zapisy już uruchomione. Czekamy na Was!!!

Żabianka Osiedle - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie niedzielnej edycji Gier Parkowych na Orientację Żabianka Osiedle. Teren nie sprawił uczestnikom większych problemów - jak zawsze wracali z tras zadowoleni :)

Pogoda była rześka, ale w sam raz na jesienny spacer, Wystarczyła ciepła kurtka i dobre buty. Tym razem obyło się bez parasola. Niech żałuje kto nie był. Wszystkim gratulujemy osiągniętego rezultatu oraz dobrej zabawy. Bardzo dziękujemy za Waszą obecność :)

Dziękujemy Radzie Dzielnicy Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia za wsparcie imprezy oraz pomoc w promocji.

Nie przegapcie kolejnych terminów (rozwijane podmenu w Kolejne Edycje po lewej stronie). Najbliższa edycja (S10E31), już za tydzień, 21 listopada, odbędzie się na gdańskim Niedźwiedniku. Formularz zgłoszeniowy już działa!!! Serdecznie zapraszamy.

osiedle Żabianka - nowa mapa!!!

rada Zabianka logo2

Niepodległościowa Gra Miejska już za nami. Wystartowało ponad 1000 osób. Dziękujemy, że byliście z nami, tymczasem .....
14 listopada od godz. 9:30 wraz z Radą Dzielnicy ŻWJT zapraszamy na 30 epizod sezonu 10 Gier Parkowych na Orientację (S10E30). Na nowej mapie osiedla Żabianka niewielu z Was miało okazję wystartować zatem to dobry moment, aby spróbować swoich sił w niebanalnym terenie miejskim :) 

Tradycyjnie przygotowaliśmy m.in:
🍁 4 trasy różniące się trudnością, długością i liczbą Punktów Kontrolnych
🍁 medale 🥇 dla wszystkich zgłoszonych do czwartku
🍁 nagrody 🎁 losowane na mecie
🍁 wodę / herbatę dla spragnionych po trudach pokonania trasy
🍁 nową dawkę dobrej Zabawy z Mapą
 
Nie zwlekaj‼Już dziś ✍ wypełnij formularz zgłoszeniowy ✍ i wraz z rodziną, sąsiadami 🚶‍♀️🚶 lub znajomymi 🚶‍♀️🚶 przybywajcie na Żabiankę‼

Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Niepodległościowa Gra Miejska 11.11.2021

11 listopada od godz. 10:00 z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości zapraszamy na spacer z mapą po Starym i Głównym mieście w Gdańsku czyli na Niepodległościową Grę Miejską. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy dwie trasy, na których poznacie miejsca i osoby związane z Gdańskiem, które miały wpływ na naszą niepodległość..

Serdecznie zapraszamy! Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje. Zapisy trwają!!

Witomino - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie Gier Parkowych na Orientację Gdynia Witomino. Choć momentami trochę padało to piękna, złota jesień sprzyjała wyśmienitej Zabawie z Mapą :-). Leśne trasy nie sprawiły jednak uczestnikom zbyt dużych trudności i wszyscy wrócili na metę zadowoleni. Niech żałuje kto nie był :-).

Gratulujemy Wam osiągniętych rezultatów oraz dobrej zabawy. Bardzo dziękujemy za Waszą obecność :)

Nie przegapcie kolejnych epizodów GPnO (rozwijane podmenu Kolejne Edycje po lewej stronie).W nadchodzącym tygodniu aż dwie okazje:
- 11 listopada Niepodległościowa Gra Miejska
- 14 listopada Gry Parkowe na Orientację Gdańsk Żabianka.

Zapisy trwają! Śledźcie naszą stronę www i profil FB (najlepiej go polubić) a nic Was nie ominie ;-).

Gdynia Witomino - 7 listopada

7 listopada od godz. 9:30 zapraszamy na 28 epizod 10-tego sezonu Gier Parkowych na Orientację (S10E28). Po raz drugi zagościmy na ubiegłorocznej mapie zrobionej specjalnie dla Was, gdzie bardzo urozmaicony teren skrywa wiele ciekawych zakamarków. 🍂 Jesienne pogoda 🍂 za oknem aż wzywa, by wyjść na spacer 🚶‍♀️🚶, zatem w najbliższą niedzielę przybywajcie do Gdyni na Gry Parkowe na Orientację - Gdynia Witomino.

Czekać na Was będą tradycyjnie m.in:
🍁 4 trasy różniące się trudnością, długością i liczbą Punktów Kontrolnych
🍁 medale 🥇 dla wszystkich zgłoszonych do czwartku
🍁 nagrody 🎁 losowane na mecie
🍁 woda / herbata dla spragnionych po trudach pokonania trasy
🍁 nowa dawka dobrej Zabawy z Mapą
 
Nie zwlekaj‼
Już dziś ✍ wypełnij formularz zgłoszeniowy ✍ (zakładka WYŚLIJ ZGŁOSZENIE) i wraz z rodziną, sąsiadami lub znajomymi odwiedź nas na Witominie‼

Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Z zakładki DO POBRANIA pobierz plakat i powieś go na swojej stronie www lub profilu FB, albo w osiedlowym sklepie lub kościele - niech inni też dowiedzą się o Grach Parkowych na Orientację.

Park Reagana - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie Gier Parkowych na Orientację - Park Reagana (S10E27).

Impreza była stricte międzynarodowa co nas bardzo cieszy. Pogoda dopisała jak nigdy, zatem uczestnicy również nie zawiedli. Na listach startowych odnotowaliśmy 334 osoby! Jesteśmy naprawdę pod wrażeniem i dziękujemy za Waszą obecność zwłaszcza tym, którzy byli z nami pierwszy oraz gościom z dalekich stron :). Mamy nadzieję, że złapiecie "bakcyla" i będziecie regularnymi uczestnikami Gier Parkowych na Orientację, a okazja ku temu już niebawem.

Dziękujemy Radzie Dzielnicy Przymorze Wielkie za wsparcie imrezy i ufundowanie ciekawych nagród i medali.

Na kolejny epizod GPnO zapraszmy 7 listopada. Tym razem centum zawodów będzie Gdynia Witomino. Szczegóły znajdziecie w zakładce Kolejne Edycje w menu po lewej stronie.

Park Reagana 24 października

rada Przymorze Wlk logo24 października od godz. 9:30 wraz z Radą Dzielnicy Przymorze Wielkie zapraszamy na 27-my w tym roku epizod Gier Parkowych na Orientację (S10E27). Tym razem zawitamy do zachodniej części Parku Reagana, a może nawet na plażę ;-). Specjalnie na potrzeby Gier Parkowych zaktualizowaliśmy dla Was mapę tego terenu.

Przygotowaliśmy dla Was m.in:
🍁 4 trasy różniące się trudnością, długością i liczbą Punktów Kontrolnych
🍁 medale 🥇 dla wszystkich zgłoszonych do czwartku
🍁 nagrody 🎁 losowane na mecie
🍁 ciepłą herbatę lub wodę dla spragnionych po trudach pokonania trasy
🍁 nową dawka świeżego powietrza i dobrej Zabawy z Mapą.

Szczegóły jak zwykle w zakładce Kolejne Edycje. Zapisy już trwają‼

Nowy Port - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie niedzielnej edycji Gier Parkowych na Orientację Gdańsk Nowy Port. Teren nie był trudny, ale kilka PK sprawiło uczestnikom nieco problemów, a dobrze zaplanowane trasy i nowa mapa wyciągnęły wiele ciekawych smaczków Nowego Portu. Pogoda dopisała zatem czegóż można było oczekiwać więcej :-). Jak zawsze uczestnicy wrócili zadowoleni :)

Wszystkim gratulujemy osiągniętego rezultatu oraz dobrej zabawy. Bardzo dziękujemy za Waszą obecność :). Mamy nadzieję, że Gry Parkowe na stałe zagoszczą w Nowym Porcie :-) a okazja ku temu nadarza się nie mała.

Jeszcze tylko do poniedziałku, do godz. 23:59 możecie oddać swoje głosy (każdy ma ich aż 5) na nasze projekty w ramach Budżetu Obywatelskiego. W Nowym Porcie nasz projekt jest JEDYNY na liście projektów dzielnicowych, zatem są duże szanse, że za rok wrócimy również z edycją bezpłatną. To zależy TYLKO od WAS i Waszych głosów. Szczegóły głosowania tutaj.

Nie przegapcie kolejnych epizodów (rozwijane podmenu "Kolejne Edycje" po lewej stronie).

Najbliższa edycja (S10E27), 24 października, odbędzie się w Parku Reagana. wraz z Radą Dzielnicy Przymorze Wielkie zapraszamy do udziału.
Formularz zgłoszeniowy już działa!!!

Nowy Port - 17 paźdzernika

17 października od godz. 9:30 zapraszamy na 26-ty epizod 10-go sezonu Gier Parkowych na Orientację (S10E26). Na niedzielnej imprezie zagościmy w Nowym Porcie. Tym razem również przygotujemy dla Was całkowicie nową mapę!

Serdecznie zapraszamy. Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Gdynia Redłowo - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie sobotniej edycji Gier Parkowych na Orientację Gdynia Redłowo. Piękna jesienna pogoda zdecydowanie wpłynęła na frekwencję, a nowa mapa dostarczyła uczestnikom sporo dobrej zabawy! 

Wszystkim gratulujemy osiągniętego rezultatu :) Bardzo dziękujemy za Waszą obecność, a Radzie Dzielnicy Redłowo za pomoc w organizacji wydarzenia.

Nie przegapcie kolejnych epizodów (rozwijane podmenu "Kolejne Edycje" po lewej stronie). Najbliższa już w niedzielę 17 października - zapraszamy do Nowego Portu.

Formularz zgłoszeniowy już działa!!!

Gdynia Redłowo - 9 paźdzernika

9 października (wyjątkowo w sobotę) od godz. 9:30 zapraszamy na 25 epizod sezonu 10 Gier Parkowych na Orientację (S10E25). Tym razem zagościmy w gdyńskim Redłowie na zupełnie nowej mapie, przygotowanej wyłącznie na potrzeby Gier Parkowych. Serdecznie zapraszamy. Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Z zakładki DO POBRANIA pobierz plakat i powieś go na swojej stronie www lub profilu FB, albo w osiedlowym sklepie lub kościele - niech inni też dowiedzą się o Grach Parkowych na Orientację.

Stogi Plaża - wyniki

W zakładce WYNIKI zamieściliśmy podsumowanie 24-tego epozodu X-tego sezonu Gier Parkowych na Orientację Stogi - Plaża. Zapraszamy do lektury.

Pogoda i humory dopisały. Ci co nie dotarli mają czego żałować - ominęła Was okazja świetnej zabawy na świeżym powietrzu :-). Kolejny epizod 10-tego sezonu GPnO już za tydzień, 9 października w Gdyni Redłowie. Przygotowujemy dla Was całkowicie nową mapę :-). Serdecznie zapraszamy.

Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje. Zapisy już ruszyły!!!

Stogi 3 października

3 października od godz. 9:30 zapraszamy na kolejną edycję (spotykamy się 24-ty raz w tym roku!) Gier Parkowych na Orientację (S10E24). Choć mamy już jesień przygotowaliśmy dla Was jeszcze jedną edycję plażową, by zaprosić Was na spacer nad nasze piękne morze. Spotykamy się na placu przy pętli tramwajowej Stogi Plaża, na końcu ul. Nowotnej.

Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Matemblewo - wyniki

W zakładce WYNIKI zamieściliśmy podsumowanie 23 epizodu 10 sezonu Gier Parkowych na Orientację - Matemblewo. Zapraszamy do lektury.

Dziękujemy Radzie Dzielnicy Brętowo za wsparcie imprezy oraz parafii w Matemblewie i ks. proboszczowi Andrzejowi Pradela za użyczenie terenu boiska, gdzie zlokalizowaliśmy bazę. Jak zawsze byliśmy bardzo ciepło przyjęci.

Pogoda dopisała, mimo lekkiego chłodu o poranku. Na trasach panowała iście gorąca atmosfera :-). Wasza frekwencja jak zwykle nie zawiodła, za co pozostaje Wam gorąco podziękować. Na listach startowych odnotowaliśmy 280 osób!!!

Kolejna edycja Gier Parkowych na Orientację już 3 października na Stogach, gdzie zaglądać będziemy między innymi na plażę. Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Serdecznie zapraszamy!!!

Matemblewo 26 września

rada Bretowo logo26 września od godz. 9:30 wraz z Radą Dzielnicy Brętowo zapraszamy na Gry Parkowe na Orientację - epizod 23 sezon 10 (S10E23). Tym razem zagościmy w lasach Matemblewa. Korzystając z pięknej pogody centrum wydarzenia organizujemy na polanie przy drodze w lewo przed Sanktuarium Matki Bożej Brzemiennej.

Jak na Matemblewo przystało trasy będą malownicze i zróżnicowane. Na pewno nikt nie będzie się nudził, a każdy spragniony dobrego treningu będzie miał możliwość wybiegania się. Na mecie czekać będą medale, nagrody i woda dla każdego spragnionych po trudach pokonania trasy.

W kategorii rodzinnej zalecamy raczej chusty i nosidełka niż wózki (nie wszędzie dojadą).

Zachęcamy do udziału. Szczegóły jak zwykle w zakładce Kolejne Edycje.

Park Oruński - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie niedzielnej edycji Gier Parkowych na Orientację Park Oruński. CJak przystało na wczesną jesień, pogoda sprzyjała spacerom po parku, a trasy dostarczyły sporo dobrej zabawy :)

Wszystkim gratulujemy osiągniętego rezultatu oraz dobrej Zabawy z Mapą. Bardzo dziękujemy za Waszą obecność :)

Nie przegapcie kolejnych epizodów (rozwijane podmenu "Kolejne Edycje" po lewej stronie). Najbliższa już w niedzielę 26 września. Zapraszamy wraz z Radą Dzielnicy Brętowo.

Formularz zgłoszeniowy już działa!!!

Park Oruński 19 września

19 września  od godz. 9:30 zapraszamy na 22-gi epizod dziesiątego sezonu Gier Parkowych na Orientację (S10E22). To trzecia z serii naszych wizyt w Pakrach Miejskich co przypadło Wam bardzo do gustu. Tym razem zawitamy do urokliwego Parku Oruńskiego.

Czy Zabawa z Mapą w parku może być ciekawa? Zdecydowanie tak! Przyjdź i sprawdź sam!

Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje!.

Kolibki Park - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie Gier Parkowych na Orientację Kolibki Park. Pogoda i piękna, złota jesień sprzyjały Zabawie z Mapą. Teren nie sprawił uczestnikom większych problemów - jak zawsze wszyscy wrócili z tras zadowoleni :)

Gratulujemy Wam osiągniętych rezultatów oraz dobrej zabawy. Bardzo dziękujemy za Waszą obecność :)

Nie przegapcie kolejnych epizodów GPnO (rozwijane podmenu w Kolejne Edycje po lewej stronie). Najbliższy (S10E22), 19 września, odbędzie się w Parku Oruńskim. Formularz zgłoszeniowy już działa!!! Serdecznie zapraszamy.

Gdynia Park Kolibki 12 września

12 września od godz. 9:30 zapraszamy na 21 epizod sezonu 10 Gier Parkowych na Orientację (S10E21). W najbliższą niedzielę zagościmy w gdyńskim Parku Kolibki. Serdecznie zapraszamy. Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Z zakładki DO POBRANIA pobierz plakat i powieś go na swojej stronie www lub profilu FB, albo w osiedlowym sklepie lub kościele - niech inni też dowiedzą się o Grach Parkowych na Orientację.

Park Zaspa - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie epizodu 20 sezonu X (S10E20) Gier Parkowych na Orientację - Park Zaspa. Zapraszamy do lektury.

Dziękujemy Radzie Dzielnicy Zaspa Młyniec za wsparcie imprezy. Letnia pogoda zachęciła wielu mieszkańców do wyjścia z domu i spędzenia czasu z Grami Parkowymi na Orientację. Na listach startowych odnotowaliśmy 311 osób!!! Dziękujemy, że byliście z nami.

Już dziś zapraszamy na Kolibki, gdzie 12 września będziemy szukać "skarbów" w uroczym Parku Marysieńki. Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje po lewej stronie.

Serdecznie zapraszamy!!!

Park Jana Pawła II 5 września

Przed nami kolejna okazja do wspaniałej zabawy z mapą :)  

5 września w godz. 10:00-14:00 wraz z Radą Dzielnicy Zaspa Młyniec zapraszamy na kolejny w tym roku epizod Gier Parkowych na Orientację, by wspólnie bawić się w terenie na świeżym powietrzu. Szczegóły w zakładce Kolejne edycje.

 

Zapisy już trwają. Zapraszamy!!!

Park Reagana - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie niedzielnej edycji Gier Parkowych na Orientację Park Reagana. Choć pogoda nieco pokrzyżowała plany niektóym zawodnikom, to tym, którzy pojawili się w bazie, wschodnia część Parku Reagana dostarczyła sporo emocji :)

Wszystkim gratulujemy osiągniętego rezultatu oraz dobrej Zabawy z Mapą. Bardzo dziękujemy za Waszą obecność :)

Nie przegapcie kolejnych epizodów (rozwijane podmenu "Kolejne Edycje" po lewej stronie). Najbliższa już w niedzielę 5 września. Zapraszamy wraz z Radą Dzielnicy Zaspa Młyniec.

Formularz zgłoszeniowy już działa!!!

Park Reagana 29 sierpnia

29 sierpnia od godz. 9:30 zapraszamy na XIX w tym roku epizod Gier Parkowych na Orientację (S10E19). Tym razem zawitamy do wschodniej części Parku Reagana, a może nawet na plażę ;-). Specjalnie na potrzeby Gier Parkowych zaktualizowaliśmy dla Was ubiegłoroczną mapę tego terenu. Na uczestników czekają 4 trasy, nagrody i medale na mecie oraz drobny poczęstunek.

Szczegóły jak zwykle w zakładce Kolejne Edycje.

Piecki-Migowo - wyniki

Wyniki Gier Parkowych na Orientację PIECKI (S10E18) możecie znaleźć w zakładce WYNIKI w menu po lewej stronie. Zapraszamy do lektury.

Dziękujemy Wam za liczną frekwencję. Dziękujemy Radzie Dzielnicy Piecki-Migowo oraz LWSM Morena za współpracę i szeroką promocję wydarzenia. 

Teren tradycyjnie nie zawiódł mimo, że deweloper zabrał nam znaczą część mapy :-). Trasy były wyjątkowo wymagające, szczególnie Tułacz i Biegacz. Dojście do niektórych PK wymagało gimnastyki zarówno fizycznej jak i umysłowej. Wszystkim gratulujemy osiągniętego rezultatu oraz dobrej zabawy.

Zapraszamy na kolejne edycje. Najbliższa odbędzie się już za tydzień 29 sierpnia w Parku Reagana. Zapisy trwają. Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Piecki 22 sierpnia

rada Piecki Migowo logo sliderWspólnie z Radą Dzielnicy Piecki-Migowo zapraszamy na Gry Parkowe na Orientację S10E18. Spotykamy się w niedzielę 22 sierpnia od godz. 9:30 w okolicach os. Magellana. Czekają na Was cztery trasy, medale i losowanie nagród. Nad wszystkim czuwać będzie zwarta ekipa Parkowych gotowa wyjaśnić każde, najdrobniejsze wątpliwości.

Nie zwlekaj - wypełnij formularz zgłoszeniowy i ciesz się wspaniałą Zabawą z Mapą!!

Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.
Do zobaczenia w niedzielę!!!

Park Przymorze - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie minionej edycji Gier Parkowych na Orientację w Parku Przymorze. Teren nie sprawił uczestnikom większych problemów - jak zawsze wracali z tras zadowoleni :)

Pogoda dopisała, a na mecie, dzięki wsparciu Rady Dzielnicy Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia, czekały medale i losowanie nagród.

Wszystkim gratulujemy osiągniętego rezultatu oraz dobrej Zabawy z Mapą. Bardzo dziękujemy za Waszą obecność :)

Nie przegapcie następnych terminów GPnO (rozwijane podmenu w "Kolejne Edycje" po lewej stronie). Najbliższa edycja (S10E18), 22 sierpnia, odbędzie się na gdańskich Pieckach. Zapraszamy wraz z Radą Dzielnicy Piecki - Migowo. Formularz zgłoszeniowy już działa!!!

Park Przymorze (os. Tysiąclecia) 15 sierpnia

rada Zabianka logo slider15 sierpnia od godz. 9:30 wspólnie z Radą Dzielnicy Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia zapraszamy na 17 w tym roku epizod Gier Parkowych na Orientację (S10E17). To już nasza czwarta wizyta w Parku Przymorze, który został gruntownie zrewitalizowany w 2014 roku. Specjalnie na potrzeby Gier Parkowych powstała nowa mapa tego terenu, którą co roku aktualizujemy.

Atrakcji na pewno nie zabraknie. Przyjdź i sprawdź że przygoda z mapą w parku też może być ciekawa i zabawna. Szczegóły jak zwykle w zakładce Kolejne Edycje.

Jasień - Kiełpinek wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie Gier Parkowych na Orientację Kiełpinek. Mimo porannego deszczu pogoda dopisała i cieszyliśmy się piękny słońcem, co sprzyjało Zabawie z Mapą :-). Tym razem leśne trasy sprawiły uczestnikom znacznie więcej trudności niż zazwyczaj, ale wszyscy wrócili na metę zadowoleni, choć na pewno zmęczeni. Niech żałuje kto nie był :-).

Gratulujemy Wam osiągniętych rezultatów oraz dobrej zabawy. Bardzo dziękujemy za Waszą obecność :)

Nie przegapcie kolejnych epizodów GPnO (rozwijane podmenu w Kolejne Edycje po lewej stronie). Najbliższa 15 sierpnia w Parku Przymorze. Śledźcie naszą stronę www i profil FB (najlepiej go polubić) bo nigdy nie wiadomo czym Was zaskoczymy ;-).

Kiełpinek (jasień) 8 sierpnia

8 sierpnia 2021 od godz. 9:30 wspólnie z Gdańskim Funduszem Rekreacyjno - Sportowym zapraszamy na XVI w tym roku epizod Gier Parkowych na Orientację (S10E16). Mapa "Kiełpinek" była już prezentowana na Parkowych, ale dla wielu z Was to wciąż dziewiczy i bardzo ciekawy teren. Tym, którzy już tam z nami byli nie trzeba dodatkowej zachęty.

Nie zwlekaj‼
Już dziś ✍ wyślij zgłoszenie ✍ (menu po lewej stronie) i przybywaj w niedzielę nad zbiornik Jasień by skorzystać z wyjątkowej Zabawy z Mapą.
 
Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje. Serdecznie zapraszamy.

Sobieszewo - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie minionej edycji Gier Parkowych na Orientację Wyspa Sobieszewska. Teren nie sprawił uczestnikom większych problemów - jak zawsze wszyscy wrócili z tras zadowoleni :)

Wszystkim gratulujemy osiągniętego rezultatu oraz dobrej zabawy. Bardzo dziękujemy za Waszą obecność :)

Dziękujemy Radzie Dzielnicy Wyspa Sobieszewska za wsparcie tej edycji. Mamy nadzieję, że to zapoczątkuję naszą stałą współpracę i że Gry Parkowe na Orientację na trwałe wpiszą się w kalendarz wydarzeń Wyspy.

Nie przegapcie kolejnych terminów (rozwijane podmenu w Kolejne Edycje po lewej stronie). Najbliższy epizod (S10E16), 8 sierpnia, odbędzie się w Kiełpinku. Formularz zgłoszeniowy jeszcze działa!!!

Gdańsk Sobieszewo 1 sierpnia

rada Wyspa logo1 sierpnia od godz. 9:30 wraz z Radą Dzielnicy Wyspa Sobieszewska zapraszamy na XVepizod dziesiątego sezonu Gier Parkowych na Orientację (S10E15). Tym razem spotykamy się w Sobieszewie, tuż przy plaży, zatem nie zapomnijcie zabrać ze sobą kocy, piknikowych koszy i strojów kąpielowych by przy okazji Parkowych skorzystać z uroków naszego morza.

W lesie czaka na Was ciekawa mikrorzeźba. Nie zabraknie też punktów na plaży, a budowniczy przygotuje kilka nieoczekiwanych niespodzianek. Czujność na trasach mocno rekomendowana☺!

Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Kto jeszcze nie odkrył Skarbu Plentego będzie miał okazję to zrobić zaraz po Grze Parkowej. Szczegóły tutaj. Gorąco polecamy bo zabawa naprawdę przednia :-)

Chełm Witosa - wyniki

W zakładce WYNIKI (menu po lewej stronie) zamieściliśmy wyniki Gier Parkowych na Orientację edycja Chełm Witosa. Zapraszamy do lektury. Przesyłajcie nam Wasze zdjęcia z trasy to umieścimy je na naszym profilu FB :-).

Wszystkim tradycyjnie gratulujemy osiągniętego rezultatu oraz dobrej zabawy. Pokazaliście, że lubicie bawić się także w terenie miejskim, co nas bardzo cieszy. Dziękujemy za Waszą obecność i dziękujemy Radzie Dzielnicy Chełm oraz Spółdzielni Mieszkaniowej Chełm za pomoc organizacyjną i promocyjną imprezy.

Do zobaczenia 1 sierpnia na ciekawych trasach Wyspy Sobieszewskiej. Zapisy już trwają. Nie zapomnijcie koszy piknikowych i strojów kąpielowych by po przejściu trasy GPnO skorzystać z uroków plaży. Szczegóły w zakładce Komunikat Startowy.

Chełm Witosa 25 lipca

Przed nami kolejna okazja do wspaniałej zabawy z mapą :)  

rada Chelm logo25 lipca wyjątkowo w godz. 10:00-14:00 wraz z Radą Dzielnicy Chełm zapraszamy na 14 w tym roku epizod Gier Parkowych na Orientację (S10E14), by wspólnie bawić się w terenie na świeżym powietrzu. Szczegóły w zakładce Kolejne edycje.

 

Zapisy już trwają. Zapraszamy!!!

Hevelianum (Góra Gradowa) - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie Gier Parkowych na Orientację edycja Hevelianum - Góra Gradowa. Zapraszamy do lektury. Wszystkim gratulujemy osiągniętego rezultatu oraz dobrej zabawy. Dziękujemy za Waszą obecność i wyjątkową frekwencję w ten trudny, pandemiczny i upalny czas.

Dziękujemy Radzie Dzielnicy Siedlce za wsparcie tej edycji i jej współorganizację oraz naszemu partnerowi Hevelianum za wspólną organizację przedsięwzięcia i ufundowane nagrody.

Dziękujemy Wam, że jesteście z nami i zapraszamy na kolejne edycje. Najbliższe odbędą się:00
- 25 lipca na gdańskim osiedlu Chełm Witosa, we współpracy z Radą Dzielnicy Chełm,
- 1 sierpnia w Sobieszewie (edycja plażowa!!!) we współpracy z Radą Dzielnicy Wyspa Sobieszewska.

Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Hevelianum (Góra Gradowa) 18 lipca

rada Siedlce logo slider18 lipca od godz. 9:30 wraz z Radą Dzielnicy Siedlce oraz Hevelianum zapraszamy na XIII w tym roku epizod Gry Parkowe na Orientację - Hevelianum / Góra Gradowa (S10E13). Jak Hevelianum to oczywiście Góra Gradowa, gdzie szukać będziemy punktów ukrytych wśród dawnych fortyfikacji przekazując najmłodszym kawałek historii.
 
Towarzyszyć nam będzie szereg dodatkowych atrakcji, w których możecie wziąć udział przy okazji startu na jednej z 4 tras GPnO:
? O 12:00 "Musztra i pokaz artyleryjski Garnizonu Gdańsk",
? godzinę później "Dzieje Fortu - zwiedzanie z przewodnikiem",
? a przez cały dzień "Spacery po Górze Gradowej" czyli mini gra miejska w formie quizu z nagrodami.
 
Dodatkowo Hevelianum ufundowało dla uczestników GPnO 20 jednoosobowych wejściówek na pakiet wystaw interaktywnych: Dookoła świata, Z energią, Łamigłówka. Te i inne nagrody do wygrania na mecie‼
 
Nie zwlekaj‼
Już dziś ✍ wyślij zgłoszenie ✍ i przybywaj w niedzielę na Górę Gradową, by skorzystać z wyjątkowej Zabawy z Mapą. Czekamy na Was od 9:30 do 14:00 na Majdanie‼

Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Zaspa Młyniec - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie wszystkich tras 12-tego epizodu, sezonu X (S10E12) Gier Parkowych na Orientację - Zaspa Młyniec. Zapraszamy do lektury.

Dziękujemy Radzie Dzielnicy Zaspa Młyniec za wsparcie imprezy, zaś wszystkim uczestnikom za decyzję i udział w tej niecodziennej, miejskiej edycji. Iście letnia pogoda zachęcała do spaceru, a liczne place zabaw spowalniały uczestników z dziećmi :-). Niech żałuje kto nie był!

Już dziś zapraszamy na najbliższą edycję 18 lipca 2021 na terenie Hevelianum (góra Gradowa). Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Nie zwlekaj. Już dziś wypełnij formularz zgłoszeniowy!!!

Kolbudy - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie sobotniej edycji Gier Parkowych na Orientację Kolbudy. Nowa mapa sprawdziła się w 100%, a teren okazał się dość wymagający. Nie odstraszyło to jednak wielu śmiałków a wręcz zachęciło, co w połączeniu z pogodą idealną na taką aktywność sprawiło, że start był dla wszystkich nie lada atrakcją.

Wszystkim gratulujemy osiągniętego rezultatu oraz dobrej Zabawy z Mapą. Bardzo dziękujemy za Waszą obecność :) Dziękujemy Gminie Kolbudy za wsparcie imprezy. Mamy nadzieję, że następne edycje w Kolbudach będę jeszcze lepsze, z jeszcze większym udziałem mieszkańców.

Nie przegapcie kolejnych epizodów (rozwijane podmenu "Kolejne Edycje" po lewej stronie). Najbliższa już jutro, w niedzielę 11 lipca (S10E11). Zapraszamy wraz z Radą Dzielnicy Zaspa Młyniec. a za tydzień, 18 lipca wraz z Radą Dzielnicy Siedlce spotykamy się na Hevelianum (start na majdanie).

Formularz zgłoszeniowy na obie edycje już działa!!!

Kolbudy 10 lipca
Zaspa os. Młyniec 11 lipca

Wakacje w pełni zatem czas na jeszcze jeden weekend pełen wrażeń z Grami Parkowymi na Orientację.

kolbudy logo poziom10 lipca (sobota) wraz z Gminą Kolbudy zapraszamy na 11 w tym roku epizod Gier Parkowych na Orientację (S10E11). Tym razem przygotowaliśmy dla Was zupełnie nową mapę bardzo ciekawego terenu. Liczne jary, wąwozy, skarpy i przewyższenia spełnią oczekiwania najbardziej wymagających z Was. Szczegóły oczywiście w zakładce Kolejne edycje.

rada Mlyniec logo11 lipca wspólnie z Radą Dzielnicy Zaspa Młyniec zapraszamy na najbardziej zielone gdańskie osiedle, by wspólnie szukać punktów kontrolnych wśród nieprzeliczonych skwerów, mini-parków i placów zabaw. Szczegóły w zakładce Kolejne edycje.

Zapisy już trwają. Zapraszamy!!!!

Gdańsk Śródmieście - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie niedzielnej edycji Gier Parkowych na Orientację Gdańsk Śródmieście. Teren nie był trudny, ale kilka PK sprawiło uczestnikom nieco problemów, a dobrze zaplanowane trasy i nowa mapa wyciągnęły wiele ciekawych smaczków gdańskiego Głównego Miasta. Pogoda dopisała zatem czegóż można było oczekiwać więcej :-). Jak zawsze wszyscy wrócili zadowoleni :)

Wszystkim gratulujemy osiągniętego rezultatu oraz dobrej zabawy. Bardzo dziękujemy za Waszą obecność :) Dziękujemy Radzie Dzielnicy Śródmieście za wsparcie tej edycji. Mamy nadzieję, że Gry Parkowe na stałe zagoszczą na Śródmieściu :-)

Nie przegapcie kolejnych epizodów (rozwijane podmenu "Kolejne Edycje" po lewej stronie).

Najbliższa edycja (S10E11), 10 lipca (sobota!!!), odbędzie się w Kolbudach na dziewiczej, pachnącej jeszcze farbą drukarską mapie :-) Zapraszamy wraz z Gminą Kolbudy.

W niedzielę 11 lipca wraz z Radą Dzielnicy Zaspa Młyniec zapraszamy na podobną do minionej edycję miejską czyli Osiedle Młyniec, z równie ciekawymi zakamarkami.

Formularz zgłoszeniowy na obie edycje już działa!!!

Gdańsk Śródmieście 4 lipca

W niedzielę, 4 lipca wraz z Rada Dzielnicy Śródmieście zapraszamy na Gry Parkowe na Orientację - Gdańsk Śródmieście (S10E10).
 
rada Srodmiescie logoPo kilku leśno - parkowych epizodach proponujemy Wam odmianę. Przyjdźcie i sprawdźcie jak wygląda Zabawa z Mapą w przestrzeni miejskiej. Oddajemy Wam zupełnie nową mapę, zrobioną specjalnie na nasze zamówienie, na której Parkowe organizujemy po raz pierwszy‼
 
Czekają na Was 4 trasy, medale ? dla zgłoszonych do czwartku, nagrody ? i zimne napoje na mecie.
 
Nie zwlekaj, ✍ wypełnij formularz zgłoszeniowy ✍ i ciesz się niekonwencjonalną Zabawą z Mapą na Głównym Mieście w Gdańsku‼
 

Osowa Wschód - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie Gier Parkowych na Orientację Gdańsk Osowa (S10E09). Pogoda była prześliczna. Lato w pełni, Zgodnie z prognozami ciepło i słonecznie.

Wszystkim, którzy wzięli udział gratulujemy osiągniętych wyników. Dziękujemy Radzie Dzielnicy Osowa za wsparcie imprezy i pomoc w jej nagłośnieniu,

Kolejny epizod GPnO już 4 lipca na Głównym Mieści w Gdańsku (Śródmieście ;-) ). To zupełnie nowa mapa, wykreślona specjalnie dla nas i dla uczestników Parkowych. Nie może Was na niej zabraknąć!!!

Serdecznie zapraszamy. Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Zaspa Rozstaje - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie 8 epizodu sezonu X (S10E08) Gier Parkowych na Orientację - Zaspa Rozstaje Park JPII. Zapraszamy do lektury.

Dziękujemy Radzie Dzielnicy Zaspa Rozstaje za pomoc w organizacji imprezy. Pogoda dopisała. Wszystkim uczestnikom gratulujemy osiągniętego rezultatu. Dziękujemy, że byliście z nami.

Już jutro, 27 czerwca, kolejna edycja - Osowa Wsch, gdzie będziemy szukać "skarbów" na nowej (wykonanej w ubiegłym roku) i zaktualizowanej mapie. Za tydzień, 4 lipca, Gry Parkowe na Orientację zagoszczą na gdańskim Głównym Mieście.

Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje po lewej stronie. Serdecznie zapraszamy

Zaspa Rozstaje (Park JPII) 26 czerwca
Osowa Wschód 27 czerwca

Nadchodzi kolejny weekend pełen wrażeń z Grami Parkowymi na Orientację.

rada Rozstaje logo326 czerwca wyjątkowo w godz. 10:00-15:00 wraz z Radą Dzielnicy Zaspa Rozstaje zapraszamy na 8 w tym roku epizod Gier Parkowych na Orientację (S10E08), by wspólnie bawić się w terenie parkowo-plażowym. Szczegóły oczywiście w zakładce Kolejne edycje.

rada Osowa logo27 czerwca wspólnie z Radą Dzielnicy Osowa zapraszamy w piękne tereny Doliny Radości, do Zabawy z Mapą na wciąż świeżej, wykonanej dla nas w zeszłym roku mapie Osowa-Wschód. Szczegóły w zakładce Kolejne edycje.

Zapisy już trwają. Zapraszamy!!!!

Kiełpino Górne - wyniki

W zakładce WYNIKI (menu po lewej stronie) zamieściliśmy wyniki Gier Parkowych na Orientację edycja Kiełpino Górne. Zapraszamy do lektury. Pogoda aż nadto dopisałam, jednak mimo upału w lesie było całkiem przyjemnie. Teren nie pozwalał na nudę, a dojście do niektórych PK wymagało gimnastyki zarówno fizycznej jak i umysłowej. Wszystkim gratulujemy osiągniętego rezultatu oraz dobrej zabawy.

Dziękujemy Wam, że mimo tak wielu innych pokus zdecydowaliście się spędzić to przedpołudnie razem z nami. Mamy nadzieję, że zobaczymy się ponownie już za tydzień :-).

Dziękujemy też Radzie Dzielnicy Kokoszki za wsparcie projektu.

Wszystkich (obecnych jak i nieobecnych) zapraszamy na kolejne edycje. Najbliższe z nich odbędą się:

26 czerwca w Parku Zaspa im. Jana Pawła II.
27 czerwca w Gdańsku - Osowej.

Szczegóły w zakładce Komunikat Startowy.

Kiełpino Górne (kokoszki) 20 czerwca

rada Kokoszki logo slider20 czerwca od godz. 9:30 wspólnie z Radą Dzielnicy Kokoszki zapraszamy na 7 epizod 10-ego sezonu Gier Parkowych na Orientację. Tym razem zagościmy w lasach otomińskich od strony Gdańska.

Szczegóły w zakładce Komunikaty GPnO (menu po lewej stronie). 

Brzeźno - wyniki

W zakładce WYNIKI (menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie Waszych zmagań w trakcie Gier Parkowych na Orientację edycja Park Haffnera - Brzeźno (S10E06). Zapraszamy do lektury.

Dziękujemy za Wasz udział a Radzie Dzielnicy Brzeźno za gościnę i wsparcie imprezy.

Kolejne stacjonarne Gry Parkowe na Orientację już za tydzień, w niedzielę 20 czerwca. Tym razem zapraszamy do Kiełpina Górnego, czyli w lasy "otomińskie". Może uda się zażyć kąpieli w jeziorze w Otominie?

Szczegóły w menu "Komunikaty GPnO". Zapraszamy!

Głaz Borkowskiego (Strzyża) - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie Gier Parkowych na Orientację - Głaz Borkowskiego (S10E05). Tym razem pogoda niedopisała lecz mimo deszczu Zabawa z Mapą dała wszystkim uczestnikom dużo radości. Niech żałuje kto nie był!!!

Bardzo dziękujemy Radzie Dzielnicy Strzyża za pomoc organizacyjną i wsparcie imprezy. Dziękujemy również wszystkim uczestnikom za udział, zwłaszcza tym, którzy byli z nami pierwszy raz - mamy nadzieję, że złapiecie "bakcyla" i będziecie regularnymi gośćmi Gier Parkowych na Orientację Najbliższa edycja już jutro, 13 czerwcana w Parku Brzeźno a kolejna 20 czerwca w Kiełpinie Górnym. Bądźcie z nami :).

Zapisy trwają. Szczegóły w zakładce Komunikaty GPnO.

Strzyża (Głaz Borkowskiego) 12 czerwca
Brzeźno Park J.J. Haffnera 13 czerwca

Nadchodzi weekend pełen wrażeń z Grami Parkowymi na Orientację. Nie możesz tego przegapić!!!

rada Strzyza herb slider12 czerwca (wyjątkowo w sobotę) w godz. 9:30-14:00 wraz z Radą Dzielnicy Strzyża zapraszamy na 5 w tym roku epizod Gier Parkowych na Orientację (S10E05). Szczegóły jak zwykle w zakładce Kolejne edycje.

rada Brzezno logo2Tymczasem 13 czerwca wspólnie z Radą Dzielnicy Brzeźno zapraszamy do parku Brzeźno im. J.J. Haffnera, by tym wspólnie bawić się w terenie parkowo-plażowym na specjalnie z tej okazji zaktualizowanej mapie. Szczegóły w zakładce Kolejne edycje.

Zapisy już trwają. Zapraszamy!!!!

Ślimak (Królewskie Wzgórze) wyniki Treningu

W zakładce WYNIKI zamieściliśmy podsumowanie Parkowego Treningu na Orientację Królewskie Wzgórze (Ślimak) uwzględniające przesłane nam karty startowe. Jutro na naszym profilu FB zamieścimy zdjęcia z tras przesłane przez uczestników.

Chwilowo zawieszamy PTO i wracamy do stacjonarnych Gier Parkowych na Orientację. Szczegóły w zakładce "Kolejne Edycje". Serdecznie zapraszamy!!

Do zobaczenia na starcie w realu :-)

Czerwcowe Gry Parkowe na Orientację

Wracamy stacjonarnie‼
 
Po długiej przerwie wracamy ze stacjonarnymi Grami Parkowymi na Orientację. Jeszcze w reżimie sanitarnym, ale już bezpośrednio, twarzą w twarz :-).
Czerwiec, lipiec i sierpień w pełni zaplanowane ?. Czekamy na Was w każdy weekend, a zaczynamy od podwójnego uderzenia (sobota-niedziela) 12-13 czerwca.
 
Najbliższe edycje to:
 
Szczegóły w zakładce Komunikaty GPnO.
 
Do zobaczenia na starcie‼

Królewskie Wzgórze (ślimak) PTO

W dniach 28 maja - 6 czerwca zapraszamy na XX Parkowy Trening na Orientację (PTO). Tym razem możecie wybrać się do Gdańska Wrzeszcza w okolice Królewskiego Wzgórza, zwanego popularnie Ślimakiem. Czekają na Was 4 trasy do indywidualnego przebycia w mocno pogórkowatym terenie. Byliśmy tam już na początku stycznia, ale teraz to zupełnie inna sceneria - sami sprawdźcie!!!

Dla Mieszkańców Gdańska edycja bezpłatna w ramach Budżetu Obywatelskiego. Pamiętajcie o nas podczas wrześniowego głosowania, aby było więcrj takich okazji :-)

Życzymy wspaniałej Zabawy z Mapą i niezapomnianych przeżyć!

Szczegóły w zakładce Komunikaty PTO!

Park Oruński PTO - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy wyniki Parkowego Treningu na Orientację Park Oruńśki.

Gratulujemy wyników.Mamy nadzieję, że dobrze się bawiliście, Już dziś zapraszamy na kolejną edycją. Od piątku, 28 maja ruszamy z PTO Ślimak (Gdańśk Wrzeszcz). Zapisy uruchomione. Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Park Oruński PTO 14-23.05.2021

W dniach 14-23 maja wszystkich, którzy potrzebują zadbać o swoją kondycję i zdrowie psychiczne zapraszamy na nowy Parkowy Trening na Orientację (PTO). Tym razem udamy się do Parku Oruńskiego, gdzie mamy nadzieję przybędziecie tłumnie by wziąc udział w naszej Zabawie z Mapą!

To już trzeci w tym roku epizod, który dzięki Waszym głosom jest bezpłatny dla wszystkich gdańszczan w ramach Budżet Obywatelski dla Gdańska i dzięki współpracy z Gdański Ośrodek Sportu. Jeśli chcecie więcej bezpłatnych imprez pamiętajcie o nas podczas wrześniowego głosowania w BO.

Szczegóły w zakładce Komunikaty PTO!

Wronia Górka - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy częściowe (z dotychczas otrzymanych kart) wyniki Parkowego Treningu na Orientację Aniołki. Przesyłajcie nam Wasze karty i zdjęcia z trasy. Czekają nagrody!

Jeszcze nie wystartowaliście? Skorzystajcie z pięknej pogody!! Trasy stoją do niedzieli 9 maja. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy (zakładka WYŚLIJ ZGŁOSZENIE) i wydrukować otrzymaną na maila mapę. Życzymy dobrej zabawy i powodzenia w odnajdywaniu Punktów Kontrolnych.

Tymczasem już pracujemy nad kolejną edycją. Od piątku, 14 maja, zapraszamy do Parku Oruńskiego na PTO nr 19. Zapisy uruchomione. Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Aniołki PTO 30 kwietnia - 9 maja

W dniach 30 kwietnia - 9 maja  zapraszamy na XVIII Parkowy Trening na Orientację (PTO).

Tradycyjnie czekają na Was 4 trasy do samodzielnego pokonania i ciekawy, leśny teren. Nie zabraknie podejść i widoków na Gdańsk.
 
Sami decydujecie kiedy iść na spacer ?‍♂️?‍♀️ z mapą. Trasy można pokonać pieszo ?‍♂️ lub biegiem ? .
 
Nie zwlekaj‼
Zapisz się już dziś ✍ wypełniając formularz zgłoszeniowy ✍ --> WYŚLIJ ZGŁOSZENIE
 
Życzymy udanej Zabawy z Mapą‼

Głaz Borkowskiego wyniki

W zakładce WYNIKI zamieściliśmy wyniki Parkowego Treningu na Orientację Głaz Borkowskiego. Wszystkim tradycyjnie gratulujemy dobrej Zabawy z Mapą i osiągniętych rezultatów.

Padł nowy rekord frekwencji. Na listach startowych odnotowaliśmy 428 osób‼ Pamiętajcie, aby przysłać nam Wasze zdjęcia z trasy. Czekamy do wtorku rano. Wśród autorów zdjęć rozlosujemy nagrody - Dzikie Karty czyli bezpłatne wejściówki na kolejne edycje PTO i GPnO. Jedyny warunek to przesłanie zdjęcia przy punkcie kontrolnym, najlepiej w formacie poziomym.
 
Zapraszamy na kolejne treningi:

PTO Piecki w dniach 16-25 kwietnia oraz
PTO Wronia Górka (Aniołki) w dniach 30 kwietnia - 9 maja

Zapisy uruchomione. Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Głaz Borkowskiego (Strzyża) PTO 02-11 kwietnia

Od piątku, 2 kwietnia przez kolejne 10 dni zapraszamy na XVI Parkowy Trening na Orientację (PTO). Tym razem Zabawa z Mapą czeka na Was w lasach gdańskiej dzielnicy Strzyża w okolicy Głazu Borkowskiego.

UWAGA!!!
Prosimy o zgłaszanie pełnych składów drużyn - wszystkich osób biorących udział w zabawie!!!.

To już druga edycja, która dzięki Waszym głosom jest bezpłatna dla wszystkich gdańszczan w ramach Budżet Obywatelski dla Gdańska i dzięki współpracy z Gdański Ośrodek Sportu. Jeśli chcecie więcej bezpłatnych imprez pamiętajcie o nas podczas wrześniowego głosowania w BO.

Nie zwlekaj, już dziś wyślij zgłoszenie, by przed weekendem otrzymać mapę do samodzielnego wydrukowania i cieszyć się wspaniałą Zabawą z Mapą.

Szczegóły w zakładce Komunikaty PTO!
Zapisy przez zakładkę WYŚLIJ ZGŁOSZENIE!!!

Park Reagana wyniki

W zakładce WYNIKI zamieściliśmy kompletne wyniki Parkowego Treningu na Orientację Park Reagana. Wszystkim gratulujemy dobrej Zabawy z Mapą i osiągniętych rezultatów.

W zabawie udział wzięło ponad 400 osób‼ Pamiętajcie, aby przysłać nam Wasze zdjęcia z trasy. Czekamy do środy rano. Wśród autorów zdjęć rozlosujemy nagrody - Dzikie Karty czyli bezpłatne wejściówki na kolejne edycje PTO i GPnO. Jedyny warunek to przesłanie zdjęcia przy punkcie kontrolnym, najlepiej w formacie poziomym.
 
Zapraszamy na kolejne treningi:

PTO Głaz Borkowskiego (Gdańsk Strzyża) w dniach 02-11 kwietnia
PTO Park Oruński w dniach 16-25 kwietnia

Zapisy uruchomione. Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Podleśna Polana - wyniki treningu

W zakładce WYNIKI zamieściliśmy wyniki Parkowego Treningu na Orientację Podleśna Polana. Gratulujemy osiągniętych rezultatów i dobrej Zabawy z Mapą. Zachęcamy pozostałych uczestników do przesyłania swoich kart startowych i zdjęć z treningów. Nagrody czekają :-).

Chwilowo z powodu zaostrzenia obostrzeń musimy zrezygnować ze stacjonarnych edycji GPnO, ale zapraszamy na kolejne treningi:
Już w piątek, 19 marca rusza PTO w Parku Reagana.
zaś w okresie świątecznym od piątku, 2 kwietnia polecamy PTO na gdańskiej Strzyży - Głaz Borkowskiego.

Zapisy uruchomione. Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

 

Zaspa Rozstaje 14.03.2021

W niedzielę 14 marca od godz. 9:30 zapraszamy na  V epizod 10-tego sezonu Gier Parkowych na Orientację. Dla odmiany, tym razem nasza Zabawa z Mapę odbędzie się w scenerii miejskiej, na storzonej w ubiegłym roku nowej mapie osiedla Zaspa Rozstaje. Niech nie zwiedzie Was jednak nazwa. Zaspa to w większości tereny zielone i zamierzamy je Wam pokazać. Jak zwykle czekają na Was 4 trasy. Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 48. Zapisy już trwają!

Szczegóły w zakładce Komunikaty GOnO (menu po lewej stronie).

Podleśna Polana PTO 5-14 marca

Od piątku, 5 marca przez kolejne 10 dni zapraszamy na XIV Parkowy Trening na Orientację (PTO). Tym razem Zabawa z Mapą czeka na Was w samym środku Gdańska czyli w Gaju Gutenberga, tak aby każdy z Was miał niedaleko. Start zlokalizowany będzie na Podleśnej Polanie. W lesie czekają na Was 4 trasy do indywidualnego przebycia i do 30 punktów kontrolnych w zależności od wybranej kategorii startowej. Waszym celem, poza dotarciem do wszystkich PK na trasie będzie odnalezienie Wiosny!!! Dajcie znać gdy zobaczycie ja w terenie.

Nie zwlekaj, już dziś wyślij zgłoszenie by przed weekendem otrzymać mapę do samodzielnego wydrukowania przed wyjściem do lasu.

Szczegóły w zakładce Komunikaty PTO!

Dolina Samborowo - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie Gier Parkowych na Orientację - Dolina Samborowo (S10E04). Choć pogoda nie sprzyjała wszystkie trasy znalazły swoich amatorów nie sprawiając Wam większych problemów. Gratulujemy!

Dziękujemy Gdańskiej Szkole Szermierki za gościną, a wszystkim uczestnikom za udział, zwłaszcza tym, którzy byli z nami pierwszy raz. Mamy nadzieję, że złapiecie "bakcyla" i będziecie regularnymi uczestnikami Gier Parkowych na Orientację, a okazja ku temu już 14 marca na gdańskim osiedlu Zaspa Rozstaje.

W międzyczasie, przez cały tydzień zapraszamy do Wrzeszcza na Parkowy Trening na Orientację Podleśna Polana. Szczegóły w menu "Komunikaty PTO".

Śledźcie informacje na naszym FB i bądźcie z nami :).

Zapisy trwają. Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

Dolina Samborowo 7 marca

W niedzielę, 7 marca wraz z Gdańską Szkołą Szermierki wszystkich, którzy potrzebują zadbać o swoją kondycję i zdrowie psychiczne zapraszamy na Gry Parkowe na Orientację (GPnO) sezon 10, epizod 4. Tym razem udamy się do Doliny Samborowo zatem znów będzie górzyście :-) a dzięki uprzejmości dyrekcji GSS czekać będziemy na Was w szkole przy ul. VII Dwór 7. Serdecznie zapraszamy.

Koniecznie dokonajcie zgłoszenia za pomocą Formularza Zgłoszeniowego wybierając jedną z czterech tras.

Szczegóły w zakładce Komunikaty GPnO!

Osowa Północ wyniki Treningu

W zakładce WYNIKI zamieściliśmy wyniki Parkowego Treningu na Orientację Osowa Północ. Tak zróżnicowanych warunków jeszcze nie było i pewnie nie będzie. W pierwszych dniach brnęliście przez głęboki śnieg, w połowie tygodnia zapadaliście się w rozmiękłej breji, by zakończyć w stricte wiosennej pogodzie.

Choć trudno porównać do siebie wyniki wszystkim uczestnikom gratulujemy osiągniętych rezultatów, a tych którzy jeszcze tego nie zrobili zachęcamy do przesyłania swoich kart startowych i zdjęć z tras

Zapraszamy na kolejne nasze wydarzenia:
Już w piątek, 5 marca rusza PTO w Gaju Gutenberga (Podleśna Polana).
W niedzielę, 7 marca, zapraszamy do Doliny Samborowo na IV tegoroczny epizod Gier Parkowych na Orientację.

Zapisy uruchomione. Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje.

PTO Osowa Północ 19-28 lutego
GPnO Niedźwiednik 28 lutego

Korzystajmy z odmrażania obostrzeń!!!

Do niedzieli 28 lutego trwa XIII Parkowy Trening na Orientację (PTO). 4 trasy i 30 Punktów Kontrolnych (PK) czeka na Was w lasach Osowej. Sami decydujecie kiedy i na jak długo iść do lasu. Teren bardzo ciekawy, trasy zróżnicowane i przystępne dla każdego. Warunki śniegowe odpuszczają, a słoneczna pogoda zachęca do spacerów w nieznanym dotychczas terenie. Polecamy i zapraszamy!!!

28 lutego od godz. 9:30 zapraszamy na trzeci w tym roku epizod Gier Parkowych na Orientację. Jak na zimę przystało bazą imprezy będzie budynek szkolny. Dzięki uprzejmości dyrekcji gościć będziemy w Szkole Podstawowej nr 38 na gdańskim Niedźwiedniku. Na mecie tradycyjnie czekać będzie losowanie nagród i medale dla zgłoszonych do czwartku.

Zapisy na oba wydarzenia już uruchomione. Czekamy na Was!!!

Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje!

Gdańsk Stogi 14 lutego

Spragnieni normalności? Odmrażamy GPnO!!!

14 lutego od godz. 9:30 zapraszamy na pierwszy w tym roku epizod Gier Parkowych na Orientację. Z uwagi na stricte zimową porę bazą imprezy będzie budynek szkolny. Dzięki uprzejmości dyrekcji gościć będziemy w Szkole Podstawowej nr 11 na gdańskich Stogach. Na mecie tradycyjnie czekać będzie losowanie nagród i medale dla zgłoszonych do czwartku.

Przyjdź i sprawdź jak dobrze można bawić się z mapą w lesie i parku. Skorzystaj z okazji do udziału, bo za 2 tygodnie znowu nas zamkną ;-) :-(((

Szczegóły jak zwykle w zakładce Komunikat Startowy.

Kiełpino Górne PTO 5-14 lutego

W dniach 5-14 lutego zapraszamy na XII Parkowy Trening na Orientację (PTO).
4 różne trasy i 30 Punktów Kontrolnych (PK) czeka na Was w lasach Kiełpina Górnego. Teren będzie równie ciekawy jak na Złotej Karczmie, trasy zróżnicowane, i przystępne dla każdego.

Skorzystajcie z leżącego w lesie śniegu, bo nie wiadomo jak długo się utrzyma :-). Zapisy już uruchomione. Czekamy na Was!!!

Szczegóły w zakładce Kolejne Edycje!

Krakowiec wyniki Treningu

W zakładce WYNIKI zamieściliśmy wyniki Parkowego Treningu na Orientację Krakowiec. Mimo niesprzyjającej aury byli śmiałkowie zdeterminowani na pokonanie tras. Gratulujemy :-). Zapraszamy na kolejne Treningi. Do 31 stycznia trwa PTO na Złotej Karczmie. Szczegóły w zakładce Kominikaty PTO.

Krakowiec PTO 15-24 stycznia

W dniach 15-24 stycznia zapraszamy na X Parkowy Trening na Orientację (PTO). Tym razem Zabawa z Mapą będzie miała miejsce na gdańskim Krakowcu, gdzie czeka na Was ciekawa mikrorzeźba terenu, a na niej 4 trasy do indywidualnego przebycia. Szczegóły w zakładce Komunikaty PTO!

Oliwa ZOO wyniki Treningu

W zakładce WYNIKI zamieściliśmy wyniki pierwszych zawodników Parkowego Treningu na Orientację Oliwa ZOO. Czekamy na pozostałych, Przesyłajcie nam Wasze karty i zdjęcia z trasy. Do wygrania Dzkie Karty czyli bezpłatne wejściówki na PTO lub GPnO.

Oliwa ZOO PTO 8-17 stycznia

W dniach 8 - 17 stycznia zapraszamy na IX Parkowy Trening na Orientację (PTO). Tym razem możecie wybrać się w okolice Oliwskiego ZOO, gdzie czekają na Was 4 trasy do indywidualnego przebycia. Wspinając się na górę "Głowica" być może usłyszycie "Ryki lwa".

Szczegóły w zakładce Komunikaty PTO!

Matemblewo wyniki Treningu

W zakładce WYNIKI zamieściliśmy pełne podsumowanie Parkowego Treningu na Orientację Matemblewo uwzgędniające przesłane nam karty startowe. Przesyłajcie zdjęcia z tras, najlepiej przy PK (minimum 3 na drużynę) - do rozlosowania czekają Dzkie Karty czyli bezpłatne wejściówki na PTO lub GPnO.

Matemblewo PTO 1-10 stycznia

W dniach 1 - 10 stycznia zapraszamy na VIII Parkowy Trening na Orientację (PTO). Ten noworoczny czas spędźcie w spokojnej okolicy Matemblewa, gdzie czekają na Was 4 trasy do indywidualnego przebycia.

Szczegóły w zakładce Komunikaty PTO!

Kanał filmowy

nowosc8 kanal filmowy smNowość nr 8!!!

W związku z aktualną bezczynnością i przymusem siedzenia w domu udostęniamy Wam (menu po lewej stronie) Kanał Filmowy, gdzie zebraliśmy różne filmy pokazujące dotychczas rozegrane imprezy.

Mamy nadzieję, że nasz Kanał Filmowy choć trochę pozwoli Wam przeżyć ten trudny okres bez Gier Parkowych na Orientację oraz nabrać sił i zapału do udziału w Parkowych, gdy tylko będzie to możliwe.

Serdecznie zapraszamy do oglądania!!!

Bezpłatny Start na Parkowych?!

nowosc6 start gratis smTak, to możliwe. Prezentujemy kolejną tegoroczną nowość!

Tym razem coś dla najwierniejszych uczestników Gier Parkowych na Orientację. W biurze zawodów każdy może otrzymać Kartę Stałego Parkowicza, z miejscem na pieczątki parkowych ludzików.

Zbierz 10 pieczątek i wymień Kartę Parkowicza na Dziką Kartę uprawniającą do bezpłatnego startu na dowolnej edycji RGPnO.

Jak zdobyć pieczątki? To bardzo proste. Na każdej edycji poproś o nią podczas rejestracji w sekretariacie.

UWAGA!
Na mecie, po imprezie, czy na kolejnych edycjach nie będzie możliwości uzupełnienia zaległych pieczątek, zatem pamiętaj aby za każdym razem mieć ze sobą Kartę Stałego Parkowicza i okazać ją przy rejestracji.

Mapy Warstwicowe

nowosc5 warstwicowki smDawno już nie wprowadzaliśmy kolejnej nowości. Wszystko dlatego, że testy nad jej wdrożeniem mocno się wydłużyły, ale już możemy ją ogłosić.

MAPY WARSTWICOWE
To propozycja dla wszystkich, którzy mają mało wrażeń i czują się niespełnieni, oraz dla tych którzy chcą doświadczyć czegoś nowego. To też sposobność dla zawodników BnO na dobry trening przed zawodami.

Na trasie BIEGACZ wprowadzamy możliwość zamówienia mapy warstwicowej. Jeśli ktoś jeszcze nie wie co to takiego spieszymy donieść, że jest to mapa z usuniętymi drogami i ścieżkami.

To ciekawostka dla tych, którzy uważają Parkowe BnO za monotonne oraz doskonała możliwość treningu dla biegaczy. Mamy nadzieję, że chętnie skorzystacie z tej opcji. Szczegóły w formularzu zgłoszeniowym.

Wyczekujcie kolejnych nowości!

Parkowa Podkładka pod Mysz

nowosc4 podkladki smPrezentujemy kolejną tegoroczną nowość - Parkowe Podkładki pod Mysz!!!

Po ubiegłorocznych ekologicznych Parkowych Torbach zakupowych postanowiliśmy dodać do puli nagród nasze firmowe podkładki pod mysz. Mamy nadzieję, że przypadną Wam do gustu.

Część z Was już je wygrała na pierwszej edycji Parkowych. Kolejne będą do wygrania już 26 stycznia na Gry Parkowe na Orientację - Kozacza Góra i na każdej kolejnej tegorocznej edycji do wyczerpania zapasów. Pospieszcie się. Zapisy już trwają!

Wkrótce dalsze nowości!

Parkowy Magnes

nowosc3 magnesy smSpecjalnie dla Was przygotowaiśmy Parkowe Magnesy Lodówkowe.

Każdy, kto w 2020 roku weźmie udział w przynajmniej trzech epizodach Rodzinnych Gier Parkowych na Orientację otrzyma pamiątkowy magnes na lodówkę, samochód, lub do przypięcia w dowolne inne miejsce. Nie jakiś tam zwykły magnes, tyko Magnes Parkowy!

To idealny przyrząd do przytrzymywania kartek z ważną informacją. Przypinając go do samochodu stajecie się Ambasadorami Gier Parkowych na Orientację, pokazując innym jak wspaniała jest to zabawa.

Przesyłajcie nam zdjęcia i filmy magnesów umieszczonych na Waszych samochodach (na zewnątrz) a w zamian otrzymacie Dziką Kartę upoważniającą do bezpłatnego udziału w dowonej edycji Gier Parkowych na Orientację. Ważne, aby na zdjęciu widoczny był numer rejestracyjny pojazdu i by magnes wisiał przynajmniej przez miesiąc, a najlepiej jeszcze dużej.

Kolejne nowości niebawem!

 Praca przy Grach Parkowych

W związku z rozwojem projektu Rodzinne Gry Parkowe na Orientację poszukujemy osób zainteresowanych współpracą przy przeprowadzaniu kolejnych edycji.

Zdobywaj Odznakę InO

ksiazeczka inoNa naszych imprezach możecie nabyć książeczkę InO. Do czego one służą?

PTTK wiele lat temu celem popularyzacji Imprez na Orientację ustanowiło Odznakę Imprez na Orientację (OInO) – wyróżnienie przyznawane w turystyce kwalifikowanej za udział w imprezach na orientację zarówno indywidualnych jak i drużynowych. Zdobywanie odznaki nie jest limitowane wiekowo ani czasowo. Więcej szczegółów o odznace znajdziecie tutaj.

Książeczki InO służą do zbierania potwierdzeń udziału (pieczątki, nalepki, wpisy), które później są podstawą do weryfikacji poszczególnych stopni odznaki.

Oczywiście w książeczkach można zbierać same potwierdzenia udziału co na pewno będzie stanowiło nie lada pamiątkę w przyszłości. Jednym z najbardziej wytrwałych kolekcjonerów startów w Imprezach na Orientację jest kolega Jakub Kaczyński, który ma na swoim koncie już grubo ponad 1000 (tysiąc!!!!) startów.

Serdecznie gratulujemy wytrwałości i zachęcamy wszystkich uczestników do aktywnego udziału i zbierania potwierdzeń w książeczkach InO.

Park Przymorze - filmik

W czasie Gier Parkowych na Orientację w Parku Przymorze gościliśmy dziennikarzy z portalu trojmiasto.tv. Nakręcony przez nich filmik możecie zobaczyć tutaj. Ciekawe kto odnajdzie tam siebie.

2017.10.15 Jelitkowo098 TTV