Park Oruński 22 września 2019
Kiełpino Górne 29 września 2019 

Dojazd w niedzielę do Matemblewa

maraton utrudnieniaW związku z zaplanowaną na niedzielę 14 kwietnia imprezą biegową "5 Gdańsk Maraton" całkowicie zamknięte dla ruch w obu kierunkach zostaną al. Rzeczypospolitej, ul. Chłopska oraz Czarny Dwór. Liczne utrudnienia będą występowały również na al. Grunwaldzkiej (zamknięcie dwóch pasów w stronę Gdyni) i innych ulicach.

Zalecany dojazd na Rodzinne Gry Parkowe na Orientację do Matemblewa to al. Jana Pawła II, pod wiaduktem al. Rzeczypospolitej, dalej al. Jana Pawła II (dawny pas startowy na Zaspie), w lewo w ul. Hynka do ul. Żołnierzy Wyklętych, w prawo wiaduktem nad al. Grunwaldzką (przy Galerii Bałtyckiej) dalej prosto do ronda św. Jana de La Sallle i w lewo w ul. Potokową. Na światłach w prawo ul. Potokową do ul. Matemblewskiej w prawo.

Niestety nie mamy informacji na temat możliwości przejazdu na wprost przez al. Grunwaldzką na wysokości ul. Piastowskiej, ul. Kołobrzeskiej i ul. Miszewskiego. Jeśli wiecie coś na ten temat, lub jak to wyglądało w poprzednich latach dajcie nam znać.

UWAGA!!
Prosimy o pozostawienie samochodów w okolicy pętli autobusowej i nie podjeżdżanie do Sanktuarium.
Pozostawienie auta na pętli autobusowej grozi otrzymaniem mandatu (zakaz ruchu). Policja często bywa w tej okolicy w niedzielne przedpołudnia.

Więcej na temat utrudnień tutaj. Zmiany w komunikacji miejskiej można znaleźć na stronie www.ztm.gda.pl.