Wiadukt Weisera (Strzyża) 08.10.2023
Park Jordanowski (Nowy Port) 15.10.2023

 

Parkowe 2019

Wronia Góra - wyniki

W zakładce WYNIKI zamieściliśmy podsumowanie 24 epizodu 8-mego sezony Rodzinnych Gier Parkowych na Orientację Wronia Góra (S8E24). Zapraszamy do lektury. Wszystkim gratulujemy osiągniętego rezultatu oraz dobrej zabawy.

Dziękujemy za Waszą obecność i wysoką frekwencję. Na listach startowych odnotowaliśmy 388 osób! Mamy nowy rekord imprezy na Aniołkach. To cieszy i daje nam motywację do dalszego działania. Ci co przestraszyli się pogody niech żałują. Było ciepło, nawet słonecznie i oczywiście bez deszczu. Dziękujemy wszystkim, którzy przesłali nam informację o rezygnacji - to pomaga w organizacji imprezy. Prosimy jednocześnie o przekazywanie takich informacji SMS-em na numer 502 76 55 36.

Dziękujemy Radzie Dzielnicy Aniołki za wsparcie i zorganizowanie wspaniałego Festynu Rodzinnego, oraz za cały wór nagród. Mamy nadzieję na stałe wpisać się w Imieniny Dzielnicy Aniołki :-)

Zapraszamy już za tydzień, 20 października, do Osowej gdzie znowu będziecie mieli okazję odetchnąć zdrowym, świeżym powietrzem, Zapisy już działają. Nie zwlekaj!

Do zobaczenia w niedzielę :-)

Podleśna Polana - wyniki

W zakładce WYNIKI (w menu po lewej stronie) zamieściliśmy podsumowanie minionej edycji Rodzinnych Gier Parkowych na Orientację na Podleśnej Polanie. Teren okazał się wymagający, jednakże nie przeszkodziło to w dobrej zabawie - uczestnicy jak zawsze wracali z tras zadowoleni :)

Wszystkim gratulujemy osiągniętego rezultatu oraz dobrej zabawy. Bardzo dziękujemy za Waszą obecność :)

Nie przegapcie terminów (rozwijane podmenu w Komunikat Startowy po lewej stronie). Najbliższa edycja (S8E22), 22 września, odbędzie się na terenie Parku Oruńskiego. Zapraszamy wraz z Rada Dzielnicy Orunia Górna-Gdańsk Południe. Udział dla mieszkańców dzielnicy Orunia Górna-Gdańsk Południe jest BEZPŁATNY (pod warunkiem dokonania zgłoszenia do piątku do godz. 20:00)!!! Formularz zgłoszeniowy już działa!!!

Podleśna Polana 15 września 2019

15 września 2019 od godz. 9:30 wspólnie z Radą Dzielnicy Wrzeszcz Górny zapraszamy na 21-wszy epizod ósmego sezonu Rodzinnych Gier Parkowych na Orientację (S08E21). Tym razem spotykamy się na urokliwej Podleśnej Polanie w sercu Wrzeszcza.

W lesie czaka na Was ciekawa mikrorzeźba, a budowniczy przygotuje dla Was kilka nieoczekiwanych niespodzianek. Czujność na trasach mocno rekomendowana☺!

Szczegóły w zakładce Komunikat Startowy.

Gdynia Karwiny - komunikat techniczny

W niedzielę 2 czerwca spotykamy się w Gdyni Karwinach na XI-tej odsłonie ósmego sezonu Rodzinnych Gier Parkowych na Orientację (S8E11). Czekają na Was 4 trasy, losowanie nagród, smakołyki ze stoiska SMAKUŚ i nieskończona dawka dobrego humoru połączona ze świeżym powietrzem. Szczegóły w zakładce Komunikat Startowy zaś opis punktów w Komunikacie Technicznym poniżej.

kom tech karwiny 2019

Do zobaczenia od 9:30!!!

Parkowe w TVP i poprawione wyniki

tvp Gdansk logo niebieskieW dniu 10 kwietnia zostaliśmy zaproszeni do TVP Gdańsk, gdzie mieliśmy okazję opowiedzieć o Rodzinnych Grach Parkowych na Orientację. Mamy nadzieję, że dzięki takim audycjom jeszcze więcej mieszkańców zdecyduje się spędzać czas z mapą na świeżym powietrzu. Reportaż możecie obejrzeć tutaj, od minuty 34:20.

Poprawiliśmy też szczegółowe wyniki trasy BIEGACZ z niedzielnej edycji w Parku Reagana. Za błędy powstałe w wyniku wiosennej zmiany czasu najmocniej przepraszamy.

Nocny SZTUBAK Skwer Kościuszki

sztubak logoCzekając na kolejny epizod Rodzinnych Gier Parkowych na Orientację (7 kwietnia w Parku Reagana) zapraszamy na ich wieczorową odmianę czyli NOCNY SZTUBAK. Już 27 marca, w środę od 18:30 zmagać się będziemy z nową mapą Skweru Kościuszki i Kamiennej Góry. Czekają na Was 4 trasy: Adept, Stażysta, Terminator i Doktorant. Szczegóły na www.sztubak.almanak.pl. Nie zapomnijcie zabrać ze sobą latarek, najlepiej czołówek!!! Zapisy jeszcze trwają.

Gdańsk Kiełpinek - komunikat techniczny

W niedzielę 24 marca spotykamy się na gdańskim Kiełpinku przy zbiorniku retencyjnycm i stacji PKM Jasień na VI-tej odsłonie ósmego sezonu Rodzinnych Gier Parkowych na Orientację (S8E6). Czekają na Was 4 trasy. Szczegóły w zakładce Komunikat Startowy zaś opis punktów w Komunikacie Technicznym poniżej.

kom tech kielpinek 2019

Do zobaczenia od 9:30!!!

Park Brzeźno 27 stycznia 2019

sp20 logo27 stycznia 2019 od godz. 9:30 zapraszamy na drugi w tym roku etap Rodzinnych Gier Parkowych na Orientację (S8E2). Dzięki uprzejmości pani dyrektor mgr Krystyny Budzyńskaiej gościć będziemy w Szkole Podstawowej nr 20, gdzie również odbywać się będzie start (nie zmarzniemy). Na mecie czekać będzie gorąca herbata i zdrowy poczęstunek dla każdego.

Uczniowie SP 20 są zwolnieni z opłaty startowej (patrz punkt OPŁATA STARTOWA). Zachęcamy do udziału. Szczegóły jak zwykle w zakładce Komunikat Startowy.