Fun Run Kolibki 01-10.07.2022
Oliwa - Dolina Elfów 10.07.2022

Budżet Obywatelski Warszawa 2021

bo wawa pion logoW dniach 1-15 września w Warszawie odbywa się głosowanie na projekty, które będą realizowane przez Miasto w 2021 roku. Prosimy o Wasze głosy na projekty dzielnicowe "Fun Run przygoda z mapą". Są to projekty podobne do Gier Parkowych na Orientację realizowane przez naszych przyjaciół ze Stowarzyszenia Edukacja i Nauka z Warszawy, a ich głównym założeniem jest bezpłatny udział w wydarzeniach dla wszystkich mieszkańców Warszawy.

Oddaj swój głos na nasz projekt!
W głosowaniu na https://app.twojbudzet.um.warszawa.pl/voting/welcome możesz wybierać zarówno spośród projektów ogólnomiejskich, jak i dzielnicowych. Nasze projekty znajdziesz wśród projektów dzielnicowych.

Każdy mieszkaniec i mieszkanka Warszawy może oddać głos na maksymalnie 15 projektów z jednej, wybranej przez siebie dzielnicy (nie można głosować na projekty z różnych dzielnic). Niekoniecznie musi to być dzielnica w której mieszkacie. Wybieracie maksymalnie (można mniej) 15 projektów. Każdy z nich otrzyma 1 punkt. Wybierając tylko jeden (nasz) projekt zwiększasz szansę na jego realizację - nie musisz wykorzystać wszystkich głosów ze swojej puli!!!

W wyniku losowania projekty "Fun Run przygoda z mapą" uzyskały następujące pozycje na listach w poszczególnych dzielnicach:

 • BIELANY - nr 71 na liście
 • MOKOTÓW - nr 39 na liście
 • PRAGA POŁUDNIE- nr 64 na liście
 • ŚRÓDMIEŚCIE- nr 22 na liście
 • URSUS- nr 4 na liście
 • URSYNÓW - nr 66 na liście
 • WILANÓW - nr 15 na liście

Pełna lista projektów dostępna jest TUTAJ.

Można głosować na dowolne projekty, niekoniecznie ze swojej dzielnicy, zatem jeśli w Waszej dzielnicy nie ma naszego projektu głosujcie na inną dzielnicę.

Jak to zrobić?
Wejdź TUTAJ i postępuj zgodnie z opisem.

 1. W wyznaczonym miejscu wpisz swój adres mailowy.
 2. Zaloguj się do swojej poczty elektronicznej i odszukaj mail z urzędu miasta. Jeśli nie możesz go znaleźć to poczekaj kilka minut, sprawdź spam.
 3. Kliknij w link aktywacyjny przesłany w wiadomości.
 4. Wybierz jedną z 7 w/w dzielnic
 5. Wybierz popierane przez Ciebie projekty (maksymalnie 15 ale możesz tylko jeden - Fun Run ;-) )
 6. WYbierz projekty ogólnomiejskie lub pomiń ten etap.
 7. Uzupełnij swoje dane (służą jedynie weryfikacji osób głosujących - nie będą nikomu udostępniane).
 8. Kliknij „zagłosuj”.

Zagłosowałeś? To nie koniec - Poproś swoich sąsiadów i rodzinę o głosy dla "Fun Run przygoda z mapą!"

Zagłosować można również papierowo przychodząc do wybranego urzędu dzielnicy i wrzucając do urny wypełnioną kartę do głosowania.

UWAGA! Głosować papierowo można tylko osobiście, okazując przed przekazaniem karty dowód osobisty lub inny dokument ze zdjęciem. Papierowe karty do głosowania będą dostępne w urzędach dzielnic oraz do wydrukowania na stronie www.twojbudzet.um.warszawa.pl.

Osoby, które nie mogą ze względów zdrowotnych oddać głosu osobiście i nie mają dostępu do internetu mogą skorzystać z pomocy przedstawiciela Urzędu m.st. Warszawy, który odbierze od głosującego wypełnioną kartę do w miejscu jego zamieszkania. Chęć skorzystania z takiej pomocy należy wcześniej zgłosić np. telefonicznie koordynatorowi ds. budżetu obywatelskiego w odpowiedniej dzielnicy, w terminie od 24 sierpnia do 9 września 2020 r.

ZAPRASZAMY I LICZYMY NA WASZE GŁOSY!!!!

bo wawa poziom logo