Kozacza Góra 04.12.2022
Gaj Gutenberga 11.12.2022

Parkowe 2016

Nagrody za AKTYWNOŚĆ

ambasador medal 2016W dziale BĄDŹ AMBASADOREM umieściliśmy aktualny ranking Waszej aktywności na Grach Parkowych. Po ostatniej edycji na Pieckach przybyły nam dwie nowe Parkowe Ambasadorki. Są to Ewelina i Anna Rommel von Czarnowska. Gratulujemy! Mamy już ośmioro Ambasadorów. Zachęcamy kolejne osoby do częstego udziału a tych, którym nie udało się zdobyć tytułu informujemy, że będzie taka możliwość w roku 2017 - zaczynamy już 26 lutego.

Dla osób z największą ilością startów na koniec roku przewidzieliśmy nagrody specjalne, takie jak Bony Podarunkowe do sklepu Tuttu i Kawiarni Południk 18, darmowe kupony wstępu do trójmiejskich pokoi zagadek oraz wiele innych niespodzianek (lista wciąż otwarta).

Zachęcamy do częstego udziału w Trójmiejskich Grach Parkowych - naprawdę warto.

Pokoje Zagadek

letmeout logo okragleDla uczestników Gier Parkowych 2016 mamy niespodziankę. Pokoje Zagadek Let Me Out ufundowały kupony uprawniające do 20% i 10% zniżki na zabawę w  dowolnie wybranym pokoju dla grupy od 2 do 4 osób. Kupony będą do wygrania wśród nagród na wszystkich pozostałych w 2016 roku edycjach Gier Parkowych.

Filmy z drona

Na kanale YouTube udostępnione zostały trzy filmy z Trójmiejskich Gier Parkowych nakręcone dronem przez firmę Construction Design Supervision & Consultancy w czasie edycji Gradowa Góra 11.09.2016. Firmie CDSC dziękujemy a uczestników zachęcamy do oglądania.

Jesteśmy w Tesco

plakat tesco 09.2016 1W ubiegłym roku prowadziliśmy szeroką akcję promocyjną Trójmiejskich Gier Parkowych na Orientację. Byliśmy obecni m.in. w Radiu Gdańsk oraz w gdańskich tramwajach i autobusach. W tym roku można o nas usłyszeć w Radiu Plus a dzięki uprzejmości jednej z sieci marketów jesteśmy obecni we wszystkich gdańskich sklepach TESCO, które będzie sponsorem edycji 9.10.2016 na gdańskiej Zaspie.
Przyłącz się do popularyzowania naszych imprez. Pobierz plakat z działu DO POBRANIA i umieść go na swojej www i/lub profilu FB. Jego drukowaną wersję (do powieszenia na osiedlu) otrzymasz na każdej edycji Gier Parkowych na Orientację.

Biegowe Grand Prix Dzielnic

baner BiegoweGP 2016 06wider BiegoweGP 2016 06Już w najbliższą niedzielę od godziny 9:00, w imieniu naszego partnera, zapraszamy na Biegowe Grand Prix Dzielnic. Najbliższa edycja odbędzie się w pięknej scenerii Parku Oruńskiego. Szczegóły na http://bieginadzielnicach.pl/. My też tam będziemy a tak prezentowaliśmy się na poprzedniej edycji: